Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2010., 19:26   #1
Tajne seksualne privlačnosti

Često se pitamo zašto nas neka osoba privlači, dok nas druga ostavlja hladnom.. da li nas zaintrigira određeni tip žene/muškarca (visok/a, plav/a, crnac/kinja,..) njegov ili njezin fizički izgled ili je tu nešto puno više? Slušam prijateljice kako uzdišu za tipom jer je crnac, atletske građe. Da li nas privlači nešto nepoznato, novo, zašto mislimo da bi takav tip bio dobar u krevetu?

Rijetko kada mi se događaju takvi osjećaji, dok nekima svaki dan. Nikada nisam "padala" na super zgodne tipove; zapravo rijetko da ih i vidim, a kada ih vidim kao da sam prošla pokraj zida. Ne ostavljaju nikakav "trag".

Muškarca ne moram ni pogledati direktno u oči da bih osjetila njegov magnetizam. Zaista, kod takvih ostanem bez daha, i znam da je to ono. Pravi muškarac, koji osvaja samim stavom, pokretom, pogledom, govorom, koji je samouvjeren, vođa, koji zna kako, što i kada. Nažalost čini mi se da takvi nestaju. Možda imam visoke kriterije za 21. stoljeće
Galinaa is offline  
Old 01.12.2010., 19:33   #2
Quote:
Galinaa kaže: Pogledaj post
Pravi muškarac, koji osvaja samim stavom, pokretom, pogledom, govorom, koji je samouvjeren, vođa, koji zna kako, što i kada. Nažalost čini mi se da takvi nestaju. Možda imam visoke kriterije za 21. stoljeće
Auuu, kamo nestade taj pravi muškarac u meni?
Taj koji osvaja, taj koji je vođa. Što si ti, neprijateljska utvrda ili slijepac?

Kako god, ja na tvom mjestu ne bih ni spominjao 21. stoljeće.
Sorry na iskrenosti
stratokaster is offline  
Old 01.12.2010., 19:33   #3
SAMOPOUZDANJE. Ali ne ono kretensko preseravanje, već s dozom zrelosti i umjerenosti.
chokopralina is offline  
Old 01.12.2010., 19:39   #4
[QUOTE=stratokaster;30297046]Auuu, kamo nestade taj pravi muškarac u meni?
Taj koji osvaja, taj koji je vođa. Što si ti, neprijateljska utvrda ili slijepac?


Ne, ja sam čista romantika
Galinaa is offline  
Old 01.12.2010., 19:45   #5
Quote:
Galinaa kaže: Pogledaj post
Ne, ja sam čista romantika
Cvjetić želi biti oprašen od bumbara
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Old 01.12.2010., 19:47   #6
Quote:
Galinaa kaže: Pogledaj post
Pravi muškarac, koji osvaja samim stavom, pokretom, pogledom, govorom, koji je samouvjeren, vođa, koji zna kako, što i kada.
Ovo nabrojano su sve do jedne odlike Ive Sanadera...ja bih još dodao, vrhunski švicarski sat, poliglota, podeblji bankovni račun, elegancija u odijevanju.

Nemaš visoke kriterije, samo ti predlažem da se zaposliš kao pravosudna policajka. Takvi su u Remetincu
maramko2 is offline  
Old 01.12.2010., 19:50   #7
Quote:
Galinaa kaže: Pogledaj post
Ne, ja sam čista romantika
Ali, dijete drago, pa o tome ti i govorim. Ovo nije stoljeće romantičara (što mi je u neku ruku žao). Veze između mušakaraca i žena došle su do granice pucanja, ako je već i nisu prešle, a stvar (odnos) će se možda popraviti kada se izađe iz tisućljetnih klišeja, kada muškarac shvati da smije plakati, i kada žena shvati da smije biti samostalna (nit je traba tko osvajati, nit je treba tko voditi), kužiš? Okej, ne kužiš, ali skužit ćeš malo po malo. Ne žuri, ostani romantična, to je predivno, iskreno ti kažem!
stratokaster is offline  
Old 01.12.2010., 19:51   #8
Quote:
Mladenac kaže: Pogledaj post
Cvjetić želi biti oprašen od bumbara
Trči, Zeko, trči!
stratokaster is offline  
Old 01.12.2010., 20:06   #9
Ok dečki, takla sam žicu koju niste dobro shvatili. Odnosno pročitali ste što sam napisala, ali ne čitate između redova. Nije mi jasno zašto se branite, ne grizem..još ) Ovdje se ne radi samo o romantici.

Slažem se da muškarci smiju plakati ( to i čine, oni jaki), i slažem se da žena treba biti svoja. Ali da ju ne treba osvajati???? E tu si se grdno zeznuo. Bez obzira na stoljeće, žene su se uvijek osvajale i svaka to voli!!!

Pogledaj majku prirodu, svaka životinja, svaki mužjak se bori da bi osvojio svoju partnericu. A žene, he pa...one odabiru najbolje i najjače (podsvjesno biraju takve, koji će ih braniti, štititi, dati dobar i jak pomladak).
Pogledaj recimo neki western. Zašto su sve dobre cure u krilu najboljeg jahača, kauboja ili kako god već, a nisu tamo sa nekim mesarima sa cilindrom na glavi?

Dobro da se vratim u 21 stoljeće...dobre žene se ne padaju s neba. I kurve se moraju platiti.
Galinaa is offline  
Old 01.12.2010., 20:50   #10
Quote:
Galinaa kaže: Pogledaj post
Često se pitamo zašto nas neka osoba privlači, dok nas druga ostavlja hladnom.. da li nas zaintrigira određeni tip žene/muškarca (visok/a, plav/a, crnac/kinja,..) njegov ili njezin fizički izgled ili je tu nešto puno više? Slušam prijateljice kako uzdišu za tipom jer je crnac, atletske građe. Da li nas privlači nešto nepoznato, novo, zašto mislimo da bi takav tip bio dobar u krevetu?
Mislim da nas ovisno o nasoj zrelosti i izgradjenosti privuce necija zrelost i izgradjenost.

Ovim mladjima (u glavi, ne po godinama) je dovoljno da je netko crnac ili atletske gradje... dok stariji ipak pucaju na vise.
LaTiTeA is offline  
Old 01.12.2010., 20:51   #11
Quote:
Galinaa kaže: Pogledaj post
Pogledaj recimo neki western. Zašto su sve dobre cure u krilu najboljeg jahača, kauboja ili kako god već, a nisu tamo sa nekim mesarima sa cilindrom na glavi?

Dobro da se vratim u 21 stoljeće...dobre žene se ne padaju s neba. I kurve se moraju platiti.
E pa danas bu žene sigurno prije sa mesarom,jer on ima para,a ne s nekim odrpanim kaubojem koji za sitnu nadnicu čera stoku
batler is offline  
Old 01.12.2010., 21:39   #12
Na ovome svetu mogu da kazem sto se desava to nije istina, mis'im na ovome svetu sto bi, naglasio, da propaganda, sto vecina kazu, da ovome, nije istina.
znam sve is offline  
Old 01.12.2010., 21:47   #13
i ja se pitam koja je tajna. recimo, ja imam dvojicu kolega na poslu s kojima provedem 8 sati dnevno i slažemo se super. međutim, s jednim sam posebno kliknula već prvi dan na poslu, kemija među nama je strašno jaka, nešto u njemu me dovodi do ludila, a primjećujem da je obostrano, to se jednostavno vidi. zašto to pišem? jer je ovaj drugi objektivno zgodniji i ljepši od ovog 'mog' ali mene privlači on, ružniji, smotaniji(iako šarmantan i duhovit), ali meni je privlačan do bola
valjda su nekakvi hormoni u pitanju
ili klikneš ili ne.
adalia is offline  
Old 01.12.2010., 22:53   #14
Quote:
Galinaa kaže: Pogledaj post
...

Muškarca ne moram ni pogledati direktno u oči da bih osjetila njegov magnetizam. Zaista, kod takvih ostanem bez daha, i znam da je to ono. Pravi muškarac, koji osvaja samim stavom, pokretom, pogledom, govorom, koji je samouvjeren, vođa, koji zna kako, što i kada. Nažalost čini mi se da takvi nestaju. Možda imam visoke kriterije za 21. stoljeće
mislim da se tu radi o puno razlicitih stvari, ali ovo sto ti pises je totalno nepovezano.

prodes pored zida na seksi, zgodne, markantne, se-zenske-se-pale-na-mene tipove ili kako god, a onda napises da volis prave muskarce koji te ostavljaju bez daha. onak, mozda neke zenske bez daha ostavljaju brad pittovski tipovi, a neke sean conneryjevski tipovi. *jebiga*

dakle: radi se o privlacnosti. pri-vla-cno-sti. koja apsolutno nema veze s tipom/vrstom fizicke pojave nego sa spletom raznoraznih cimbenika koji tvore ono nesto.

i ono sto se meni cini najbitnije: brijem da mi samo mislimo da imamo neki svoj tip osobe i izgleda koji nam se svida. medutim, mislim da smo u totalnoj zabludi. svida nam se tko nam se svida, bez obzira na to imao li plavu ili crnu kosu.
Zoey is offline  
Old 01.12.2010., 23:05   #15
Ni kod mene to nema veze s fizičkim izgledom.. Mislila sam da imama tip frajera na koje padam, al sve mi palo u vodu prije dva-tri tjedna..
Jednostvano, mora imati ono nešto i onda ja padam... Nema veze s crnom, plavom, smeđom kosom...
Mada, generalno, macho tipovi..

a možda i ne ..?

dora5512 is offline  
Old 01.12.2010., 23:08   #16
Quote:
Galinaa kaže: Pogledaj post
Slažem se da muškarci smiju plakati ( to i čine, oni jaki), i slažem se da žena treba biti svoja. Ali da ju ne treba osvajati???? E tu si se grdno zeznuo. Bez obzira na stoljeće, žene su se uvijek osvajale i svaka to voli!!!

Pogledaj majku prirodu, svaka životinja, svaki mužjak se bori da bi osvojio svoju partnericu. A žene, he pa...one odabiru najbolje i najjače (podsvjesno biraju takve, koji će ih braniti, štititi, dati dobar i jak pomladak).
Ma, nema svađe. Samo, ako smijem primijetiti, mi smo malčice iznad životinja, nismo li? (okej, šišaju nas delfini i domaće svinje)
A što znači "osvajanje"? Par meketavih riječi, malo sfumato pogleda, dva, tri (lažna) komplimenta?
Osvajanja se da bi se imalo u vlasništvu. Da bi osvojeno bilo potlačeno...
Hm, ti možda misliš na udvaranje. A čak je i udvaranje nepotrebno, kada kemija kaže svoje
I još. Žena, kako ti veliš (zanemarimo životinjski svijet) odabere najboljeg, i prepusti mu se, jel, da brine o njoj, da je čuva, štiti, napravi zdrav i snažan podmladak, a onda on otpluta dalje, npr.
stratokaster is offline  
Old 02.12.2010., 00:29   #17
Stvarno ne mislim da tu ima neke tajne. Kao što si već pročitala od jedne cure gore, muškarac ne mora ni biti zgodniji od nekog drugog muškarca da bi se svidio nekome. Niti mora biti viši, niti čak jači, ili imati neku određenu boju kose.

Kemija se ili dogodi ili ne, a mislim da skoro nitko ne zna uzrok tome. Ponekada dvoje ljudi jednostavno imaju super kemiju, nema nekog logičnog objašnjenja za to. Barem ne nekog za kojeg mi znamo.

Žena može pogledati muškarca i ovaj će ju oboriti sa nogu, a ne mora biti ni nazzgodniji. Isto tako vrijedi i za žene.
Freelancer77 is offline  
Old 02.12.2010., 00:38   #18
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
i ono sto se meni cini najbitnije: brijem da mi samo mislimo da imamo neki svoj tip osobe i izgleda koji nam se svida. medutim, mislim da smo u totalnoj zabludi. svida nam se tko nam se svida, bez obzira na to imao li plavu ili crnu kosu.


i siguran sam da ni večeras nećemo otkriti tajnu formulu ni privlačnosti, a bome ni ljubavi.
Ili ti se svidi ili ne.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 02.12.2010., 01:09   #19
Quote:
Galinaa kaže: Pogledaj post
Muškarca ne moram ni pogledati direktno u oči da bih osjetila njegov magnetizam.
intrigantno pitanje, jednostavan odgovor - feromoni
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 02.12.2010., 14:31   #20
Quote:
stratokaster kaže: Pogledaj post
Ma, nema svađe. Samo, ako smijem primijetiti, mi smo malčice iznad životinja, nismo li? (okej, šišaju nas delfini i domaće svinje)
A što znači "osvajanje"? Par meketavih riječi, malo sfumato pogleda, dva, tri (lažna) komplimenta?
Osvajanja se da bi se imalo u vlasništvu. Da bi osvojeno bilo potlačeno...
Hm, ti možda misliš na udvaranje. A čak je i udvaranje nepotrebno, kada kemija kaže svoje
I još. Žena, kako ti veliš (zanemarimo životinjski svijet) odabere najboljeg, i prepusti mu se, jel, da brine o njoj, da je čuva, štiti, napravi zdrav i snažan podmladak, a onda on otpluta dalje, npr.
Ja bih voljela da smo iznad životinja, ali nismo, gori smo.
I zaista, što je tebi definicija "osvajanja" (vlasništvo, potlačenost, lažni komplimenti?) Jadan takav život!
Osvajanje je jedna jaka riječ koja u sebi sadrži jako puno elemenata, a u ovom kontekstu puno pozitivne energije, truda, želje..
Galinaa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger