Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 15:04   #21
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Seks mi može predstavljati to puko zadovoljenje potreba, mogu odvojiti osjećaje od te fizičke strane bez ikakvog problema - u smislu da mogu imat fuck buddyja s kojim se nađem tu i tamo i riješimo to
Jadan čovjek, niste još ni počeli a ti si već tražiš ff-a.
__________________
Nitko ne razumije moj smisao za humor
Gusjenica_ is offline  
Old 21.04.2010., 15:07   #22
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post

Od ovog nisam dobila dojam da bi mogao imati takve izjave, ovaj kaže da mu je milijardu puta došlo da prekrši to svoje "pravilo", no uvijek bi se savladao nekako. Više mu je to nekako - romantično

S takvima nema problema, nisu ti to tipovi koji se ne seksaju do braka i sl. fanatici, nego tipovi koji se neće seksati sa bilo kojom, nego sa onom do koje im je stalo...a za to ipak treba određeno vrijeme... ja sam isto takav, evo imao sam do sada dvije ozbiljnije veze prije ove sadašnje i sa nijednom curom se nisam poseksao prije nego je prošlo nekih mjesec-dva ili tri mjeseca u vezi... nije bitno samo vrijeme koliko osjećaj kada to želim... srećom pa sam valjda i naletio na slične sebi kojima je to bilo normalno jer su i one tako htjele....jednostavno volim ići polako, od poljubaca, preko maženja i paženja, do dodirivanja i na kraju vođenja ljubavi... meni je to isto romantično a ujedno eliminiraš one kojima je samo do seksa Jedino mi nije jasno ovo sa savladavanjem, ja se ne savladavam kad osjetim da to želim

Zadnje uređivanje Dr.sc. forumas : 21.04.2010. at 15:14.
Dr.sc. forumas is offline  
Old 21.04.2010., 15:10   #23
Pa ja bi ti preporučila da ga malo bolje upoznaš, da malo bolje ispitaš te njegove vjerske stavove i kolko je on zapravo u tome. Možda mu samo treba da te malo bolje upozna i onda će promijenit mišljenje, možda treba samo polako s njim....čak ako je vjernik koji stvarno prakticira vjeru ipak je čovjek i muškarac
Al ako imaš dojam da je neki zagriženi fanatik a ti nisi toliko ufurana u to onda stvarno nemaš nikakve šanse da promijeniš njegovo mišljenje jer to je njegov stav a takvi stavovi se teško mjenjaju ( čitaj:nikad)

i da ima puno muškaraca i žena koji se čuvaju za brak vjerovali vi ili ne. nisam ni ja vjerovala
annie25 is offline  
Old 21.04.2010., 15:12   #24
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Sotonski napadaji? Jebena

Od ovog nisam dobila dojam da bi mogao imati takve izjave, ovaj kaže da mu je milijardu puta došlo da prekrši to svoje "pravilo", no uvijek bi se savladao nekako. Više mu je to nekako - romantično
Živa istina...on je potrebu za sexom nazivao sotonskim napadajima i kušnjama...ma bolest

Čuj, tvoj je barem dosljedan svom ludilu pa neće nikako, a ja i ovaj bi se znali sexat ko kreteni po cijelu noć...
A šta ako se udaš za njega i skužiš da se nikako ne slažete u sexu?
Ivanica 30 is offline  
Old 21.04.2010., 15:12   #25
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
S.. ja sam isto takav, evo imao sam do sada dvije cure prije ove sadašnje i sa nijednom se nisam poseksao prije nego je prošlo nekih mjesec-dva ili tri dana u vezi... nije bitno samo vrijeme koliko osjećaj kada to želim... jednostavno volim ići polako
A jesi se jadan načekao! Stvarno, tebi je teško svući bokserice!
__________________
Nitko ne razumije moj smisao za humor
Gusjenica_ is offline  
Old 21.04.2010., 15:15   #26


Pa dobro, za današnje vrijeme je mjesec - dva ili tri mjeseca jako dugo Barem po priči iz moje ekipe, to se sve uglavnom ševi nakon par dana ili imaju nekakve fuck-prijateljice i sl. stvari... meni to bzvz

Ma općenito nije mi bitno vrijeme, bitno je da se oboje osjetimo spremnima za to.

No nije mi normalno da sam godinu-dvije s curom koja me privlači i s kojom se razumijem i u koju sam zaljubljen a da se ne poseksamo. Mislim čemu bi se oboje mučili?
Dr.sc. forumas is offline  
Old 21.04.2010., 15:22   #27
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post

Barem po priči iz moje ekipe, to se sve uglavnom ševi nakon par dana ili imaju nekakve fuck-prijateljice i sl. stvari... meni to bzvz
I meni. Mislim da ljudi na taj način pokušavaju popuniti neku prazninu (ovo je možda krivo zazvučalo ), ali praznina postaje sve veća kad se tako jeftino nekom podaš.
__________________
Nitko ne razumije moj smisao za humor
Gusjenica_ is offline  
Old 21.04.2010., 15:24   #28
Quote:
Ivanica 30 kaže: Pogledaj post
Živa istina...on je potrebu za sexom nazivao sotonskim napadajima i kušnjama...ma bolest

Čuj, tvoj je barem dosljedan svom ludilu pa neće nikako, a ja i ovaj bi se znali sexat ko kreteni po cijelu noć...
A šta ako se udaš za njega i skužiš da se nikako ne slažete u sexu?
pa evo nadajmo se da će ga probat bar koji put prije braka, samo ako upotrijebi svoje zenske cari

al mislim ako se dvoje ljudi vole i tjelesno privlače čak ako im i sex ne ide dobro u početku mislim da se ''vježbanjem'' sve može rješit i da tu nema neslaganja u sexu.
bar ja tako mislim.
sex s emocijama je uvijek bolji nego sex bez emocija.

Zadnje uređivanje annie25 : 21.04.2010. at 15:49.
annie25 is offline  
Old 21.04.2010., 15:46   #29
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Ma to opisujem svoje dosadašnje veze
Izražavanje mi ne ide baš najbolje kad su u pitanju moji problemi. Bit je u tome da mi se lik jako sviđa, a koliko vidim i ja njemu, pa mi je bed sve odjebat zato što on ne prakticira penetraciju
A dali prakticira bilo šta drugo od sexa?
TAZ SB is offline  
Old 21.04.2010., 15:50   #30
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
... pa mi je bed sve odjebat zato što on ne prakticira penetraciju
on ne prakticira vaginalnu penetraciju, a oralnu - penetraciju? ako kužiš o čemu govorim

Možda on prakticira oralnu penetreciju na način da njemu u usta dečko penetrira ukrućeni penis, možda je gay, a ovo je samo spika....?
zanzy is offline  
Old 21.04.2010., 15:55   #31
Quote:
annie25 kaže: Pogledaj post
pa evo nadajmo se da će ga probat bar koji put prije braka, samo ako upotrijebi svoje zenske cari

al mislim ako se dvoje ljudi vole i tjelesno privlače čak ako im i sex ne ide dobro u početku mislim da se ''vježbanjem'' sve može rješit i da tu nema neslaganja u sexu.
bar ja tako mislim.
sex s emocijama je uvijek bolji nego sex bez emocija.
Ja isto mislim da teško da seks može biti loš ako se dvoje ljudi voli, razumije i privlači. Ako je netko sebičan ili se jednostavno ne razumijete to se shvati u raznim situacijama i prije seksa. Možda postoje izmimke, ali to je rijetkost...

Nije uopće stvar u tome i braku s nekim s kim se nisi poseksao pa neznaš kako će točno biti, nego meni je nepojmljivo da netko može godinama živjeti sa recimo curom koja mu je privlačna, draga, pažljiva, stalo mu je do nje i voli ju i da se nikad ne poseksaju. Mislim kako izdrži ? Pa mislim da bi mi kita stajala napeta ko puška cijeli dan I čemu uopće trpit te patnje?

Općenito te priče o apstinenciji prije braka, mislim čemu to?

Da, i ja ne želim seks bez emocija, jer jednostavno meni seks znači puno puno više od same fizičke radnje ali ne moram s nekim bit u braku da bi bilo emocija i međusobne povezanosti. Kad partneri osjete da su spremni na to i kada to žele, zašto ne bi raditi tako nešto predivno kao što je vođenje ljubavi.
Ja ne kužim zašto vjera uopće propagira takve stvari, kao da je vođenje ljubavi nekakav grijeh i sl...
Dr.sc. forumas is offline  
Old 21.04.2010., 16:10   #32
Quote:
Gusjenica_ kaže: Pogledaj post
Jadan čovjek, niste još ni počeli a ti si već tražiš ff-a.
Mislim da sam se opet krivo izrazila Ne tražim ff-a, to je bilo prije. Kad sam s nekim - onda sam s nekim all the way
argyle is offline  
Old 21.04.2010., 16:12   #33
Quote:
Cenarius kaže: Pogledaj post
Ozbiljno, ako postoji šansa da će te maltretirati svojim vjerskim stavovima, briši od toga.
Ma neee, pa kako sad to?

Zar ne bi bilo normalno da oni uđu u vezu i onda lijepo kad god on primi Bibliju u ruke ona zagasi čik na ruci?
Ili obrnuto- kad god ona spomene seks on si ugasi čik na ruci.

Koliko znam, to su odlične metode uvjeravanja partnera da je nešto što čini loše.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 21.04.2010., 16:13   #34
Quote:
TAZ SB kaže: Pogledaj post
A dali prakticira bilo šta drugo od sexa?
Yep, prakticira oralni i slične radnje

@Dr. sc. forumas - Hm, tko zna, možda je kao ti, što bi definitivno bilo pohvalno i odlično Definitivno imam dojam da je tvoj pristup cijeloj stvari puno bolji nego moj - bila sam u fazi da mi seks znači samo zadovoljenje fizičke potrebe i tko zna, možda će mi opet biti tako nekada u budućnosti - ne mogu garantirati, no sada mi se to čini kompletno ispraznim i nezadovoljavajućim. Tko zna - možda ova određena apstinencija pomogne meni da shvatim neke stvari i produbim tu vezu da ne bude kao prijašnje u kojima sam stupila u odnose poprilično brzo te se gotovo sve vrtilo oko toga. Definitivno nešto novo za mene, a za što imam enormnu volju isprobati i održati takvim

Zadnje uređivanje argyle : 21.04.2010. at 16:19.
argyle is offline  
Old 21.04.2010., 16:14   #35
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Ja isto mislim da teško da seks može biti loš ako se dvoje ljudi voli, razumije i privlači. Ako je netko sebičan ili se jednostavno ne razumijete to se shvati u raznim situacijama i prije seksa. Možda postoje izmimke, ali to je rijetkost...

Nije uopće stvar u tome i braku s nekim s kim se nisi poseksao pa neznaš kako će točno biti, nego meni je nepojmljivo da netko može godinama živjeti sa recimo curom koja mu je privlačna, draga, pažljiva, stalo mu je do nje i voli ju i da se nikad ne poseksaju. Mislim kako izdrži ? Pa mislim da bi mi kita stajala napeta ko puška cijeli dan I čemu uopće trpit te patnje?

Općenito te priče o apstinenciji prije braka, mislim čemu to?

Da, i ja ne želim seks bez emocija, jer jednostavno meni seks znači puno puno više od same fizičke radnje ali ne moram s nekim bit u braku da bi bilo emocija i međusobne povezanosti. Kad partneri osjete da su spremni na to i kada to žele, zašto ne bi raditi tako nešto predivno kao što je vođenje ljubavi.
Ja ne kužim zašto vjera uopće propagira takve stvari, kao da je vođenje ljubavi nekakav grijeh i sl...
nećemo sad ulazit u neke diskusije o vjeri, mislim nema smisla kad znamo da katolicanstvo zabranjuje vanbracne odnose, tj. sex prije braka je grijeh a sad da li se mi slažemo s tim ili ne to je druga priča. neki jednostavno osjećaju da se ne mogu dovoljno opustiti u tome sta rade dok god to nije od boga dozvoljeno. mozda je on takav, mozda nije.
sad ja isto mislim da bi on mogao popustiti ako se između njih razvije nesto vise.
eto prakticira oralni.
pitanje autorici teme: znaci on je stvarno djevac ili se sexao prije al odlucio je da ne zeli vise???
annie25 is offline  
Old 21.04.2010., 16:16   #36
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ma neee, pa kako sad to?

Zar ne bi bilo normalno da oni uđu u vezu i onda lijepo kad god on primi Bibliju u ruke ona zagasi čik na ruci?
Ili obrnuto- kad god ona spomene seks on si ugasi čik na ruci.

Koliko znam, to su odlične metode uvjeravanja partnera da je nešto što čini loše.
Što ti imaš neke traume pa si se zalijepila za to? Moj stari kaže sam za sebe da je bio mlad i lud, ajde ne palamudi više o tome.
__________________
I have nothing to say but I shall say it anyway.
----||----
The Last Stand
Cenarius is offline  
Old 21.04.2010., 16:22   #37
Quote:
annie25 kaže: Pogledaj post
pitanje autorici teme: znaci on je stvarno djevac ili se sexao prije al odlucio je da ne zeli vise???
Stvarno je djevac . No, bio je sa curom dosta dugo - no kakva je bila njihova veza iskreno ne znam jer iskreno ne mislim da imam pravo ulaziti u njihov [prijašnji ili trenutni] odnos, dokle god mi on ne bude imao potrebu sam reći.
argyle is offline  
Old 21.04.2010., 16:27   #38
Netko tko ne "prakticira seks" ali ga zapravo prakticira jer mu nije bed oralni, me podsjeća na one puritance koji su se seksali tako da su probušili rupu u plahti, kao nema "tjelesnog dodira" onda.

Takve osobe su prilično rigidne u svojim životnim stavovima, pa ti vidi da li ti to odgovara. Ali vjerojatno je to da će on očekivati da se ti u potpunosti prilagođavaš njemu, bez reciprociteta.
__________________
I have nothing to say but I shall say it anyway.
----||----
The Last Stand
Cenarius is offline  
Old 21.04.2010., 16:28   #39
a jebemu... žensko si i očito mu se sviđaš... stoga ako ga ne znaš toliko napaliti da te poševi onda piši kući propalo je i
Poštujem svakakve odluke, pa i takve, ali onda nek si nađe curu koja želi isto to i svi sretni i zadovoljni.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 21.04.2010., 16:36   #40
Stvar je u tome što je meni jako dosadio seks i usputne veze. I need something more :S On po svemu izgleda kao osoba s kojom bi moglo biti nešto long term.
I sad pojma nemam, možda sam očajna pa gledam na njega iskrivljeno i pristala bih na bilošta samo da imam nekog. Idiotizam, to ne bih trebala raditi, znam i sama. No kako vidjeti razliku između wanting something to be right i nečega što doista je tako? Time will tell?
argyle is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger