Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2014., 09:24   #7861
Afrodita cocktail - šta čini? Ne znam jel bilo pitanje, ali tek sam ju pred neki dan vidjela da je došla u DM.

__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 17:50   #7862
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Afrodita cocktail - šta čini?
fatamorganu kako god okreneš
uglavnom potiče cirkulaciju i daje efekt čvršće kože.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 18:51   #7863
A cijena?
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 22:41   #7864
ovi novi afroditini proizvodi su oko 70 kuna, al vjerojatno se mogu naći i na nekim sniženjima budući da su novi.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 10:33   #7865
Svake godine prije ljeta idem na 10 masaža kod kozmetičarke. Ona radi u jednom salonu već 9-10 godina ali i doma masira (Opatija). Stavlja najobičnije Bebe ulje i neku kremu od Evelina. Ljutila se na moju mamu kad je kupila neku skupu kremu i donijela joj to da koristi na nama. Stavit će ona bilo šta ako joj doneseš ali sama kaže da nema smisla trošit na kreme, bolje njoj dat za masažu više. Noge mi se zbilja preporode nako 7-8 puta. Odkad radim za stalno idem jednom tjedno i dalje. Sjedim dosta već godinama, što fax, što posao, tako da mi se kroz jesen i zimu nakupi novi celulit. A prvih 5 masaža boli ko sam vrag tako da se nadam da s ovim redovitim održavanjem neću više nikad proživljavat te muke
romy_2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 14:42   #7866
Quote:
romy_2703 kaže: Pogledaj post
Svake godine prije ljeta idem na 10 masaža kod kozmetičarke. Ona radi u jednom salonu već 9-10 godina ali i doma masira (Opatija). Stavlja najobičnije Bebe ulje i neku kremu od Evelina. Ljutila se na moju mamu kad je kupila neku skupu kremu i donijela joj to da koristi na nama. Stavit će ona bilo šta ako joj doneseš ali sama kaže da nema smisla trošit na kreme, bolje njoj dat za masažu više. Noge mi se zbilja preporode nako 7-8 puta. Odkad radim za stalno idem jednom tjedno i dalje. Sjedim dosta već godinama, što fax, što posao, tako da mi se kroz jesen i zimu nakupi novi celulit. A prvih 5 masaža boli ko sam vrag tako da se nadam da s ovim redovitim održavanjem neću više nikad proživljavat te muke
Anticelulitna masaža ne smije boljet. Ni u kojem slučaju. Bez obzira koliko bio celulit, ili pauza između masaža. Jest nešto "neugodnija", ali ne smije boljet niti ostavljati modrice.
Masira se onoliko čvrsto koliko dozvoljava tkivo osobe. Ako je tkivo jako osjetljivo i izaziva bol, onda se u tome slučaju ne smije raditi čvrsta masaža, već se krene s puno blažim oblikom masaže, dok se tkivo ne prilagodi, te se postepeno kreće s jačim intezitetom.
Ako su koža i tkivo preosjetljivi, onda je umjesto anticelulitne masaže bolje raditi ručni limfnu drenažu.

Očito vaša maserka radi sve s istim intezitetom, umjesto da se prilagodi svakome ponaosob. Na dulje pruge vam radi štetu, i ja bi vam preporučila da potražite stručniju maserku, jer bi se u budućnosti mogli susreti s posljedicama.

Anticelulitna masaža će vam u svakome slučaju pomoći protiv celulita, ali kada je obavlja stručna osoba, onda neće ostaviti šansu nekim negativnim posljedicama.
Masaža Silvija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 19:44   #7867
bok!
dođoh pitati za preporuku za onaj neki vrag što se primi u ruku i masira dupe/but u cilju poticanja cirkulacije/smanjenja celulita.

Kupila sam u DMu više se ne sjećam marke ni cijene - okrugla četka sa čekinjama i nekakvim gumenim pipcima. Čekinje su pretvrde i jako neugodne, pikaju, grebu..pipci su unutra pa ni ne dolazi do masažnog efekta, samo si drapam kožu

Gdje nađem nježno i čvrsto masiralo a da nije na baterije
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 21:50   #7868
Rijesila sam se svih skupih krema i sad se masiram isključivo bršljanovim uljem. Napravila sam si i mix bršljan + lješnjak + par kapi eteričnog ulja od ružmarina. Nastavila sam ići redovito (jednom u 10 dana) na masaže i još se masiram sama barem svaki drugi dan i nisam dobila ništa novog celulita. Ima ga i dalje malo kad stisnem, ali bez stiskanja ništa. Ovo će napokon biti prvo proljeće bez "celulit stresa" :klap:
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 21:53   #7869
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
Rijesila sam se svih skupih krema i sad se masiram isključivo bršljanovim uljem. Napravila sam si i mix bršljan + lješnjak + par kapi eteričnog ulja od ružmarina. Nastavila sam ići redovito (jednom u 10 dana) na masaže i još se masiram sama barem svaki drugi dan i nisam dobila ništa novog celulita. Ima ga i dalje malo kad stisnem, ali bez stiskanja ništa. Ovo će napokon biti prvo proljeće bez "celulit stresa" :klap:
Bitch

Idem si i ja dr.tjedan kupit brsljan
Jos samo da nadjem bocicu od bar 2 dcl s pumpicom
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 18:30   #7870
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
Bitch

Idem si i ja dr.tjedan kupit brsljan
Jos samo da nadjem bocicu od bar 2 dcl s pumpicom


I trčim, to nisam napisala
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 16:56   #7871
Cure, jeste li probale masiranje sa foam rollerom?
Femmme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 15:25   #7872
Ja baš imam tvrdokoran celulit i unatoč suhom četkanju i masiranju tako da razmišljam o kavitaciji i limfnoj drenaži ali su mišljenja podijeljena, ne znam ni sama.
__________________
They call me the wild rose but my name is Elisa Day...
AmeliePoulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 21:44   #7873
pošto sam dosta smršavjela otišao je i celulit, tj. ima ga ali jako malo i ne vidi se. i sada bih htjela neku kremu prvenstveno za zatezanje kože (jbg u 30ima sam pa koža gubi polagano elastičnost). uzela bih neku od onih hvaljenih od eveline ili može i neka druga marka ako zaista djeluje, znači ja bih htjela prije svega za zatezanje kože i protiv celulita.
crystalmaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 23:29   #7874
Smile Celulit

Pozdrav svima Meni npr. mnogo pomaže anticelulit krema iz Avona, ona crvena 5D za noge i zadnjicu. Mažem svako veče posle tuširanja tanak sloj, dobro utrljam. Vežbam 3x nedeljno i to je to, meni se celulit povuče za 3 nedelje i ja budem prezadovoljna. Nemam ga puno, na nogama ga imam kada stisnem površinu, a na guzi mi se malo vidi bez stiskanja. Mislim da treba biti samo uporan, ništa drugo. Treba uvesti naviku da se noge i guza masiraju svako veče i to je to - rezultati će se videti. O ovoj je kremi reč http://www.kremasica.com/telo/antice...it-losion.html
__________________
"Kada nekoga dolicno volimo, volimo ga kao da ce sutra umreti" Arapska poslovica :)
Nadja87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 23:47   #7875
Quote:
Femmme kaže: Pogledaj post
Cure, jeste li probale masiranje sa foam rollerom?
Šta je to, prosvijetlite me?

Quote:
crystalmaiden kaže: Pogledaj post
pošto sam dosta smršavjela otišao je i celulit, tj. ima ga ali jako malo i ne vidi se. i sada bih htjela neku kremu prvenstveno za zatezanje kože (jbg u 30ima sam pa koža gubi polagano elastičnost). uzela bih neku od onih hvaljenih od eveline ili može i neka druga marka ako zaista djeluje, znači ja bih htjela prije svega za zatezanje kože i protiv celulita.
Meni su Eveline kreme sve bile dosta dobre, isprobala sam par njihovih i bile su mi bolje od nekih puno skupljih i reklamiranijih.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 23:49   #7876
Gdje kupiti dobar anticelulitni masažer? Počela sam piti kontracepcijske pilule i dobila užasan ceulit i sad ga se pokušavam riješiti . Inače hranim se dobro i vježbam ali ne ide -.-
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 13:43   #7877
Quote:
elenas kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti dobar anticelulitni masažer? Počela sam piti kontracepcijske pilule i dobila užasan ceulit i sad ga se pokušavam riješiti . Inače hranim se dobro i vježbam ali ne ide -.-
Ako si u Zagrebu, imaju ti nekakve anticelulitne masažere u onoj ljekarni s medicinskim priborom u Praškoj. Znači od Trga malo niže, prije Zrinjevca, na desnoj strani gledajući od Trga bana Jelačića.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 21:38   #7878
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Ako si u Zagrebu, imaju ti nekakve anticelulitne masažere u onoj ljekarni s medicinskim priborom u Praškoj. Znači od Trga malo niže, prije Zrinjevca, na desnoj strani gledajući od Trga bana Jelačića.
Nisam, kod mene nema za kupiti . Možda se može naručiti s neke stranice
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 11:10   #7879
A kakvi bi to bili masazeri točno?
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 15:48   #7880
Quote:
elenas kaže: Pogledaj post
Nisam, kod mene nema za kupiti . Možda se može naručiti s neke stranice
Evo s ovih stranica možeš kupiti:

http://medikor.hr/catalogsearch/resu...i+masa%C5%BEer

Takve Beurer masažere drže u dućanu koji sam spominjala.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.