Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 14:56   #1701
Idem ovaj tjedan na zadnji tj 3.tretman pazuha, od kad sam imala zadnji upis još ih je nešto otpalo i sad ih je cca 10% ostalo...jedino je malo smiješno jer su trči trči pa dlaka umjesno da su sve na kupu

Jedino što mislim da će one sa vremenom narasti, i to vrlo brzo, pošto i ova područja gdje više ne rastu se vide male crne točkice, kao da će izbiti ali ništa
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 18:54   #1702
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Idem ovaj tjedan na zadnji tj 3.tretman pazuha, od kad sam imala zadnji upis još ih je nešto otpalo i sad ih je cca 10% ostalo...jedino je malo smiješno jer su trči trči pa dlaka umjesno da su sve na kupu

Jedino što mislim da će one sa vremenom narasti, i to vrlo brzo, pošto i ova područja gdje više ne rastu se vide male crne točkice, kao da će izbiti ali ništa
narasti hoce jer je to hormonalna zona,ali je pitanje u koliko vremena i kojoj kvaliteti. Ono sto je bitno je da se dlacice izvuku iz kanala kada pocnju ispadati jer u protivnom ostaju u njemu. To su te tockice.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 23:04   #1703
A kako se izvuku dlačice iz kanala?
I ja imam puno tih točkica :/
Ali to gdje su točkice je prekratko za izvlačenje prstima, a drugim sredstvima nisam niti probala jer su mi rekli da ih ne smijem čupati između tretmana...
Stvarno su ti kozmetički saloni katastrofa, stalno otkrivam nove stvari u koje me nisu uputili...
Loa Leana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 08:52   #1704
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
narasti hoce jer je to hormonalna zona,ali je pitanje u koliko vremena i kojoj kvaliteti. Ono sto je bitno je da se dlacice izvuku iz kanala kada pocnju ispadati jer u protivnom ostaju u njemu. To su te tockice.
Da i mene zanima, kako se izvuku i nakon koliko vremena ih treba izvuči? I što ako se ne izvuku

Ja sad tek vidim da sam uletila na taj IPL ko muha bez glave
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 18:28   #1705
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Da i mene zanima, kako se izvuku i nakon koliko vremena ih treba izvuči? I što ako se ne izvuku

Ja sad tek vidim da sam uletila na taj IPL ko muha bez glave
Prosjecno dlacice se daju izvuci nakon 7-15 dana. Kada izadju par mm,isplati se kupiti traku sa selotejpom sa obje strane (jak) i sa njim si proci zonu. Dovoljno je jak da izvuce te dlake vani ,ali ne dovoljno za one koje se drze jos. Zute je boje i odlican je za to.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 08:18   #1706
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Prosjecno dlacice se daju izvuci nakon 7-15 dana. Kada izadju par mm,isplati se kupiti traku sa selotejpom sa obje strane (jak) i sa njim si proci zonu. Dovoljno je jak da izvuce te dlake vani ,ali ne dovoljno za one koje se drze jos. Zute je boje i odlican je za to.
Jel to onaj običan selotejp? Pošto ga imam na poslu pa ...

A jel mogu sa voskom, onim za depilaciju?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:55   #1707
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Jel to onaj običan selotejp? Pošto ga imam na poslu pa ...

A jel mogu sa voskom, onim za depilaciju?
Ne .nije obican. To je traka koja nije od plastike vec ima platno,koje je ljepljivo sa obje strane. Ima toga u svim trgovinama (mislim da i narodne novine imaju). Vosak nikako jer ces izvuci i one koje nesmjes. Ova metoda je isprobana godinama i dobra je jer sa tim selotejpom nemoze izvuci dlake koje se drze.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 08:41   #1708
Super savjet tnx, ali meni je danas zadnji tretman tako da ću pričekati par dana i idem na depilaciju voskom
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 13:02   #1709
Skužila sam da u istom salonu svaka kozmetičarka ima svoj stil korištenja IPL aparatom. Pa neka prođe oko cijelih usta za svaki slučaj, druga prođe i stražnjicu kao standardni dio bikini tretmana, a treća ni jedno ni drugo.. Pa sve koriste razne jačine za uklanjanje..
Strava.
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:36   #1710
Piše na jednoj stranici da do opeklina može doći ako dlačice prethodno nisu obrijane.
macorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 09:53   #1711
Da se i ja ubacim. Ovaj tjedan sam bila na zadnjem tretmanu nadusnica u Lavandi. I očekivala sam bolje rezultate. U komentarima na ponudu (na KupiMe čini mi se), su obećavali da je 2-4 tretmana dovoljno za uklanjanje svih dlačica s nadusnice. Ali meni je otpalo nekih 50-60% Kad sam se požalila kozmetičarki u Lavandi, njen komentar je bio "...a bolje i toliko da je ispalo nego ništa" Osjećam se prevareno

E sad, ja sam u taj IPL uletila kao muha bez glave, ne znam gotovo ništa o tome, pa me zanima komentar iskusnijih, da li bi 4 tretmana trebalo biti dovoljno da se sve ukloni sa nadusnica? Koliko to treba peckati i koliko bljeskova se napravi u jednom tretmanu?

Njihov tretman je obično trajao ukupno 2 minute, 3 puta bi bljesnula s tim laserom (ne bi čak ni obuhvatila cijelo područje, već ima područja koja uopće nije tretirala) i samo jednom me peckalo, čini mi se da je ostala 3 puta stavila na slabije. Žali Bože potrošenog vremena
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 11:24   #1712
evo, i ja sam odradila 2 tretmana, treći ću slijedeći tjedan (noge do koljena)

uglavnom, imam, kao i vi dosta crnih točkica - mrtvih dlaka (valjda :nezna koje ne izlaze. pretpostavljam da će ih koža sama izbaciti van?!
tu i tamo su mi narasle dlake, al su slabije i tanje. ugavnom, ovako šteam po gradu, uopće se ne kuži da sam se zadnji put obrijala prije skoro 5 tjedana (i odradila 2. tretman)

za sad sam zadovoljna, a ove crne točkice ću pustiti neka mi same ispadnu.
e da, užicala sam curu da mi po jedan bljesak opali i na nožnim placima. srce je, to mi nije naplatila ;-)
uglavnom, za sad sam zadovoljna.
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 12:19   #1713
Quote:
delilaxx kaže: Pogledaj post
Kako sam i sama uklanjala dlake laserom, predlozila sam prijatelju, koji je godinama depilirao ledja i nadlaktice, da posjeti dermatologa i vidi sto se da uciniti.
Prije toga, uklanjao ih je kod kozmeticara voskom.
Nisu mu cijela ledja bila prekrivena dlakama, nego djelomicno... na ramenima, po sredini i na jos par izoliranih podrucja.
Postupak vjerovatno znas; prvo slijedi brijanje uoci tretmana, onda slijedi laser i pauza od mjesec dana. Tada tretirane dlake narastu, kroz 10-ak dana ispadnu i cekas izrastanje novih dlacica koje nisu bile tu prilikom tretmana.
Njemu su bila potrebna 4 tretmana. Sam postupak nije bezbolan, ali da se izdrzati. Nakon toga, ne smijes na sunce tjedan-dva. Nekim ljudima reakcija bude malo burnija, pa tretirano podrucje zna biti crveno danima. Medjutim, on nije bio takav slucaj i sve bi splasnilo kroz par sati. Odlicno mu je tijelo reagiralo na laser.
Kroz 4x broj dlaka se sveo na 10%. Tretman ledja kod ovoga dermatologa kosta 2000 kn.
Eto, nadam se da sam ti pomogla!
sve je to super, ali 4 tretmana po 2.000 kn je
razmišljam uzeti za dragoga ovaj ovdje uređaj ...molila bih komentar...sad je još snižen, 360 kn mi je prihvatljiva cifra
__________________
Život je lijep...
Cinculica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 14:48   #1714
Quote:
@nchi kaže: Pogledaj post
Da se i ja ubacim. Ovaj tjedan sam bila na zadnjem tretmanu nadusnica u Lavandi. I očekivala sam bolje rezultate.....
Već je bilo o tome, to je neki prosjek koji ovisi i o tvojim dlačicama i koži tj pigmentu...ja sam išla pod rukom i skoro sve je otišlo, sumnjam da ti imaš na nadusnici jače dlačice nego sam ja imala...ako si bila malo više na suncu i lice ti je potamnilo, to će utjecati na rezultat
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 08:29   #1715
Na netu opet ponuda za IPL tretmane, salon u Dugavama, neka welllness Oaza , da koriste aparat Dermopolis 2000 sa vodenim hlađenjem...ništa nisam našla na netu o tome
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''

Zadnje uređivanje V element : 07.07.2011. at 08:47.
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:37   #1716
Evo opet ponuda u Lavandi
http://www.ponudadana.hr/zagreb/kome...u_Borovju-1853

Pa kome treba.. sretno!
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 14:34   #1717
Mene je samo malo peklo, onaj prvi tren dok bljesne. I Vi ste se trebali raspitati o tretmanu. Internet je pun članaka o tome da se prije tretmana treba obrijati.Kako ste ostale cure zadovoljne brazilskom u Lavandi? Hvala
macorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:30   #1718
Question

jel netko zna išta o ovom wellness klubu Oaza?? na promotivi nude 3 tretmana za 150kn što je turbo jeftino ali ne znam kakva je efikasnost njihova uređaja?
Lalala84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 22:03   #1719
pitanja za --Phoenixa--

Kako odrediti u kojoj je dlaka fazi (čitala sam kad si pričao da mora biti povezana s korijenom)? Ima lli to veze s menstruacijskim ciklusom. Ja sam subjektivno primjetila da mi na poč. menstruacijskog c.dlake podivljaju,postanu duže i tamnije a na kraju se prorijede. Je li teorijski i praktično moguće ukloniti širu crtu dlaka od pupka do grudi i oko bradavica elektrolizom?Imam svijetlosmeđe, dugačke (0,5-1cm)dlake koje sam prije 6mj čupala pincetom.
HVALA na odgovorima!
lilita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 12:32   #1720
Da li je netko bio nedavno u Body cretaoru na IPL? jel dobra uređaj?
kupila sam kupon preko ponude dana, pa sad čitam d anisu baš svi prezadovoljni?
ja sma mislila ići tek u jesen i rješiti pazuhe.
htjela bi i brazilku, al to tek mislim na proljeće da se pripremim za ljeto.
__________________
Moj album za prodaju...
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.