Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2008., 07:49   #61
Kupila sam neki dan nove tave ... jednu za meso i sl, promjera 26 cm i jednu potpuno plitku za palačinke, sve Fisler i prezadovoljna sam.
Sve koštalo 300 kn, ali vrijede svaku kn, a pogotovo uzevši u obzir da su tave slične kategorije (u Mulleru) bile po komadu preko 400 kn
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 10:02   #62
elegant, gdje si kupovala fisler? tamo kod hotela internacional, u produzetku ulice koja vodi prema nsk?
Ninochka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 14:16   #63
I mene zanima gdje se sve u Zg i široj okolici (i Vž) može kupiti Fissler posudje. Obzirom da mi treba apsolutno sve za kuhinju, htjela bi napraviti ipak neku usporedbu izmedju cijena jer mislim da se može dosta ušparati.
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 14:23   #64
Quote:
Ninochka_zg kaže: Pogledaj post
elegant, gdje si kupovala fisler? tamo kod hotela internacional, u produzetku ulice koja vodi prema nsk?
ne u Hugu ... tamo su skuplje ... staklarna na samom početku Jurišićeve i Petrinjske.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 14:54   #65
A gdje je kao najjeftinije? Mi gledali u Kiki, tamo su oni 5-dijelni setovi od 1590 do 1790, cini mi se. U Intersparu mi se cinilo skuplje..
Margita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 14:59   #66
Quote:
Margita kaže: Pogledaj post
A gdje je kao najjeftinije? Mi gledali u Kiki, tamo su oni 5-dijelni setovi od 1590 do 1790, cini mi se. U Intersparu mi se cinilo skuplje..
ne znam, ali između Müllera i ove staklarne, nije bilo puno dvoumljenja .... a u Hugu sam bila nedugo prije toga i činili su mi se skuplji, no možda nije na odmet još jednom provjeriti.
Meni nije bio potreban cijeli set posuđa, pa mi se nije tražilo dalje ... ovo mi se činilo realnim.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 16:23   #67
U Rijeci u Merkuru su cesto akcije Fissler posudja,pretpostavljam da je onda ista stvar u Zg pa probaj tamo pogledat...Ja sam jako zadovoljna..mislim da sam kupila family line set meni je bilo bitno da je za indukcijsku ploču pa sam i na to pazila i pao je izbor na Fissler

http://www.zip-trgovina.hr/index_fissler.htm probaj njih kontaktirat, neznam da li oni imaju samo veleprodaju...
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 16:25   #68
e da moze jedno pitanjce za mene neupucenu iz Ri
adrese Muller ducana...bila sam u onom u city-u
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 16:39   #69
Quote:
corinne kaže: Pogledaj post

biraj posude tako da uzimas ona teska i masivna. da nisu tanka kao papir i da imaju deblje dno. tako sam bar cula, pa mozda nades neke stvari koje nisu preskupe.
slažem se sa ovim da posuđe ne smije biti pretanko, ali nikako da bude što masivnije i što teže. treba naći hmmm srednje teške posude, znam da glupo zvuči, ali probajte u trgovini primiti tu tešku rajnglu i zamislite si jelo u njoj i kako je to prati i prebacivati sa špareta na stol pa u sudoper pa na mjesto. šparajte ruke!!!

Quote:
Isabella kaže: Pogledaj post
I mene zanima gdje se sve u Zg i široj okolici (i Vž) može kupiti Fissler posudje. Obzirom da mi treba apsolutno sve za kuhinju, htjela bi napraviti ipak neku usporedbu izmedju cijena jer mislim da se može dosta ušparati.
u NAMI na Trgu (Zg) ima dosta različitih setova od fisslera i posuđa koje se prodaje po komadu, nešto jeftinije, nešto skuplje (ne preskupo) ja sam si zapikirala jedan fissler set sa staklenim poklopcima cca 1200kn, onaj malo masivniji je sa punim poklopcima i košta 1500kn, još uvijek prihvatljivo, ali su mi ručke grozne, jesu one ovak lijepe, ali previše strše van, bojim se da bi krale puno prostora bez veze
nana30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 16:41   #70
e da
i u pevecu sam našla prekrasan set (od onog crnog materijala, ne znam kak se zove) po 700kn. je neki no name, ali mi se čini odličnim. malo su mi skupi takvi setovi po 2500-3000kn
nana30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 16:42   #71
Quote:
mammaRI kaže: Pogledaj post
e da moze jedno pitanjce za mene neupucenu iz Ri
adrese Muller ducana...bila sam u onom u city-u
varteksova zgrada na Trgu (city center varteks ), mislim da je cijeli 3.kat domaćinstvo
nana30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 22:56   #72
Danas sam pokupila letak iz Lesnine i ugledala WMF posuđe na akciji, 50 posto popusta na setove od 4 ili 6 dijelova.
Mislim da ću ih kupiti, ponukana natpisima na ovom topicu, iako još nemam ni kuhinju
Ima li netko možda kakvih negativnih iskustava s WMF-om?
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 15:00   #73
U Kiki vam je Fissler snizenje, mi kupili set od 5 kom. sa staklenim poklopcima koji smo dugo pikirali za -20%
Margita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 17:12   #74
WMF cijene u Lesnini i Mulleru me zanimaju ...
recimo gledala sam exp. lonac WMF od 8.5 L u lesnini košta 1899,00 kn minus 10% za gotovinu
da li je netko možda u zadnje vrijeme bio u mulleru gledat nešto slično pa da malo usporedimo...
neki dan sam bila u lesnini i bas mi kazu da prvi put imaju akcijske cijene WMF-a, no medjutim sve ono sto meni ne treba
kupila sam neke druge sitnice i postala "opsjednuta" WMF-om...ima li nas još takvih?
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 09:17   #75
Quote:
setnjica kaže: Pogledaj post
Imam loša iskustva s Zepterom, na dva poklopca potrgao se termostat, doduše zamijenili u roku 30 dana, ali obzirom na cijenu....
Ja nažalost nemam Zepter, kažem nažalost jer ga moja ima 15 godina i oduševljeni smo njime.Neki dan joj se prvi puta potrgao termostat, pa me zanima cijena istoga ako mi možeš reći.Jel se isplati mjenjat ili ne..?
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 10:35   #76
Quote:
Margita kaže: Pogledaj post
U Kiki vam je Fissler snizenje, mi kupili set od 5 kom. sa staklenim poklopcima koji smo dugo pikirali za -20%
Margita, kolika je bila cijena tog kompleta?? I jel to sniženje na keš ili se može pazariti i karticama?
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 11:41   #77
Ja sam WMF kupovala u Austriji. Ne sjećam se više cijene, ali znam da je bilo puno povoljnije nego kod nas. Prezadovoljna sam.
..donata.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 22:11   #78
Quote:
slatkica555 kaže: Pogledaj post
Margita, kolika je bila cijena tog kompleta?? I jel to sniženje na keš ili se može pazariti i karticama?
Kupili smo po 1290, ali evo danas opet bili u Kiki i vise nije snizeno..sad je opet 1590. Bilo neko kratkorocno snizenje izgleda...
Margita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 16:30   #79
Ako koga zanima WMF u Lesnini je do 4.10 akcija...u Mulleru isto tako samo neznam do kojeg datuma tj. da li je mozda proslo...i iste svari na akciji u Mulleru su jeftinije...

eto...
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 17:15   #80
expres lonac emo-celje!

Gdje u zg kupiti doticnu posudu (lonac)!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.