Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2008., 22:17   #1
Uz dečka... imati curu

Što mislite o tome da jedna bisexualac, bilo muško ili žensko ima uz tog svog istospolnog partnera ima i nekog drugog spola?

Na primjer da ja imam curu, a i dečka, i da neki dečko ima i curu i dečka...

Ne bi li se to smatralo pod prevarom, makar oni to znali...podržavate li to......kako gledate na to? Vjerujem da o tome više znaju bi-ljudi....sad ovi drugi..

A kako bi vi hetero reagirali na to da vam partner ima još jednog istospolnog parnera?
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Old 22.09.2008., 22:24   #2
prevara je prevara, parila se ona s zenom il muskarcem, ako je samnom onda je samo samnom, ak oce nekog drugog, onda ja ispadam........jednostavno, ne razumin ko bi to moga tolerirat, jako glupo pitanje........
__________________
kad u ruci imas cekic, sve ti na brokvu lici........
pleska..... is offline  
Old 22.09.2008., 22:27   #3
imati VEZU s curom pored decka - ne hvala.
a zabrijat s curama pored decka (ako ga to ne smeta) - sto da ne.
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Old 22.09.2008., 22:28   #4
da mene decko prevari s drugim deckom..nemam pojma kako bih se osjecala - povrijeđeno, iznenađeno, bijesno, jadno.. uglavnom ne bi bilo dobro
ma ne mogu to ni zamislit, precudno mi je
chiela is offline  
Old 22.09.2008., 22:28   #5
"vara me decko s............deckom "

prevara kakva god bila, prevara je
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Old 22.09.2008., 22:29   #6
ne. svoju curu ne mogu zamislit sa drugim osim sa mnom, ako je volim.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 22.09.2008., 22:30   #7
pitam zato što ima jedna cura...i sad želim biti s njom, al ona kaže da bi i dalje bila s tim jednim tipom s kojim je...meni to u neku ruku smeta...a opet, ne znam šta da radim
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Old 22.09.2008., 22:31   #8
Ako partner nezna, onda je prevara, bez obzira na spl. Prednost kod biseksualnih ljudi je u tome što obično uspjevqju spojiti svoje partnere, pa nastane trojac.... A ako je svima dobro, nevidim što bi tu bilo loše....
GricGric is offline  
Old 22.09.2008., 22:33   #9
Quote:
valentinea kaže: Pogledaj post
pitam zato što ima jedna cura...i sad želim biti s njom, al ona kaže da bi i dalje bila s tim jednim tipom s kojim je...meni to u neku ruku smeta...a opet, ne znam šta da radim
da te pitam... jel bi bila sa tipom koji ima curu? dakle, taj bi tip varao svoju curu i bio sa tobom.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 22.09.2008., 22:34   #10
Quote:
valentinea kaže: Pogledaj post
pitam zato što ima jedna cura...i sad želim biti s njom, al ona kaže da bi i dalje bila s tim jednim tipom s kojim je...meni to u neku ruku smeta...a opet, ne znam šta da radim
Ti bi bila u položaju ljubavnice koja ima vezu s oženjenim muškarcem... nešto slično... jer njezin dečko bi vjerojatno uvijek bio ispred tebe...
Imam osjećaj da te žene nisu baš sretne...
GricGric is offline  
Old 22.09.2008., 22:35   #11
Sličnu raspravu smo vdili baš ovih dana vezano za blizance i djevojku im, zar ne?!?

A i o konkretno ovoj temi se već raspravljalo.. i uvijek je zaključeno kako je seks kao takav moguć, ali ako treba prijeći u nešto više od grupnog seksa (a gotovo uvijek je tako), onda počinju problemi. I završava svaka mogućnost idiličnog života po Pitagori... (trokut, op.a.)


Baš me zanima što će ovaj topic donijeti novoga.
Deedy is offline  
Old 22.09.2008., 22:36   #12
Quote:
valentinea kaže: Pogledaj post
pitam zato što ima jedna cura...i sad želim biti s njom, al ona kaže da bi i dalje bila s tim jednim tipom s kojim je...meni to u neku ruku smeta...a opet, ne znam šta da radim
odi na plasticnu operaciju i napravi si kurcinu od pola metra..i mala je tvoja..
runi_kolman is offline  
Old 22.09.2008., 22:38   #13
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Baš me zanima što će ovaj topic donijeti novoga.
niš, ko i obično
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 22.09.2008., 22:39   #14
nee, ja ne govorim o tome da su oni zajedno....niti bi ja htjela trojac....ja ne bi imala veze s tim tipom...pod "bila s njim" sam mislila da se ona s njim bari i to...no ništa više sad od toga....zato pitam
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Old 22.09.2008., 22:39   #15
Ako si u vezi, ozbiljnoj vezi, mislim da je apsurdno odrzavati vezu sa jos jednom osobom, pritom mislim na osobu istog spola, ali isto tako imala sam decka i ''vezu'' sa frendicom s kojom sam povremeno bila!
Vesper Lynd is offline  
Old 22.09.2008., 22:39   #16
Ako ima emocija shvatila bih kao prijevaru i samo poljubac s bilo kojim spolom i bila bih jednako posesivna i ljubomorna da me dečko tako prevari s drugim dečkom kao i s drugom curom.
Ako je veza u pitanju def. ne bih pristala na to da nedajbože voli još nekog sa strane na isti način kao i mene.
Sad tu nije bitno koji spolni organ ima ta druga osoba.
Jenny Lewis is offline  
Old 22.09.2008., 22:39   #17
Quote:
runi_kolman kaže: Pogledaj post
odi na plasticnu operaciju i napravi si kurcinu od pola metra..i mala je tvoja..
da, jako si mi pridonio tim svojim komentarom.....
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Old 22.09.2008., 22:40   #18
imala. 8 godina vezu s dečkom. i u mjesec dana kako se pojavila dotična - puklo bespovratno i njemu i njima (dečkima).
__________________
...
Julianne is offline  
Old 22.09.2008., 22:44   #19
Quote:
valentinea kaže: Pogledaj post
pitam zato što ima jedna cura...i sad želim biti s njom, al ona kaže da bi i dalje bila s tim jednim tipom s kojim je...meni to u neku ruku smeta...a opet, ne znam šta da radim
ako želite biti skupa, probaj.
đelata is offline  
Old 22.09.2008., 22:44   #20
U zadnje vrijeme sve vise zudim za romanticnom vezom sa zenom...
Vesper Lynd is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger