Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2009., 21:00   #41
New Yorker
Neobase is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 22:10   #42
Jel zna netko gdje ima za kupit traperice Pelle Pelle. Ove koje imam sad kupio sam u jednom dućanu u ŠC Prečko, ali su ga sad zatvorili.
ivan_zghr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 21:51   #43
samo da kazen da san u Firenci nasao D&G traperice za 70-120€, a Dolce Gabbana Black Label za 100-230€ Diesela i ostalih je isto bilo al nisan ni trepnuo na njih kad san vidio ove cijene
nisu stare kolekcije jer je power D&G a ne Ittierre dakle od 2007 i novije, inace radi se o outletu koji se uskoro zatvara, ne moran ni govorit o ostaloj odjeci i obuci, i cijenama koje su 20-50% od retail, sve to uz ok ponudu rojeva, a made in turkey ili Vietnam stvarima ni traga, skoro sve Italy, a ne ko kod nas
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 22:21   #44
znam da je off, al moram samo rece nesta za ove turkey i madagaskar fore...
moj brat kupio u americi tene koje sam ja takve slične kod nas keširao 1200
kn jebeni nike kao nest nova tehnologija ovo ono, a on tamo za 30-40 dolara
donio tene da se zasereš kakave,.,,,još nešta , od frenda brat radi u iraku..
ej ljudi ne smijem govorit šta čovjek priča,,,kakva bagatela roba..strahote ratne..laptop kod nas cca 5000 kn za 300 dolara i tak, a sva roba i tehnika im je
made in usa i kvaliteta im je zagarantirana(ne misliti da volim amere) i što se kvalitete tiče su jaki...pisao sam prije o tim oriđiđi stvarima tak da mi se ne da ponavljat...a ne ovo kod nas : pa vidi se ljudi bozji taj madagaskarsko-kinesko-
tajvansko-indonezijski bullshit od jebene robe...sjecam se kad mi je mama za jedan bozić kupila la coste vestu....eeeeej ono 100 % vuna ,naravno made in
france, ja sam to nosio dok se nije razvalilo- ima tome 10 godina vesta dan danas živa,,,,a sada očito nema više nigdi osim fakat otić tako van u dotičnu zemlju i kupit stvar od tamo na licu mjesta...eto...
Henry T is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 22:35   #45
tako je sa skoro svime danas, kratke majice od 2000Kn se isfucaju nako 3 pranja, prodaju nan muda pod bubrige, ja san prikjuce vidio toliko dobrih stvari ok cijene, npr kratke majice snizene sa 250 na 80€ ili puloveri sa 400-800 na 130-350€, ali to su brandovi u kojima sam se vec razocarao i nema sanse da uzmem nesto od njih, npr VJC, Dior homme i sl, lacoste necu ni pominjat jer je to katastrofa, sican se samo patika koje san pred par godina kupio a nisu izdrzale ni 20 nosenja pocela se gulit boja

s druge strane, ima brandova kojima se jos uvik moze virovat, npr Ferragamo sta se cipela tice, onda Burberry od odjece, od rebatinki svakako Diesel, D&G, Lee i Wrangler od pristupacnijih, itd....


ime tj brand nazalost skoro nista vise ne govori, jer se desava da ista tvornica proizvodi za vise brandova, i odjecu i obucu, pogotovo kod ekskluzivnih marki, npr Ittiere koji je radio D&G, Just Cavalli i jos brdo drugih a sad je prid bankrotom, tako da se moze virovat jedino markama koje imaju vlastitu tradiciju i proizvodne pogone, iste takve su jako rijetke, a od njihovih cijena pada mrak na oci
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 23:01   #46
sta se hlača tiče ja se eto nikad nisam razočarao ni u diesel, ni u wrangler , mustang, a u zadnje vrijeme kak se ipak moraš malo elegantnije obuć radi posla
navigare i stefanel hlače...iskreno navigare me prosto oduševljava kvalitetom
hlača, jbga talijani to prave , licencu očito ne daju kinezima, i već dvi tri godine
ja nosim hlače kupim pokoje nove ,a ni ne moram jer nema nikakvih ni promjena
nakon X pranja....al La coste tenisice to je takav shit da ne znam koji ih krac
i dalje kupujem a nakon 10 nošenja mogu u kantu za smeće, onaj -ako se to može nazvat đon otpada ,sa strana se taru i ugl. probuše, sve bezze, al izgledom su odlične pogotovo isključivo bijele nosim..tak da ne znam šta reć...
jedino što sada puno ljudi to nosa pi mi i nije neki gušt ....
ima na ebayu hrpa robe iz usa tak da tko voli nek izvoli samo treba se ne zajebat
jer vraćanje je jebada, al vidio sam polo majica za cca 100 kn da boli glava....
Henry T is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 23:30   #47
za navigare sam cuo sve najbolje sta se tice kvalitete, ali nekako im je bezlicna odjeca, bezvezni dosadni krojevi, tmurne boje, imu St u Primi grad dobra ponuda od njih, nisu ni materijali nesto preugodni ili mekani, koda su gledali da im proizvodi izdrze 300 pranja na 90° a ostalo nebitno
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 02:30   #48
danas nema vise kupit pravi traperica!

to je danas sve neka varijacija na temu a oni originali to je iščezlo odavno.

dobro neka meni neko kaze di mogu kupit blijede Levisice - a ja cu odmah odgovorit nigdje - zato jer danas imas sto boja u jednim trapericama.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 12:29   #49
jbga vrimena se minjaju a s njima i trendovi, tu niko od nas ne moze nista, nekakva klasika tj jednobojne se uvik nadju samo triba trazit, ja san nedavno kupio jedne blide i super su, istina ne izgledaju kao levisice sa pocetka 90-ih al takve je stvarno tesko nac
http://i42.tinypic.com/2rz7uax.jpg
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 23:56   #50
je ,takve je stvarno tesko nac za poludit... pa i nema ih.

a di si kupio ove kao na slici?
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 00:59   #51
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
je ,takve je stvarno tesko nac za poludit... pa i nema ih.

a di si kupio ove kao na slici?
eo tu, ima jos 36 broj

http://www.revolveclothing.com/b/Pro...b%2FSearch.jsp

nisan prije cuo za ovaj brand ali jeans je stvarno super i cini se kvalitetan
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 19:32   #52
Quote:
pionir kaže: Pogledaj post
ja ne znam jel problem u meni ili hlačama.....koje god kupim,za 2 god se izližu oko međice i počnu pucat......i mustangove,lewisove i od ltb-a.....dođe mi da na placu kupujem......a iznad 500 kn više ne dam......
Ima nas još!Probo sam u Dieselu,Mustangu,Levisu,Amadeusu.Obrazloženje prodavača je da sam malo jači (haha)

početkom 1997 sam za Diadora trenirku dao 500KN(velika lova tada) i za 2-3 mjeseca su se razišle između nogu.Kupio sam 2002 u Njemačkoj reebok trenirku za 50Euro(na sniženju) i dandanas je ko nova mada je stalno nosim.
Brigadir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:09   #53
ajme ljudi prestanite sa tom medjicom... to picke imaju... pravome mouzu rebatinke pucaju a) izmedju nogu b) ispod jaja

a sta se tice kvalitete... 501 nisam dugo nosija pa neznam, a preporuka je za amadeusa stvarno dobru (tvrdu) robu imaju (ne kidaju se lako izmedju nogu)... i mustang takodjer nisu lose... inace preferiram (iskljucivo trazim) klasicne rebe bez ovih fancy gaypederskih krojeva i modela
radion-plavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:39   #54
Quote:
radion-plavi kaže: Pogledaj post
ajme ljudi prestanite sa tom medjicom... to picke imaju... pravome mouzu rebatinke pucaju a) izmedju nogu b) ispod jaja

a sta se tice kvalitete... 501 nisam dugo nosija pa neznam, a preporuka je za amadeusa stvarno dobru (tvrdu) robu imaju (ne kidaju se lako izmedju nogu)... i mustang takodjer nisu lose... inace preferiram (iskljucivo trazim) klasicne rebe bez ovih fancy gaypederskih krojeva i modela

moj naklon


OT
odusto sam od traperica, sad furam crne hlače, onako, jednostavan materijal....
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 23:47   #55
Lee ima dobrih....prodavacica
tomo_pajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 10:16   #56
Osoba je u tramvaju komentirala robnu marku(brand).Roba kupljena kod nas s tim brandom sva se rascofa,a u Njemačkoj peri deri.
Druga je komentirala prašak za pranje robe.Cijena praška kod nas i vani je ista a kupljen vani je puno kvalitetniji
Brigadir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 10:52   #57
Već dvije godine nosim isključivo TOM TAILOR hlače, besprijekorna kvaliteta, kroj i udobnost, cijena oko 600-700 kn na popustu oko nove godine i u pola cijene. Kupio i jedne Levis 512 bootcut, kroj je OK ali kvaliteta materijala dosta slabija prema TOM TAILORU. Inače BIG STAR sam dugo volio kao NO1 ali su postali bezobrazno skupi.
the economist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 16:07   #58
informacije radi..drugar mi donio ovaj tjedan iz usa oridjidji 501 jednobojni tamni..cijena 50 dolara
neko je spominjao kvalitetu?
nema veze s topikom alii kvaliteta razlicitih kuhinjskih sredstava za pranje posudja i rublja koja se zovu isto i u njemackoj i hrvatskoj..koji se prodaju u ducanima sa istim imenom, nije ista..na zalost
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 20:56   #59
Molim vas za pomoć.... Već par godina kupujem jeftine traperice koje mi redovito pucaju na poznatim mjestima :-) pa sam konačno odlučio kupit kvalitetnije.... Problem je u tome što sam malo jači.. pa su mi gotovo svi modeli uski u nogama.... Ovo malo jači znači 168 cm i 80kg... Dakle nisam debeljko nego imam malo jače noge zbog kojih su mi gotove sve traperice uske u nogama...
Koje modele mi preporučate : levi's, lee, mustang..... ?
KH5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger