Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 23:43   #921
Quote:
Mag888 kaže: Pogledaj post
Kokosije jaje je na nasim podrucjima najcesci oblik spravljanja uroka dakle ako ste nasli jaje unutar svog posjeda znaci da vam neko zlo zeli i da baca uroke navas...

unistite to jaje i sve sto nadete takvo, tako da to bacite u rjeku tekucicu da se neosvrcete za tim i da tu rijeku taj dan ne prijedete nizvodno...
Ja sam čula da ga treba spaliti, pa smo zapalili peć i spalili ga, ali mi je kasnije frend rekao to isto što i ti. Zato smo danas izvadili pepeo iz peći i bacili ga u Dravu...nadam se da će to biti dovoljno....ili? Ima u jednom selu žena koja navodno skida uroke, jeli pametno otići tamo? Ako je bačen urok, dali je bačen na sve ukućane ili na onog tko je to našao? Masu pitanja mi prolaze glavom...frka me za mog klinca....
Zokskc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 06:09   #922
Quote:
Mag888 kaže: Pogledaj post
Imate duha....

Ima duhova koji glame (razbijaju skripe cak i teski namjestaj premjestaju) i ima onih koji premjestaju stvari...
Ti što premeštaju nameštaj su verovatno duhovi fizikalci. U nedostatku obrazovanja ne mogu da rade neke lakše i bolje plaćene poslove.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 08:39   #923
to sa jajetom je stvarno strašno, znam i ja da se uglavnom ti uroci bacaju na takav način. Pa odi kod te žene, barem da znaš tko ti je to napravio, a ona ako je ok, trebala bi ti to reći
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:48   #924
Malo ljudi ima koji doista kvalitetno mogu skinut urok moja preporuka je neic nikome ima masu stvari koje se mogu napravit da bi se urok odklonio i nece toliko kostati koliko odlazak kojekakvim ljkudima...

Postoji vise vrsta uroka...

Nagazni urok: urok koj je spravljen (kombinacijom simbola) i ostavljen na pragu ili putu, osoba koja prijede preko njega je ureknuta... ovaj urok je najednostavniji i naj jeftiniji pa se ljudi obicno najvise njime sluze... takoder pod nagazne uroke spadaju i oni koji se bacaju recimo na dvoriste kod nas najcesci oblik je zemlja s groblja koja se rasipa po dvoristu pa taj urok dijeluje na vecoj povrsini...

namjenjen urok je teze napravit i zahtjeva vise strucnosti namjenjuje se samo jednoj osobi i potrebno ga je stavit u odjecu ili lezaj te osobe, dakle djeluje i izgleda kao talisman...

bez obzira na vrstu uroka ako se radi o spravljanom uroku (dakle kombinaciji nekih simbola odnosno predmeta) unistavaju se na isti nacin bacanjem u vodu... nakon unistavanja uroka potrebno je ocistit prostor i osobe na koje je urok mogao djelovat...

Kletve ili uroci baceni bajalicama su posebna stvar i iziskuju puno vise posla...
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:55   #925
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Ti što premeštaju nameštaj su verovatno duhovi fizikalci. U nedostatku obrazovanja ne mogu da rade neke lakše i bolje plaćene poslove.
je a oni sto glame su sefovi ostala im navika iz zivota koje se nemogu ni na onoj strani rijesit
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 13:22   #926
Quote:
Mag888 kaže: Pogledaj post
Malo ljudi ima koji doista kvalitetno mogu skinut urok moja preporuka je neic nikome ima masu stvari koje se mogu napravit da bi se urok odklonio i nece toliko kostati koliko odlazak kojekakvim ljkudima...

Postoji vise vrsta uroka...

Nagazni urok: urok koj je spravljen (kombinacijom simbola) i ostavljen na pragu ili putu, osoba koja prijede preko njega je ureknuta... ovaj urok je najednostavniji i naj jeftiniji pa se ljudi obicno najvise njime sluze... takoder pod nagazne uroke spadaju i oni koji se bacaju recimo na dvoriste kod nas najcesci oblik je zemlja s groblja koja se rasipa po dvoristu pa taj urok dijeluje na vecoj povrsini...

namjenjen urok je teze napravit i zahtjeva vise strucnosti namjenjuje se samo jednoj osobi i potrebno ga je stavit u odjecu ili lezaj te osobe, dakle djeluje i izgleda kao talisman...

bez obzira na vrstu uroka ako se radi o spravljanom uroku (dakle kombinaciji nekih simbola odnosno predmeta) unistavaju se na isti nacin bacanjem u vodu... nakon unistavanja uroka potrebno je ocistit prostor i osobe na koje je urok mogao djelovat...

Kletve ili uroci baceni bajalicama su posebna stvar i iziskuju puno vise posla...
A kako možemo znati koja je vrsta uroka bačena na nas? Možemo li to znati ikako? Osim ako nađemo neki predmet ili nešto....
LittleBeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 13:31   #927
Quote:
LittleBeast kaže: Pogledaj post
A kako možemo znati koja je vrsta uroka bačena na nas? Možemo li to znati ikako? Osim ako nađemo neki predmet ili nešto....
pa zapravo nije tako jednostavno otkriti ukoliko se urok fizicki ne nade... eventualno osobe koje se bave viskom mogu pronaci urok ako se radi o spravljenom urok...
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 20:07   #928
A možda je to bilo jaje od kornjače.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 11:21   #929
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
A možda je to bilo jaje od kornjače.
ili jaje od graska posto je grasak bio nutra
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 19:11   #930
Quote:
Mag888 kaže: Pogledaj post
ili jaje od graska posto je grasak bio nutra
nije bio grasak vec grah

Inace i ja znam par primjera uroka i svi su povezani sa jajetom..to za rijeku nisam bas siguran da je jedini nacin..mislim da paljenje isto funkcionira.

Znam ja jednu osobu,veoma siromasnu i netrazi nikakave pare,koja svakome moze reci da li ima urok,te kako ga skinuti,ali je vecini vjerovatno predaleko,jer se nalazi u jednom selu u Srbiji..

Inace imam i ja jedno pitanje?Evo recimo ako ja sumnjam da sam ureknut,da li je jedini nacin otici kod nekoga tko to zna tj vidi ili ima neki nacin i za nas laike koji sumnjamo na tako nesto..??
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 21:08   #931
Osobno mi se neda ni zavirit u ovu temu ali evo, jesam.... gle ako mi netko pokuša čiri bu čiri ba... ima da izgori i on i sva njegova jaja i kokošinjac... jer nema tog uroka koji može mene uroknut nitko nije iznad vlasti nad mojom sudbinom...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 22:19   #932
Quote:
visoka_peta kaže: Pogledaj post
to sa jajetom je stvarno strašno, znam i ja da se uglavnom ti uroci bacaju na takav način. Pa odi kod te žene, barem da znaš tko ti je to napravio, a ona ako je ok, trebala bi ti to reći
I ja sam već prije čula te priče o jajima, zato sam se i sledila kad sam našla to jaje u zemlji..brrr.Moja jedna frendica je našla kokošje jaje u kutiji od rolete na 2. katu zgrade, i to nakon što tri mjeseca nije mogla jesti, pa je otišla k nekoj ženi u Zg koja joj je skinula urok....Zasad sam odlučila ne ići nikome. Jedan fratar mi je rekao da je dovoljno ovo kaj smo napravili. Ova žena je navodno dobra, ali ti govori sve kaj vidi a ja nisam spremna znati što me čeka u budućnosti...to ne želim znati
Zokskc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 23:02   #933
Quote:
Zokskc kaže: Pogledaj post
I ja sam već prije čula te priče o jajima, zato sam se i sledila kad sam našla to jaje u zemlji..brrr.Moja jedna frendica je našla kokošje jaje u kutiji od rolete na 2. katu zgrade, i to nakon što tri mjeseca nije mogla jesti, pa je otišla k nekoj ženi u Zg koja joj je skinula urok....Zasad sam odlučila ne ići nikome. Jedan fratar mi je rekao da je dovoljno ovo kaj smo napravili. Ova žena je navodno dobra, ali ti govori sve kaj vidi a ja nisam spremna znati što me čeka u budućnosti...to ne želim znati
ja koliko znam,ako nisi spremna,onda ni neces cuti..a mozes mu i reci sta te zanima a sta ne...ti si isto ko i ja,ja nezelim znat buducnost,ali zelim znat recimo dali imam urok..i nema tu neke frke..fino kazes zeni sta te zanima a sta ne i rijeseno..tako cu bar ja
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 23:30   #934
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
ja koliko znam,ako nisi spremna,onda ni neces cuti..a mozes mu i reci sta te zanima a sta ne...ti si isto ko i ja,ja nezelim znat buducnost,ali zelim znat recimo dali imam urok..i nema tu neke frke..fino kazes zeni sta te zanima a sta ne i rijeseno..tako cu bar ja
Ajd ti prva, pa mi kažeš kak je bilo, pa možda skupim hrabrosti...
Zokskc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 00:11   #935
Quote:
Zokskc kaže: Pogledaj post
Ajd ti prva, pa mi kažeš kak je bilo, pa možda skupim hrabrosti...
Prvi

Ja vec znam kako je,jel moja najbolja prijateljica je bila...ona mu je odma u startu rekla da je ne zanima buducnost..on joj je samo ukazao na neke stvari ...tako da ako ti kazes osobi da neces buducnost da znas,nemas se cega plasit..
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 10:00   #936
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
Prvi

Ja vec znam kako je,jel moja najbolja prijateljica je bila...ona mu je odma u startu rekla da je ne zanima buducnost..on joj je samo ukazao na neke stvari ...tako da ako ti kazes osobi da neces buducnost da znas,nemas se cega plasit..
A gdje je bila ta frendica? Kod koga????
LittleBeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 10:25   #937
Zlato i negativna energija

Može li se na predmet od zlata nabaciti urok ili negativna energija?

Naprimjer netko ti pokloni lančić ili neki predmet od zlata, a na njega nabaci urok? Može li se urok na takav predmet nabaciti nakon što je predmet poklonjen?

Kako se skida urok s takvog predmeta, tj. postoje li načini?

Možda moja pitanja nisu najbolje formulirana, ali nadam se da ste shvatili što sam želio reći.
kalimero80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 10:29   #938
Quote:
kalimero80 kaže: Pogledaj post
Može li se na predmet od zlata nabaciti urok ili negativna energija?

Naprimjer netko ti pokloni lančić ili neki predmet od zlata, a na njega nabaci urok? Može li se urok na takav predmet nabaciti nakon što je predmet poklonjen?

Kako se skida urok s takvog predmeta, tj. postoje li načini?

Možda moja pitanja nisu najbolje formulirana, ali nadam se da ste shvatili što sam želio reći.
Imaš već temu uroci dole, nemože svako otvarat svoje pitanje kao topic.... ružno izgleda onda čitav podforum....

Odi na Uroke kopiraj svoje pitanje, tamo možeš odmah i pročitat postove od prije pa možda je neko već ogd., hvala unaprijed moderator Ramzes13.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 10:45   #939
Može li se na predmet od zlata nabaciti urok ili negativna energija?

Naprimjer netko ti pokloni lančić ili neki predmet od zlata, a na njega nabaci urok? Može li se urok na takav predmet nabaciti nakon što je predmet poklonjen?

Kako se skida urok s takvog predmeta, tj. postoje li načini?

Možda moja pitanja nisu najbolje formulirana, ali nadam se da ste shvatili što sam želio reći.
kalimero80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 11:26   #940
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
nije bio grasak vec grah

Inace i ja znam par primjera uroka i svi su povezani sa jajetom..to za rijeku nisam bas siguran da je jedini nacin..mislim da paljenje isto funkcionira.

Znam ja jednu osobu,veoma siromasnu i netrazi nikakave pare,koja svakome moze reci da li ima urok,te kako ga skinuti,ali je vecini vjerovatno predaleko,jer se nalazi u jednom selu u Srbiji..

Inace imam i ja jedno pitanje?Evo recimo ako ja sumnjam da sam ureknut,da li je jedini nacin otici kod nekoga tko to zna tj vidi ili ima neki nacin i za nas laike koji sumnjamo na tako nesto..??
Naravno da se neke stvari mogu i spalit ima vise nacina unistavanja uroka ja sam naveo jedan od efikasnijih i djelotvornijih... ali i kad spalis kud ces s tim pepelom??? Postoje razni nacini da se vidi jel imas urok od bacanja karata preko rad s viskom (visak je podlozan vama pa mozda nije naj bolji ali moze se uvjek probat) ili jednostavno se moze vidjet po stvarima koje se desavaju oko vas (ceste bolesti a niste podlozni bolestima, nesrece koje se stalno ponavljaju itd) probaj s obredom ciscenja prostora ako na svijeci ima promjene u gorenju onda ima i negativne energije (obred mozes vidjet na mom webu)

Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Osobno mi se neda ni zavirit u ovu temu ali evo, jesam.... gle ako mi netko pokuša čiri bu čiri ba... ima da izgori i on i sva njegova jaja i kokošinjac... jer nema tog uroka koji može mene uroknut nitko nije iznad vlasti nad mojom sudbinom...
e ovakve obozavam

Quote:
kalimero80 kaže: Pogledaj post
Može li se na predmet od zlata nabaciti urok ili negativna energija?

Naprimjer netko ti pokloni lančić ili neki predmet od zlata, a na njega nabaci urok? Može li se urok na takav predmet nabaciti nakon što je predmet poklonjen?

Kako se skida urok s takvog predmeta, tj. postoje li načini?

Možda moja pitanja nisu najbolje formulirana, ali nadam se da ste shvatili što sam želio reći.
na svaki opredmet se moze bacit urok naravno i sa svakog predmeta se moze skinut urok, nije bitno od cega je predmet i ciji je... s predmeta se skidaju urokci kao i sa svega drugog uvjek je princip ovisi o onome koliko je neko vjest to zacarao...
Mag888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.