Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2004., 00:07   #1
Liga Prvaka sezona 2004/2005

Počelo je počelo!!! Ajd pliz, nek ovo bude službeni sajt Ljige prvaka ove sezone :P

1.pretkolo:

Pobeda - Pyunik 1:3
Široki - Neftchi 2:1
Sliema Wanderers - Kaunas 0:2
WIT Georgia - HB Torshavn 5:0
Skonto Riga - Rhyl 4:0
Gomel - Tirana 0:2
Flora Tallinn - Gorica 2:4
Sheriff Tiraspol - Jeunesse Esch 2:0
Linfield - HJK Helsinki 0:1

I najzanimljiviji:

KR Reykjavik - Shelbourne 2:2 (Islanđani vodili 2:0 do 84. kad su Irci izjednačili...)
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 15.07.2004., 00:53   #2
Jebes klub koji ne moze zadrzati rezultat od 2:0 (zašto me ovo sad podsjeća na Inter ).
Ma proći će njih Hajduk, ali onda će naletiti na Juventus, Real ili Manchester pa će biti
Ken is offline  
Old 15.07.2004., 01:08   #3
Drago mi je zbog Iraca. Volio bih da prođu ... možda se i zaletim gore ... ako bude lovice.


Široki sam sinoć gledao. S obzirom da sam slušao hvalospjeve o njihovoj igri od pojedinaca ( ) bio sam prilično neugodno iznenađen lošom igrom Širokog.Dobro , mora im se uvažiti odlazak , tog navodno odličnog , Brazilca ... a i oni u Neftchiju nisu baš totalni naivci.
U drugom poluvremenu dvije izuzetno lijepe akcije i dva lijepa gola Širokog. Posebno prvi. Akcija koja zaslužuje .
Na kraju su u zadnjim sekundama popušili stvarno jeftin gol i sami sebi zakomplicirali život. Ipak mislim da Široki ide dalje.

Pobeda mi je najveće iznenađenje. Glatka pušiona i to kod kuće. S obzirom na prošlosezonski solidan nastup Vardara mislio sad da su Makedonci daleko kvalitetniji.
Urpanus is offline  
Old 16.07.2004., 02:28   #4
od svih tih klubova iz zemalja koje veze nemaju s nogometom, hajduk naleti bas na irce.
Serse is offline  
Old 19.07.2004., 22:28   #5
Valjda će i Široki proći.
Venom is offline  
Old 19.07.2004., 22:59   #6
Očekujem bljesak ekipa s istoka. Dakle naših, Rusa i Ukrajinaca.


Ili ipak možda ne...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 19.07.2004., 23:02   #7
Sve isto kao i lani, s tim da će se u finalu sigruno naći 2 velike momčadi. Monaco niti treće prekolo ne prođe...
Ken is offline  
Old 20.07.2004., 01:34   #8
Ja baš suprotno , očekujem još više iznenađenja nego prošle godine.

Ljudi moji imena više ništa ne znače. Baš ništa. I pojedinac više nije bitan.

Ono pozitivno , čemu se ipak nadam , je napadački nogomet. Dominacija engleskog i španjolskog načina igre.

Svi koji uđu u grupu mogu i do finala.
Urpanus is offline  
Old 20.07.2004., 02:20   #9
Re: Liga Prvaka sezona 2004/2005

[QUOTE]Galijun kaže:
[B]Počelo je počelo!!! Ajd pliz, nek ovo bude službeni sajt Ljige prvaka ove sezone :P

Nadam se da ce Hajduk imati srece u trcem kolu iako ja ne vjerujem, uvijek dobijemo nekog iz jakih Evropskih liga.Ali drzimo palceve mozda bude sve najbolje a ako ne bit ce UEFA pokal(a ruku na srce tu nam je i mjesto).Pozdrav Svima.
__________________
http://www.plenti.hr
eintracht is offline  
Old 20.07.2004., 10:01   #10
Pa s obzirom da su i Monaco i Porto poprodavali momčadi, a Porto i trenera teško je za očekivati da će ove godine nešto napraviti i u domaćem prvenstvu a kamoli u Ligi prvaka. Vjerujem da je došlo vrijeme da Njemci nešto naprave, barem da ne ispadnu već u prvim susretima. Chelsea je napravio veliku kupnju moguće da im se to i isplati, isto je i s Barcom. Od "manjih" ekipa tu je svakako Basel, te poneki istočnjak kojeg ne treba otpisati u korist velikih klubova.
Bobcat is offline  
Old 20.07.2004., 10:07   #11
Ma to su gluposti, sve su to veliki klubovi.
Po čemu to jedna Valencia ne može stati u red sa "velikim" Juveom?
Bobcat is offline  
Old 21.07.2004., 22:20   #12
Neftchi Baku - Široki Brijeg 1:0 (1:2)
HJK Helsinki - Linfield 1:0 (1:0)
Jeunesse - Sheriff Tiraspol 1:0 (0:2)
Kaunas - Sliema W. 4:1 (2:0)
Tirana - Gomel 0:1 (2:0)
Pyunik - Pobeda 1:1 (3:1)
HB Torshavn - WIT Georgia 3:2/3:0 (0:5) ne znam jer livescore.com pokazuj svaki čas il 3:0 il 3:2
Rhyl - Skonto Riga 1:3 (0:4)
Nova Gorica - Flora Tallinn 3:1 (4:2)

Shelborune - KR u 74. minuti je 0:0

Dakle svi klubovi koji su imali povoljne rezultate iz 1.pretkola osim Širokog, su prošli dalje. Žao mi je iskreno Širokog jer mislim da su zavrijedili 2. pretkolo, ali nije baš nesreća kad momčad primi u dvije tekme po gol u zadnjoj dionici.

Skonto , Kaunas , HJK
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 21.07.2004., 22:27   #13
Utakmica Neftchi - Široki je nešto najluđe što sam gledao u zadnjih 10 godina. Koje EP , ovo je bio zakon.
Urpanus is offline  
Old 21.07.2004., 22:33   #14
?? pojasni
Ken is offline  
Old 22.07.2004., 11:38   #15
Parovi drugog pretkola:


Pyunik Yerevan (ARM)- Šahtar Donjeck (UKR)
APOEL Nicosia (CIP) - Sparta Prag (ČEŠ)
Rosenborg (NOR) - Sheriff Tiraspol (MOL)
Young Boys (ŠVI) - Crvena Zvezda (SiCG)
Gorica (SLO) - Kopenhagen (DAN)
Neftchi Baku (AZE) - CSKA Moskva (RUS)
Žilina (SLK) - Dinamo Bukurešt (RUM)
HJK Helsiknki (FIN) - Maccabi TA (IZR)
Skonto Riga (LAT) - Trabzonspor (TUR)
Club Brugge (BEL) - Loko Plovdiv (BUG)
Tirana (ALB) - Ferencvaros (MAĐ)
Hajduk Split (HRV) - Shelbourne (IRS)
Djurgardens (ŠVE) - Kaunas (LIT)
WIT Georgia (GRU) - Wisla Krakow (POLj)

Oke, krenimo u lov na iznenađenja. HJK i Tirana bi po meni trebali iznenadit Maccabi TA odnosno Ferencvaros....ne znam, jednostavno nagađam...
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 22.07.2004., 11:44   #16
Quote:
young.but.dead kaže:
zaobici cu ova pretkola (zelim hajduku da prezimi ) i malo bacit predviđanja za cijelu sezonu:

- nadam se napokon velikom finalu - a to znači 2 velika kluba iz dvije zemlje , jer po meni od 99 su finala bila za qurac (00. real-valencia, 01. bayern-valencia, 02. real-leverkusen, 03. milan-juventus, 04. porto-monaco)
-manje iznenađenja nego prošle sezone
-po zemljama gledajući mislim da ce glavni bit španjolci, za njima englezi i talijani, francuzi teško mogu ponovit prošlu godinu, od werdera ocekujem ispadanje u grupi (volio bi da me razuvjere), porto je jak al zelim mu sto losiji rezultat, turci bi mogli bljesnut, mozda i rusi....
Od ovih finala koje si nabrojao jedino Milan-Juve nevalja sva ostala su bila odlicna,ja navijam za Valenciu u finalu lige prvaka i novog prvaka Evrope!!!
Mislim da ce Barca ove godine daaaaleko!
Finale ko poslastica,Valencia - Barcelona 3:2!!! yeah
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 22.07.2004., 15:50   #17
Galijun kaže: "Oke, krenimo u lov na iznenađenja. HJK i Tirana bi po meni trebali iznenadit Maccabi TA odnosno Ferencvaros....ne znam, jednostavno nagađam..."

Tirana??? Gledao sam Tiranu u Budimpešti na prijateljskoj utakmici prije dva tjedna protiv REAC-a (mađarska druga liga). Rezultat 3-2 za REAC. Ferencvaroš ide dalje bez problema.
Magor is offline  
Old 28.07.2004., 12:06   #18
Hvala Bogu, da se ne trebam stidjeti zbog rezultata.
Istina je da samo rezultat je dobar, ali je igra bila katastrofalna.
FK Tirana - Ferencvárosi TC: 2-3 (LP, 2. pretkolo)
Želim uspjeha za Hajduk protiv Shelbourne-a!
Magor is offline  
Old 28.07.2004., 13:58   #19
1. Engleski klub nece biti u finalu L.P.
2. Nadam se da ni talijanskih nece bit u finalu, no to ce bit teško.

Ocekujem da glavnu rijec igraju Real,Valencia, Bayern i eventualno Barcelona makar malog Rethardinja ne mogu smislit !
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Old 28.07.2004., 23:15   #20
Quote:
panced kaže:
1. Engleski klub nece biti u finalu L.P.
2. Nadam se da ni talijanskih nece bit u finalu, no to ce bit teško.

Ocekujem da glavnu rijec igraju Real,Valencia, Bayern i eventualno Barcelona makar malog Rethardinja ne mogu smislit !

Bayern teško. Barcelona poslala Davidsa u Inter i Kluvierta u Newcastle---još teže. Real će proći skupinu i naletiti na Milan.. a onda
Ken is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.