Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Koliko cesto vodite ljubav?
Ja sam djevac/ca 29 19.21%
jednom mjesecno 7 4.64%
dva-tri puta mjesecno 14 9.27%
jedanput tjedno 17 11.26%
dva-tri puta tjedno 54 35.76%
svaki dan, kada stignem 30 19.87%
Glasovatelji: 151. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2008., 20:41   #81
Gledajte, danas je u svijetu materijalizam na visokoj razini, i ja to mrzim jer sve potjece od zapada, no to nema nikakve veze sa seksom, jedino ako si mislio na prostituciji!
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Old 20.02.2008., 20:45   #82
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
zasto bi se redovna seva kosila sa drustvenim vrijednostima...

vjerujem da ce prije prisilna apstinencija dovesti do kultova i cudnih hobija
Primjeri ljudi koji su probali "sve" u životu su ti najbolji pokazatelj moralnog propadanja. Od Mercurya, B. Spears, Madonne (Kabala), Cruise (scijentologija), netko iz beatelsa u TM...primjera je nebrojeno mnogo.
frx is offline  
Old 20.02.2008., 20:47   #83
Quote:
Mrak003 kaže: Pogledaj post
Gledajte, danas je u svijetu materijalizam na visokoj razini, i ja to mrzim jer sve potjece od zapada, no to nema nikakve veze sa seksom, jedino ako si mislio na prostituciji!
Mislio sam na SEKS! Jer poimanje stvari kao takvo, bez ikakvog višeg cilja nužno vodi do moralnog raspadanja i otuđenja čovjeka!! Seks nije Seks... Vođenje ljubavi je najljepši čin ujedinjavanja yinga i yanga
frx is offline  
Old 20.02.2008., 20:47   #84
Quote:
frx kaže: Pogledaj post
Ako vođenje ljubavi, sa osobom s kojom bi trebao biti povezan na jednoj višoj razini, nazivaš ševom...tu nastaje problem. Jer ljubav je izmjena energije...i puno više a ne rekreacija. Ševa dosadi....vođenje ljubavi je proces koji se vodi i razvija zajedno sa osobama koje sudjeluju i ne dosadi...već se razviaj. Jesi skonto?
ako rijec seva vrijedja ono sto ti zoves vodjenjem ljubavi onda si na pogresnom podforumu i predlazem da se spustis malo do podforuma 'duhovnost'

steta sto tebi seva dosadi ako ne ubacis izmjenjivanje energije... inace to upravo i je zgodna razbibriga uz ekstra shot endorfina, koji mora svakoga razveseliti

inace, joujou je zensko
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 20.02.2008., 20:49   #85
Quote:
frx kaže: Pogledaj post
Primjeri ljudi koji su probali "sve" u životu su ti najbolji pokazatelj moralnog propadanja. Od Mercurya, B. Spears, Madonne (Kabala), Cruise (scijentologija), netko iz beatelsa u TM...primjera je nebrojeno mnogo.
tako je, seks ih je unistio i odveo na krivi put... da, sigurno je u tome stvar
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 20.02.2008., 20:51   #86
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ako rijec seva vrijedja ono sto ti zoves vodjenjem ljubavi onda si na pogresnom podforumu i predlazem da se spustis malo do podforuma 'duhovnost'

steta sto tebi seva dosadi ako ne ubacis izmjenjivanje energije... inace to upravo i je zgodna razbibriga uz ekstra shot endorfina, koji mora svakoga razveseliti

inace, joujou je zensko
Napominjem, nije stvar tehnike ni izvedbe već poimanja stvari. Ako stvari koje nisu konzumentske tako shvatiš, brzo ćeš se naći u vlastitim propitivanjima sebe
frx is offline  
Old 20.02.2008., 20:56   #87
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
tako je, seks ih je unistio i odveo na krivi put... da, sigurno je u tome stvar
Pa gle, nije ih seks unistio nego novac i droga, no onda su i izgubile moral, tak' da su javno pocele pokazivati svoje intimne dijelove tjela, i j**** se doslovno sa svime sta naleti, tak da i tu ima istine. Inace sa svim ostalim se slazem.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Old 20.02.2008., 20:58   #88
Quote:
frx kaže: Pogledaj post
Napominjem, nije stvar tehnike ni izvedbe već poimanja stvari. Ako stvari koje nisu konzumentske tako shvatiš, brzo ćeš se naći u vlastitim propitivanjima sebe
Tocno tako ja te podrzavam.......

i ja sam na sex ranije gledala kao na puko veselje i razbibrigu , cisto hedonisticko uzivanje. Sad kako sam starija, moram osjecati vise za tu osobu i ona za mene da bih uopce mogla odrzavati neki fizicki kontakt s njom,,,,,u vidu sexa, vodjenja ljubavi, kako god to nazivas....

Ja preferiram izraz vodjenje ljubavi za takve odnose, sex je puko praznjenje bez emocija.....
tince is offline  
Old 20.02.2008., 22:10   #89
Quote:
Mrak003 kaže: Pogledaj post
Pa gle, nije ih seks unistio nego novac i droga, no onda su i izgubile moral, tak' da su javno pocele pokazivati svoje intimne dijelove tjela, i j**** se doslovno sa svime sta naleti, tak da i tu ima istine. Inace sa svim ostalim se slazem.
Ma nije ih uništio novac i droga. Bill Gates ima novaca. Jel uništen? Mnogi ljudi imaju novaca pa nisu uništeni. Cijeli problem je da se sve danas može kupiti, prodati, konzumirati...čak i kultura!!!

Jedan preljepi čin kao što je vođenje ljubavi se trivijalizira i postaje samo način kako zadovoljiti biološke nagone.Ako društvo promatramo kao živi organizam, možemo ustvrditi da je društvo bolesno!
frx is offline  
Old 20.02.2008., 22:11   #90
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Ja preferiram izraz vodjenje ljubavi za takve odnose, sex je puko praznjenje bez emocija.....
a izmedju ljubavi i pukog praznjenja ne postoji bas nista?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 20.02.2008., 23:07   #91
Quote:
frx kaže: Pogledaj post
Ma nije ih uništio novac i droga. Bill Gates ima novaca. Jel uništen? Mnogi ljudi imaju novaca pa nisu uništeni. Cijeli problem je da se sve danas može kupiti, prodati, konzumirati...čak i kultura!!!

Jedan preljepi čin kao što je vođenje ljubavi se trivijalizira i postaje samo način kako zadovoljiti biološke nagone.Ako društvo promatramo kao živi organizam, možemo ustvrditi da je društvo bolesno!
Neke ljude novac mjenja, neke NE. Bill Gates je primjer ljudine i pol, i ja mu skidam kapu,...Pevec je nakon sto je postao bogat ostao normalan.

Britney je primjer drolje, koju je novac PROMJENIO.
Mamic je primjer, seljacine, koja nakon sto je postao bogat, postao ujedno i serif.

Neke ljude novac mjenja, neke NE. No da je danasnji svijet PRELIBERALAN to stoji, odnosno vise nema granica morala!
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Old 20.02.2008., 23:38   #92
Nije društvo uništeno zbog novca nego zbog pretjeranog utjecaja medija koji nad svima vrši kvalitetno pranje mozga...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 21.02.2008., 00:06   #93
Quote:
frx kaže: Pogledaj post
Mislio sam na SEKS! Jer poimanje stvari kao takvo, bez ikakvog višeg cilja nužno vodi do moralnog raspadanja i otuđenja čovjeka!! Seks nije Seks... Vođenje ljubavi je najljepši čin ujedinjavanja yinga i yanga
nejebica,a? Odi na religiju,ne jebi nas tim fanatickim sranjima
PilotInstruktor is offline  
Old 21.02.2008., 02:34   #94
ja samo petak subot i nedilja skoro svaki tjedan (po vise puta bar 2 ) ... jbg zena na faxu a ja u vukojebini
Aspyr is offline  
Old 21.02.2008., 12:52   #95
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
nejebica,a? Odi na religiju,ne jebi nas tim fanatickim sranjima
kratko i jasno
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 22.02.2008., 22:15   #96
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
a izmedju ljubavi i pukog praznjenja ne postoji bas nista?
Pa kazem ti, ranije da bih mogla voditi ljubav morala sam ili voljeti ili biti voljena jer oboje bi se tesko poklopilo....danas ne mogu ako se ne poklapa oboje....
pa ti reci sto ima veze s cim.
Praznjenje s nekom osobom do koje mi nije stalo i/ili koja ne osjeca nista za mene djeluje na mene psihicki lose.....nakon toga se osjecam bas onako, prazno, iznutra kao da da gubim svaki put dio sebe i svog integriteta.

To je dovelo do toga da se ja ne mogu uopce fizicki opustiti sa osobom za koju ne osjecam da je to -to ili me povrijedi i sl....
tince is offline  
Old 22.02.2008., 22:30   #97
prosle godine za malo jedan put ove jos redje lol
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Old 23.02.2008., 03:18   #98
par puta mjesecno prije je bilo i rjeđe.. nekako mi je malo, al s vremenom će doć na svoje, čim zatopli
stella_cro is offline  
Old 23.02.2008., 03:31   #99
Quote:
stella_cro kaže: Pogledaj post
par puta mjesecno prije je bilo i rjeđe.. nekako mi je malo, al s vremenom će doć na svoje, čim zatopli


uuuuuuuuuuuuuuuuuuu jel'imaš i ti motor???

možda jedan CBR100?????


hm hm hm.......očito nisam u tijeku, valjda su se sada takve stvari počele odvijati po sezonama.......''sezonama za parenje''



__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 23.02.2008., 03:37   #100
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
uuuuuuuuuuuuuuuuuuu jel'imaš i ti motor???

možda jedan CBR100?????


hm hm hm.......očito nisam u tijeku, valjda su se sada takve stvari počele odvijati po sezonama.......''sezonama za parenje''



Kako kome...
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger