Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2002., 20:09   #1
Cool Pederluk i lezbijstvo, RELIGIJSKI STAV i PRAVNO SANKCIONIRANJE... grijeh ili ZLOČIN ?

Sve žurnije nam "bogovi" na silu naguravaju "zapadnu sreću" !? među njima prva je - pederluk i lezbijstvo, potom - pedofilija, potom koljači i masovne ubojice (koje sve zakon -ŠTITI, a žrtvu prezire!)

U Hrvatskoj su naišli na čvrst i odlučan otpor. Čopor divljih zvjerova je duhovno dobio "po nosu"! Uznemirili se duhovi... na tajnim vjećanjima...

Ali Bog pokreće događaje. O tome što je pederluk i što o tome kaže religija, već se raspravljalo... ali ovo je novi forum, a Arhiva je SAKRIVENA, /sve sa starih foruma/ tako da evo, novi forum... nova sreća... ups! tema...

Što kažu religije o protuprirodnom bludu ?

Istom onom kojeg se na silu pokušava instalirati u naše živote, živote i sudbine naše dijece!


Ovih dana pederski lobby se pobunio na jednog od rijetkih ljudi u ovoj zemlji koji je otvoreno stao na stranu NORMALNOSTI i PRAVEDNOSTI, rekavši pederima i lezbijkama u facu da su - BOLESNI...

U posljednjem broju Arene objavljen je razgovor sa gospodinom Vladimirom Grudenom Prof. i DR. i Predstojnikom Klinike za psihološku medicinu KBC -a Rebro !

Prenosim ukratko, najvažnije:


razgovor tjedna


Nisam pritajeni homoseksualac

"Homosekslaci se bune jer sam rekao da je to bolest. Nije nađen gen za homoseksualnost, niti se netko rodio iz takvog odnosa. Presudan je neadekvatan odgoj u prve tri-četiri godine života


Potom Intervju, ispod ovog naslova i podnaslova:


"Potrebno je spriječiti legalizaciju homoseksualnosti, zavapio je prof. dr. Vladimir Gruden na okruglom stolu s temom 'Homoseksualnost -stanje ili opredjeljenje' u organizaciji Hrvatske biskupske konferencije u povodu prijedloga Obiteljskog zakona kojima se i homoseksualnim izvanbračnim zajednicama omogućuje pravo nasljeđivanja i uzdržavanja. Kazavši da je riječ o poremećaju ličnosti,


navukao je na sebe takav bijes udruga homoseksualaca 'Iskorak' i 'Kontra' da zahtijevaju da im se javno ispriča u roku sedam dana, u suprotnom će od Ministarstva zdravstva, liječničke komore i Medicinskog fakulteta tražiti da protiv njega pokrenu stegovni postupak!



Hoćete li se homoseksualcima javno ispričati?


Ha, ha, ha... Pa to je vrlo smiješno. To što oni rade je predstava.


Bojite li se da bi ste mogli imati još neugodnosti?


Ne. Ja sam izrekao svoj stav i mišljenje, a njihov je problem što su se u tome prepoznali. Oni zapravo nisu sa sobom načisto, sumnjaju u sve to skupa."



Gruden je kazao ono što svi znamo da je ISTINA! Pokušava se "zapadna demokracija" na silu instalirati sve dalje i dalje "na istok", da nas "glupe" puouče da su čudovišta u stvari - normalna, a mi smo normalni - "čudovišta!


Došlo je dotle da se PRIJETI normalnom i uglednom čovjeku!


Kako se samo "usudio" kazati notornu istinu? zašto kao i ostali, ne - šuti! ha, da prof. Gruden nije "IL-ovac"!

Koje vrijeme je došlo, ha ?!

Dakle, što mislite, i sa religijske točke i sa pravne, kako okvalificirati pederastiju i tribadstvo ili- lezbijstvo! (čak nas pokušavaju natjerati da ne smijemo maternji jezik koristiti, nego okupatorski - anglosaksonski - engleski?!)

Je li pederluk samo grijeh, jedan od mnogih? Ili je pak: zločin protiv društva, protiv... civilizacije... protiv života?
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:14   #2
Angry Nakaze bi da im se "ispričava"? Koga, čega... 'ispričavati' basne, ili...?

A da vidite kako su se pederi zapjenili na svojim forumima, u prvom redu na gay-u! protiv Grudena? Kao da je čovjek počinio zločin što je iznio svoje mišljenje?

Ili je trebao šutjeti?

I tko su uopće te "udruge" pedera i lezbijki da one glume politički čimbenik u ovoj državi?


Hajde gospodo. zatražite od IL-a da vam se "ispriča"?

Pa će te ČUTI ISPRIKU !!!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:22   #3
Cool Krivnja roditelja...

U razgovoru za Arenu se dalje kaže:



"Vaš je stav da bi se moralo nešto poduzeti kako broj homoseksualaca ne bi dalje rastao i nadmašio sadašnjih 2-3 posto u društvu. Što predlažete?



Grupa homoseksualaca govori da je homoseksualnost nasljedna stvar. Ne smijem čak niti reći nasljedna bolest. Kako homoseksualizam može biti nasljedan? Kao prvo nije nađen gen za homoseksualizam, a kao drugo- nitko se nije rodio iz homoseksualnog odnosa. Smatram da homoseksualizam nastaje u prve tri-četiri godine života, u kojima ako odgoj nije adekvatan, ako roditelji nemaju skladan brak i definirane ličnosti u smislu jasnog spolnog identiteta, ako roditelji imaju bilo kakvih problema sa sobom, dijete bježi od heteroseksualnog odnosa, za koji vidi da ne funkcionira, u homoseksualnost.



Znači - krivi su roditelji?


U svakom slučaju."
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:29   #4
Red face HOMOSEKSUALIZAM JE - POREMEĆAJ !

"Što da poduzmu ?



Svaki adolescent prolazi krizu seksualiteta. Normalni nagon ga tjera da nađe suprotni spol, ali istodobno ga se i boji. Tu može doći do odlaska u homoseksualnost ako je uz to dijete netko tko ga zavodi...


Držite li da bi nakon legalizacije homoseksualizma još više djece kretalo tim putem?



Upravo to. Dosad je homoseksualno zavođenje bilo jače sankcionirano. Sad će homoseksualci pitati- ako mogu heteroseksualci zavoditi maloljetnike, zašto ne bismo i mi. Homoseksualci se silno bune kad se kaže da su drugačiji. Osim toga, mi ne možemo zbog demokracije i liberalizma više ni reći da je homoseksualizam neprirodan, da je to neki poremećaj..."
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:33   #5
opet ista tema

dakle sto se konkretno sprecava ako se sprecava legalizacija homoseksualnosti? Oce li se sprijeciti da netko bude lezbijka ili peder. Mislim da nece.
Mozes li zakonski zabraniti bilo koji poremecaj licnosti - ne mozes. jedino sto ce se legalizacijom dogoditi je da ce sve vise i vise ljudi poceti kak da kazem - ne obracati paznju na lezbijke i homoseksualce, naprosto ce prestat bit zanimljivi kao drustvena pojava, sad se oko toga dize previse prasine, ko da je koga briga tko se s kim...
__________________
Let the game begin...
Bell@ Baggins * is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:34   #6
Talking Liječio vas, i... liječit će vas i dalje!!!

"Postoji li homoseksualnost kao psihijatrijska dijagnoza?


Ne, no to je pitanje dogovora. Sigurno je da je riječ o promijenjenoj, poremećenoj ličnosti, a to postoji kao dijagnoza F 60 u našoj nomenklaturi. Upravo to što sada jurišaju na mene, iz mog konteksta vade nekakve stvari - takva je njihova ličnost.



Vi se njih bojite?


Ma ne, nemam se čega bojati. ja sam njih dosad liječio i dalje ću ih liječiti. Oni k meni dolaze zato što imaju problema zbog homoseksualizma... "
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:38   #7
Thumbs up

Svaka Vam čast gospodine Gruden!

da se ne bojite mraka i tame koje nam sa zapada NA SILU nameću zli duhovi pseudoznanosti! Tame okultističkih "nauka" o "normalnosti" onoga što priroda pokazuje da je - nenormalno ! Da je - OPASNO i po društvo i po pojedinca!


Ali, niste samo gospodine Gruden!


Dignut će se još normalnih ljudi... ići će... uskoro - knjige...!


Tribine...

Da vidimo POZADINU tog NASILJA nad nama, gdje nas se želi natjerati u jedan duhovni konc-logor! Da šutimo pred Antikristovim zlom i ismijavanjem pravde, normalnosti i budućnosti naše dijece!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:40   #8
I.L., dragi, sve si ti to lijepo složio. Kad te tako dobro ide, 'ajde objasni ti nama zašto bi homoseksualizam uopće bio poremećaj?

Zato što se iz takvog odnosa ne mogu roditi djeca? Je li onda npr. seksualni odnos dvoje heteroseksualaca koji ne mogu začeti dijete također poremećaj?

cy BHD, za početak ...
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:43   #9
Hahahaha,koja farsa....


A baš je bilo nedavno na TV-u kako je bio skup psihijatara,koje je okupila crkva te su oni na tom skupu zaključili da homoseksualnost nije nikakav psihički poremećaj!!! (eto inforamcija tek usput...)


Uglavnom ja znam nekoliko sretno "poremećenih" homoseksualaca, i baš ništa im ne fali
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:44   #10
Unhappy Biblija svjedoči da je pederluk i lezbijstvo - LUDILO !

Jeste skužili glavnu optužbu pedera protiv gospodina Grudena?


"Da je pritajeni homoseksualac"!?


Isto ono što su pljuvali i rigali protiv IL-a na onom grande topiku na Politici, proljetos i ljetos!

Tko god digne glas protv pederskog i lezbijskog bezumlja - on je "pritajeni" tko? "marksist- lenjinist"!?

Ispada da svi koji šute o pederima su - normalni, a oni koji podužu glas SAVJESTI - su pederi! wow... koja kombinacija...


Ma to ni pas s maslom ne bu poklopao!


Vi neznate: pederi doista umišljaju da je svako drugi muškarac "dvocjevni"! oliti - nabiguza... Oni ne mogu povjerovati da postoje NORMALNI ljudi? Toliko su sami pederi - BOLESNI!


I sa Biblijskog stanovišta se o njima govori kao o - duševno poremećenim ličnostima! Sv. Pavao piše... o "bezumlju" onih koji su "slavu Boga zamjenili... s gmazovima i gadostima... koji se raspališe POHOTOM JEDAN NA DRUGOGA..."! I "kad se praviše pametni (mudri) - POLUDJEŠE !


I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:46   #11
Thumbs down

Quote:
Originally posted by Black Hawk Down
I.L., dragi, sve si ti to lijepo složio. Kad te tako dobro ide, 'ajde objasni ti nama zašto bi homoseksualizam uopće bio poremećaj?

Zato što se iz takvog odnosa ne mogu roditi djeca? Je li onda npr. seksualni odnos dvoje heteroseksualaca koji ne mogu začeti dijete također poremećaj?

cy BHD, za početak ...

Ja vama lijepo citiram STRUČNJAKA!

Nastavljamo dalje:

jeste li "sretni"!?


Mark_V se stalno pozivao na "stručnjake" iz Kanade... pedere, evo šta kaže STRUČNJAK nepeder!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:47   #12
Zaista, svaka cast prof. dr. Grudenu, treba mu kapu skinut. Jedan od rijetkih ljudi koji se usudio reci javno i glasno protiv ove cudovisne nenormalnosti, zlocina i bluda.

Jer ovaj zlocin prelazi u sve okvire normalnoga svijeta. A cilj je unistenje sveg normalnog: drustva, obitelji i zivota.

Dobro je to i razumno prof. Gruden razmotrio. I dobro on zna uzrok i posljedice ove bolestine, te naravno i lijek - sto je najbitnije.

Siguran sam da ce se i poslije ovoga nastupa Grudena u javnosti, ljudi osvijestiti kakvo im zapravo stanje prijeti. Tame i uzasa...

A i uskoro ce i vidjet i to javno... nasilno nametanje pederluka i cudovista na TV-u. A sve pod onom njihovom forom "ljubaf je ljubaf" - je sve iskre frcaju.
Submarine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:50   #13
Quote:
Originally posted by kisha
Hahahaha,koja farsa....


A baš je bilo nedavno na TV-u kako je bio skup psihijatara,koje je okupila crkva te su oni na tom skupu zaključili da homoseksualnost nije nikakav psihički poremećaj!!! (eto inforamcija tek usput...)


Uglavnom ja znam nekoliko sretno "poremećenih" homoseksualaca, i baš ništa im ne fali
Isto tvrde jos i dan danas da su Ameri bili na Mjesecu! Evo i ja usput.

Submarine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:51   #14
Thumbs up Svaka Vam se pozlatila dr. Gruden !!!

"Kako liječite homoseksualce?



Možda jedan-dvojica su mi došli sa izričitom željom da se od toga izliječe. Više mi se obraćaju biseksualci i posebno lezbijke. U sferi psihijatrije je najteže promijeniti ličnost. Izlječive su čak teške psihičke bolesti.


Da ste vi gradonačelnik Zagreba, biste li dopustili da se održi gay pride parada?


Ne. Nigdje nisam vidio da se održavaju heteroseksualne parade.
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:54   #15
Quote:
Da ste vi gradonačelnik Zagreba, biste li dopustili da se održi gay pride parada?

Ne. Nigdje nisam vidio da se održavaju heteroseksualne parade.


Posteno...
Submarine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 20:56   #16
Thumbs up Skidam kapu dr. Gruden! Kad dođe vrijeme neke normalne države, treba vam ORDEN dati!

"Što kažete na poseban angažman ministra policije Šime Lučina koji se zauzima za veća zakonska prava homoseksualaca, a nije deklarirani homoseksualac?



Mene je ponajprije iznenadilo to što je on bio u zagrebačkoj gay paradi. No članovi stranke uglavnom razmišljaju i postupaju kao njihov vođa, po stranačkoj stezi.



Jeste li vi pritajeni homoseksualac?


To su mi već predbacivali, po sistemu da lopov najglasnije vrišti:' Drž'te lopova.' Ma ne, ja smatram da je žena divno biće. Ja bih prepoznao homoseksualizam u sebi kad bih se bojao javno govoriti o tome. Ali ja mirne duše javno mogu reći - nema ništa ljepše nego ljubiti ženu."
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:01   #17
Arrow

Quote:
Ja vama lijepo citiram STRUČNJAKA!
I.L., dragi, nisam pitao "stručnjaka" ( ) nego tebe.

Ako ćemo citirati stručnjake i "stručnjake" nisi ni trebao otvarati temu. Tuđe tekstove možemo i sami naći, ne treba nam za to forum.

Molim te da mi odgovoriš na pitanje. Onako slobodno, svojim riječima i svojom glavom. Ili više voliš da odustanem od diskusije kako bi ti mogao razgovarati sam sa sobom, odnosno Gruden sa "stručnjakom" (samim sobom).

Vita jela, zelen bor ...
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:03   #18
Smile Re: opet ista tema

Quote:
Originally posted by Bell@ Baggins *
Opet ista tema.


Kako ista?

Gdje ti vidiš ovu temu na cijelom forumu, odn. Temama?


A mladi naraštaji moraju učiti, ne?


Zato je forum tu?


U zabavne, ali i edukativne svrhe!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:06   #19
Tko čeka ... zvat će se - strpljivi... he he...

Quote:
Originally posted by Black Hawk Down
I.L., dragi, nisam pitao "stručnjaka" ( ) nego tebe.



Vita jela, zelen bor ...

BHD dobro ti znaš moje 'mišljenje'! Iznio sam ga x puta,


I ne žuri... topik je tek otvoren...!


I tebi isto - Vita jela, zelen bor...


Budi strpljiv i ... čekaj odgovor!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2002., 21:12   #20
Thumbs down BHD petljaš lonce i poklopce...

Quote:
Originally posted by Black Hawk Down
I.L., dragi, sve si ti to lijepo složio. Kad te tako dobro ide, 'ajde objasni ti nama zašto bi homoseksualizam uopće bio poremećaj?

Zato što se iz takvog odnosa ne mogu roditi djeca? Je li onda npr. seksualni odnos dvoje heteroseksualaca koji ne mogu začeti dijete također poremećaj?

cy BHD, za početak ...


Pederstvo ili pederluk je poremećaj jer je protuprirodan ! Zapazi, ne, neprirodan... nego protiv prirode.

gdje je to "priroda" "predvidjela" da muškarac svoj spolni organ (predviđen za nastavak života) stavlja u analni otvor drugog muškarca?


Dvoje heteroseksualaca koji ne mogu začeti...? BHD, iznenađuješ me! Pa to je van diskusije! Oni ne mogu imati ddijecu jer imaju tjelesni nedostatak ili bolest. A zdrav peder, nema tjelesni nedostatak, nego NAMJERNO odbija prirodnu funkciju!

To je - protuprirodnost!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.