Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2009., 21:40   #121
u splitu ili šibeniku, za maturalnu odijela, gdje se mogu kupit?

problem je što sam 188cm/65kg, pa je teško nać, 48 mi ne paše, a rijetko gdje prodaju manje brojeve
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 17:14   #122
Kum sam na svadbi u 8 mjesecu. Trebao bih savjete za odijelo,košulju i cipele. Svjetlije sam puti i imam plavu kosu ako to pomaže oko savjeta za boju odijela. Trebao bih nekakvo mladenačko odijelo jer imam 20 godina. E sad kolko bih para izdvojio za sve to još točno ne znam ali negdje oko 500-600 eura. Unaprijed hvala
Pers is online now Prijavi nepoćudan post
Pers is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 19:06   #123
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
ma znam da, frendica mi veli da prodavačica ako je iole sposobna uzme metar i izmjeri omjer vrata pa po tome zna veličinu ako gospon kao što je moj ne zna koji broj nosi ali što je s trbuhom?
ja sam još uvijek za da se košulja i takve stvari ne mogu kupiti bez probavanja, jedino ak si manekenski tip i posjeduješ tijelo točnih mjernih oznaka.
a takvi su rijetki.
Ja prodavala košulje..
uvijek imaš izložene sve veličine svih modelana vješalici, da ljudi probaju model i veličinu a zatim biraju uzorke ( ostale košulje nisu na vješalici) koji su izloženi. Nemože se baš sve košulje vaditi jer su one zbilja složene da ti treba 5 minuta da ih raspakiraš, a nemoguće ih nazad spakirati.
I nitko poslje ne želi tu košulju, koja je raspakirana..(večina)

i to je to!
__________________
mene ako se sete na dan bezbednosti sete, ako se ne sete nikom ništa.
Planinarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 12:40   #124
Quote:
Pers kaže: Pogledaj post
Kum sam na svadbi u 8 mjesecu. Trebao bih savjete za odijelo,košulju i cipele. Svjetlije sam puti i imam plavu kosu ako to pomaže oko savjeta za boju odijela. Trebao bih nekakvo mladenačko odijelo jer imam 20 godina. E sad kolko bih para izdvojio za sve to još točno ne znam ali negdje oko 500-600 eura. Unaprijed hvala
Pers is online now Prijavi nepoćudan post
Zagreb?
cc1,mens stuff ili varteks
eventualno u peek-u
__________________
Gle malu plaću,poslije kiše...dođe račun i nema je više!
lady moss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 23:33   #125
e ovako...za nekih 3.tjedna..trebao bi ići na svadbu točnije 18.7..e sada...trebao bih pomoć sve prisutnih...trebam odijelo..ali ne preskupo..npr..u pik & cloppenburgu sam viđao cijelo odijelo do 1000,1200 kn tako da namjeravam tamo otić..ali..recite mi ko zna..di ima još..dobrih...mladenačkih odijela..imam 18 god..visok,plav..jači malo...ako će to pomoć u odabiru...i recite mi dali je bolje kupit...ili dat šivat po mjeri..ako neko zna za nekog dobrog krojača..koji bi mogao sašit ljepo moderno mladenačko odijelo..pomagajte...i da...da nije skup po mogućnosti..makar neznam ni koliko se kreću cijene kod krojača...uglavnom...pomagajteeeeeeeeeeeeeee...... .....

**camelot** is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 14:48   #126
Jel ima netko iskustva sa trgovinom Tradate, ako se ne varam, oni se nalaze u Vlaškoj, možda jedno 5o metara od Galerije prema Kvatriću ?

Tamo u njihovim izlozima stalno gledam super odijela (barem na oko) pa bih Vas zamolio za nekakvu info ako je netko kupovao kakav je omjer cijena/kvaliteta ?
mzabicster is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 18:46   #127
mene zanima koji je najbolji materijal za litnje odijelo, iman par svecani prigoda ovo lito a nebi se tija kuvat ono malo vrimena sta cu ga nosit

mozda lan?

a jebote ako necu doc u majci na spaline i kratkin gacan ono ka sta su fudbaleri nosili prijen 30 godina, koji se djava idju zenit i krscat dicu liti
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:15   #128
Ne razumim se bas u odijela ali me zanima jel se isplati uzet ovo odijelo za 300 eura ?


http://www.hugoboss-store.de/Ryan/Ve...or=021&size=56


Uskoro cu bit kum na krstenju a i matura je ove godine.

ps.
Treabao bi mi i savjet za boju kosulje i kravate.
BalkanBaller is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 14:38   #129
pozdrav društvo. trebao bih pomoć oko kupnje nekog mladenačkog modernog odijela, ništa isuviše klasično. za 2 mjeseca ću biti djever pa bih trebao što hitnije... i tako, vjerujem da većina znate spot od Katy Perry "Hot N Cold" pa sam se razmišljao da uzmem tako nešto što ima ovaj kao njezin "soon-to-be husband": http://www.youtube.com/watch?v=y-LhyAVzDBI

gdje bih tako nešto mogao naći u ZG?
jaja007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 16:40   #130
Quote:
BalkanBaller kaže: Pogledaj post
Ne razumim se bas u odijela ali me zanima jel se isplati uzet ovo odijelo za 300 eura ?


http://www.hugoboss-store.de/Ryan/Ve...or=021&size=56


Uskoro cu bit kum na krstenju a i matura je ove godine.

ps.
Treabao bi mi i savjet za boju kosulje i kravate.
Generalno od Bossa ne možeš kupiti super odijelo. Zato nema smisla kupovati Boss online jer ukoliko je fit pogrešan,svako drugo odijelo koje ima dobar fit na tebi,bit će bolje od ovoga pa platio ga i 100 eura..
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 15:42   #131
Baš gledam na netu Hugo Boss veličine i između ostalog primjetih da onaju npr 44 short/regular/long oznake.

Zna netko šta one predstavljaju?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 16:52   #132
E da i zakaj recimo ovo odjelo kod nas košta 719€:

http://www.hugoboss-store.de/The%20J...or=001&size=52

i zakaj imaju na site-u tak velike veličine, odnosno da li su to iste mjere koje mi imamo?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 11:24   #133
bok,

moze pomoc gdje se u zg-u mogu kupiti odjela, a da bas i nisu preskupa?
imata is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 10:12   #134
Imaš u C&A super odijela za nisku cijenu!

Mi smo jučer htjeli kupiti ali kako dragom treba gore manji broj, dolje veći tako smo i stavili. Kad smo došli na blagajnu žena nam nije htjela prodati tako, dva različita broja što je inače normalno....
To mi tako ide na živce!!!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 11:35   #135
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
Imaš u C&A super odijela za nisku cijenu!

Mi smo jučer htjeli kupiti ali kako dragom treba gore manji broj, dolje veći tako smo i stavili. Kad smo došli na blagajnu žena nam nije htjela prodati tako, dva različita broja što je inače normalno....
To mi tako ide na živce!!!
Jel prodaju odijelo u kompletu ili posebno hlace/posebno sako?
Ako prodaju samo odijelo normalno da se ne mogu kombinirati razl. brojevi...
__________________
I´m back. Hell is full.

Zadnje uređivanje ivano_s : 15.04.2010. at 11:48.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 12:44   #136
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
Jel prodaju odijelo u kompletu ili posebno hlace/posebno sako?
Ako prodaju samo odijelo normalno da se ne mogu kombinirati razl. brojevi...
Komplet. Glupo je. Ma dobro, to mi je jasno, zato pitam što bi se moglo skemijat!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 13:17   #137
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
Komplet. Glupo je. Ma dobro, to mi je jasno, zato pitam što bi se moglo skemijat!
U garderobi zamjenis etikete
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 14:51   #138
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
U garderobi zamjenis etikete
Toga se moj dragi sjetio kad smo izašli iz dučana! (Ovo nam je bio prvi pokušaj prijevare! Neuspješan) Bez obzira, žena je gledala etiketu na obleki što se ne može zamijeniti!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 15:03   #139
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
Toga se moj dragi sjetio kad smo izašli iz dučana! (Ovo nam je bio prvi pokušaj prijevare! Neuspješan) Bez obzira, žena je gledala etiketu na obleki što se ne može zamijeniti!
Neka ostane obucen u odijelu (kao ima sastanak neki), samo im das etikete da naplate, a prije tog on odjuri jer ce zakasnit na vazan sastanak..
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 15:42   #140
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
Neka ostane obucen u odijelu (kao ima sastanak neki), samo im das etikete da naplate, a prije tog on odjuri jer ce zakasnit na vazan sastanak..
Moj "spontani" dragi nije sposoban za takve egzibicije!

Offtopičarimo isprike modovima!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.