Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2013., 19:20   #2001
Quote:
stipe101 kaže: Pogledaj post
Poommmooooooćććććć

želim upravo platit 150kn za gledanje derbija sutra i ostatka utakmica do kraja sezone.recite mi kako to funkcionira i jeli dobra slika.
hitno molim vas,utakmica je za 24h.
našao sam to na stranici tportal.a nisam t com klijent nego bnetov

hvalaaaaaaaa
evo ti sve informacije sa te stranice

http://match.tportal.hr/About.aspx

treba ti kartica (amex, diners, mastercard, visa)
staviš pare na karticu, prijaviš se na match.tportal stranicu i kupiš utakmicu.

hžv te malo podjebava
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 04:02   #2002
Pozdrav ljudi,zanima me jel neko zna Sopcast adrese primjer za neke dobre sport programe..recimo arenu sportu...al jaazeru...sky sport i tako neke sport programe i dali to postoji uopće??..
čoče is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 17:39   #2003
balkansport.info je down, zna li tko sta o tome? dal je pao server il je ugaseno?
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 15:25   #2004
a ta balkansport.info,kakva je to stranica,što tamo ima?
čoče is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 21:47   #2005
o jebemte htv......fala bosancima na ftv-u...može broj njihovog računa da im ubodem koju kunu, a ovi jadnici sa htv-a nedo im bog da mi pokucaju na vrata
DjangoFreeman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 20:06   #2006
Prati neko livefootball.ws, zakaj ne radi? Jesu ga ukinuli ili?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 21:13   #2007
Može koja ideja za stream Barca-Milan?

Prošli tjedan sam se dosta mučio sa standardnim...

Sopcast (svejedno koji jezik) preferiram...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 21:38   #2008
daj te neki stream dobar za barca milan
wingo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 21:41   #2009
Ovdje bi trebali bit dobri streamovi

http://www.viponlinesports.eu/sports/football.html
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 20:14   #2010
Moze neki stream za Bayern-Barca?Prosli put sam gledao Bundesligu pa sam jedva nasao nesto sto traje duze od 15 sek uz 3 pixela
inace koristim ATDHE ali moze i sopcast

hvala

Zadnje uređivanje Mr.Bean : 23.04.2013. at 20:21.
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 20:23   #2011
http://livetv.ru/en/eventinfo/165182_bayern_barcelona/ tu će biti, flash i sopcast
torrentz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 14:25   #2012
Pozdrav,

da li vam radi sopcast zadnjih dana? Meni se ne želi logirati, inače se automatski logira u anonymus modu, sad ne želi.. Da li je neki bug, ništa nije mjenjano na kompu, u smislu browsera, firewall isl..
nivel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 15:39   #2013
Quote:
nivel kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

da li vam radi sopcast zadnjih dana? Meni se ne želi logirati, inače se automatski logira u anonymus modu, sad ne želi.. Da li je neki bug, ništa nije mjenjano na kompu, u smislu browsera, firewall isl..
Probao sam jučer nogomet gledati preko Sopcasta i nije išlo, oba ponuđena streama nisu radila. Istina uspio sam se logirati, ali ništa više. Maloprije sam se normalno logirao i program je radio.
patak mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 21:29   #2014
Pažnja, pažnja.

Ne znam koliko vas zna za reddit ali eto preskočiću tu uvodnu špicu. U subredditu soccer ljudi redovno objavljuju informacije iz svijeta fudbala, samim time i najbolje streaming channele za velike utakmice (liga šampiona, derbiji...). Pa ko voli nek izvoli...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 19:45   #2015
Koja digitalna televizija ima prava na prijenos engleske i španjolske lige u hrvatskoj?

Pretpostavljao sam da je to MaxTV ali kod njih na stranici piše da imaju francusku i talijansku.

Planiram uzeti neki sportski paket ali nisam siguran kod koga da uzmem.
Rhasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 19:48   #2016
Quote:
Rhasta kaže: Pogledaj post
Koja digitalna televizija ima prava na prijenos engleske i španjolske lige u hrvatskoj?

Pretpostavljao sam da je to MaxTV ali kod njih na stranici piše da imaju francusku i talijansku.

Planiram uzeti neki sportski paket ali nisam siguran kod koga da uzmem.
Sportklub ti ima prava prijenosa,a sportklub imaš i na Max-u.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 15:11   #2017
Quote:
Rhasta kaže: Pogledaj post
Koja digitalna televizija ima prava na prijenos engleske i španjolske lige u hrvatskoj?

Pretpostavljao sam da je to MaxTV ali kod njih na stranici piše da imaju francusku i talijansku.

Planiram uzeti neki sportski paket ali nisam siguran kod koga da uzmem.
Malo si pomješao pojmove. MaxTV nije televizija nego platforma preko koje dobiješ razne tv kanale. Jedan od njih je i SportKlub koji ima prava za englesku i španjolsku ligu, kao što je gelo točno rekao. Ovo je njihov site.

http://www.sportklub.com.hr/programska-sema

S druge strane, jedino na MaxTV imaš Arenu Sport koja ima prava na na talijansku, francusku, hrvatsku ligu i Ligu prvaka utorkom.

Kvaka je u tome što SportKlub kanali na MaxTV platformi nisu u osnovnom, nego u sportskom paketu i tu je poprilična razlika u cijeni. Osnovni paket je oko 60kn mjesečno. a sportski oko 120kn mjesečno. Ako misliš uzimati neku platformu najviše zbog engleske i španjolske lige, onda ti preporučujem da uzmeš neku u kojoj su SportKlub kanali u osnovnom paketu jer ćeš proći jeftinije. Probaj s B-netom ili nečime drugim što je dostupno u Samoboru. Isto, moraš se odlučiti želiš li imati neku IPTV platformu (to ti je vezano uz telefonsku liniju), satelitsku platformu (VIP, Total, MaxTV isto ima satelitsku platformu) ili npr. ovaj novi EVO TV koji ide preko digitalnog zemaljskog signala.

Imaš dosta opcija, na tebi je da vidiš što ti je sve dostupno i koliki je omjer cijene i ponude u pojedinoj platformi
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong

Zadnje uređivanje Bask : 30.12.2013. at 15:16.
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 22:45   #2018
FirstRow sport app netko instalirao?

Nadam se da sam pogodio PDF uglavnom upravo pratim Chelsea PSG prek firstrowa live strema i slika baš nije nekaj što je i normalno.. Ugl na playeru mi se pokazuje da besplatno skinem i instaliram njihov HD streaming app. Pa me sad zanima da li je netko to instalirao ili je to zapravo živo sranje? Ne zelim si neki virus nabacit na komp ili neko slicno sranje.. Tnx..
pijandura47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 11:33   #2019
Gdje nalazite SopCast kanale? Kasni li vam prijenos? Ja znam da je meni i po minutu znalo kasniti za prijenosom na televiziji. Je li to do brzine interneta ili?
Ivannnnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 12:34   #2020
http://livefootball.ws/
http://livetv.sx/en/livescore/
to koristim za sopcast
Tomos222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.