Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2009., 17:41   #1
Granica dobrog ukusa

Ovako, ides prvi put na spoj sa nekim deckom/curom.. Kako se ponasati, o cemu pricati? Ono sto me najvise zanima je koliko toga o sebi uopce trebas govoriti, a da ne ispadne previse ili premalo, znam da je sve individualno, sto ljudi sto cudi, ali da li postoji ta neka zlatna sredina i sto se tice zafrkancije i ozbiljnosti i otkrivanja sebe kao osobe ?

Sutra popodne se trebam naci sa doticnim, a nikad nisam isla na spoj sa deckom kojeg slabo poznam, jer moje dvije dosadasnje veze su bile sa osobama koje sam znala dulje vrijeme pa me to pomalo zbunjuje i opterecuje. Znam savjeti budi ono sto jesi i slicni vrijede, ali na sto bi jos trebala obratiti paznju a da ispadnem cura na mjestu a imam i tremu
keksich20 is offline  
Old 31.05.2009., 17:46   #2
mislim da se samo trebaš opustiti, i nemoj biti napeta, i previše razmišljati i analizirati to....
doživi to ko kavu s nekim, bez obzira kaj bude poslje s vama...
opusti se, tako ćeš najbolji, tj najispravniji dojam ostaviti...
vjerovatno i on ima tremu, i to je normalno
brigita1003 is offline  
Old 31.05.2009., 17:47   #3
pa momci ce uvijek cijeniti otvoreniju curu kad izlaze vani nekoga ko se nece povuci u sebe,neki ne vole imati svu tezinu inicijacije razgovora i komunikacije na sebi sto se tice razgovora....pa ovisi......to ti nemoze nitko reci takve stvari teku spontano.....nema plana.....ali pricaj opcenito o svemu xD makar bilo o necemu u novinama....glavno da atmosfera stima i da se osjeti malo veca doza opustenosti nakon one prve treme ^^
__________________
Repent!!!!And Thou Shall Be Saved!!!!
kundak-Ma is offline  
Old 31.05.2009., 20:35   #4
meni je bila olakotna situacija kaj smo ja i cura imali zajedničku frendicu pa smo o njoj malo počeli neke dogodovštine pričat,pa smo tak vezano s jedne na drugu temu krenuli pričat...ali npr meni uvjek za probijanje leda krene priča o kafiću u kojem se nalazimo...npr dal često izlaziš u taj kafić,tu ima dobre kave i tak to...mislim nije nekaj ali ja uvjek tak....samo polako...
__________________
ostavila me.....nakon godinu i pol....
king_of_the_ is offline  
Old 31.05.2009., 21:31   #5
Quote:
keksich20 kaže: Pogledaj post
Ovako, ides prvi put na spoj sa nekim deckom/curom.. Kako se ponasati, o cemu pricati? Ono sto me najvise zanima je koliko toga o sebi uopce trebas govoriti, a da ne ispadne previse ili premalo, znam da je sve individualno, sto ljudi sto cudi, ali da li postoji ta neka zlatna sredina i sto se tice zafrkancije i ozbiljnosti i otkrivanja sebe kao osobe ?
Doza se ne može prikazati nekom jednostavnom forumulom. Ovisi o sugovorniku, no najsigurnije je biti svoj. Ako mu se i ne svidiš, pa šta? Znači da nije za tebe a ni ti za njega. Takva veza je po defaultu osuđena na propast.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 31.05.2009., 21:36   #6
cim krenes u glavi raditi granice u startu, mislim da si vec popusio/la. (na jedan ili drugi nacin)

ajd, osim ako je rijec o pokretanju teme veze.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 31.05.2009., 22:10   #7
nije li pomalo glupo u glavi si stvarati scenarij,smisljati unaprijed teme i recenice
sve je stvar spontanosti...mozda budete pricali o sportu,mozda o vasem zivotu,mozda o jednom i drugom
mozda mu ne otkrijes nista o sebi a mozda sve
to sve ovisi kako se osjecas u prisutnosti te osobe
a ako nemate o cemu pricati onda nemate sta ni ici na 2. spoj
paola is offline  
Old 31.05.2009., 22:43   #8
Quote:
paola kaže: Pogledaj post
nije li pomalo glupo u glavi si stvarati scenarij
Točno tako. Čisti gubitak vremena. Daleko lakše je prepustiti se, a i zabavnije je. Poručila bih autorici teme kako i frajer sa druge strane ima isti problem i da trema nije ništa novo i začuđujuće. Sve nas "tuče", neke manje, neke više, neke stalno - bitno je kako se nosiš s tim.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 31.05.2009., 23:27   #9
najbolje pricat o nekim neutralnim temama, ili ga pitaj par pitanja o njemu. ono tipa: di radis, kaj slusas bla bla...i razgovor ce krenut sam od sebe.
a ak ces se zamarat jesi rekla previse ili premalo...mleh, onda ces se samo zakocit.
sretno
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Old 31.05.2009., 23:32   #10
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
cim krenes u glavi raditi granice u startu, mislim da si vec popusio/la. (na jedan ili drugi nacin)

ajd, osim ako je rijec o pokretanju teme veze.
Ja nisam sigurna da ima smisla spominjati bivše dečke, naročito ako si s nekim bio dugo... Jer svi odmah imaju u glavi da nisi prebolio bivšu ljubav...
MinnieMouse is offline  
Old 31.05.2009., 23:50   #11
Quote:
MinnieMouse kaže: Pogledaj post
Ja nisam sigurna da ima smisla spominjati bivše dečke, naročito ako si s nekim bio dugo... Jer svi odmah imaju u glavi da nisi prebolio bivšu ljubav...

to je zdrav razum, da ne nabijas nekome bivse na nos, zar ne?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 01.06.2009., 00:04   #12
Prvi dojam, prvih par sek je stvarno bitno.

1. Osmijeh na lice, prijateljski (nije na odmet ni nonsalantna pozdravna pusa - ona ovlas, obraz o obraz, ruka na ruci)
2. Ako postavi pitanje gdje zelis da idete, ni po sto ne odgovaraj da ti je svejedno. Ukoliko ti zaista je svejedno, nabaci lagani osmijeh na lice i reci da si veceras u njegovim rukama. Ukoliko kaze da se ne snalazi u gradu, imaj pripremljeno mjesto 'gdje obicno u prolazu' popijes kavu... nesto bezazleno.
3. Bitno je sto prije prijeci barijeru fizickog dodira (sto prije se dotaknete u nacelu postajete opusteniji). Ne pipkat se, ali lagani dodir po ruci da mu skrenes paznju na nesto je sasvim dovoljan...

To mi onako pada na pamet kao da nije na odmet
__________________
Tko trenutno nije zbunjen, zaista ne razumije situaciju.
waitapu is offline  
Old 01.06.2009., 00:14   #13
Nemoj se previše pokušavat kontrolirati u takvim situacijama. Kao ni u ostalima, jel.
Nemoj baš odmah o životu, smrti, sprovodima i apokalipsi.
Proklet bio onaj tko je izmislio ta sranja, da kao postoji protokol kod prvog izlaska. Odabir teme, ponašanje, govor tijela, pogled i ina sranja. Prokleti TV i američki filmovi.
defined1062 is offline  
Old 01.06.2009., 00:57   #14
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
to je zdrav razum, da ne nabijas nekome bivse na nos, zar ne?
Ma, ne govorim o nabijanju na nos, nego nekom razgovoru, npr. o putovanjima, pa recimo pričaš kak ti je London mrak i slijedeća rečenica koja bi ti prirodno došla je: "i onda smo prešli pola Londona zbog dresa Luke Modrića, bez kojeg se nismo mogli vratiti doma, jer bi mog bivšeg kum zadavio".
E, sad, dal to bivši zamijeniti sa frend? Ili preskočiti taj dio rečenice. Ili ga izgovoriti?
MinnieMouse is offline  
Old 01.06.2009., 01:04   #15
Quote:
keksich20 kaže: Pogledaj post
Ovako, ides prvi put na spoj sa nekim deckom/curom.. Kako se ponasati, o cemu pricati? Ono sto me najvise zanima je koliko toga o sebi uopce trebas govoriti, a da ne ispadne previse ili premalo, znam da je sve individualno, sto ljudi sto cudi, ali da li postoji ta neka zlatna sredina i sto se tice zafrkancije i ozbiljnosti i otkrivanja sebe kao osobe ?
ma mene isto to mučilo al sam onda skužio da je svakog najlaše zainteresirat ak je nešto aktualno

recimo danas ste mogli razglabat o lokalnim izborima...bandić kerum..afere milioni ferariji i to....hdz..sdp...eventualno svinjska gripa..al to je već pase polako i tak neke teme

jedino moraš bit oprezna jer se meni desilo da mi je jedna luđakinja počela nasred birca urlat da sam četnik i komunjara i di sam bio devedesprve tako da sam se mogo pozdravit sa tim da bum jebal..al eto život piše romane..još sam tu i nedam se
spy is offline  
Old 01.06.2009., 01:05   #16
Staviti frend, ili brat, brat je uvjerljivije
__________________
Tko trenutno nije zbunjen, zaista ne razumije situaciju.
waitapu is offline  
Old 01.06.2009., 01:06   #17
Quote:
waitapu kaže: Pogledaj post
Staviti frend, ili brat, brat je uvjerljivije
osim ako opisuje kak se pukla u žičari...mislim onda je brat malo friki verzija
spy is offline  
Old 01.06.2009., 01:08   #18
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
osim ako opisuje kak se pukla u žičari...mislim onda je brat malo friki verzija
Pa mislim da je i odusevljenje nekim seksom iz proslosti takodjer tema za prvi spoj
__________________
Tko trenutno nije zbunjen, zaista ne razumije situaciju.
waitapu is offline  
Old 01.06.2009., 01:12   #19
Za prvi spoj bih zabranila razgovor o politici, osim ako oboje ne nose bedzeve ili letke istog velikana

Najbolja tema za prvi spoj:
- Koje ste crtiće gledali dok ste bili mali (svi vole kojota i slažu se da pticu trkačicu treba okrenuti na ražnju)

Ma zapravo, smijeh, sve što nasmijava prolazi
__________________
Tko trenutno nije zbunjen, zaista ne razumije situaciju.
waitapu is offline  
Old 01.06.2009., 01:14   #20
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
recimo danas ste mogli razglabat o lokalnim izborima...bandić kerum..afere milioni ferariji i to....hdz..sdp...eventualno svinjska gripa..al to je već pase polako i tak neke teme
Politika i krize nisu neke stimulativne teme za razgovor, tu se može samo posvađati. Bolje se držati društvenih događanja ili neke zajedničke teme
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger