Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2009., 19:35   #21
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
Ne mislim da sam po nečem rekorder, dapače, ni veza mi nije bila pretjerano duga, al evo pola godine od prekida meni je, uz povremene dobre dane, u prosjeku prilično loše. Stalno mislim na nju, i sve me podsjeća na nju.

Svojim ponašanjem i gestama to nije zaslužila, bar ne u ovoj mjeri al još je volim. Imam dojam da su mi ovo najbolje godine života i da mi prolaze u patnji za njom. Htio bih popit neku pilulu i probudit se ujutro da mi više ne znači ništa. Ima li takvo što na tržištu?
stari klise, al zaita je tako jednostavno vrijeme ce uciniti svoje.
Mene je covjek ostavio s dvoje male djece, ocito da mu je bilo previse djeca ja posao...a lakse je biti sam i izlaziti gdje hoces,
zaista nije bilo lijepo od njega jer ja sam za njega bila tu kad me je trebao a kad sam ja njega najvise trebala on je otisao.
Svu krivnju svalio na mene i uvjerio me da je to zaista tako.
Dvije godine nakon toga ja se jos uvjek nadam da ce on doci nazad i pored toga sto sad ima zensku (i to onaj tip za koje je prije govorio, da im viri ona stvar iz ociju).
To me jos vise boli, drugi mi kazu da sam budala sto ga jos cekam da super izgledam i nitko mi nedaje da imam preko 30 a imam i vise.
Samo ti kazem neki od nas su jednostavno vise osjetljivi i veci romanticari mora proci neko vrijeme
Ja ti zelim da nemoras tako dugo patiti kao "neki"
stella 72 is offline  
Old 01.07.2009., 21:36   #22
fala lipa svima koji su mi zasrali temu svojim debilitetima. šta me ne možete pustit da patin ili dat neki savjet kako da prestanem, nego tu laprdate i cjepidlačite? ljubav mog života znači da tu curu volim više od ikoga prije nje i da sam s njom spreman provest ostatak svog života. eto. da definiramo kad je već nejasno.
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 01.07.2009., 21:50   #23
Eto meni prošlo skoro 10 mjeseci od prekida s osobom s kojom sam planirao brak, obitelj i dočekati starost. Prva 2-3 mjeseca je bilo jako teško. Sada je puno bolje. Izlazim s društvom, bilo je tu i nekakvih brija i brijica ali ništa ozbiljnoga. Jbg s vremenom ta početna bol nestane ali ti ostane onaj osjećaj da ti nešto fali i nedostaje. Eto ona vrijeme... je zbilja istinita. Veza je trajala 6.5 godina s tim da su zadnje dvije zajedničkog života. Prije ove veze sam isto imao jednu dužu vezu. Tu bivšu sam potpuno izbacio iz glave kad sam upoznao ovu bivšu . Kontam da ću i ovu potpuno zaboraviti kad upoznam neku koja će, nadam se, biti prava. Još jedan brodolom bi me sahranio
BolaCola is offline  
Old 01.07.2009., 21:51   #24
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
fala lipa svima koji su mi zasrali temu svojim debilitetima. šta me ne možete pustit da patin ili dat neki savjet kako da prestanem, nego tu laprdate i cjepidlačite? ljubav mog života znači da tu curu volim više od ikoga prije nje i da sam s njom spreman provest ostatak svog života. eto. da definiramo kad je već nejasno.
ok. evo ti jos jedan savjet pokusaj, mozda nebudes je morao zaboraviti ,ja sam uvjerena da ako budes uporan da ces biti s njom dovoljno si jaki.
Ima jedna knjiga od Dr.Joseph Murphy zove se vjerovatno na Hrvatski Snaga podsvjesti, na nije nikako gatanje i tako slicno, poznam ljude kojima je to pomoglo.
Meni jednostavno nemoze jer se nemogu posvetiti samo tom problemu, nista te ne kosta da je procitas nemoj biti skeptican, probaj
Evo ja znam da ces uspjeti jer toliko koliko je volis mora uspjeti.Kod tebe je prava ljubav a ne neki nacin "obaveze"
stella 72 is offline  
Old 01.07.2009., 22:01   #25
A Bilobrksteru, zlato moje...evo tebi jedan
Eto, kad nece ona, ja cu te



Ovo ti ne mogu, nazalost, ponuditi!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 01.07.2009., 22:04   #26
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
fala lipa svima koji su mi zasrali temu svojim debilitetima. šta me ne možete pustit da patin ili dat neki savjet kako da prestanem, nego tu laprdate i cjepidlačite? ljubav mog života znači da tu curu volim više od ikoga prije nje i da sam s njom spreman provest ostatak svog života. eto. da definiramo kad je već nejasno.
nemam ti neki pametan savjet za dati, osim one, treba proci vremena ()! koliko god mi ta recenica isla na neku stvar, istina je!
nismo svi isti, neki prebolijevaju brze, neki sporije! neki vole vise, neki manje!

nego, reci ti nama, sta ti radis po pitanju prebolijevanja?! jel izlazis van, jel imas kakve hobije, jel primjecujes druge zene, jel pijes ()?? sve su to sitnice, ali itekako pomazu. cini mi se da to i sam znas!

tesko je, ali proci ce i to! samo hrabro!
__________________
When I Grow Up
I Want To Be A Forester
Run Through The Moss On High Heels
Soe Soe is offline  
Old 01.07.2009., 22:13   #27
Stvarno misliš da nešto radi? Pa lijepo veli: "Šta me ne možete pustit da patin?" Pratim ga ja, stvarno se nije maknuo s mrtve točke već mjesecima, a korisnih savjeta ima posvuda.
fat slut is offline  
Old 01.07.2009., 22:30   #28
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
fala lipa svima koji su mi zasrali temu svojim debilitetima. šta me ne možete pustit da patin ili dat neki savjet kako da prestanem, nego tu laprdate i cjepidlačite?
Pa... sorry, al tebi i treba zasrati temu debilitetima. U te dvije godine si sigurno i sam stigao o svemu dobro razmisliti, dobio dovoljno savjeta (dobrih i losih) i dalje petljati po tome nema smisla. Vrijeme je da krenes dalje. I ti sam znas, ne treba ti nitko reci. Ili mozda ipak treba kad jos uvijek pises gluposti kao "pustite me da patim"

Quote:
ljubav mog života znači da tu curu volim više od ikoga prije nje i da sam s njom spreman provest ostatak svog života.
Ali ona to ne zeli s tobom. A ti i dalje imas ostatak zivota za prozivjeti. Na koji nacin? Tako da ces kukati nad tom jednom osobom? Ili ces se ubiti? Ili ces mozda dati neki smisao svom zivotu i bez nje?
Nex is offline  
Old 01.07.2009., 22:39   #29
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Stvarno misliš da nešto radi? Pa lijepo veli: "Šta me ne možete pustit da patin?" Pratim ga ja, stvarno se nije maknuo s mrtve točke već mjesecima, a korisnih savjeta ima posvuda.
a ne znam, zato i pitam!
sve ovisi koliko voli patiti!

ja bas i ne volim pa zato i radim sve ono sto sam ga pitala! i meni pomaze. i to poprilicno!
ok je odtugovati neko razdoblje, ali ne i pretjerivati u tome!

bilobrkster, idemo dalje (), dan po dan, ne voli te, ne zeli te pored sebe kao sto ti zelis nju! ako treba, svaki dan si ponovi to pred ogledalom vise puta! sorry, ali tako je, i sto prije to shvatis, prije ces i krenuti dalje!
__________________
When I Grow Up
I Want To Be A Forester
Run Through The Moss On High Heels
Soe Soe is offline  
Old 02.07.2009., 01:12   #30
što radim? radim, izlazim, pijem, igram na nogomet, idem na izlete, idem na koncerte, putujem, primjećujem druge cure, ima čak nešto u igri al nije to to. jebiga.

hvala svima na savjetima i dobrim željama. odnedavno imam 26 godina u guzici. od sada dan po dan, i više ne pišem o njoj. AD ACTA!!! ali zaista. ozbiljno. stvarno. sigurno!!!
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 02.07.2009., 01:14   #31
Jes' ti malo popio?
fat slut is offline  
Old 02.07.2009., 01:20   #32
nedovoljno
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 02.07.2009., 01:22   #33
Ma, dovoljno. Inače bi sad revao za njom. Mogu ključati temu? Obećaj da ćeš se držati ovog što si napisao gore. (Uz dodatak: Ne samo da ne pišeš o njoj, nego se trudiš da ju izbaciš iz glave. )
fat slut is offline  
Old 02.07.2009., 01:23   #34
Može lock slobodno. Svečano prisežem da ću se od danas truditi da je izbacim iz glave i da ne pišem više o njoj po forumu i igdje drugdje. Časna pionirska!!! *



* bio zadnja generacija
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 02.07.2009., 01:24   #35
fat slut is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.