Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2012., 23:12   #81
Sve ti ovisi o kontroli. Po meni može svako napravit katastrofa auto, a većina može napravit solidan auto. Prije je kod Dacie bio loš dizajn, plastika unutra, ovjes i motori zastarjeli, ali sad stavljaju skorz nove motore u Daciu a po diskontnoj cijeni. ne znam di im je računica, ali bitno je da oni znaju.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 10:27   #82
Vozili smo
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 10:44   #83
Izvrsno. 0.9 litarski turbo sa 120 Nm na 1900 okretaja. Da mi je vidjeti krivulje momenta i snage za X16XEL on ima 150 Nm na 3500 okretaja, baš me zanima koliko ima na 1900.
Općenito se podatci fantastični, cijena, oprema, sve...
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 11:21   #84
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Jebate kako mi idu na jetra ovi naši novinari i naši testovi, VOZILI SMO!!!

Tri tone texta kojeg možemo naći na svakoj stranici googlea, a ŠTO su to zapravo vozili, ni riječi?!!?


Dakle, da li je motor tih, bučan? Kakva je izolacija ceste?

da li su sjedala udobna, kočnice direktne?

Da li je pozicija sjedenja ok ili je nepraktična?

Koliko im je bila potrošnja s težom a koliko s lakšom nogom...

Je VOZILI SU!!!

idioti!!!

...uz namještanje paljenja svakih 120 000 km...

kaj je to Lada???
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 11:28   #85
Pa zguglaj britanske tekstove..uglavnom se da naslutiti da je vozno sličan Cliu dvojci.

Cijene očekivane, treba samo vidjeti hoće li badgde-snobbery kod nas imati negativan utjecaj na prodaju. Da ja kupujem auto za cca 10k eura, ne bi uopće bilo ikakvih dilema..
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 12:22   #86
Sutra na Z1 TV kod Majde bit će dojmovi s prve vožnje tako da će tamo biti detaljno sve obavješteno o novom Sanderu. SUTRA Z1 TV u 21h
doomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 13:20   #87
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Pa zguglaj britanske tekstove..uglavnom se da naslutiti da je vozno sličan Cliu dvojci.

Cijene očekivane, treba samo vidjeti hoće li badgde-snobbery kod nas imati negativan utjecaj na prodaju. Da ja kupujem auto za cca 10k eura, ne bi uopće bilo ikakvih dilema..
Nije problem nizi otići u salon i sjesti u njega i eventualno ga sam provozati.

ali jebemu miša maloga, ako već senzacionalno napišu VOZILI SMO, onda napišite i ŠTO ste vozili. a ne trkeljat o podacima koje svatko može vidjeti iz svih tablica, i još k tome slikati auto iz svih kuteva kojih su slikani i svi ostali na googletu!!!
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 14:18   #88
hoće i kod nas biti u prodaji ovaj s LPG?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 14:27   #89
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Sve ti ovisi o kontroli. Po meni može svako napravit katastrofa auto, a većina može napravit solidan auto. Prije je kod Dacie bio loš dizajn, plastika unutra, ovjes i motori zastarjeli, ali sad stavljaju skorz nove motore u Daciu a po diskontnoj cijeni. ne znam di im je računica, ali bitno je da oni znaju.
Nema nikakve računice nego je to realna cijena. Sandero je pravi primjer koliko nas druge firme gule i da su te cijene prenapuhane. Sad da dobiš tvornički račun koliko je ta proizvodnja zaista koštala samo bi sjeo na dupe.
Victorius is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 15:02   #90
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
hoće i kod nas biti u prodaji ovaj s LPG?
Pa valjda ga ne bi stavili na cijenik da neće...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 17:27   #91
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Pa zguglaj britanske tekstove..uglavnom se da naslutiti da je vozno sličan Cliu dvojci.

Cijene očekivane, treba samo vidjeti hoće li badgde-snobbery kod nas imati negativan utjecaj na prodaju. Da ja kupujem auto za cca 10k eura, ne bi uopće bilo ikakvih dilema..
Ja sam anti Dacia man, ali kod ove ponude jednostavno nemam argumenata da kažem nešto protiv. Pogotovo ako su sjedala kolko tolko i da zvučna izolacija (koju bi za tu cijenu i opremu čak bio spreman i oprostiti) nije katastrofalno loša. Mislim da bi mogla postić jako dobar uspjeh.

Quote:
Victorius kaže: Pogledaj post
Nema nikakve računice nego je to realna cijena. Sandero je pravi primjer koliko nas druge firme gule i da su te cijene prenapuhane. Sad da dobiš tvornički račun koliko je ta proizvodnja zaista koštala samo bi sjeo na dupe.
Slažem se s tim. Samo mi je čudno da je to neko odlučio napravit. Mada Renault jedini ima pad od preko 20% u EU pa možda i u tome leži dio razloga.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 18:14   #92
Ugrađuju taj 0,9, hm.....

Dosadašji benzinci su se pokazali dobrima, nadam se da je 1.4 8v još u ponudi
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 18:25   #93
kad mi crkne moj puntać 1, ovo mi je prvi auto na listi
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 18:26   #94
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Ja sam anti Dacia man, ali kod ove ponude jednostavno nemam argumenata da kažem nešto protiv. Pogotovo ako su sjedala kolko tolko i da zvučna izolacija (koju bi za tu cijenu i opremu čak bio spreman i oprostiti) nije katastrofalno loša. Mislim da bi mogla postić jako dobar uspjeh.



Slažem se s tim. Samo mi je čudno da je to neko odlučio napravit. Mada Renault jedini ima pad od preko 20% u EU pa možda i u tome leži dio razloga.
A eto, odi do salona na probnu vožnju pa nam javi dojmove
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 18:54   #95
Da, ne znam dal ima Dacia u Krapini. Ali da znaš da bi mogo. Inače ima test u Auto bildu. Sve ok, jedino kaj se u Daciji nadaju da će dobit 3* na NCAP-u(???), loša sjedala, premala, premekana i nemaju bočnog oslonca, na dužim relacijama bole leđa, i neka poglupa rješenja (npr. truba na ručkici za žmigavce). E sad s obzirom na cijenu i opremu, sve bi preživio, ali ak su sjedala loša, to nebi. Ak budem na testnoj, napisat ću tu dojmove.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 20:33   #96
Ja bi je isto trebao probati slijedeći tjedan pa ako budem napišem dojmove...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 23:57   #97
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Ugrađuju taj 0,9, hm.....

Dosadašji benzinci su se pokazali dobrima, nadam se da je 1.4 8v još u ponudi
ne nadaj se
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 13:16   #98
0.9tce ima 500 kubika manje od tog motora, a 15 konja (90) vise od tog 8ventilca.Osim toga ima veci moment , i najbitnije od svega na daleko nizim, iskoristljivijim okretajima(135nm @ 2500 - mogli su to i nize ali i ovak je ok ) . O potrosnji mozemo samo nagadati, moja blaga pretpostavka je jedno 20% manje goriva da trosi.
Ne vidim poantu plakanja za 15-20 godina starim motorima.
Mene uopce cudi da je Renault odlucio pustiti tak moderne motore u Daciu..
I ovi pakati opreme , vec u ambience nista ne fali..mislim za ljude koji gledaju taj tip auta.

Zadnje uređivanje MMachéte : 20.12.2012. at 13:21.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 15:01   #99
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Mene uopce cudi da je Renault odlucio pustiti tak moderne motore u Daciu..
Nema tu što Renault odlučivati, eko-norme ih pritišću kao i sve i to je jedini razlog ibacivanja pretpotopnih benzinaca bez obzira koliko oni dokazano pouzdani bili.

Inače, ovaj novi Sandero odlično izgleda, da kupujem novi auto svakako bih razmislio
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 17:21   #100
ajde nek neko provjeri dal je novi sandero pocinčan.......hvala
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.