Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2008., 12:32   #1
idiotske reklame

jednostavno ne mogu da se ne osvrnem na reklame na nasoj televiziji,od one o prici o ivanovim carapama do zene koja u kino sa sobom nosi 2 litre perwolla!
ili ona "domacice u hrvatskoj koriste likvi" ili koji vec vrag za pranje sudja!
sjetite se jos neke retardirane reklame kod nas,ko ih samo smislja i pusta da mi je znat
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:39   #2
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
jednostavno ne mogu da se ne osvrnem na reklame na nasoj televiziji,od one o prici o ivanovim carapama do zene koja u kino sa sobom nosi 2 litre perwolla!
ili ona "domacice u hrvatskoj koriste likvi" ili koji vec vrag za pranje sudja!
sjetite se jos neke retardirane reklame kod nas,ko ih samo smislja i pusta da mi je znat

evo, pejstam sa starije teme:

reklama za karlovačko u kojoj lik glumi Isusa Krista i rastače pivu.

Unicefovi plakati, jeboteee - "djeca su dovoljno slatka i bez slatkiša" wtf
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:23   #3
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post

evo, pejstam sa starije teme:

reklama za karlovačko u kojoj lik glumi Isusa Krista i rastače pivu.

Unicefovi plakati, jeboteee - "djeca su dovoljno slatka i bez slatkiša" wtf
pa da... djecu treba zdravo hraniti
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:03   #4
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post

Unicefovi plakati, jeboteee - "djeca su dovoljno slatka i bez slatkiša" wtf
ta reklama nije glupa, samo neznaš na što se misli.
poanta reklame je da za malu djecu slatkiši nisu dobri. ali da, malo su ju čudno koncipirali, mogli su oni to i bolje.

ma joj ima toliko glupih reklama da neznam odakle bi počela nabrajati. ima samo par koje su mi ok.
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:10   #5
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
ta reklama nije glupa, samo neznaš na što se misli.
poanta reklame je da za malu djecu slatkiši nisu dobri. ali da, malo su ju čudno koncipirali, mogli su oni to i bolje.

ma joj ima toliko glupih reklama da neznam odakle bi počela nabrajati. ima samo par koje su mi ok.
reklame su im glupe. takve glupe reklame me neće navest da dajem lovu za djecu neku.

ima još jedna sa maženjem djece, ne mogu se sjetit točno kak ide
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:11   #6
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
reklame su im glupe. takve glupe reklame me neće navest da dajem lovu za djecu neku.

ima još jedna sa maženjem djece, ne mogu se sjetit točno kak ide
meni je jedna unicefova reklama bila bas dobra, samo se sad ne mogu sjetiti koja.

'svako dijete traba obitelj' mi je ok, i 'najvaznije su prve tri' isto.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 16:21   #7
[QUOTE=Šmizla;13033851]reklame su im glupe. takve glupe reklame me neće navest da dajem lovu za djecu neku.

ima još jedna sa maženjem djece, ne mogu se sjetit točno kak ide[/QUOTE

mislim da nije poanta da daješ lovu za djecu. nego to je kampanja za to da su prve 3 godine važne i da se treba bolje brinit za malu djecu. bar sam ja to tako shvatila. možda sam u krivu.
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 12:01   #8
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
reklame su im glupe. takve glupe reklame me neće navest da dajem lovu za djecu neku.

ima još jedna sa maženjem djece, ne mogu se sjetit točno kak ide
djecu nećemo razmaziti maženjem?
poanta, koliko sam ja shvatila, nije bila da ti daš pare, nego se kao šalje poruka roditeljima. da zdravije hrane djecu, da ih više maze i paze i ljube, i da ljubav ne čini djecu razmaženom.

di je problem?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 12:24   #9
Quote:
reklame su im glupe. takve glupe reklame me neće navest da dajem lovu za djecu neku.

ima još jedna sa maženjem djece, ne mogu se sjetit točno kak ide
da, ni meni se ne svidjaju te unicefove ako o njima pricamo!

ali sad sam se sjetila one gdje kao neke dvije zene prodaju nesto i svo stoje u redu zene koja...si je oprala kosu!! haha...uzas !!

e i kako sam mogla zaboraviti "ja sam znanstvenica i koristim svoje znanje"
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 13:02   #10
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
djecu nećemo razmaziti maženjem?
poanta, koliko sam ja shvatila, nije bila da ti daš pare, nego se kao šalje poruka roditeljima. da zdravije hrane djecu, da ih više maze i paze i ljube, i da ljubav ne čini djecu razmaženom.

di je problem?
shvatila sam da su to poruke roditeljima, a ne traženje love.
svejedno mi je idiotski zvuči "djeca su slatka i bez slatkiša"

mogli su stavit "dajte da jedu povrće"
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:41   #11
zadnja idijotska koju vidjeh je bila o anticelulitnoj kremi koja djeluju poput lasera.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:44   #12
koja je to? nisam tu vidjela-..
ma sve u svemu strasnoooo
ili ona kad neki lik plese i treba se zateleba u njega i onda na kraju ispadne da je to neciji sin
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:46   #13
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
zadnja idijotska koju vidjeh je bila o anticelulitnoj kremi koja djeluju poput lasera.
da, ubace jednu "naučno" zvučeću riječ, kao "laser", pa kao to povećava krediblitet najnovije mackalice... glupi smo pa ne znamo šta "laser" u stvari znači, al' ćemo im vjerovati kad nam serviraju... recimo krema koja ti nešto radi sa "DNA"??? (horor film bi bilo, da je moguće)... ili boja za kosu sa "proteinima" kašmira? hoćeš reći, proteini iz ovčijeg runa? ili iz embriona ovce?
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:46   #14
neka avonova ak se ne varam. žena se ogledava, a po njoj idu neki elektromagnetski valovi. mutavo.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:56   #15
a nivein dezić s proteinima bisera?
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:07   #16
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
a nivein dezić s proteinima bisera?
za ljepotu vaših pazuha

jel nekome glup dezić od jogurta?
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:18   #17
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
za ljepotu vaših pazuha

jel nekome glup dezić od jogurta?
meni.
neću se dezodorirat s nekim kiselišem pa da onda mirišim kao da se nisam prala.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:08   #18
a neka boja za kosu, sa šarliz teron, di je njena boja nakon 4 tjedna ista kao i prvog dana!
da, jedino ako boja spriječava rast kose...naime, svim ljudima 4 tjedna nakon pituravanja vidi se jebeni izrast!

samo san tila reć, da većina tih reklama nije "hrvatski proizvod"! samo su sinkronizirane!
__________________
...all that I am, all that I ever was, is here in your perfect eyes, they're all I can see..
*bonita* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:15   #19
Posebno su smiješne reklame za maskare... ona kojoj su "trepavice koooooooooooooooonačno dosegle zvijezde"???!!!
A tek "ljepota je kreativnost"... "maskara sa dvije četkice"... Naravno, moja kreativnost se izražava time što mi utorkom padne na pamet da bi moje trepavice trebalo da budu kratke, a guste, a srijedom treba da budu dugačke, ali rijetke, pa provedem pola sata radeći na baš tom efektu, te mi posebno trebaju dvije četkice, puke kreativnosti radi.
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:22   #20
Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
Posebno su smiješne reklame za maskare... ona kojoj su "trepavice koooooooooooooooonačno dosegle zvijezde"???!!!
A tek "ljepota je kreativnost"... "maskara sa dvije četkice"... Naravno, moja kreativnost se izražava time što mi utorkom padne na pamet da bi moje trepavice trebalo da budu kratke, a guste, a srijedom treba da budu dugačke, ali rijetke, pa provedem pola sata radeći na baš tom efektu, te mi posebno trebaju dvije četkice, puke kreativnosti radi.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.