Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2011., 18:59   #81
Super,a reci mi kakav je za dat preporuku za tebe u rodilištu,tj.da li ti on može pogledat koji dr radi kad ideš rađat itd..

Pitam ako budem išla na drugo jednom...i ako ostanem rađati u St,budući da sam planirala tužiti bolnicu radi ostavljene posteljice pri prvom porodu..
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 19:13   #82
Quote:
Corina26 kaže: Pogledaj post
Super,a reci mi kakav je za dat preporuku za tebe u rodilištu,tj.da li ti on može pogledat koji dr radi kad ideš rađat itd..

Pitam ako budem išla na drugo jednom...i ako ostanem rađati u St,budući da sam planirala tužiti bolnicu radi ostavljene posteljice pri prvom porodu..
Oko toga da budem iskrena se nisam raspitivala, ali u slučaju da nešto ne krene sa porodom kako bi trebalo, svakako bih ga nazvala i sigurn asam da bi napravio sve što može.. Kad sam morala na kiretažu prije dvije godine, također mi je dao broj na koji sam se mogla javit ako mi bilo što zatreba.
Za takvo nešto bi ih i ja tužila, a kad čujem svakakvih priča bude me strah, ne poroda, već njihova nemara!
morena st is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 19:21   #83
Skoro godinu dana planiram otici do odvjetnika,ali me strah,ako opet zatrudnim sta cu...
Ali to je sad off topic.
Zato me zanimalo da li je on dobar dolje s njima,da li moze nazvat i provjerit tko je u smjeni jer iskreno ima ih par radi kojih bi radije rodila doma nego dosla u njihove ruke.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 10:29   #84
Quote:
Corina26 kaže: Pogledaj post
Super,a reci mi kakav je za dat preporuku za tebe u rodilištu,tj.da li ti on može pogledat koji dr radi kad ideš rađat itd..

Pitam ako budem išla na drugo jednom...i ako ostanem rađati u St,budući da sam planirala tužiti bolnicu radi ostavljene posteljice pri prvom porodu..
ja sam ti kod Obada i strašno sam zadovoljna.
ugl, mene je posalo jednom dr. jer mi je beba bila okrenuta na zadak, da me porodi na carski kako me ne bi bespotrebno prvo mučili, pa onda krenuli s carskim. kasnije, nako svih zavrzlama oko toga, i mog odlaska iz bolnica, uspio je s drugim dr. dogovoriti carski, ali, ne može ti on naštimati određenog doktora niti može znati raspored. može ti nekog preporučiti i da se ti tome javiš u trudničku ambulantu i kažeš da te on poslao, pa dalje s tim dr. vidjeti.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 10:53   #85
Meni je Obad super, nego koliko se u njega plaća 4 d ultrazvuk, ono kad snima bebača?
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 21:15   #86
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
ja sam ti kod Obada i strašno sam zadovoljna.
ugl, mene je posalo jednom dr. jer mi je beba bila okrenuta na zadak, da me porodi na carski kako me ne bi bespotrebno prvo mučili, pa onda krenuli s carskim. kasnije, nako svih zavrzlama oko toga, i mog odlaska iz bolnica, uspio je s drugim dr. dogovoriti carski, ali, ne može ti on naštimati određenog doktora niti može znati raspored. može ti nekog preporučiti i da se ti tome javiš u trudničku ambulantu i kažeš da te on poslao, pa dalje s tim dr. vidjeti.
Potpisujem...odlican je...isto me poslao na carski radi zadka kod kolege koji je u bolnici!!!
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 21:28   #87
Hvala cure!
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 21:08   #88
Quote:
sara_st kaže: Pogledaj post
Meni je Obad super, nego koliko se u njega plaća 4 d ultrazvuk, ono kad snima bebača?
mislim da je 120 ili 150 kn. sad se više ne mogu sitit.

i ja sam u Obada i prezadovoljna sam. prvi mi je muški doktor, a ove 3 prije njega šta san prominila su užas u odnosu na njega. čovik je stvarno odličan, na sve će ti odgovorit, ima strpljenja prema svima. osjećaš se opušteno i neopterećeno. a, sestra Zdenka je isto prva liga žena, jedna od dražih sestara koje sam upoznala. meni se jednom dogodilo da ga je minja Zavorović kad sam se zvala za naručit, pa sam tražila termin kad Obad dođe. svakako, preporučam ga!
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 20:49   #89
Obad ne prima pacijentice preko HZZO-a,ali ako mu platiš privatni pregled može te staviti na listu čekanja..
Koja bezobraština,lopovluk..katastrofa.

Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 18:51   #90
Pozdrav

Dali dr. Robert Vulić radi privatno ili preko HZZO-a i dali ima još mjesta kod njega?

hvala
__________________
Vjerujem
Mala zvrkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 19:32   #91
Quote:
missundaztood kaže: Pogledaj post

i ja sam u Obada i prezadovoljna sam. prvi mi je muški doktor, a ove 3 prije njega šta san prominila su užas u odnosu na njega. čovik je stvarno odličan, na sve će ti odgovorit, ima strpljenja prema svima. osjećaš se opušteno i neopterećeno. a, sestra Zdenka je isto prva liga žena, jedna od dražih sestara koje sam upoznala. meni se jednom dogodilo da ga je minja Zavorović kad sam se zvala za naručit, pa sam tražila termin kad Obad dođe. svakako, preporučam ga!
Potpis Nisam nažalost trudnica, ali ako uspijem zatrudnit, namjeravam kod njega vodit trudnoću...čovik me oduševija.

A ako je popunija kapacitete, ne može više upisivat pacijentice; ne smije. Mislim da to s privatnim naručivanjem nakon popunjenih HZZO gabarita nije ništa ilegalno niti ja osobno vidim u tome nešto problematično, ali to bi bolje odgovorio netko tko se u pravo kuži bolje od mene, tu sam tudum..

Vulić je mislim preko HZZO, ali ne znam je li popunio sva mjesta...znam da on ponekad mijenja Obada kad ovoga nema.
kaktusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 07:43   #92
Quote:
Corina26 kaže: Pogledaj post
Obad ne prima pacijentice preko HZZO-a,ali ako mu platiš privatni pregled može te staviti na listu čekanja..
Koja bezobraština,lopovluk..katastrofa.

Postoji shema-ako skupi dovoljno pacijenata moze raditi preko hzzo-a.Ocito da nema toliko pacijenata kad nemoze radit preko hzzo,jer njima je svejedno il im placas ti kao osoba il hzzo-cijene su iste
Ili on ne zeli radit prko hzzo-a
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 10:03   #93
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
Postoji shema-ako skupi dovoljno pacijenata moze raditi preko hzzo-a.Ocito da nema toliko pacijenata kad nemoze radit preko hzzo,jer njima je svejedno il im placas ti kao osoba il hzzo-cijene su iste
Ili on ne zeli radit prko hzzo-a
Želi on radit preko HZZO-a, i radi preko HZZO-a...znam jer sam upisana kod njega i još brdo žena isto. Ne bi mogao raditi da nije skupio dovoljan broj pacjentica, ali jest. Tako da je slijedeće logično objašnjenje da je popunio zakonom dozvoljenu kvotu upisanih (ne znam više koliko je to, mislim 1500 pacijenata ili tako nešto...) a više od toga ne smije primati.
kaktusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 10:38   #94
Quote:
kaktusic kaže: Pogledaj post
Želi on radit preko HZZO-a, i radi preko HZZO-a...znam jer sam upisana kod njega i još brdo žena isto. Ne bi mogao raditi da nije skupio dovoljan broj pacjentica, ali jest. Tako da je slijedeće logično objašnjenje da je popunio zakonom dozvoljenu kvotu upisanih (ne znam više koliko je to, mislim 1500 pacijenata ili tako nešto...) a više od toga ne smije primati.
bice,nebi znala.
Ja idem kod dr.Mršica. +10 je
Pristupacan ,temeljit,covjek moze pitat sto zeli
besplatan
(nebi znala jel radi gdje privatno) idem kod njega na firule
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 14:08   #95
Quote:
kaktusic kaže: Pogledaj post
Potpis Nisam nažalost trudnica, ali ako uspijem zatrudnit, namjeravam kod njega vodit trudnoću...čovik me oduševija.

A ako je popunija kapacitete, ne može više upisivat pacijentice; ne smije. Mislim da to s privatnim naručivanjem nakon popunjenih HZZO gabarita nije ništa ilegalno niti ja osobno vidim u tome nešto problematično, ali to bi bolje odgovorio netko tko se u pravo kuži bolje od mene, tu sam tudum..

Vulić je mislim preko HZZO, ali ne znam je li popunio sva mjesta...znam da on ponekad mijenja Obada kad ovoga nema.
Ako ne smije upisivati pacijentice preko HZZO-a,kako onda smije upisivati ako mu platiš privatan pregled!??
To ne da je ilegalno,to je čista korupcija.
Moraš ga podmazati ako želiš da te ubaci na listu.
Tako fino prima pare i preko HZZO-a i privatno.
Jer ucjenjuje jedno s drugim,na neki način.

Naravno da mu ja na to pristat neću.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 14:22   #96
Quote:
Corina26 kaže: Pogledaj post
Ako ne smije upisivati pacijentice preko HZZO-a,kako onda smije upisivati ako mu platiš privatan pregled!??
To ne da je ilegalno,to je čista korupcija.
Moraš ga podmazati ako želiš da te ubaci na listu.
Tako fino prima pare i preko HZZO-a i privatno.
Jer ucjenjuje jedno s drugim,na neki način.

Naravno da mu ja na to pristat neću.
Ako sam dobro shvatila, kad mu platiš privatan pregled, nisi upisana na listu HZZO-a, već si platila privatan pregled kao kod bilo kojeg privatnika.
Isto kao kod zubara; kad popune kapacitete, ne upisuju pacijente više preko socijalnog, ali primaju privatno. Tako radi moja zubarica...
e sad, ponavljam, nisam pravnik i nemam pojma je li to u skladu sa zakonom ili nije ...sad nam larazg treba, ona bi vjerojatno znala

edit: sad sam tek shvatila : nakon privatnog pregleda te stavlja na listu čekanja za HZZO ako neka od postojećih otpadne. e, hebiga, ne znam jel po zakonu ili nije. pretpostavljam da nije stvar za sankcioniranje; ne vjerujem da bi se usudio, ali ponavljam- ne znam... a čuj, ako mu se ukaže slobodno mjesto, prije će primiti ženu koja mu je dolazila privatno od one koja nije...

Zadnje uređivanje kaktusic : 25.02.2011. at 14:30.
kaktusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 02:37   #97
Pa da,ako mu platiš privatan pregled stavlja te na listu čekanja,jednog dana da upadneš...
Ne znam kako bi to nazvala.
Na neki način ucjenom,ali nije ucjena jer nisi prisiljena ići kod njega.
Uvjetom.
Pomoću kojeg jako dobro zarađuje.
Takvima bi trebalo zabraniti rad,po mom mišljenju.
Odvratno i gadljivo.Naše zdravstvo.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 09:45   #98
Quote:
Mala zvrkica kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Dali dr. Robert Vulić radi privatno ili preko HZZO-a i dali ima još mjesta kod njega?

hvala
Radi preko HZZO-a i još ima mjesta
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 01:13   #99
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Radi preko HZZO-a i još ima mjesta
znam, zvala jučer
__________________
Vjerujem
Mala zvrkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 17:41   #100
Pozdrav cure,
Da li je ikoja ovdje vodila trudnoću kod dr. Davora Majića u Osječkoj?
Kakav je?
keksić2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.