Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2007., 11:51   #1
Okserice - što s nama koje nemamo savršene noge

Ciao cure, svake sezone pitam se isto kakvi krojevi i dužina haljina paše curi s oksericama. Dakle nemam savršene noke ali nemam ni full zakrivljene tipa nogometaši ali isto kad obučem neki šos ili haljinicu kuži se da nisu lijepe noge

Vi koje imate problema s tim, izbjegavate šoseve ili znate trikove kako modelima, bojama, krojevima usmjerit pašnju na šos, haljinu a ne na noge

Ili jednostavno, nositi hlače

I još bolje ako imate slike haljinica kakve nosite...

Zadnje uređivanje Melani@ : 14.06.2007. at 12:26.
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 20:51   #2
Nema prijedloga

Šta sve imate savršene noge
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 21:24   #3
Ja imam ogavne noge, zato iz hlača ne izlazim.
Eto, nisam od pomoći.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 21:28   #4
Moja frendica ima okserice, ali nije mi odala nikakav trik.
Ljeti nosi minice i kratke hlačice, ali valjda ne brine previše.
Pa kaj ak ti noge nisu savršene, pazi da su glatke, uredi noktiće na stopalima, malo poradi na celulitu (ako ga nemaš, blago tebi) i sve 5
crna dalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 22:02   #5
Ja nisam zadovoljna svojim koljenima pa nosim suknjice do i ispod koljena i svi sretni...nije mi to neki kompleks..al se ne osjecam udobno u kracim duzinama..
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 22:19   #6
ja imam ikserice, i to poprilichne, koljena mi krvi srasla, bla bla, i suknjice kad furam, furam krache.. ne znam zashto, ali mislim da tako nedostatak manje dolazi do izrazaja
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 23:32   #7
ja furam minice
sportske noge imam, ful mrsave ali misicave,
obozavam minice ljeti. kratke haljinice
suknje do ispod koljena ne volim jer mi listovi dolaze vise do izrazaja
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 23:34   #8
nosi kaj oces, mozda suknje do koljena ako se u njima bolje osjecas
ljeti uopce ne gledam kakve cure imaju noge, tu i tamo iskomentiram zgodnu curu, toplo je, vruce...i sta bi sad trebali nosit hlace?! zajebi budale
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 23:41   #9
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
nosi kaj oces, mozda suknje do koljena ako se u njima bolje osjecas
ljeti uopce ne gledam kakve cure imaju noge, tu i tamo iskomentiram zgodnu curu, toplo je, vruce...i sta bi sad trebali nosit hlace?! zajebi budale
Da slazem se,
ne treba se opterecivati drugim ljudima...obuci prvo sto ti se svidi i furaj..
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:12   #10
Quote:
Melani@ kaže: Pogledaj post
Ili jednostavno, nositi hlače
Iako si se obratila curama, da ti ja odgovorim s muške strane gledišta: Sigurno uopće NEMAŠ tako loše noge kao što misliš! Garantiram ti! A inače, svaka ženska osoba BOLJE izgleda u suknji nego u hlačama, a osobito još sad kad je tako vruće! Pa, nećeš se valjda kuhati u nekim vrućim, za vas cure posve nezdravim, hlačama, zbog nekakvih glupih PREDRASUDA! Dakle, SVAKAKO NOSI SUKNJE I HALJINE i nemoj se uopće opterećivati s tobožnjim "lošim nogama"! A ako ćeš moj savjet, uzmi nekako "neutralnu duljinu", tj. onu do koljena, onda se ne ističe niti onaj dio noge iznad, niti ispod koljena, nekako izgleda "najneutralnije"... Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogao ovim savjetom!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:17   #11
Quote:
Forumas-zg kaže: Pogledaj post
Iako si se obratila curama, da ti ja odgovorim s muške strane gledišta: Sigurno uopće NEMAŠ tako loše noge kao što misliš! Garantiram ti! A inače, svaka ženska osoba BOLJE izgleda u suknji nego u hlačama, a osobito još sad kad je tako vruće! Pa, nećeš se valjda kuhati u nekim vrućim, za vas cure posve nezdravim, hlačama, zbog nekakvih glupih PREDRASUDA! Dakle, SVAKAKO NOSI SUKNJE I HALJINE i nemoj se uopće opterećivati s tobožnjim "lošim nogama"! A ako ćeš moj savjet, uzmi nekako "neutralnu duljinu", tj. onu do koljena, onda se ne ističe niti onaj dio noge iznad, niti ispod koljena, nekako izgleda "najneutralnije"... Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogao ovim savjetom!

Sta bi mi bez vas muskih
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:22   #12
Nemam okserice ali imam premasna bedra.

Dakle, ne nosim minice (minimum mi je do iznad koljena)
Hlače kupujem u trapez, ili barem malo šire dolje. Zadnje dvije godine je to bio problem tako da sam bila prisiljena uzeti malo uži kroj, ali pazila sam da nije preusko u listovima.
Ne nosim one combat hlače s džepovima na bedrima
Svečane hlače su uske u bokovima i jako širokih nogavica
3/4 hlače nosim široke, dakle šlampave na preponama, bokovima, dupetu i bedrima

Iskreno, nije me briga za tuđe noge, ali ja se sama bolje i udobnije osjećam u odjeći koja mi pristaje.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:24   #13
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
nosi kaj oces, mozda suknje do koljena ako se u njima bolje osjecas
ljeti uopce ne gledam kakve cure imaju noge, tu i tamo iskomentiram zgodnu curu, toplo je, vruce...i sta bi sad trebali nosit hlace?! zajebi budale
Istina, kad je vruće glupo se skrivati
Ipak, ne usudim se obući minicu za grad. To samo na moru Ustvari, na moru ne izlazim iz kratkih haljinica, kaj me briga
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:27   #14
Quote:
Forumas-zg kaže: Pogledaj post
Iako si se obratila curama, da ti ja odgovorim s muške strane gledišta: Sigurno uopće NEMAŠ tako loše noge kao što misliš! Garantiram ti! A inače, svaka ženska osoba BOLJE izgleda u suknji nego u hlačama, a osobito još sad kad je tako vruće! Pa, nećeš se valjda kuhati u nekim vrućim, za vas cure posve nezdravim, hlačama, zbog nekakvih glupih PREDRASUDA! Dakle, SVAKAKO NOSI SUKNJE I HALJINE i nemoj se uopće opterećivati s tobožnjim "lošim nogama"! A ako ćeš moj savjet, uzmi nekako "neutralnu duljinu", tj. onu do koljena, onda se ne ističe niti onaj dio noge iznad, niti ispod koljena, nekako izgleda "najneutralnije"... Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogao ovim savjetom!
Ti si onaj fetišist suknji
Nemaš pravo glasa
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:31   #15
Quote:
Forumas-zg kaže: Pogledaj post
Iako si se obratila curama, da ti ja odgovorim s muške strane gledišta: Sigurno uopće NEMAŠ tako loše noge kao što misliš! Garantiram ti! A inače, svaka ženska osoba BOLJE izgleda u suknji nego u hlačama, a osobito još sad kad je tako vruće! Pa, nećeš se valjda kuhati u nekim vrućim, za vas cure posve nezdravim, hlačama, zbog nekakvih glupih PREDRASUDA! Dakle, SVAKAKO NOSI SUKNJE I HALJINE i nemoj se uopće opterećivati s tobožnjim "lošim nogama"! A ako ćeš moj savjet, uzmi nekako "neutralnu duljinu", tj. onu do koljena, onda se ne ističe niti onaj dio noge iznad, niti ispod koljena, nekako izgleda "najneutralnije"... Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogao ovim savjetom!
Hoćeš vidjeti moje? Pa da vidiš kako ćeš promijeniti mišljenje...
Kad bih obukla suknju, ljudi bi me molili da prekrijem taj užas.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:35   #16
imam kratke i jače noge pa nosim svejedno suknjice, ali ispod koljena, nikad iznad zbog ožiljka (iako mi sve manje smeta i sve ga više volim ) i zato što imam nogometaške noge iznad koljena, izraženi mišići koji više i nisu baš mišići al nema veze
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:42   #17
Pričate o kratkin i jakin nogama?
Evo me, tu san.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:43   #18
ajmo sad pljuvat one sa dugim i tankim
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:47   #19


Slične su i moje. Iman jake listove, al jebiga šta sad. Kad je vruće nosin i minice i kratke hlače i minihaljine. Nekako ipak skupin hrabrosti, mada kad se kasnije vidin na slikama npr. pitan se di mi je pamet bila.
Inače, sa suknjama do kolina ne moš falit.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:48   #20
Camron Diaz, Nina Morić, Gisele...Anoreksične glupače.
:ljubomornako2pasa:
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.