Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2014., 11:13   #3081
Mama i ja smo pretražile cijeli Zagreb i našle smo samo poliesterske haljine od 1500 + kn.
Na kraju je ona našla sliku na netu i dala ju šivati u Katjushi di sam ja uzela vjenčanicu i haljina je bila pun pogodak!
Inače, i svekrva je dala šivati svoju haljinu.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 15:50   #3082
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
kaze se "haljina za iza ponoci"

a kad ste ste se (ili se namjeravate) vi presvuc u nju?

ono,kad bi bilo idealno?
šta je to fakat potrebno?
ja se ne mislim presvlačiti...mislim da je to ok za one klasićne haljine.
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 15:53   #3083
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
šta je to fakat potrebno?
ja se ne mislim presvlačiti...mislim da je to ok za one klasićne haljine.
Ma nr moras se presvlaciti. to je kao obicaj u nekim djelovima hrvatske. ja imam bas pravu vjencanicu i nemam ju namjeru skidati. Uzela bi si eventualno jednu kracu ako nadem za svaki slucaj ako nesto pođe krivo sa vjencanicom ili ako me pocne zuljati ili stezati.
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 18:27   #3084
Dajte cure javite ako znate je li Sposa tu u Zagrebu (ova u Držićevoj) iznajmljuje (ili pak samo prodaje) večerenje haljine i kako se kreću cijene istih (pogotovo kraćih).
Pointer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 15:51   #3085
Večernje haljine

Ne znam pomaže li, ali U Ivanić Gradu ..cca 20 min od Zagreba imate salon za iznajmljivanje večernjih haljina, i za mlađe i za ozbiljnije gospođe, po jako pristpačnim cijenama od 100,00 do 380,00 kn.
__________________
Eduardo i Chiara
helior is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 00:49   #3086
Bok cure!
Kuma sam na svadbi u šestom mjesecu, prvi put u životu i nemam iskustva s haljinama zanima me gdje se sve u Zagrebu mogu iznajmiti svečane haljine. Vaša iskustva ako je koja od vas iznajmljivala? I kako se kreću cijene?
Ako znate i neke butike gdje nisu preskupe haljine za kupiti. Možda bi si i kupila kada bi našla neku baš savršenu koja mi se sviđa, ali inače mi je žao dati previše novaca na haljinu koju možda neću više nikada u životu obući
pepoticapepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 00:44   #3087
bok cure

čeka me vjenčanje za 2 tjedna, i htjela bih ovakvu haljinu- slika 1, slika 2. Prvenstveno mislim na kroj, i ovu lepršavost, sam print nije bitan toliko.. Pa eto, ako možda netko zna gdje bi u zg-u bil osličnih za kupiti?

Hvala vam!!!
hera888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 09:48   #3088
Meni treba savjet gdje u Zagrebu ili okolici kupiti vecernju haljinu (za mladenku, u slucaju da bih se presvlacila poslije ponoci), da nije bas preskupa?
Nisam iz ZG pa cisto da znam sto da obidem kada budem u prolazu.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 18:03   #3089
Female, ja uvijek sve svoje vodim u importanne podhodnik (kod glavnog kolodvora) i uvijek su svi nasli sve imas puno malih ducana sa vecernjim haljinama, a i svi oni imaju svoje krojacice isto tamo pa ti odmah preprave ako nesto ne stima.. I imas i puno ducancica za cipele, torbice, nakit.. I mislim da je to i najjefnije u zg..
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 14:43   #3090


Cure, help please...

Gdje mogu naći pristojne haljine pristojnih cijena online, da budu za mame mladenca i mladenke?
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 14:59   #3091
ne znam da li voliš naručivati izvana, ali Asos ti ima jako lijepih haljina
ovako nešto
http://www.asos.com/Women/Dresses/Br...ref=Cat_Header
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 15:43   #3092
Asos je dobar prijedlog, moja mama je sebi naručivala haljine za nekoliko vjenčanja, a i ja redovito naručujem i prezadovoljne smo Ima i curve (za malo jače) i tall, petite, maternity, ma za svakoga po nešto
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 15:47   #3093
i ja sam naručivala od njih
čak isto jednu haljinu za svadbu
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 15:57   #3094
Volim.
Meni se sviđaju neke, a sad ne znam da li će se njoj, pokazat ću joj, pa da znam da li dalje tražiti ili ne.

Hvala vam
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 21:15   #3095
Pozz dame...

Savjet...Ove godine zeni mi se brat.A ja nikako nemogu odluciti kakvu bih haljinu-dugu ili kracu-boju-materijal...

Nije kao da idem negdje nekome ipak je to on i nadam se da se zeni samo jednom :P pa sto bi mi vi savjetovale.

Potrebno mi je da cujem jos necije misljenje u nadi da cu se lakse odluciti .Hvala vam od srca na svim prijedlozima
Noirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 12:19   #3096
Ne znamo tvoj ukus niti građu tijela, ali da se meni ženi brat, obukla bih nešto ovako

http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Lace-C...311&gridsize=3

http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?...ef=Basket+Page
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 19:29   #3097
Hvala na prijedlozima Dorota.imam 160cm i koji kilogramcic viska ali nisam buca.problem mi je sto sam u prsima mala jako a sve se skupilo na trbuhu ALI pocela sam paziti na ishranu i malo tjelivjezbe ce dovesti sve u red za koji mjesec.
A volim sve.nemam specifican stil vodim se time sto mi se svidi to i kupim.ormar mi je kao cirkus
Noirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 21:15   #3098
I ja sam sebi naručila s asosa haljinu za iza ponoći, bila je ljubav na prvi pogled



http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?...ef=Basket+Page
Damianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 21:47   #3099
Baš je lijepa
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 22:38   #3100
Hvala Dorota S time da ovi izrezi odmah iznad struka nisu tako veliki, pa sam super zadovoljna.
Ne bih se ni ja htjela presvlaciti, ali sam ju kupila za svaki slucaj ako ne budem mogla cijelu vecer izdrzati u vjencanici.
Damianna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.