Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2007., 00:07   #81
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ali kuca se proteze kroz sve 4 etaze jel?
predivno
Ma da. To izgleda jako zgodno i arhitektonski atraktivno, al meni noge otpadoše, jer stalno mi treba nešto što je, eto, baš na nekom drugom katu . Kažu "to ti je super za srce", ali ja po svekrvi kad dođe vidim da u starosti, nažalost, u njoj neću moći uživati...noge su preslabe za takve ekspedicije!
Špranja is offline  
Old 01.03.2007., 00:07   #82
žuta kocka
dole bijela pločica uahahha
sve ja vidim
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Old 01.03.2007., 00:08   #83
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
ti si stvarno provukla svoj stil u odijevanje i stanovanje
(sjeća li se itko toga ?)
čega jel se sjeća neko
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Old 01.03.2007., 00:12   #84
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
čega jel se sjeća neko
Ne stila
nego "Stanovanja i odijevanja", nastave domaćinstva

(ne znam kad su to ukinuli,
bilo u moje vrime-nije puno pomagalo,
svi smo imali iste ružne vitrine i kauče u Jugi,
nismo se smijeli ni mogli isticati kad nije bilo izbora)
lala is offline  
Old 01.03.2007., 00:14   #85
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Ma da. To izgleda jako zgodno i arhitektonski atraktivno, al meni noge otpadoše, jer stalno mi treba nešto što je, eto, baš na nekom drugom katu . Kažu "to ti je super za srce", ali ja po svekrvi kad dođe vidim da u starosti, nažalost, u njoj neću moći uživati...noge su preslabe za takve ekspedicije!
da znam 4 kata su mozda ipak previse ali bila bi ti cist dosta i ova dva s koja si nam stavljala slike

jesi sve sama birala, boje, namjestaj, kombinacije?
Lilit is offline  
Old 01.03.2007., 00:14   #86
plasibou odlicna kuhinja
jedino bi ja druge plocice
mogu doc kuhat rucak jednom ?
Hana_ is offline  
Old 01.03.2007., 00:17   #87
Plasibou, ajd odi to operi, pa onda opet snimi. Nisi mi to trebala govorit, ja sam mislila da mi je to na ekranu, sad si me jako uzrujala .
Lala, joj, i ja se sjećam...
Špranja is offline  
Old 01.03.2007., 00:20   #88
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Plasibou, ajd odi to operi, pa onda opet snimi. Nisi mi to trebala govorit, ja sam mislila da mi je to na ekranu, sad si me jako uzrujala .
ahahha a niš idem se sramit negdje sad

hana mamožeš afkors ja ovak i onak slabo kuham
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Old 01.03.2007., 00:23   #89
Špranja i mi smo u pocetku imali sobu za peglanje i tatine spise, ali kak smo sestra i ja imale zajednicku sobu, uspjela sam je malo po malo stjerat u tu za peglanje.....i tak si je ona tam donosila igracke jadna, sve dok nije ostala zauvijek jer su joj starci kupili i krevet ... nije bila odusevljena ali eto treba s estarije postivat

ma od svake mi se nekaj svidja
kod plasibou cu kuhat, a kod Špranje se suncat na terasi
Hana_ is offline  
Old 01.03.2007., 00:40   #90
e da terasa od špranje je super
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Old 01.03.2007., 00:42   #91
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
da znam 4 kata su mozda ipak previse ali bila bi ti cist dosta i ova dva s koja si nam stavljala slike

jesi sve sama birala, boje, namjestaj, kombinacije?
Ne bi bilo dosta, jer je takav raspored: podrum je podrum i treba mi!, prizemlje: ulaz, WC, kuhinja, dnev. boravak; 1.kat: hodnik, 2 sobe, kupaonica, garderoba; 2. kat je jedinstven prostor - atelier, sjedenje (kreativna kontemplacija ) i još jedna terasica. Osim toga, kod takve kuće na svakom katu imaš stepenice, pa i to uzme dio kvadrature...
Ma znam da može zvučati bahato, al jednostavno mi sve treba...A jedino bih za atelier rekla da je "predimenzioniran". Dnev. boravak je velik, OK, al ja bih mogla živjeti i u većem (uvijek žalim što atelier nije boravak ).
Ma, muž i ja smo počeli u garsonijeri, pa selili u 55m2, pa onda u ovu kuću (tada nije imala 2. kat).....znam da se može, ako se mora, i u puno manjem, al što kažu - na bolje se brzo i lako naviknuti... A mi smo si svuda nastojali napravit max po svom guštu i uvijek smo puno rušili i preuređivali. Ja mislim da bum rušila i kad jednog dana završim u staračkom domu
A što se tiče biranja boja, namještaja, kombinacija...sve sama ! I nacrte za namještaj, šivala sve u kući što je tekstilno, a i radila sam sama neke komade namještaja (ona bijela fotelja u prizemlju, pa još cijeli kut za sjedenje u atelieru - to bum tek fotkala...) A da ne ispadnem neka genijalna "selfmade" kreativka, priznajem skrušeno da sam diplomirala arhitekturu, al nisam nikad radila u struci...
Špranja is offline  
Old 01.03.2007., 01:05   #92
a sto radis onda, slikas? , sori kaj pitam, govoris o atelieru pa me jako zanima
Hana_ is offline  
Old 01.03.2007., 02:07   #93
Atelier je zapravo mužev (ne slika - tj. nije slikar, ali crta...svašta...profesionalno...da ne detaljiram...)
A ja nisam nikad bila službeno zaposlena (ni dana radnog staža, rekla bi moja mama ), al stalno nešto radim, pa recimo - vezano uz oblikovanje...našeg života i životnog prostora (i naših prijatelja )
Špranja is offline  
Old 01.03.2007., 08:50   #94
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post

di je hrana? sve mi nešto čisto i prazno, ka u salonu namještaja

Inače, luda je , volim veselje u stanu
Tija is offline  
Old 01.03.2007., 08:56   #95
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
A što se tiče biranja boja, namještaja, kombinacija...sve sama ! I nacrte za namještaj, šivala sve u kući što je tekstilno, a i radila sam sama neke komade namještaja (ona bijela fotelja u prizemlju, pa još cijeli kut za sjedenje u atelieru - to bum tek fotkala...) A da ne ispadnem neka genijalna "selfmade" kreativka, priznajem skrušeno da sam diplomirala arhitekturu, al nisam nikad radila u struci...

baš mi se sviđaš

Ja ću poslikat patchworke koje je radila moja mama
I slike koje je slikala
Tija is offline  
Old 01.03.2007., 09:07   #96
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
super je. fali samo malo cvijeca
Natch is offline  
Old 01.03.2007., 09:12   #97
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Evo, ovo je iz Zg. Ona bijela fotelja je mojih ruku djelo
jako lijepo i uredno
doduse nema nigdje polica za knjige.
i onaj radijator treba malo sakriti.
i mozda fali malo tamnog namjestaja za kontrast.
Natch is offline  
Old 01.03.2007., 11:40   #98
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
hvala
pod je na fintu mondriana
ah i sad vidim dvije flekice grrr
Ubih se tražeći te flekice
Moja bi kuhinja ovako uredno mogla izgledat samo prije nego se uselim
mamojne is offline  
Old 01.03.2007., 11:41   #99
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Atelier je zapravo mužev (ne slika - tj. nije slikar, ali crta...svašta...profesionalno...da ne detaljiram...)
A ja nisam nikad bila službeno zaposlena (ni dana radnog staža, rekla bi moja mama ), al stalno nešto radim, pa recimo - vezano uz oblikovanje...našeg života i životnog prostora (i naših prijatelja )
Treba znat uživat u životu.

Meni kraj djece, muža, posla i ptovanja na isti fali otprilike 14 sati slobodnog vremena za aktivnosti kojima bi se htjela bavit
mamojne is offline  
Old 01.03.2007., 12:14   #100
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
di je hrana? sve mi nešto čisto i prazno, ka u salonu namještaja
a ono u potkrovlju sam gore, nije još sve sređeno, dost tog fali
nije da sam svaki dan u kuhinji
polako to ide
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.