Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2009., 03:03   #481
sofia je ipak plus za romane, mene iznenadili ugodno jer inace ove krajeve izbjegavaju u sirokom luku. jel moze ko od roma nesto vise napisat o curvi sud trenutno, kakva je situacia u vezi grupa i jel su ovi iz grupe 1973 do daljnjeg na nordu ??

ps. vilaja bravo za post o fossi, veliki respect za njih. danasnja curva sud milano je smece najvece...
veterani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 14:31   #482
Quote:
veterani kaže: Pogledaj post
sofia je ipak plus za romane, mene iznenadili ugodno jer inace ove krajeve izbjegavaju u sirokom luku. jel moze ko od roma nesto vise napisat o curvi sud trenutno, kakva je situacia u vezi grupa i jel su ovi iz grupe 1973 do daljnjeg na nordu ??

ps. vilaja bravo za post o fossi, veliki respect za njih. danasnja curva sud milano je smece najvece...
jel može netko od roma napisat? pa ne znam dal imamo pripadnike romske manjine na ovom pdf-u

stanje na tribini je takvo da su na curvi sud fedayn, boysi i royalist te još x manjih grupa od koji neke traju nekoliko mjeseci ili sezonu pa se raspadnu i naprave novu, da fedayini sad pomalo vode stvar al i dalje znaju pjevat 3-4 pjesme istovremeno i da su zloglasni ultras romani prestali s djelovanjem krajem prošle sezone.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 21:01   #483
http://ultraxs.com/thumb-BAC9_4B3518B9.jpg
slika iz trsta,prva utakmica sa napolitancima,iša sam,cili dan po gradu,panduri mi uzeli đepni suzavac,pišanje po tribini,čekanje busa nazad za kući 19 sati,pa me skoro opljačkali i napali da me nije pripozna jedan sa tribine..priživija sa 3 kit kat čokoladice..i bilo 0-0
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 19:14   #484
Cisco Roma - AS Roma (jebeno ultra zanimljiva prijateljska)

Dosad su bili zajebani,sad imaju i Mirka(za sveopću sigurnost navijačkog svijeta nadam se da se ne radi o Crocopu),Danilo daje na sve strane,Irci...

http://1.bp.blogspot.com/_Lr_bkQJDkK...2gen10_015.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_Lr_bkQJDkK...2gen10_089.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_Lr_bkQJDkK...2gen10_186.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_Lr_bkQJDkK...2gen10_240.jpg
__________________
Torcida,30,150+
Balkanstyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 17:34   #485
Quote:
Balkanstyle kaže: Pogledaj post
Cisco Roma - AS Roma (jebeno ultra zanimljiva prijateljska)

Dosad su bili zajebani,sad imaju i Mirka(za sveopću sigurnost navijačkog svijeta nadam se da se ne radi o Crocopu),Danilo daje na sve strane,Irci...
Ne znam ovo za Mirka, daje znaš što znači, a 'Irci' ti postoje više od 10 godina.
asr crew is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 19:07   #486
Quote:
Sibencan kaže: Pogledaj post
...
kakvi su ovi iz trsta, curva stefano furlan? baci koju impresiju, čine mi se tragikomični.
Kid A is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 19:31   #487
Quote:
Balkanstyle kaže: Pogledaj post
Cisco Roma - AS Roma (jebeno ultra zanimljiva prijateljska)

Dosad su bili zajebani,sad imaju i Mirka(za sveopću sigurnost navijačkog svijeta nadam se da se ne radi o Crocopu),Danilo daje na sve strane,Irci...
Valjda su mislili na Vučinića koji igra u Romi, a moguće da je ozlijeđen pa valjda zato transparent
Boreia Proasteia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 19:35   #488
kad san ja bija na utakmici nije bilo onih sranja istria,dalmazia i šta se moglo vidit nedavno kad je neko kačia.ja san doša masu prije utakmice i šeta po stadionu,došlo je njih dvoje par uri prije utakmice i višalo neki transparent i samo ošli ća..ja san uvjeren da san ga moga skinit bez problema al nisan tija jer san prvi put bija gori i to iako mi je palo na pamet.ka navijači su recimo usporedbe po meni tipa ws.napolitance nisu napadali i svi su se posli utakmice mirno šetali.navijanje ništa posebno ka ni sam izgled tribine.više onih cerada prijatelja kluba po samom stadionu nego pravih navijačkih.ništa posebno u svakom slučaju.niti baklju nisu upalili koliko se sićan.ma tribalo bi in se zaletit gori i poskidat cilu onu ogradu šta se preseravaju sa dalmacijom.
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 20:29   #489
Quote:
asr crew kaže: Pogledaj post
Ne znam ovo za Mirka, daje znaš što znači, a 'Irci' ti postoje više od 10 godina.
Za Irce iskreno nisam imao pojma,tj. nikad mi dosad nije upao u oči taj transp,a ostalo je sve zajebancija u ove vesele nenogometne dane.
__________________
Torcida,30,150+
Balkanstyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 20:35   #490
Quote:
Boreia Proasteia kaže: Pogledaj post
Valjda su mislili na Vučinića koji igra u Romi, a moguće da je ozlijeđen pa valjda zato transparent
Lako moguće.
Možda je malo čudno s jedne strane (nije Totti, nije De Rossi), no opet, ima logike ako je to podrška Mirku. Jer, tip je prošlog ljeta produžio ugovor s Romom, a nakon toga odbio ponude engleskih klubova (Chelsea), kazavši da produženje ugovora znači ostanak na Olimpicu, odnosno da će iz Rome otići jedino ako ga potjeraju.

Quote:
Balkanstyle kaže: Pogledaj post
Za Irce iskreno nisam imao pojma,tj. nikad mi dosad nije upao u oči taj transp,a ostalo je sve zajebancija u ove vesele nenogometne dane.
Sve pet.

Što se tiče Iraca, ovo je njihov site. Kao što vidiš, postoje od 1998. godine, a naziv Irish Clan je zato što vole sve što je irsko i tamošnju kulturu, kao uostalom još podosta euro-grupa.
asr crew is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 20:14   #491
prije utakmice sporting-sevilla acabi priveli 67 navijača i svakon je zalipljen ceh od 60 iljada eura
navodno su svi sevillini,biris norte i ultraboys..nema,oće nas gasit i gotovo,ako se nevaran neki od pripadnika ultras sur imaju doživotnu zabranu ulaska na bernabeu,neka malo upućeniji kažu nešto više o tome
 
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 15:53   #493
http://www.sumaphil.de/wp-content/up...ntus-turin.jpg
__________________
"Emancipate yourselves from mental slavery, none but ourselves can free our minds!"
al rijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 19:07   #494
hhaha jebena...
 
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 23:26   #495
vrhunska.al opet ovisi koje to napravija jer nema smisla recimo ako su napravili laziali il interovci.sve je to ista gamad
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 23:33   #496
Quote:
Sibencan kaže: Pogledaj post
vrhunska.al opet ovisi koje to napravija jer nema smisla recimo ako su napravili laziali il interovci.sve je to ista gamad
sjeveroistok, očekujen gadnu opasku
 
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 23:43   #497
To je djelo Ultras Granate, derbi Torino-Juventus prije dosta godina.
asr crew is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 23:53   #498
Quote:
Sibencan kaže: Pogledaj post
vrhunska.al opet ovisi koje to napravija jer nema smisla recimo ako su napravili laziali il interovci.sve je to ista gamad
Cekaj nesto cu te pitat, al na chat topicu, da ne zaseremo ovdi.
Vilaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 00:41   #499
Bilo zanimljivo u Torinu prije koji dan. Juventus vs Napoli 13/01/2010
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1113925268835
DusaOdCovjeka23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 13:25   #500
Quote:
Sibencan kaže: Pogledaj post
vrhunska.al opet ovisi koje to napravija jer nema smisla recimo ako su napravili laziali il interovci.sve je to ista gamad
sve i da su je napravili laziali šta bi ti,šta,prst u šupu pa pod nos eto šta bi..
još jedan mrzitelj nebeskoplavih u nizu..
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.