Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2008., 20:43   #41
Ja mislim da su oni tebe malo smuljali, ja sam mijenjo brtvu nakon 140 000 i to su mi naplatili 70kn+ruke ako se misli na brtvu ventila deka a ako ne onda ne znam, nisam mehaničar.
__________________
Keep Jason handsome. Keep Jason making videos. Jason Rupp
@gentSMITH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:43   #42
Ti Peugeoti su daleko najnekvalitetniji europski auti. Nikad, ama baš nikad nisam od nikog čuo da je hvalio svog 3,4,5 i više g. starog Peugeota ili bilo kojeg francuza. I ja nevjerujem da ima toliko naivaca da ih stalno kupuju, a njima da prodaja raste...ja priznajem da proizvode najljepše modele, ali da nakon toliko kvarova svega i svačega kupim Peugeota zbog njegove ljepote, nema šanse...
Uopće bih bojkotirao kupnju sve dok ne sjednu za stol i kažu, "gle auti su prelijepi i preudobni ,ali kurcu ne valjaju i zbog toga nam pada prodaja i ajmo nešto poduzet glede kvalitete dijelova".
I neznam ko se uopće usudi pljuvat po talijanima i njihovoj "nepouzdanosti" nakon što se zbroje kakve greške i kvarovi francuza, ruku na srce...

Jebiga morao sam to izbacit iz sebe jer mi je neki dan frend pričao probleme u vezi njegovog Peugeota pa sad ovo i još puno topica prije toga u vezi istih auta...
Boreia Proasteia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:50   #43
A čuj...kad se to priča među vlasnicima, onda je mišljenje da su vlasnici cjepidlaka i da prigovaraju svakoj sitnici.

A da takvu istinu napiše neki novinar onda bi završio kao i Miljuš - auto lobi ne preza ni od čega kad je u pitanju zarada...
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:50   #44
Brtva glave motora

Zvuči mi nekako poznato. Imao sam P106 s 1.0 motorom i na nekih 75.000 km mi je majstor rekao da mi se antifriz miješa s uljem jer da je pregorila brtva glave motora. Cijena popravka - sitnica, 5.000 kuna. Ovaj kvar shvatio sam vrlo osobno i auto sam prodao nakon popravka. Ipak nisam toliki gad da ga nekom podvalim. Naravno, po običaju sam krivnju svalio sam na sebe jer kao auto je imao preslab motor pa se je preveć naprezao. Inače također održavan redovno u ovlaštenim () servisima, normalno vožen. Isto su nešto prokomentirali da ko eto brtva im je malo problem al inače su baš pouzdani.
Ma molim te lijepo, imaju problema s brtvama. Koliko to oni godina onda imaju problema s brtvama i dobavljačima brtvi. Prave nas ludima.
MOžda je problem u nama. Mi živimo u iluziji da se s istočnoeuropskom plaćom može voziti i održavati zapadnoeuropski auto. Ne može se. Oni su to izračunali. Oni točno znaju koliko će ti novaca izvući nakon što ti prodaju svoj auto kroz redovno održavanje i popravke.
Jednog dana ću imati dovoljno novaca da si kupim neki japanski auto što bih i tebi savjetovao.
Nadam se da ćeš imati dovoljno snage da se izboriš s tim lopovima.
seljobeljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:54   #45
Quote:
Boreia Proasteia kaže: Pogledaj post
Ti Peugeoti su daleko najnekvalitetniji europski auti. Nikad, ama baš nikad nisam od nikog čuo da je hvalio svog 3,4,5 i više g.

Evo možeš to čut od mene, do svojih 140 000 km na 206 mi je prestala špricat mlaznica za pranje šajbe a i nije to jedini PUG u mome dvorištu. Reci to skoro svakom drugom autu na cesti koji je francuz (PSA, Renault), sigurno ih ima toliko zato što ne valjaju.
__________________
Keep Jason handsome. Keep Jason making videos. Jason Rupp
@gentSMITH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:55   #46
Quote:
seljobeljo kaže: Pogledaj post
Ma molim te lijepo, imaju problema s brtvama. Koliko to oni godina onda imaju problema s brtvama i dobavljačima brtvi. Prave nas ludima.
MOžda je problem u nama. Mi živimo u iluziji da se s istočnoeuropskom plaćom može voziti i održavati zapadnoeuropski auto. Ne može se. Oni su to izračunali. Oni točno znaju koliko će ti novaca izvući nakon što ti prodaju svoj auto kroz redovno održavanje i popravke.
Jednog dana ću imati dovoljno novaca da si kupim neki japanski auto što bih i tebi savjetovao.
Nadam se da ćeš imati dovoljno snage da se izboriš s tim lopovima.

ili to ili su auti nemjenjeni jugoistoku Europe lošije kvalitete - a proizvođač zna koja serija mu je kvalitetnija a koja lošija.
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:19   #47
Kako brtva može doći 3000kn?

Jednostavno...Samo satnica za izmjenu brtve je oko 1600 kuna.
Isee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:35   #48
E, da i još jedna sitnica

Kad ti mijenjaju brtvu glave motora prethodno dobro operu motor s vodom pod pritiskom. Što je lijepo za vidjet. Motor izgleda kao da je izašao iz tvornice. Samo ima jedan problem. Motor se suši skoro tjedan dana, pa nebih baš planirao neka daleka putovanja s njim u tom razdoblju.
Možeš misliti kako sam se osjećao nakon što sam platio 5.000 kuna za popravak pa nakon toga još 3 do 4 puta (ne sjećam se više točno) ostao na cesti s krepanim autom koji zbog kondenzirane vode po kablovima i svjećicama nije htio upalit, radio na tri cilindra ili se gasio nasred najprometnih križanja u Zagrebu kao npr. Vukovarska - Savska. A pomahnitali vozač 13-ice ti sjedi na onoj svojoj odvratnoj trubi.
seljobeljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 22:36   #49
Quote:
@gentSMITH kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su oni tebe malo smuljali, ja sam mijenjo brtvu nakon 140 000 i to su mi naplatili 70kn+ruke ako se misli na brtvu ventila deka a ako ne onda ne znam, nisam mehaničar.
to je dihtung poklopca ventila 70 kn.
kvalitetni dihtung glave, za kojeg oni moraju dati garanciju, košta od 500 kn naviše.
njegova izmjena uključuje skidanje i postavljanje kompletne usisne grane, zupčastog remena, kanalnih remena i bog te pitaj što još.

nije prvi kojem se to dogodilo, ali ova špena u motoru nije dobar znak.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 22:50   #50
Quote:
Boreia Proasteia kaže: Pogledaj post
Ti Peugeoti su daleko najnekvalitetniji europski auti. Nikad, ama baš nikad nisam od nikog čuo da je hvalio svog 3,4,5 i više g. starog Peugeota ili bilo kojeg francuza. I ja nevjerujem da ima toliko naivaca da ih stalno kupuju, a njima da prodaja raste...ja priznajem da proizvode najljepše modele, ali da nakon toliko kvarova svega i svačega kupim Peugeota zbog njegove ljepote, nema šanse...
Uopće bih bojkotirao kupnju sve dok ne sjednu za stol i kažu, "gle auti su prelijepi i preudobni ,ali kurcu ne valjaju i zbog toga nam pada prodaja i ajmo nešto poduzet glede kvalitete dijelova".
I neznam ko se uopće usudi pljuvat po talijanima i njihovoj "nepouzdanosti" nakon što se zbroje kakve greške i kvarovi francuza, ruku na srce...
momentalno vozim dva auta koja se računaju u najkvarljivije uopće.
chrysler voyager i renault scenic RX4 prve serije. jedan je kvarljivi i nepouzdani amerikanac koji ništa ne vrijedi a drugi je pun "bugova", tvorničkih grešaka i tko zna čega sve ne još.

voyager - 11 godina star sa 215 000 km, u zadnjih 75 000 otišla 2 krajnika volana, jedan elektronski modul od 50 eura, stražnji amortizeri, akumulator i kvačilo. nešto sam mijenjao, ali ne zbog kvara.
renault - 8 godina, 160 000 km, jedan krajnik, jedan dokrajnik, par akumulatora, varijator faze, stražnji amortizeri, kvačilo, jedan hardyjev zglob, 2 senzora radilice i jedna bobina.

na poslu su još dvije 306-ice 1,9 D koje imaju po 200 000 km, bez nekih kvarova, a znali su ne zamijeniti ulje po 30 000 km (dupli interval)

jedno vrijeme sam vozil peugeota 504 sa 400 000 km i još originalnom lamelom.
P 305 benzinac je zapalil nakon 4 sekunde verglanja a BMW-a 316 nismo mogli pokrenuti ni za boga, stajali su jedan pokraj drugoga 2 godine bez da ih je itko i pogledao.

kako vidiš, ima raznih iskustava
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 00:22   #51
Quote:
Boreia Proasteia kaže: Pogledaj post
Uopće bih bojkotirao kupnju sve dok ne sjednu za stol i kažu, "gle auti su prelijepi i preudobni ,ali kurcu ne valjaju i zbog toga nam pada prodaja i ajmo nešto poduzet glede kvalitete dijelova".
to su napravili prije cca godinu i pol!


@Isse
mislim da si fulo servis, i da su to oni tamo nešto dobrano zahebali!
getriba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 15:27   #52
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post

kako vidiš, ima raznih iskustava
Naravno da ima raznih iskustava, ali jednostavno nakon tolikih priča i stvari koje sam vidio, ja osobno ne vjerujem Peugeotu i francuzima. Mislim da moraš bit jebene sreće da te neki Pg služi godinama, a da pritom ne ulažeš konstantno u nekakve popravke...Mislim da što se tiče nekog prosjeka kvarova i nedugovječnosti su pri vrhu ili dnu tablice...kako god
Boreia Proasteia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 19:06   #53
Imam i ja Peugeot 307 (1,4, 2001. god., 118 000 km, plin ugradjen na 91 000 prošle godine) pa sad pratite listu:
- otišla servo pumpa (garancija)
- štekala bravica gepeka
- servisna akcija popravka bravice paljenja
- servisna akcija stavljanja novog softwarea rada brisača
- prohrđala zadnja suvozačka vrata na mjestu gdje nema dostupa vode, kamenčića...(promijenjena nakon tri farbanja i skoro fizičkog incidenta u Peugeotu Hrvatska)
- napuhuje se farba na haubi gdje isto nema dostupa izvana (farbana dva puta, opet se napuhuje - čude se jer je hauba aluminijska, moš' mislit, napravit ću opet piz...iju u Peugeotu Hrvatska)
- otišla bobina na 40 000 km
- otišao zadnji amortizer na 28 000 km
- lupalo je nešto u podvozju pri skretanju (popravljeno u Sloveniji....naši nisu znali)
- otišao ležaj ventilatora koji hladi mašinu na 60 000 km - zamjena ventilatora
- otišao zadnji senzor abs-a na 70 000 km
-... da nastavim ili je dosta?

I opet bih kupio Peugeota... ako imam uputnicu za Jankomir.
casper77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 19:10   #54
Quote:
casper77 kaže: Pogledaj post
- servisna akcija popravka bravice paljenja
- servisna akcija stavljanja novog softwarea rada brisača
Naravno, za pizdarije nije problem napraviti servisnu akciju
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 21:19   #55
Quote:
casper77 kaže: Pogledaj post
Imam i ja Peugeot 307 (1,4, 2001. god., 118 000 km, plin ugradjen na 91 000 prošle godine) pa sad pratite listu:
- otišla servo pumpa (garancija)
- štekala bravica gepeka
- servisna akcija popravka bravice paljenja
- servisna akcija stavljanja novog softwarea rada brisača
- prohrđala zadnja suvozačka vrata na mjestu gdje nema dostupa vode, kamenčića...(promijenjena nakon tri farbanja i skoro fizičkog incidenta u Peugeotu Hrvatska)
- napuhuje se farba na haubi gdje isto nema dostupa izvana (farbana dva puta, opet se napuhuje - čude se jer je hauba aluminijska, moš' mislit, napravit ću opet piz...iju u Peugeotu Hrvatska)
- otišla bobina na 40 000 km
- otišao zadnji amortizer na 28 000 km
- lupalo je nešto u podvozju pri skretanju (popravljeno u Sloveniji....naši nisu znali)
- otišao ležaj ventilatora koji hladi mašinu na 60 000 km - zamjena ventilatora
- otišao zadnji senzor abs-a na 70 000 km
-... da nastavim ili je dosta?

I opet bih kupio Peugeota... ako imam uputnicu za Jankomir.

U jebote imal si ti problema.. žalim te..
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
to sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 21:32   #56
Quote:
casper77 kaže: Pogledaj post
Imam i ja Peugeot 307 (1,4, 2001. god., 118 000 km, plin ugradjen na 91 000 prošle godine) pa sad pratite listu:
- otišla servo pumpa (garancija)
- štekala bravica gepeka
- servisna akcija popravka bravice paljenja
- servisna akcija stavljanja novog softwarea rada brisača
- prohrđala zadnja suvozačka vrata na mjestu gdje nema dostupa vode, kamenčića...(promijenjena nakon tri farbanja i skoro fizičkog incidenta u Peugeotu Hrvatska)
- napuhuje se farba na haubi gdje isto nema dostupa izvana (farbana dva puta, opet se napuhuje - čude se jer je hauba aluminijska, moš' mislit, napravit ću opet piz...iju u Peugeotu Hrvatska)
- otišla bobina na 40 000 km
- otišao zadnji amortizer na 28 000 km
- lupalo je nešto u podvozju pri skretanju (popravljeno u Sloveniji....naši nisu znali)
- otišao ležaj ventilatora koji hladi mašinu na 60 000 km - zamjena ventilatora
- otišao zadnji senzor abs-a na 70 000 km
-... da nastavim ili je dosta?

I opet bih kupio Peugeota... ako imam uputnicu za Jankomir.
Ma nisi jedini. Ima vas ko rusa. Znam jednoga koji je do 20000km promijenio pol auta. Ti si još i dobro prošao. Kupi sad poslije peugeota 307 citroena c4 pa ćeš vidit kaj se sve tamo događa, isto zanimljivo.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 10:50   #57
He he, ljepota je prolazna... Nadam se da su to naučili kupci Peugeota. P307 je katastrofa od auta, dva prijatelja su vozila (jedan još uvijek vozi) taj auto i njihova iskustva su slična tvojem. Oba su 2.0 Hdi sa 79kW i na jednom je kao i tebi riknula brtva glave motora, samo što se to njemu desilo puno naglije i u vožnji. Najtragičnije je što se nekoliko dana nakon popravka u ovlaštenom servisu sve ponovilo još jednom. Normalno, čovjek je prodao auto prvom prilikom. Na drugom je promjenjena spojka, propuštao je hladnjak, ispala cijev na turbu, problemi s elektronikom skoro pa redoviti, žarulje koje ne traju ni mjesec dana... Napominjem problemi su se javljali već nakon 2 – 3 godine i 50 – 60.000km. Što očekivati kada bude vrijeme da se nešto počne kvariti?
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 12:00   #58
U vrijeme kad sam trebao dobiti službeni auto u firmu je stigla 307-ica 1.4 pa su mi je nudili. Rekao sam "ne, hvala", dobio ju je kolega, a ja sam radije pričekao još par mjeseci da dođe Note 1.6.
Uglavnom u prvih par mjeseci 307 je bio nekoliko puta na servisu, auto mu je u početku trošio 14l/100km, niti jednu uzbrdicu u Rijeci ne može izvuć u 4. s upaljenom klimom (vozi se sam!), sada ima cca 14000 km, kaže da mu se potrošnja stabilizirala na 11l, te da mu svako toliko crkavaju žarulje - sve to smatra pozitivnim u odnosu na iskustva s početka.

Note sad ima 20000 km, troši 7l kombinirano, a naravno da ni žarulja nije mijenjana, prvi servis me čeka tek na 30k. Ne moram ni reći da motor sa 110ks na autu od 1100kg ni ne osjeti upaljenu klimu.

Jasno, 307 je ljepši, udobniji, modernijeg interijera, blablabla... mo'š si mislit stvari od presudnog značaja.
this charming man is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 15:58   #59
Upravo su me zvali iz servisa i rekli mi da ih je gospodin iz Peugeota Hrvatska, koji je pregledao moj auto, obavijestio da Peugeot Hrvatska ne priznaje moju reklamaciju, na kvar, jer je prošao garantni rok. Mene niko ništa nije pitao. Gdje je ovdje profesionalnost?
Isee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 16:41   #60
Quote:
Isee kaže: Pogledaj post
Upravo su me zvali iz servisa i rekli mi da ih je gospodin iz Peugeota Hrvatska, koji je pregledao moj auto, obavijestio da Peugeot Hrvatska ne priznaje moju reklamaciju, na kvar, jer je prošao garantni rok. Mene niko ništa nije pitao. Gdje je ovdje profesionalnost?
Bit će da su oni kao i ZG Holding, točnije Vodoopskrba, sa kojima sam u sporu više od 6 mjeseci. Ne možeš doći do nikoga od njih (kao da su Pentagon), nikada se nitko ne javlja, i jedini način kako komuniciram sa njima je preko faksa, kojega kada pošaljem, odgovor dobijem poštom nakon nekog dugog nerazumnog roka. I odluke donose na nevjerojatne načine.

Moj savjet ti je da ne odustaješ ako imaš i najmanje šanse. Pogotovo ako si i pravno u pravu.

Probaj saznati za neke slične slučajeve.

Jer to su znali i prije nego su krenuli gledati auto da je prošao garantni rok. Znači nešto tu ne štima.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.