Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2008., 21:27   #1
autocad i vista


ljudi pametni molim hitnu pomoc!!ja se jadna izludila..al ne kuzim i gotovo.
evo ovako.dobila ja novi laptop i na njemu-vista.i ja onako pametna lipo sebi instaliram autocad2007..i nece..kazu prijatelji,ajd ga skini sa neta.skinem ja trial od 30 dana i nece,onda nadem nesto na autodesk-stranici,skinem i to,i eto lude srece..i sad ja lipo crtam,radim,i naravno neidem za tim da mi prolazi 30 dana..nacrti skoro gotovi,i sad-PROSLO!nema vise autocada a ja sad nemogu niti otvoriti nacrte jer nemam u kojem programu!!
ako ja skinem opet sa neta ocu moc otvorit nacrte u tom programu bar da ih dovrsim!?!
i koje autocad-ove(mislim na 2006,2008...)podrzava vista?
isla sam skidat 2008 ali ono skida 800 mb,jedno 10 sati???
ajme ajme..upomoc?nije moja glava za programiranje ja jadna znam samo crtat hahah
malena.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 02:33   #2
Ja mislim da si trebala napravit backup od svih radova u AutoCadu.Ako ti je program istekao nakon 30 dana, nema ti smisla ponovno instalirati AutoCad jer ti se nece pokrenut.
Mislim da bi ti bilo najbolje format particiju i ponovno sve lijepo instalirat a sto se tice autocada nabavi si ORIGINAL jer ti je to zauvijek, pogotovo ako ti taj sluzi poslu.
Treba izbjegavat skidati te "Free i trial " bedastoce sa neta jer (vidis i sama) nemas puno od njih, a mogu biti i zarazeni svim i svacim.
Pogotovo je problem ako se radi na OS Vista koji je po meni "debilana" od windowsa i ja ga izbjegavam gdje mogu.Probaj si instalirat XP Service pack2, i originalni Autocad.
__________________
Crescat scientia, vita excolatur
peacedefender is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 03:27   #3
imam vista home premium i to je toliko smece da je to nevjerovatno..mozda za neke druge stvari ne ali za acad da!ubilo me!ali sam ga dobila na poklon-laptop pa nisu znali ni sta ni kako meni treba..trebala sam instalirat original,vidim ali mi se zurilo a nisam ga uspila nabavi na vrime i sad imam jedno veliko nista..instalirat cu ja original samo kji vista podrzava acad??
i JELI ISTA mogu napravit da otvorim nacrt ili se mogu ubiti jer sam jedno 30 sati rada IZGUBILAAA???
malena.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 09:43   #4
Imas kod Autodeska nesto sto se zove Autodesk DWG TrueView i sluzi bas za ono sto ti treba, a uz to je free.
SanVal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 12:50   #5
ljudi moji hvala vam puuno!
snasla sam se...skinula autocad 2008 i sa autodeska dodatak da mi ga cita vista..dovrsavam nacrt u tome.
pa cu lijepo sada nabavii original i nema problema...HVALA pusaaaaaa
malena.st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.