Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2016., 13:57   #1
Psihički slabi muškarci - odbojni ili ne?

objasnit ću što mislim pod ovim

to je muškarac kojem smjer kroje susedi, kolege, frendovi, mama, tisak, politika, dnevnik itd. nema ono da on iz sebe kroji svoj smjer u životu

npr. u muškom čoporu važi to i to, on se time povede. "osjećaj" u čoporu je to i to, to postaje i njegov osjećaj. npr. vođa čopora (a on uvijek postoji) kaže da žena treba sjediti doma dok on hoda okolo i provodi se, onda svi u čoporu se ne žene osim ako nađu takvu ženu

sad sve ovo je normalno u određenoj mjeri, ali što ako je pretjerano

ono muškarci bez unutarnjeg integriteta, postoji li išta odbojnije?

ja se uz takvog ne mogu osjetiti kao da sam uz muškarca. zar muškarac ne bi trebao biti sam u stanju sagledati što je dugoročno dobro za njega, i onda tako djelovati? zar nije njegova psihička snaga bitna koliko i fizička? posebno mi je čudno kad ovakav personality ima fizički snažan muškarac, a ima ih

nek se cure izjasne
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:07   #2
Totalni i apsolutni turn off. Nema veće spuštalice od čovjeka bez svojeg ja, bez karaktera i povodljivog za društvom, mamom i sl.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:10   #3
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
objasnit ću što mislim pod ovim

to je muškarac kojem smjer kroje susedi, kolege, frendovi, mama, tisak, politika, dnevnik itd. nema ono da on iz sebe kroji svoj smjer u životu

npr. u muškom čoporu važi to i to, on se time povede. "osjećaj" u čoporu je to i to, to postaje i njegov osjećaj. npr. vođa čopora (a on uvijek postoji) kaže da žena treba sjediti doma dok on hoda okolo i provodi se, onda svi u čoporu se ne žene osim ako nađu takvu ženu

sad sve ovo je normalno u određenoj mjeri, ali što ako je pretjerano

ono muškarci bez unutarnjeg integriteta, postoji li išta odbojnije?

ja se uz takvog ne mogu osjetiti kao da sam uz muškarca. zar muškarac ne bi trebao biti sam u stanju sagledati što je dugoročno dobro za njega, i onda tako djelovati? zar nije njegova psihička snaga bitna koliko i fizička? posebno mi je čudno kad ovakav personality ima fizički snažan muškarac, a ima ih

nek se cure izjasne
Meni je pripadanje coporu definitivno jedna od najneprihvatljivijih osobina kod muskaraca.
I kod zena takodjer, takve zene ne nih imala za prijateljice.
Prihvacati misljenja i stavove bez da ih sami preispitamo.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:12   #4
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Meni je pripadanje coporu definitivno jedna od najneprihvatljivijih osobina kod muskaraca.
I kod zena takodjer, takve zene ne nih imala za prijateljice.
Prihvacati misljenja i stavove bez da ih sami preispitamo.
e gle do određenog stupnja ta miješanja su i normalna, jer doprinose tome da se osjećaš kao da pripadaš grupi, osjećaj pripadanja

međutim, osoba ako je povodljiva ona će to biti svugdje. ne znam kako da objasnim. ali recimo ima ženu doma i žena kaže "ananas je ukusan", on počinjenje osjećati da je ananas ukusan. onda sutradan kolega na poslu veli da je ananas odvratan, počinje i on onda to osjećati. dala sam banalne primjere, ali poanta je tu
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:16   #5
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
e gle do određenog stupnja ta miješanja su i normalna, jer doprinose tome da se osjećaš kao da pripadaš grupi, osjećaj pripadanja
...
Do kojeg stupnja otprilike? Sto bi ti bilo prihvatljiivo a sto ne?
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:18   #6
najte se uvrijediti, ali zene mi nekako vise vuku k coporativnom i copy pasteanju nego muskarci.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:18   #7
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Do kojeg stupnja otprilike? Sto bi ti bilo prihvatljiivo a sto ne?
pa prihvatljivo je ako je funkcionalno. jel tebi normalnije stapati se s nekim s kim si intiman po stavovima, ili s čoporom? šta je normalnije? s kim si ti naposljetku intimniji?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:19   #8
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
najte se uvrijediti, ali zene mi nekako vise vuku k coporativnom i copy pasteanju nego muskarci.
ovisi o osobi i osobnosti. nema muško žensko. slaba, neintegrirana ličnost nema spol. ima samo tako neku labilnost
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:20   #9
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ovisi o osobi i osobnosti. nema muško žensko. slaba, neintegrirana ličnost nema spol. ima samo tako neku labilnost
pa cemu onda segregacija u naslovu?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:23   #10
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa cemu onda segregacija u naslovu?
jer mogu pričati iz jednog smjera, obzirom da u tom imam neko iskustvo. a i nastavak je s druge teme, prati malo program
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:26   #11
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
najte se uvrijediti, ali zene mi nekako vise vuku k coporativnom i copy pasteanju nego muskarci.
Pa nisam baš primjetila. Recimo ja sam se uvijek pretežno družila s dečkima, u društvu nas je bilo (i je) jako malo cura. I uvijek nam je bilo smiješno kak si dečki nađu neki svoj uzor (npr. stariji tip koji je jako cool) i onda onak s oduševljenjem komentiraju sve kaj je vezano uz njega (da se razumijemo, tip i je cool, ali ne znači da je zato i njegovo govno zlatno). Pa im nekaj postane super, pa onda svi na to zabriju. Naravno sve je to u nekim granicama, inače mi ne bi bili prijatelji. Dok smo mi cure iz društva poprilično različite jedna od druge i nemamo takve "čoporativne" brije.

Ali dobro, svako ima neko svoje osobno iskustvo.

OT: to je neprivlačno kod muškaraca tako i kod žena, ne vidim potrebe da se ovdje dijeli po spolu.
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:32   #12
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa prihvatljivo je ako je funkcionalno. jel tebi normalnije stapati se s nekim s kim si intiman po stavovima, ili s čoporom? šta je normalnije? s kim si ti naposljetku intimniji?

Kažeš da su miješanja normalna do neke mjere zbog osjećaja pripadnosti, pa te pitam do koje mjere. Valjda si mislila na miješanja s grupom, "općim mišljenjem"?
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:34   #13
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Kažeš da su miješanja normalna do neke mjere zbog osjećaja pripadnosti, pa te pitam do koje mjere. Valjda si mislila na miješanja s grupom, "općim mišljenjem"?
i mišljenjem i osjećajima. na tebe se mogu prenositi i osjećanja druge osobe, ovisi kako si postavljen. ako je osoba slaba i voli nekog, ali netko treći ne voli tu osobu, to se može prenijeti na tu slabu osobu

mjeru ti ne mogu nacrtati ali vezana je za pravilno funkcioniranje. ako ne ideš nekako u dobrom smjeru i nema harmonije, mjera je negdje pregažena
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:35   #14
Samo cure da se izjasne, kakva je ovo diskriminacija? :kava
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!

Zadnje uređivanje Alčak : 16.06.2016. at 14:45.
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:44   #15
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
e gle do određenog stupnja ta miješanja su i normalna, jer doprinose tome da se osjećaš kao da pripadaš grupi, osjećaj pripadanja

međutim, osoba ako je povodljiva ona će to biti svugdje. ne znam kako da objasnim. ali recimo ima ženu doma i žena kaže "ananas je ukusan", on počinjenje osjećati da je ananas ukusan. onda sutradan kolega na poslu veli da je ananas odvratan, počinje i on onda to osjećati. dala sam banalne primjere, ali poanta je tu
Ja sam mozda ekstrem jer sam svoje mlade godine potrosila prvenstveno na preispitivanje i dovodjenje u pitanje svake zive ideje s kojom sam se srela.
Od toga da kao dijete nisam htjela rec ljudima Dobar dan, jer zasto bih radila nesto zato sto to svi rade i bas tako kako svi rade.
Pa onda i trebam za drustvo one koji mogu sa mnom takvom.

A zapravo ne povezujem to pripadanje grupi sa slaboscu, tj. da, ono sluzi da bismo se osjecali jacima. Ali ne smeta mi slabost i nesigurnost sama po sebi, u drugim oblicima. Smeta mu neautenticnost.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:47   #16
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Samo cure da se izjasne, kakva je ovo diskriminacija? :kava
Slobodno se izjasni.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:48   #17
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Slobodno se izjasni.
Pisam se na osobe koje nemaju svoje "ja".
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:50   #18
Psihički slaba osoba nema samopouzdanje, a ako i ostvaruje privid hoću-neću vlastitog razmišljanja i stava, vjerujem da je to više stvar odluke, straha, inata, nego karaktera. Mislim, u nekim situacijama, efekt je isti, ali postupak nije.

I kad se spominje već ONA tema, psihički jaka osoba s iskustvom, tabilnim karakterom i jakim samopouzdanjem reći će:"dovraga sve, što sam živio, živio sam, vrijeme mi je za smiriti se i želim ostatak života s njom". Onaj drugi(između ostalog i autor) pitat će se jel ispravno, što dobija, što gubi, što ako se zaljubi u neku drugu za godinu dana, što ako ga ova prevari za tri godine, što će selo reći, prekinuo "dobru" vezu pred brakom, radi kurvaluka i slično
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:59   #19
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
objasnit ću što mislim pod ovim

to je muškarac kojem smjer kroje susedi, kolege, frendovi, mama, tisak, politika, dnevnik itd. nema ono da on iz sebe kroji svoj smjer u životu

npr. u muškom čoporu važi to i to, on se time povede. "osjećaj" u čoporu je to i to, to postaje i njegov osjećaj. npr. vođa čopora (a on uvijek postoji) kaže da žena treba sjediti doma dok on hoda okolo i provodi se, onda svi u čoporu se ne žene osim ako nađu takvu ženu

sad sve ovo je normalno u određenoj mjeri, ali što ako je pretjerano

ono muškarci bez unutarnjeg integriteta, postoji li išta odbojnije?

ja se uz takvog ne mogu osjetiti kao da sam uz muškarca. zar muškarac ne bi trebao biti sam u stanju sagledati što je dugoročno dobro za njega, i onda tako djelovati? zar nije njegova psihička snaga bitna koliko i fizička? posebno mi je čudno kad ovakav personality ima fizički snažan muškarac, a ima ih

nek se cure izjasne
Super tema . Bas mi je drago da je moja izjava bila povod za nju

Nema neprivlacnijeg tipa ljudi, ne samo kod muskaraca nego i kod zena! Najironicnije je sto misle da su veci muskarci kad poprime obrasce ponasanja ekipe u koju su povrsno upali i misle da su zbog tog "frajeri". A kicma, misljenje i vrijednosti naginju uvijek smijeru drustva u koje su trenutno upali .Najgori su oni koji idu iz krajnosti u krajnost, zajedno sa drustvom mijenjaju uvjerenja ko carape. Beskicmenjaci.

Netko bi hrvatima trebao konacno objasniti da muskarca cini stav, uvjerenja, kicma i dosljednost sebi! I da je to stvaran opis muzevnosti i samopuzdanja. To je tako privlacno. Pogotovo kad muskarac ima dovoljno samopouzdanja i vrijednosni sklop koji ide iznad drustveno nametnutog macizma i ne srami se nekih stvari kojim ga se etiketira kao papka (to sam cesto primjetila i na poslu ), a covjek zivi, radi, odonosi se prema ljuima po svojim uvjerenjima i vrijednostima te ga misljenje orangutana ne zanima. A papci su upravo oni kojima treba potvrda copora, idiotskog copora primitvnih gorila stovise
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 15:53   #20
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
postoji li išta odbojnije?
ne postoji. end of story.
__________________
~ Why am I not like the wind, like the mist; why are there no feathers that float up to the sky? ~
sancchan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger