Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2005., 21:11   #21
Možda si bila na kružnom toku oko Džamije ... na mjestu gdje se skreće u Boškovićevu vanjska traka MORA skretati, a unutarnja može ali i ne mora
ja sam baš neki dan tamo skretala iz unutarnje trake (što je dozvoljeno i iscrtano na kolniku) i za dlaku izbjegla neku krstaricu koja je iz vanjske trake produžila kružnim tokom ... nisam pravila drame (čitaj trubila) jer registracija nije bila zagrebačka (čovjek se ne snalazi valjda), ali nisam sigurna je li shvatio u čemu je štos ... tko zna, možda sad priča kako mu je glupa plavuša presjekla put
allegra is offline  
Old 01.04.2005., 22:02   #22
Quote:
young.but.dead kaže:
malo offtopic : kod nas ima premalo kružih, na svako križanje se nepotrebno stavljaju semafori koji guše promet, u europi se svagdje gdje je moguce stavljaju kruzni a semafor je tek druga opcija
pa zamisli si kružni na Vukovarskoj i Držičevoj nebi u njega ušao da ima 5 traka pola godine, možda bi bio uredu na manjim križanjima ali tamo se većinom i nestavljaju semafori
bumbar is offline  
Old 01.04.2005., 22:03   #23
Ovaj rotor u Novom Zagrebu je katastrofa,
često su sudari i samo smeta
bumbar is offline  
Old 01.04.2005., 23:30   #24
Quote:
bumbar kaže:
Ovaj rotor u Novom Zagrebu je katastrofa,
često su sudari i samo smeta

Ma opcenito treba ili maknuti kruzne tokove iz upotrebe ili samo njima posvetiti 30 sati u auto skolama. Ovako to nema previse smisla.
Gilach is offline  
Old 02.04.2005., 02:08   #25
obično su rijetki kružni tokovi kod nas postavljeni sa dosta dobrom horizontalnom signalizacijom koja ako s prati ne dozvoljava dvojbe!
x-type is offline  
Old 02.04.2005., 04:02   #26
Quote:
SURLA kaže:
Najlakse ti je kad u glavi rotor zamislis kao ravnu cestu. Npr vozis se po cesti s dvije trake i ti iz lijeve trake zelis skrenut desno? Jel to pravilno?
zašto ne?

npr. skretanje iz vukovarske u miramarsku.. oni iz 4., odnosno krajnje desne trake moraju ići desno, dok oni iz lijeve, odnosno 3. mogu ići i ravno i desno

vjerojatno se radilo o takvom kružnom toku..

fakat, l.w., o kojem kružnom toku pričaš? džamija, king cross?

ako se ne varam, na oba kružna toka je (horizontalno) signalizirano da oni iz vanjske moraju ići prvo skretanje desno, a oni iz unutarnje mogu ili ravno ili desno
326 is offline  
Old 02.04.2005., 10:55   #27
Kružni tok u Novom Zagrebu nema obavezno skretanje iz vanjske trake. Horizontalna signalizacija je jako dobro iscrtana. Stvarno teško se ne snaći. Stvarno ne kužim tipove koji se na dotičnom rotoru ne snađu.
leo4 is offline  
Old 02.04.2005., 11:17   #28
ak su unutra rotora iscrtane isprekidane linije onda se moye prestrojavati ko kak hoce. kaj ne
Billi is offline  
Old 02.04.2005., 12:37   #29
Quote:
326 kaže:

fakat, l.w., o kojem kružnom toku pričaš? džamija, king cross?

ako se ne varam, na oba kružna toka je (horizontalno) signalizirano da oni iz vanjske moraju ići prvo skretanje desno, a oni iz unutarnje mogu ili ravno ili desno
Kod king crossa ne moras iz desne trake skrenut obavezno desno! Jedino ako nisu prije 20 dana ponovo crtali horizontalnu signalizaciju!
__________________
Sve račune koje dobijem ne platim odmah jer za to nemam novaca nego ih ubacim u veliki bubanj iz kojega početkom svakog mjeseca povezanih očiju izvučem tri koja tada platim. Molim Vas da se strpite dok Vas ne pogodi sreća.
SURLA is offline  
Old 02.04.2005., 15:15   #30
Pravilo je da se nalazis u vanjskoj traci jedino kada zelis izaci na slijedecem odvojku

Dakle osoba A bi morala izaci na prvoj i to otvara prostor osobi B.

Ako B zeli izaci na isti izlaz kao i A onda se sjebala, treba malo usporiti i vidjeti da li se moze prestrojiti u protivnom napravi jos jedan krug i pamet u glavu pa se ubaci u vanjsku kada treba...

Jednostavno je to...
Gulpa is offline  
Old 02.04.2005., 15:55   #31
Quote:
papa štrumf kaže:
ma nemoj, a zašto bi ona trebala skrenut desno debil je trebao biti u desnoj traci!


malo čudo začudo nisi kriva, po mojem.

tak je
draak is offline  
Old 02.04.2005., 16:02   #32
Baš me zanimalo dal će tko još dat pametno rješenje al izgleda da ništa pa evo nešto što sam našao na netu i s čime se u potpunosti slažem


Problem
Problem najčešće nastaje kada se vozač iz srednje prometne trake isključuje iz prometa kružnog toka u krajnju lijevu traku prometnog toka u koji se uključuje. Pritom točka sudara nastaje na mjestu gdje se presijeca smjer kretanja tog vozila i vozila koje se krajnjom desnom prometnom trakom kreće pravo. Npr. vozač iz srednje trake kružnog toka skreće desno u krajnju lijevu prometnu trku Dubrovačke avenije, a vozač koji se kreće krajnjom desnom trakom ima namjeru isključiti se iz kružnog toka tek na Jadranski most.

Rješenje problema
Navedena opasnost mogla bi se izbjeći kada bi krajnja desna traka bila predviđena samo za isključivanje iz prometa kružnog toka. Jasno, takvo rješenje nema smisla jer bi otežalo uključivanje u kružni tok prometa. Vozačima onda kao dobro rješenje ostaje primjena sigurnosnih pravila. Prema takvim nepropisanim i neobvezujućim pravilima, vozač koji ulazi na raskrižje s kružnim tokom prometa a namjerava ga napustiti na prvom izlazu, npr. dolazi s Jadranske avenije a ima namjeru nastaviti kretanje Dubrovačkom avenijom, ulazi u krajnju desnu prometnu traku i iz nje se isključuje iz kružnog toka. Vozač koji kružni tok namjerava napustiti na drugom izlazu, npr. dolazi s Jadranske avenije a ima namjeru nastaviti kretanje Jadranskim mostom, ulazi u srednju prometnu traku a prije isključivanja prestrojava se u krajnju desnu prometnu traku kružnog toka. Ako vozač ima namjeru polukružno okrenuti vozilo na tom raskrižju, npr. dolazi Jadranskom avenijom i istom se namjerava vratiti, ulazi u krajnju lijevu traku, nakon prvog izlaza prestrojava se u srednju traku, a nakon drugog izlaza u krajnju lijevu traku iz koje se i isključuje iz kružnog toka.
Ovakav postupak izgleda složen zbog većeg broja prestrojavanja, ali budući da je izbjegnuto presijecanje prometnih tokova, sigurnost prometa je znatno veća.

ili slikom...



Preuzeto sa "Sigurno voziti"
babajuna is offline  
Old 02.04.2005., 16:12   #33
Quote:
little wonder kaže:


Fora je u tome da sam bila u toj situaciji prije dva dana (kao osoba B, jelte ). I u vanjskoj sam traci i nastavljam dalje po kružnom, a tip se skoro zabio u mene jer se htio isključiti iz toka. I onda mi još trubi i skida sve svece s neba. Kao... Žena za volanom...



A ono kužiš tip je debil. Pa šta ima trubit ak se voziš u traci pored njega Ak se nemre prestrojit i izać iz kružnog toka mora napravit još jedan krug. Isto ko na ravnoj cesti (npr zeleni val) ak se želi prestrojiti i skrenuti negdje onda mora čekat DA TO OBAVI NA SIGURAN NAČIN, a ne dok je netko u traci pored njega i da mu trubi i jebe ga u glavu. Ak se nikako nemre prestrojit i skrenut može i poslije

Problem je da u ZG ima pun kufer divljaka s brda koji su došli pitaj boga otkud a polagali vozački u Kotor Varoši
mobyXXL is offline  
Old 02.04.2005., 17:58   #34
Quote:
mobyXXL kaže:


Problem je da u ZG ima pun kufer divljaka s brda koji su došli pitaj boga otkud a polagali vozački u Kotor Varoši


to ja tvrdim več godinama

Inače , nisam bas svatio , zasto nema smisla da se recimo na tom rotoru kod bille ljepo kod svakog izlaza stave one gume da se onemoguci iz skroz desne trake nastavit ravno vozit?

misli mda bi onda svima bilo sve jasnije , i bilo mi manje sudara
Hrvoje xyz is offline  
Old 02.04.2005., 18:13   #35
Quote:
leo4 kaže:
Kružni tok u Novom Zagrebu nema obavezno skretanje iz vanjske trake. Horizontalna signalizacija je jako dobro iscrtana. Stvarno teško se ne snaći. Stvarno ne kužim tipove koji se na dotičnom rotoru ne snađu.
ima ako izlaziš odmah na prvom izlazu i ako koristiš krajnju desnu traku jer je ona odvojena onom gumom od ostatka rotora preko koje se ne može fizički (govorim o savskom gaju, zapruđe je drugačije). ali u globalu izuzmemo li tu situaciju izlska na prvom izlazu - desna je i za izlaz i za kruženje
x-type is offline  
Old 02.04.2005., 19:10   #36
Quote:
x-type kaže:
ima ako izlaziš odmah na prvom izlazu i ako koristiš krajnju desnu traku jer je ona odvojena onom gumom od ostatka rotora preko koje se ne može fizički (govorim o savskom gaju, zapruđe je drugačije). ali u globalu izuzmemo li tu situaciju izlska na prvom izlazu - desna je i za izlaz i za kruženje
Ne znam o čemu ti pričaš. Ako dolaziš iz Remetinca i ideš desnom trakom, ti se u stvari i ne uključuješ u kružni tok nego te ta „gumirana“ traka odmah vodi u desno skretanje. Dakle, tu nema ulaska i izlaska iz kružnog toka. Tako je i sa ulazom za desno skretanje od velesajma na most i s mosta u Karlovac. U sva tri slučaja nije ulaz i izlaz iz kružnog toka.
leo4 is offline  
Old 02.04.2005., 21:28   #37
Pizda mu strinina pa vi stvarno jebete po tavanu!

Jel sam napisao gore i problem i najbolje rješenje problema? JEsam! E pa kaj se sad pravite glupi?? Kakva jebena obilazna traka, o tome nije ni riječ bila nego o odnosu srednje trake rotora i one desno od nje, te situacije koje se mogu dešavat između te dve trake u slučaju prometovanja po rotoru i isključivanja iz njega!
Kaj se pravite mutavi svi koji k....???

MOžete se isključit iz rotora i iz srednje i iz desne trake, nadalje,
1. Ukoliko se isključujete iz desne trake problema zapravo nema
2. Ukoliko se isključujete iz srednje trake problema nema AKO nema auta u desnoj traci kojem možete presjeć putanju ako on nastavlja dalje.
3. Ukoliko se isključujete iz srednje trake, a ima auta u srednjoj traci koji nastavlja, jebiga, ić po rotoru MORATE ga propustit jer on zadržava smjer kretanja (osnove autoškole) pa se onda izdvojit ili ako nemožete, jebiga, napravit krugić po rotoru.
4. Rješenje problema je vezano samo uz vozačku kulturu i sposobnost snalaženja u nepoznatim okolnostima, drugim rječima "inteligencija".
5. Ovo sve vam je nacrtano i opisano gore i ne kužim kaj baljezgate bezveze i mlatite praznu slamu.

...jebiga, pošto niste vulkanci onda se i dalje prepirite oko logike...
babajuna is offline  
Old 02.04.2005., 22:24   #38
daj čovječe chill . poševi nešto
znači kad ti nesto kazes , onda je rapsorava gotova?
nadam se da nemas (neces imat) djece
Hrvoje xyz is offline  
Old 02.04.2005., 23:31   #39
Ako to nekome nešto znači, radi se o rotoru kod King Crossa.

Mislim da je babajuna sve dobro objasnio.
little wonder is offline  
Old 02.04.2005., 23:49   #40
Quote:
Hrvoje xyz kaže:
daj čovječe chill . poševi nešto
znači kad ti nesto kazes , onda je rapsorava gotova?
nadam se da nemas (neces imat) djece
Ko te jebe morone mutavi!
AK se tebi raspravlja rasprave radi onda ožeži!

Kakve sad veze moja djeca imaju s tim idijote, ha???
babajuna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.