Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2009., 20:06   #181
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Žarko Ćirić
Vetpoint

odličan veterinar sa odlično opremljenom ambulantom, za svaku preporuku.
povrđujem!
micek-jerry is offline  
Old 16.10.2009., 21:03   #182
Sve preporuke za veterinarsku ambulantu Maza u Samoboru. Teta veterinarka tamo je odlična, uvijek nam sve lijepo objasni, strpljivo odgovara na pitanja i vidi se da stvarno voli životinje.
TheEmpress is offline  
Old 21.10.2009., 13:23   #183
evo ja danas vodim svoju malu zekicu u Bubu, sve što sam do sad o njima pročitala vrijedno je pohvale pa se nadam da se nećemo razočarati.. u svakom slučaju, napisat ću dojmove...
tinka83 is offline  
Old 21.10.2009., 13:45   #184
Evo mene i na ovoj temi..
Kao što sam već pisala imamo problema s našom srećicom malom..konstatni krvavi iscjedak u stolici..
vodili smo ju u heinzelovu,klinika za male životinje..čisto da pitam kakva su vam iskustva s njima?
vodimo je kod njih već skoro tjedan dana na terapiju pikicama..
nemogu se sjetiti kako se točno zove doktor kod kojeg ide,ali onako je malo stariji,nosi naočale,prosijed i proćelav..
sve u svemu za sad smo zadovoljni..nisu skupi,dijele puno savjeta kako i što..ali ipak me zanima vaše mišljenje?
Unaprijed Vam zahvaljujem..
`bubica` is offline  
Old 21.10.2009., 18:38   #185
Quote:
`bubica` kaže: Pogledaj post
Evo mene i na ovoj temi..
Kao što sam već pisala imamo problema s našom srećicom malom..konstatni krvavi iscjedak u stolici..
vodili smo ju u heinzelovu,klinika za male životinje..čisto da pitam kakva su vam iskustva s njima?
vodimo je kod njih već skoro tjedan dana na terapiju pikicama..
nemogu se sjetiti kako se točno zove doktor kod kojeg ide,ali onako je malo stariji,nosi naočale,prosijed i proćelav..
sve u svemu za sad smo zadovoljni..nisu skupi,dijele puno savjeta kako i što..ali ipak me zanima vaše mišljenje?
Unaprijed Vam zahvaljujem..
a jesu radili analizu stolice i vadili krv? ako psu nije ništa bolje, ja bi potražila drugo i treće mišljenje.
Smartie is offline  
Old 21.10.2009., 18:50   #186
nisu to radili..jer je trenutna dijagnoza ljuštenje sluznice crijeva,te zbog toga ima krvi u stolici..ona je sad na terapiji i stanje je ok..barem za sad..njeno ponašanje se uopce nije promijenilo,apetita ima,pije normalno,stolica se polako normalizira s 10-15 puta na dan sad smo na oko 7-8,sto je skoro pa normalno..
`bubica` is offline  
Old 21.10.2009., 20:15   #187
bubica svakako odi kod još nekog veta,a i probaj na internetu naći što bi odgovaralo tim simptomima,iako mi je čudno što je štene toliko živahno,ali ti se svejedno raspitaj na više mjesta.Dok se moj pas razbolio prvi i hvala Bogu jedini puta u svom životu,nema koga ja nisam sve zvala,mislim da sam zvala nekih 7 veterinara u raznim gradovima,i provjeravala sve njihove dijagnoze,a onda sam odlučila jednome vjerovati.
ema007 is offline  
Old 22.10.2009., 18:55   #188
Quote:
`bubica` kaže: Pogledaj post
Evo mene i na ovoj temi..
Kao što sam već pisala imamo problema s našom srećicom malom..konstatni krvavi iscjedak u stolici..
vodili smo ju u heinzelovu,klinika za male životinje..čisto da pitam kakva su vam iskustva s njima?
vodimo je kod njih već skoro tjedan dana na terapiju pikicama..
nemogu se sjetiti kako se točno zove doktor kod kojeg ide,ali onako je malo stariji,nosi naočale,prosijed i proćelav..
sve u svemu za sad smo zadovoljni..nisu skupi,dijele puno savjeta kako i što..ali ipak me zanima vaše mišljenje?
Unaprijed Vam zahvaljujem..
Taj ti se doktor zove Peroković
grana123 is offline  
Old 22.10.2009., 19:16   #189
Pero (dr. Peroković) je super. Kad je dobre volje, i kad mu se da.
Nedavno je digao paniku i poslao me na zaraze preko na faks, a oni me prošetali do mikrobiologije koji su me opet slali natrag na zaraze, zbog sumnje na mikrosporozu.
Od mikrosporoze ni "m". Maca je bila zmazana i dlakica malo slijepljena od hrane. Tak da...

Općenito, ne bih ga preporučila za mačke. Iz vlastitog iskustva. Jedini tamo kojem bih eventualno odvela mačku je dr. Brajko.
Za pse - nemam pojma.
ryell is offline  
Old 22.10.2009., 20:28   #190
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Pero (dr. Peroković) je super. Kad je dobre volje, i kad mu se da.
Nedavno je digao paniku i poslao me na zaraze preko na faks, a oni me prošetali do mikrobiologije koji su me opet slali natrag na zaraze, zbog sumnje na mikrosporozu.
Od mikrosporoze ni "m". Maca je bila zmazana i dlakica malo slijepljena od hrane. Tak da...

Općenito, ne bih ga preporučila za mačke. Iz vlastitog iskustva. Jedini tamo kojem bih eventualno odvela mačku je dr. Brajko.
Za pse - nemam pojma.
Ovo potpisujem
Dr.Brajko je No1, posebno za mace, spasio mi je jednom mačka od kojeg bi mnogi digli ruke!
fr4ntik is offline  
Old 22.10.2009., 22:19   #191
Prosijedi, proćelavi s naočalama u Heinzelovoj ne mora nužno biti Peroković, može biti i Vukoja... kojega ne bih nikome preporučila. Tip je stalno s čikom među zubima i uopće se ne posvećuje životinjama.
Brajko je dobar, a dobra je i Makarica, s psima i s mačkama. Brajko je bolji u očitavanju RTG slika, ona je bolja u dijagnostici.

Ali nisu jeftiniji nego druge klinike. Možda u nekim stvarima, ali sve u svemu baš i ne.
srndach is offline  
Old 23.10.2009., 15:52   #192
ne znam ja njih, ja znam za tog perokovica zato sto je moj brat prije 20 godina i kusur bio kod njega na praksi pricao kak je covjek duhovit. jednom mu je kao dosla zenska s mackom i govorila "jao, doktore, uzas, maca mi ima paralizu zadnjeg dijela tijela".A maca se samo prćila jer se tjerala i veli on "Gospodjo, vasa maca bi ovo-i pokaze bosanski grb"

A i tada nije bilo ni whiskasa kod nas ( u zagrebu ) za kupit ni nikakve hrane za mace pa smo svi mace hranili mesom, i mlijekom On ih je ucio kako maci treba davati jetrica i srca i kako ta srca fino treba razrezat po duzini i oprat od krvi i ocistit od suvisne masnoce i tako: i da treba dobivat zeluce i da meso po mogucnosti bude sirovo. Danas ti samo vele "imate hills, to je super"

spremam se njima jer mi je cijepljenje 40 kn jeftinije nego kod mog doktora: inace sam kod peze i tamo mi se jako svidja doktorica markovic. ja bar mislim da se tako zove jednom sam tamo sterilizirala macu prije jednu i dosla mi je doma fino zapakirana, cvrsto sasivena.
grana123 is offline  
Old 24.10.2009., 13:08   #193
Quote:
grana123 kaže: Pogledaj post
inace sam kod peze i tamo mi se jako svidja doktorica markovic. ja bar mislim da se tako zove jednom sam tamo sterilizirala macu prije jednu i dosla mi je doma fino zapakirana, cvrsto sasivena.
"Fino zapakirana" odnosno čvrsto sašivena nema nikakve veze s "kvalitetom" operacije. Dapače, obično se vanjski, kožni šavovi rade malo labavije u slučaju da maca počupa sama...
ryell is offline  
Old 24.10.2009., 21:04   #194
ja vodim svog (drugog! ) psa u samobor kod tete Nives , veterinarska stanica grada samobora. Nakon svega sto sam prozivjela sa prvim psom i kad sam vidjela kakvi sve veterinari postoje,a prosla sam valjda citav zagreb u nadi da cu uspjet spasit psa (imao je zatajenje burega, leukemiju i otkazivanje jednjaka) sada se drzim nje ko pijan plota! I ako se dogodi nesto "bitnije" a ona nije u zg-u ili samoboru (posto je toliko osjecajna i predivna osoba pa mi je cak i doma dolazila, a i ja sam sa psom kod nje doma isla x puta na injekcije kada je bila na zimskom godisnjem!) idem kod dr. Brajka jer je i on jedan od, po meni, boljih veterinara.A u bolnicu za zivotinje i na veterinarski fakultet nikad vise necu vodit niti jednu zivotinju jer to sto oni rade je prestrasno!
__________________
J.
keulana is offline  
Old 25.10.2009., 11:01   #195
FABELA

Najbolji veterinar Alan Jurca,odnosno vlasnik Fabele u Cerničkoj 4.Relativno nova stanica.Prije je radio u Goldi u Preradovičevoj.Spasio mi je obje kujice po par puta.Od metka sačmarice pored oka,piroplasmoze,operacija,teških upala...
Dolazio u kučne posjete po potrebi.Stvarno si čovjek daje truda.I sviđa mi se kaj se definitivno ne osječaš kao na traci.
Najgori veterinar,ne znam ime,al nalazi se na placu Špansko.Onaj muški veterinar,ne ženski,jer ima ih tam dva.O njemu sam čula sve samo najgore.
idnev is offline  
Old 27.10.2009., 10:33   #196
Haj.

S obzirom da smo imali dvije teme o preporukama veterinara i vet.ambulanti gdje su se izmjenjivala iskustva a teme su bile praktički identične, odlučili smo to malo reorganizirati pa će od sada stvari biti malo drugačije. Biti će dvije teme o veterinarima, jedna o preporukama veterinara na području Zagreba i Zagrebačke županije (npr. Zaprešić, Samobor, Dugo Selo...) i druga tema koja će se ticati veterinara van Zagreba - u to se ubrajaju sve diljem lijepe naše kao i u svijetu.

Ova tema će biti zatvorena zato što bi njezino spajanje s temom Veterinari u Zagrebu donijelo totalni džumbus. Ionako pišu iste stvari u jednoj i drugoj temi . Ova tema neće biti brisana zato što možda ima nešto korisnih savjeta u njoj.

Znači, ovdje su teme:

Veterinari van Zagreba

i

Veterinari u Zagrebu

Ugodno daljnje forumarenje.

Modovi.
Tyndall is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.