Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2008., 17:20   #61
Ja sam se peglala svaka tri dana, koristila kvalitetne proizvode ali opet se malo oštetila,posebno vrhovi...Sad sam kupila Rowenta Brush Activ i tako nastojim kosu poštediti pegle, ovo joj valjda manje šteti, manje je prži...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 19:43   #62
ajme meni....curke, može pomoć? kad je večć krenulo o peglanju....

ujutro sam uzasno zurila i ostavila sam ju ustekanu u struju...

tak je gorila sat vremena bezveze...onda je počelo neš smrdit po spaljevini i to je probudilo mamu..i došla vidit kaj se događa...ištekala peglu i ohladila ju...

e, sad, imam remingtonovu peglu, s keramičkim pločicama, koje su inače glatke na dodir, sad su onak, malo hrapave...kao da su istrošene...khm...nije strašno, al osjeti se razlika između glatkog i hrapavog dijela.

smijem li i dalje peglat kosu s tim? ili, da baš ne kupujem novu peglu, jel mogu samo te pločice zamijenit?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 19:52   #63
Ja se baš popeglala... kosu perem svaka 2-3 dana i svaki put je peglam... nije mi se još uništila, čak se i frizerka čudila da mi je kosa u tak dobrom stanju s obzirom koliko je peglam...
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 22:45   #64
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
ja ju peglam svaki dan. iam super peglu i ne primjećujem da mi se oštetila.
koju peglu imas?
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 23:28   #65
remington...iako mi je sad vjerojatno pregorila, pročitaj par postova gore što sam napisala...
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 11:27   #66
ajoj. imam i ja remingtonku. lijepo ti pise u uputstvima. Koliko je ono dozvoljeno max je drzati upaljenu? pola sata ili 45 min? mislim da pola sata. Sada vidis zasto to pise. Mogu ti samo reci da mi je jako zao.
Ali sad imas priliku kupiti jos bolju!
__________________
Tko želi nešto učiniti, naći će načina, tko ne želi, naći će izliku.
************************************************** ************************
amelie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 11:38   #67
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
remington...iako mi je sad vjerojatno pregorila, pročitaj par postova gore što sam napisala...
hm, meni se slična stvar desila sa vidal sasoon peglom, nisam ju ostavila uključenu, nego mi je s vremenom na mjestima postala tako hrapavija i pokrovni sloj se izlizao, ja sam ju i dalje koristila, a onda skužila da mi taj izlizani dio baš 'prži' kosu...bacila sam je i kupila remingtonku koja je duplo bolja.
ne znam, čudi me da ti je tako pregorila...s obzirom da se taj površinski sloj izlizao, više ti neće štititi kosu kao prije...ja bi ti savjetovala da kupiš novu jer će ti ova sigurno s vremenom oštetiti kosu...
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 11:59   #68
Quote:
shakti kaže: Pogledaj post
hm, meni se slična stvar desila sa vidal sasoon peglom, nisam ju ostavila uključenu, nego mi je s vremenom na mjestima postala tako hrapavija i pokrovni sloj se izlizao, ja sam ju i dalje koristila, a onda skužila da mi taj izlizani dio baš 'prži' kosu...bacila sam je i kupila remingtonku koja je duplo bolja.
ne znam, čudi me da ti je tako pregorila...s obzirom da se taj površinski sloj izlizao, više ti neće štititi kosu kao prije...ja bi ti savjetovala da kupiš novu jer će ti ova sigurno s vremenom oštetiti kosu...
koliko para?
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:03   #69
prakticne su pegle koje se same iskljuce nakon sat vremena

inace, koliko ce pegla ostetiti kosu ovisi o kosi, pegli i zastitnim sredstvima koja se koriste
ja sam svojednobno dugu kosu do pola ledja peglala svaki dan dvije godine i nimalo nije bila ostecena.. kvalitetna sredstva za zastitu ce ju sigurno zastititi
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:20   #70
vi koji mislite da znate za dobra zaštitna sredstva koja se mogu kupiti u RH,,napišite molim vas
*Ena* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:54   #71
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
prakticne su pegle koje se same iskljuce nakon sat vremena
moja se gasi sama nakon 15 min nekoristenja
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:54   #72
Quote:
*Ena* kaže: Pogledaj post
vi koji mislite da znate za dobra zaštitna sredstva koja se mogu kupiti u RH,,napišite molim vas
osis swarzkopf
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 13:05   #73
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
moja se gasi sama nakon 15 min nekoristenja
sjecas se da ja imam neku staru kramu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 13:07   #74
ja peglam negdje 2 puta tjedno, nekad i manje jel imam prirodno dosta ravnu kosu ali mi je ljepša kad je ispeglam... prije sam je peglala skoro svaki dan, barem malo, i primijetila sam da mi se kosa ful oštetila, vrhovi su mi bili katastrofa
kosa mi je bila nekako grublja, ne znam...
i onda mi je frizerka rekla da moram smanjit sa peglom, ošišala mi je te vrhove ispucale...
sad mi je kosa predobra, mekana, sjajna...ma baš se vidi razlika, a i brže mi raste. puštala sam kosu, al pošto mi je bila oštećena, nije mogla rasti tolko...
sad mi je dužina super...
__________________
¤[..Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..]¤ :))*
_Mia_ =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 13:25   #75
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
sjecas se da ja imam neku staru kramu
haha zato te palim da je promijenis

jucer sam citala neku listu najboljih proizvoda u svijetu,od strane nekog casopisa il tako nesto

naj pegla neka...Linea Pro c2 digital red

ova
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 13:35   #76
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
haha zato te palim da je promijenis

jucer sam citala neku listu najboljih proizvoda u svijetu,od strane nekog casopisa il tako nesto

naj pegla neka...Linea Pro c2 digital red

ova
do cetvrtog mjeseca kad cu moci nesto naruciti, promijenit ce se lista najboljih jos sigurno nekoliko puta
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 13:40   #77
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
remington...iako mi je sad vjerojatno pregorila, pročitaj par postova gore što sam napisala...
ja imam philipsovu isto sa keramičkim pločama i peglam se svaki drugi dan kada operm kosu i isto mi nije ništa u znatno lošijem stanju.sve isto.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 13:41   #78
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
haha zato te palim da je promijenis

jucer sam citala neku listu najboljih proizvoda u svijetu,od strane nekog casopisa il tako nesto

naj pegla neka...Linea Pro c2 digital red

ova
ali je preskupa!moraš dići kredu da je kupiš
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 13:42   #79
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
ja imam philipsovu isto sa keramičkim pločama i peglam se svaki drugi dan kada operm kosu i isto mi nije ništa u znatno lošijem stanju.sve isto.
definitivno pomaze i ako kosa nije farbana
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:35   #80
@SAMANTHA-koju peglu imaš?
ja sam sad zvala svoju frizerku i rekla mi je da, ako mi je pegla tako dugo gorila, a pločice su postale hrapave, da je to prvi znak da pločice nisu keramičke. halo? pa piše u specifikacijama pegle da ima keramičke pločice, wtf??? uglavnom, idem u kupovinu nove, pa me baš zanima kakva je to koja se sama isključuje...meni bi ta dobro došla, često sam senilna...
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.