Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2007., 10:46   #381
Najbolje da uz pozivnice podjelimo anketu s pitanjima: Kakvu glazbu slušate, koje su vam omiljene pjesme, koju hranu jedete/nejedete, kakve kolače volite, a koju vrstu torte? Koja vam je omiljena boja (da se dvorana uredi u tom stilu)? Kaj mi imamo birat?!
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 13:32   #382


Neću ništ reći jer će me opet brisati, ali moram se nasmijati.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 13:40   #383
smej se smej...
dok se možeš smijati tome sve su to slatke muke a bolje da su takve nego loše...kad bi barem sve odluke u životu bili kao ona imati breskvice ili ne...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 13:44   #384
Joj, cure sto ste osjetljive. Naravno da mladenci trebaju imati vjencanje kakvo oni zele. Ja nisam imala nijedno klasicno vjencanje jer mi se ne svidja ali to je moj izbor. Cak ne idem ni na vjencanja ako bas nije neophodno. Sta vam smeta ako su na stolu breskvice a vi ih ne volite a znate da ih dosta ljudi vole. Ja bi razumjela da ruzno izgledaju pa ih ne zelite na stolu. Ja ih nisam obozavatelj ali ako bi mi rekli da ih vecina ljudi voli uzela bi ih. Naravno da nista ne smeta ako ih nema. Samo mi je blesav razlog da mladozenja ne voli breskvice. Pa na vjencanju bude jos 100 gostiju koji isto jedu, nisu kolaci samo za maldozenju. Mislim da oni jos najmanje jedu na vjencanju. Pa ja i kad mali ima rodjendan ili imam goste razmisljam koji kolac bi njima bio fin a ne prvenstveno meni. Sta vas od 20 vrsti ili koliko ih ima smeta jedan kolac? Ako ga dosta ljudi voli. Ja bas ne volim kolace sa kokosom ali za skorasnji party radim i jedan sa kokosom jer znam da ih dvoje meni dragih ljudi voli. Meni dovoljan razlog da ga napravim.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 13:56   #385
mislim koji dio ne kužiš....ako mi nešto nije fino, lijepo i to ne volim zašto bih to morala imati a imam 100 puta bolju zamjenu za to? Šta bi ja sad trebala ići od čovjeka do čovjeka i pitat ko bi kakav kolačić...vrste sam slagala po vlastitoj procijeni a breskvice su mi ako baš hoćeš odurne i da je jedini kolač na svijetu ne bi ga kupila plus što i moj dragi ima isto razmišljanje...meni osobno je bilo draže imati rafaelo i čoko kuglice i nitko se nije bunio. meni je dovoljan razlog što se meni ne sviđa i više od toga mi netreba. a da sam brinula tko kakve kolače od mojih 110 gostiju voli još dandanas nebi bila udana...

ajme krokodajl sad bi se i ja smijala jer objašnjavam takvu glupost da bi se najradije pa ću s ovim postom stat na loptu.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:04   #386
Ima moja prijateljica pravo sto ne prima narudzbe za torte za mladenke jer veli da je njima jako tesko ugoditi jer su skroz histericne pred vjencanje.
I ne znaju ni same sta hoce.
Ajde znam da cete me sad svi napadati. Ali mi je glupo toliko razmisljanje hocete staviti breskvice u kolace ili ne?
Ionako me ova tema ni ne zanima. Svratila sam samo jer imam volju peci fine kolace pa da vidim kakvih ima u svatovskim.
Iva11, puno hvala na pomoci. Rekla si mi sta mi je trebalo. Tvoji kolaci su bili prekrasni. Vjerujem da su se dopali vecini. I da si ih ti birala prema ukusu vecine a ne samo po svom i mladozenjinom.
Pozdrav!
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:07   #387
Meni svi svadbeni kolači imaju isti okus i nevolim ih jesti.
I zato kod nas neće biti kolača, nego ćemo kupiti razno razne fine čokoladice tipa griotte, ferero, rafaelo, ledene kocke, merci i ostalu družinu i poslagati ih u veće staklene čaše pa neka se ljudi slade.
A sad jel će stariji ljudi to shvatiti, baš me briga, moja je svadba i biti će onako kako si sami organiziramo.
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:08   #388
Quote:
vemar1 kaže: Pogledaj post
Ima moja prijateljica pravo sto ne prima narudzbe za torte za mladenke jer veli da je njima jako tesko ugoditi jer su skroz histericne pred vjencanje.

neznam zašto bi netko bio histeričan ako ne želi od 100 vrsta kolača onu koju ne voli??? a što se torte tiće eto ti dokaz "histerije" jedne mladenke...ja čak neznam od čega je moj bila...bome je slastičarki bilo jako teško da mi ugodi ...trebalo mi je punih 5 sekundi da na njezine 2 rečenice (kojih se više ne sječam...valjda zbog silne histerije ) kažem može uzimam...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:33   #389
khmmm .. ja sam bila toliko histerična da sam svoju tortu skoro zaboravila naručiti :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:37   #390
Quote:
vemar1 kaže: Pogledaj post
I ne znaju ni same sta hoce.
Najiskrenije mislim da nije stvar da mladenke ne znaju što hoće.. one itekako znaju, samo što slastičari obično ne znaju kako bi to izveli.. pa smo onda mi histerične... A to što je njima nemoguće ono što vrsni slastičari znaju i mogu napravit...e to je onda njihova histerija zbog neznanja
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:41   #391
Quote:
oko_zeleno kaže: Pogledaj post
Meni svi svadbeni kolači imaju isti okus i nevolim ih jesti.
I zato kod nas neće biti kolača, nego ćemo kupiti razno razne fine čokoladice tipa griotte, ferero, rafaelo, ledene kocke, merci i ostalu družinu i poslagati ih u veće staklene čaše pa neka se ljudi slade.
A sad jel će stariji ljudi to shvatiti, baš me briga, moja je svadba i biti će onako kako si sami organiziramo.


super ideja.
meni su svadbeni kolači sasvim bespotrebni i bezokusni. breskvice mi još najviše izgledaju umjetno! ne znam zašto bi one bile "must" za vjenčanje?
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:42   #392
U principu se slažem s vekmaricom. Jasno mi je da je to vaše vjenčanje, ali zašto zvati goste ako vam nije važno što oni vole? To je kao da, ne znam, imaš goste vegetarijance, ali za klopu bude samo prasetine jer ti i muž, eto, volite jesti špek i kulen, a ne neke biljke.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:47   #393
mislim da pitanje breskvica i vegetarijanaca nije ista stvar .... stvar je u tome da ako je netko vegetarijanac pa normalno da mu neću niz grlo gurati svinjicu ... ali isto tako samo zato što su mi na svadbi vegetarijanci neću ne ponuditi i svinjicu ... već ću ponuditi i izbor .....

što se kolača tiče .... mislim da je pored sve silne hrane i svadbene torte uopće nebitno koja će vrsta kolača biti .... ako netko ne voli breskvice ... neće ih staviti ... a ako ne voli košnice kolačiće neće niti njih staviti ...

ali nikako neću staviti nešto na meni samo zato što netko od svatova to voli .... jer je ipak to moja svadba ... i da treba ugoditi svatovima jer i oni trebaju uživati ... ali ne ugoditi na uštrb želja mladenaca ...

sada sam offtopic pa više neću :-))))))))
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:48   #394
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
U principu se slažem s vekmaricom. Jasno mi je da je to vaše vjenčanje, ali zašto zvati goste ako vam nije važno što oni vole? To je kao da, ne znam, imaš goste vegetarijance, ali za klopu bude samo prasetine jer ti i muž, eto, volite jesti špek i kulen, a ne neke biljke.
joooj daj pretjeruješ prema ovim tvojim rječima ispada da ćeš ti za svakog gosta posebno pitat što želiš jesti, a piti (mislim ne vole svi ista pića.. nadam se da ćeš nabavit svega za sve jer bi se netko mogao uvrijedit jer nemaš recimo Jack Daniels.. pa njega dosta ljudi voli.. ), a jel voliš ovih 100 vrsta kolača s popisa i daj dodaj još koju vrstu ako ti to nije dosta.. ma daj molim te... Ovakav komentar prolazi samo za nekoga tko će doslovce svoje goste sve ispitati što i kako žele inače je strašno licemjeran
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:50   #395
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
U principu se slažem s vekmaricom. Jasno mi je da je to vaše vjenčanje, ali zašto zvati goste ako vam nije važno što oni vole? To je kao da, ne znam, imaš goste vegetarijance, ali za klopu bude samo prasetine jer ti i muž, eto, volite jesti špek i kulen, a ne neke biljke.
hej, pa tu jer riječ o jednom kolaču - nekakvim breskvicama. ja do ovog topika uopce nisam znala da je situacija sa breskvicama tako ozbiljna i da je to neka univerzalno obožavana stvar, a sebični mladenci to ne žele priuštit svojim gostima?

mislim, na tim svadbama obično ima jedno 80 vrsta kolača, pa sad, ako baš nisi našao breskvicu, nećeš se valjda ubit od žalosti?

ne bih to usporedila s vegetarijancima, jer vegetarijanci u principu neće jest meso, dakle ziher će ostat gladni na "mesnoj" svadbi - e to je već nepoštivanje!

a ak ne nađeš kolač koji baš hoćeš, uzet ćeš drugi i bok! i tak su svi isti
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:52   #396
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
U principu se slažem s vekmaricom. Jasno mi je da je to vaše vjenčanje, ali zašto zvati goste ako vam nije važno što oni vole? To je kao da, ne znam, imaš goste vegetarijance, ali za klopu bude samo prasetine jer ti i muž, eto, volite jesti špek i kulen, a ne neke biljke.
Bravo! Eto to je bila moja poanta. Ali bilo ju je valjda tesko skuziti. Ako ne misle i na goste najbolje neka odu samo sa kumovima na veceru i jedu samo ono sto oni vole.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:53   #397
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
a da sam brinula tko kakve kolače od mojih 110 gostiju voli još dandanas nebi bila udana...
Koliko kolača si naručila? i mi imamo 110 gostiju , pa da otprilike znam kad mi kažu u slstičarnici da li je to to ili me muljaju. Treba nam za doma, a nećemo ih na kraju dijeliti u kutijicama.
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:54   #398
ma naravno da je važno što gosti vole...pa ja sam imala par vegetarijanaca i pobrinula sam se da oni dobiju poseban menu...ali pobogu od toliko silnih vrsta kolača (mislim još ne vjerujem da ovo objašnjavam) ako netko nevoli bresvice i finije su mu rafaelo kuglice zašto ali zašto bi uzeo ono što mu se ne sviđa...pa ipak u konačnici mladenci moraju podvući crtu i reći koje vrste i naravno da se vode prema nekom svom iskustvu i ukusu. pa zar stvarno mislite da je sad netko bio nesretan zato jer su meni ružne breskvice i samim time ih od 100 vrsta kolača nisam stavila u onih 15 koje su bile samim time što sam imala itekako dobru zamjenu. ova tvoja usporedba uopče ne stoji jer nemožeš usporediti meso sa 100 vrsta sitnih kolača koji dođu kao slatko u 15 vrsta a ne kao glavno jelo...pobogu...pa ne biraš između dvije stvari nego 100. mislim vjerujem da je bilo još kolača koje ljudi vole pa ih nije bilo...recimo čupavci..mislim da ih nije bilo...(mada nisam sigurna) mislim jel itko kuži poantu ovog prepucavanja?
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:55   #399
Quote:
vemar1 kaže: Pogledaj post


Bravo! Eto to je bila moja poanta. Ali bilo ju je valjda tesko skuziti. Ako ne misle i na goste najbolje neka odu samo sa kumovima na veceru i jedu samo ono sto oni vole.
mislim da se u svakom svadbenom meniju može naći ponešto za svakoga.
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 14:57   #400
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
ma naravno da je važno što gosti vole...pa ja sam imala par vegetarijanaca i pobrinula sam se da oni dobiju poseban menu...ali pobogu od toliko silnih vrsta kolača (mislim još ne vjerujem da ovo objašnjavam) ako netko nevoli bresvice i finije su mu rafaelo kuglice zašto ali zašto bi uzeo ono što mu se ne sviđa...pa ipak u konačnici mladenci moraju podvući crtu i reći koje vrste i naravno da se vode prema nekom svom iskustvu i ukusu. pa zar stvarno mislite da je sad netko bio nesretan zato jer su meni ružne breskvice i samim time ih od 100 vrsta kolača nisam stavila u onih 15 koje su bile samim time što sam imala itekako dobru zamjenu. ova tvoja usporedba uopče ne stoji jer nemožeš usporediti meso sa 100 vrsta sitnih kolača koji dođu kao slatko u 150 vrsta a ne kao glavno jelo...pobogu...pa ne biraš između dvije stvari nego 100. mislim vjerujem da je bilo još kolača koje ljudi vole pa ih nije bilo...recimo čupavci..mislim da ih nije bilo...(mada nisam sigurna) mislim jel itko kuži poantu ovog prepucavanja?

da poanta je da ću ja sad natjerat svoje frendove zagorce da me po svadbama prestanu tlačit s odojkom i daju mi obavezno janjetine!
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.