Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2007., 17:14   #81
Quote:
huma kaže: Pogledaj post
Zanima me jedna stvar koristim avast,ad-aware,spy&boot i windows firewall da li trebam instalirat neki drugi firewall kao npr.Zone alaram ?
inace koristenje 2 ili vise firewalla moze stvoriti probleme sa kompjuterom. Ali s time da se ne ubraja windows firewalll, tako da neces imati problema ako stavis jos neki. Ali ne preporucam Zone alarm, jer spy& boot dosta jede rama, avast isto ako je guard ukljucen. A firewall od windowsa jede zajedno sa svchostom, tako da preporucujem neki manji firewall, recimo Sygate personal firewall, ili tiny personal firewall. Eto. Pa ti sam vidi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 17:26   #82
Od firewalla koristin ZA, za antispyware Ad-Adware, a antivirus prog. mi je AVIRA AntiVir, evo i zašto: http://www.av-comparatives.org/seite...e/report13.pdf
a Avast je previše razvikan

Osim toga koristin još neke preventivne programe poput SiteAdvisora
Las Legolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 00:19   #83
Talking

Quote:
gray_fox kaže: Pogledaj post
odozada
ma po čemu ti to zaključuješ
Wontay is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 17:54   #84
TNX ljudi. Nakon svega sam se odlučio za NOD32. Stvarno se niti ne primječuje da je na kompu, a radi fenomenalno... Hvala svima...
kezo2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 13:06   #85
za mene je najbolji Symantec corporate Edition.
definitivno.
ljepava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 15:03   #86
Quote:
ljepava kaže: Pogledaj post
za mene je najbolji Symantec corporate Edition.
definitivno.
pa je dobar, vrhunski, u symantecu rade kvalitetni ljudi, ali.... trosi brate memorije za poludit.
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 12:17   #87
instalirao sam NOD 32, stavim skeniranje hard diska i stane sam na 40%.



u cem je problem?
fra_plen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 14:15   #88
Quote:
fra_plen kaže: Pogledaj post
instalirao sam NOD 32, stavim skeniranje hard diska i stane sam na 40%. u cem je problem?

ako imas neki drugi antivirus da radi u istovrijeme, iskuljuci ga. Ne slusaj muziku niti ista drugo dok skenira. Ako ne, onda reinstall antivirus.
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 17:02   #89
da li bi mi bilo preporucljivo skinit neki antivirusni program (npr NOD ili kapresky) s torrenta?
upravo sam testira ANTIVIR (pomocu PC security test 2006) i nije mi se pokaza da je nesto puno sprijecija. Koliko je to uopce mjerodavno?
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 19:16   #90
Nod-32 najbolji
conan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 19:25   #91
Quote:
cipal kaže: Pogledaj post
da li bi mi bilo preporucljivo skinit neki antivirusni program (npr NOD ili kapresky) s torrenta?
upravo sam testira ANTIVIR (pomocu PC security test 2006) i nije mi se pokaza da je nesto puno sprijecija. Koliko je to uopce mjerodavno?
očito nije mjerodavno, budući da je antivir na svim testovima detekcije u samom vrhu
amrandov klon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 18:39   #92
Quote:
kezo2000 kaže: Pogledaj post
TNX ljudi. Nakon svega sam se odlučio za NOD32. Stvarno se niti ne primječuje da je na kompu, a radi fenomenalno... Hvala svima...
Good luck! Jer trebat će ti. Ja sam ga imala do prije 4 dana. Dok nisam nekaj pokupila. To kaj sam pokupila mi nije dalo da otvaram stranice na netu. Ništa. Linija je živa ali niti jednu stranicu ne otvara.
Deinstalirala sam nanovo windowse i sada je ok ali nod 32 više ne želim vidjeti na svom kompu!
Sada imam McAfee Security Center. Nadam se da bu ok. Za sada i je.
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:05   #93
ja sam također imao nod32, i komp je pokupio neki virus, opisat ću o čemu je riječ, pa ako ste čuli za išta slično:

u firefoxu sam imao otvoreno par tabova. nakon jednog klika, sve se zamrznulo, cijeli komp, osim kursora. ctrl+alt+del nije radio, kako radim na laptopu, pritisnuo sam off switch, ali ni to nije palilo. onda se firefox maknuo s monitora, i dok se to zatvarlo pojavio se neki pop up sa izjavom 'text has been modified'. kako sam bio neispavan i bilo je rano jutro, samo sam kliknuo na to bez deltaljnog čitanja. i od tada, tipkovnica mi ne radi pravilno, pola tipkovnice daje krive znakove - 6 umjersto o, * umjesto p i tako dalje...
mžda je problem i u tiokovnici - možda je treba očistiti. ipak, kakao se ovo desilo dok sam bio na netu, mislim da je virus, jer je nod 32 bio isključen - a ja ga sam nisam iskjlučio. poslije sam ga izbrisao i instalirao novi, ali on nije našao nikakav virus.

pa ako imate ikave prijedloge, zahvaljujem- što se tiče noda, ne znam hoću li ga i dalje koristiti.
Hollywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 20:07   #94
Quote:
Hollywood kaže: Pogledaj post
ja sam također imao nod32, i komp je pokupio neki virus, opisat ću o čemu je riječ, pa ako ste čuli za išta slično:

u firefoxu sam imao otvoreno par tabova. nakon jednog klika, sve se zamrznulo, cijeli komp, osim kursora. ctrl+alt+del nije radio, kako radim na laptopu, pritisnuo sam off switch, ali ni to nije palilo. onda se firefox maknuo s monitora, i dok se to zatvarlo pojavio se neki pop up sa izjavom 'text has been modified'. kako sam bio neispavan i bilo je rano jutro, samo sam kliknuo na to bez deltaljnog čitanja. i od tada, tipkovnica mi ne radi pravilno, pola tipkovnice daje krive znakove - 6 umjersto o, * umjesto p i tako dalje...
mžda je problem i u tiokovnici - možda je treba očistiti. ipak, kakao se ovo desilo dok sam bio na netu, mislim da je virus, jer je nod 32 bio isključen - a ja ga sam nisam iskjlučio. poslije sam ga izbrisao i instalirao novi, ali on nije našao nikakav virus.

pa ako imate ikave prijedloge, zahvaljujem- što se tiče noda, ne znam hoću li ga i dalje koristiti.

odi u RUN upisi MSCONFIG, pod STARTUP fino procitaj sve sto ti pise pa mi napisi tu...ili na pm. Sve sa popisa.
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 08:38   #95
http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/
Penetrator is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 08:39   #96
bit defender
optimalno niti je brz niti je spor,update svaka 4 sata i to sigurno ko svicarski sat
firewall,anti-spam....sve u jednom
Penetrator is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 09:48   #97
Dajte malo cijene ako znate ili barem otprilike...
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 10:20   #98
ja koristim kaspersky i za sada je odličan s time da koristi minimalno memorije, a negdje sam čital i on je u samom vrhu antivirusnih programa

za sada nemam primjedbi
John Lennon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 17:50   #99
Quote:
Penetrator kaže: Pogledaj post
bit defender
optimalno niti je brz niti je spor,update svaka 4 sata i to sigurno ko svicarski sat
firewall,anti-spam....sve u jednom

imas li kolega mozda licence key za njega..ja sam ga skinuo ali mi crack nevalja..a odkako mi je McAfee odlepsršo mislim da je BitDefender sasvim ok..ajde molim te posalji mi na [email protected] ako bilo tko ima..hvala
keljo_cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 18:27   #100
[QUOTE=big-smoke;7235519
nod32
kaspersky
bitdefender[/QUOTE]

nod32 je najbolji.možete skinuti 1-mjesečnu demo verziju ,a poslije si ljepo naručite.mi smo naručili i jako dobra zaštita.odkada sam imao trojan virus,nod32 je stvarno bio spas.vec jedno 3 puta bih dobio virus da nisam imao nodček 32jček.
__________________
Važno je sudjelovati.Ne pobijediti.
alanfordmanijak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.