Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2008., 23:29   #41
Ljudi šta je bolje za praćenje sportova sopcast ili neki drugi(ak je neki drugi recite koji)?
Hrule is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 21:58   #42
ja sam evo novi ovdje... pa da vas pitam nesto... da li se to moze gledati sasvim normalno kao da je TV... ili se svakih nekoliko minuta mora cekati da se nesto napuni... nesto nanovo namijestati... ili se samo odabere zeljeni kanal i ozezi???

i da jos jedno pitanje da li se pomocu tih programa moze gledati NBA???
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 22:04   #43
da i zaboravih pitat... da li se moze ovo gledati preko wmp???
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 23:37   #44
Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
ja sam evo novi ovdje... pa da vas pitam nesto... da li se to moze gledati sasvim normalno kao da je TV... ili se svakih nekoliko minuta mora cekati da se nesto napuni... nesto nanovo namijestati... ili se samo odabere zeljeni kanal i ozezi???

i da jos jedno pitanje da li se pomocu tih programa moze gledati NBA???
ja gledam normalno i ne moram nista cekat svakih par minuta ali kad gledas program s losim signalom zna ti malo stekat
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 16:37   #45
Imam pitanje evo ja gledam prek neta,i onda mi je slika onak cijela podebljana u boji,kao da gledam crtič ? zakaj mi je to ?
Silvaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 18:11   #46
Quote:
Silvaa kaže: Pogledaj post
Imam pitanje evo ja gledam prek neta,i onda mi je slika onak cijela podebljana u boji,kao da gledam crtič ? zakaj mi je to ?
preko cega gledas?
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 15:39   #47
Quote:
stefbbb kaže: Pogledaj post
preko cega gledas?
Preko svega mi je takva slika...
Silvaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 17:11   #48
To je normalno,nemozes imat kristalno cistu sliku
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 14:46   #49
gledam već duže preko p2p shemi tekme i slika mi je uvijek ko mobitelom snimana(nekim starijim modelom mobitela), a američki sportovi imaju odličnu sliku, posebice superbowl prošle godine, jebote ko da gledaš telku.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 18:55   #50
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
gledam već duže preko p2p shemi tekme i slika mi je uvijek ko mobitelom snimana(nekim starijim modelom mobitela), a američki sportovi imaju odličnu sliku, posebice superbowl prošle godine, jebote ko da gledaš telku.
ovisi preko kojeg kanala gledas odnosno kakav signal tog kanala je!!bar ja mislim tako i neka izvine swedish kaj ja odgovaram na pitanja ali necu vise...
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 20:19   #51
Evo i ja pratim gotovo sve sportove preko Sopcasta i nešto TVU.Trenutno je aktualno Afrički kup nacija i gledam preko Sopcasta,ali slika je poprilično loša..ostaju tragovi kad igrači trče,lopta teško da je uočljiva,poprilično je mutno sve.Dali to ovisi i o brzini ADSL-a?
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 22:47   #52
meni slika i nije tak losa ali nije ni najlijepsa jbg
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 16:06   #53
Pokušao razne kanale gledati preko TVU i tvants ali boje uopće nisu normalne, to me najviše čudi. U biti je negledljivo.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 07:35   #54
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Pokušao razne kanale gledati preko TVU i tvants ali boje uopće nisu normalne, to me najviše čudi. U biti je negledljivo.
...ali instalacija WMP 11 je riješila stvar.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 14:41   #55
Koja je kod vas brzina downloada kad gledate utakmicu? Kod mene je brzina oko 200 kb/sec sto je dosta lose. Imam najmanji paket od T-Coma, ali on bi morao ici do oko 800 po novom. Zasto mi je brzina ovako mala? Moze li se to ubrzati nekako?
Bruno7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 17:26   #56
Quote:
Bruno7777 kaže: Pogledaj post
Koja je kod vas brzina downloada kad gledate utakmicu? Kod mene je brzina oko 200 kb/sec sto je dosta lose. Imam najmanji paket od T-Coma, ali on bi morao ici do oko 800 po novom. Zasto mi je brzina ovako mala? Moze li se to ubrzati nekako?
Za ovo gledat je dosta imat i 512 Kbit paket (0,5 Mbita). isprobano. A ti imaš 2000/256 ako se ne varam.
A brzina pri 2000 Mbita ti je (2000/8)=250 KB/s, zaokružimo na 200 kB/s. Kakvih 800 ?

I brzina downloda je manje bitna, bitnija je brzina uploda
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 07:50   #57
Imam tocno brzinu kako si napisao. Ali nije mi jasno kad pokrenem neki od programa brzina mi ide na max. 200 kb/s (download), slika bude prihvatljiva na ekranu 5x5 cm.
Bruno7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 12:27   #58
Quote:
Bruno7777 kaže: Pogledaj post
Imam tocno brzinu kako si napisao. Ali nije mi jasno kad pokrenem neki od programa brzina mi ide na max. 200 kb/s (download), slika bude prihvatljiva na ekranu 5x5 cm.
Ne ide kad ti ni ne treba, šta če ti 200 KB/s ?
20 je dosta

A jebenu sliku ne možeš očekivat na ovaj način...ovo je nešto ala youtube i to je to. Kristalna slika i gledanje utakmice preko ovakvih programa i preko neta ne idu skupa. Kvaliteta je žrtvovana radi bandwitha
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 17:21   #59
Što se to događa sa Sopcastom? jel ima još netko problema? Kaže da se moram registrirati a onda kad se registriram ne mogu preko nekih stranica gledati Sopcast,nego moram ručno tražiti koji kanal prenosi neku utakmicu....
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 01:26   #60
ja sve lijepo mogu gledat nemrete bas rec da je slika negledljiva moze se gledat....
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.