Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2012., 00:35   #21
Kupila i ja danas! U Aromedici 49,66 kn (50 ml).
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 22:54   #22
Thumbs up

Quote:
torrey kaže: Pogledaj post
Kupila i ja danas! U Aromedici 49,66 kn (50 ml).

Javi kakvo ti je
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 09:09   #23
Mislim da ću ga koristiti samo za skidanje šminke.. Sinoć sam ga nanijela na lice i meni to toliko smrdi, da jednostavno ne mogu.. Inače, mogu svakakve biljne mirise potrpiti ali ovo grožđe, avokado, boražina i crni kim..Nikako!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 10:47   #24
ja kupila u kemigu i pripremala se na miris, ali ja ne osjećam nešto posebno...
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 12:54   #25
Ja sam ga imala iz Cedrusa i isto je smrdilo a zadnje sam kupila u Bio terri od nekog domaćeg proizvođača za kojeg su mi rekli da su im ulja jako dobra i miris je puno blaži.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 13:09   #26
Ulje iz kemiga koliko se sjećam nema neki jaki miris, ali ovo moje ulje
smrdi po povraćanju

Torrey, probaj ga pomješati sa lješnjakom i nekim eteričnim uljima, malo ublaži miris.
Šteta ga je potrošiti za skidanje šminke jer je stvarno izvrsno u njezi kože
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 14:29   #27
Hvala Starleta, probati ću nešto iskemijati, a ako mi ne uspije šaljem ti kao i ono eu med!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 14:31   #28
ako ti ne paše prodaj ga meni

edit: vidim sad da si napisala dati ovoj drugoj curi
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 17:55   #29
Quote:
torrey kaže: Pogledaj post
Mislim da ću ga koristiti samo za skidanje šminke.. Sinoć sam ga nanijela na lice i meni to toliko smrdi, da jednostavno ne mogu.. Inače, mogu svakakve biljne mirise potrpiti ali ovo grožđe, avokado, boražina i crni kim..Nikako!
Ovo moje nema nikakav miris, zapravo ful je blag pa se ni ne osjeti
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 17:57   #30
Quote:
torrey kaže: Pogledaj post
Hvala Starleta, probati ću nešto iskemijati, a ako mi ne uspije šaljem ti kao i ono eu med!
Joj hvala ti, ali ti svakako probaj nešto smučkati.
Možeš ga korisiti i za tijelo.
Dodaj makadamiju i možeš eterično ulje slatke naranče pa se neće osjetiti miris grožđa.
Možeš i kakao malsac, macerat vanilije, svašta možeš mješati.
Sjeme grožđa je dosta stabilno ulje, pa ga ne moraš brzo trošiti
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 18:09   #31
A ja sam čitala na više mjesta da je ulje grožđa dosta nestabilno te da se lako kvari. A i imala sam ulje sjemenki grožđa od nekog domaćeg proizvođača, mislim da je u pitanju bila jedna gospođa ali joj se ne mogu sada sjetit imena, i meni se to ulje pokvarilo u roku od mjesec dana nakon otvaranja. Smrdilo je, ali ne na način kako i inače smrdi ulje grožđa i pojavile se kao neke bijele niti, te nekakav talog. I sad, šta je istina?
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 18:37   #32
Meni se ulje sjmenki grožđa nikada nije pokvarilo, a probala sam ulje od različitih proizvođača

Miris mu je uvijek kao kupovni i nisam imala problema sa talogom.
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 21:55   #33
Vjerovat ću stručnjaku. Hvala

I sitila sam se, to ulje grožđa koje se meni pokvarilo u roku od misec dana je bilo Herbarom ulje
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 09:31   #34
Na ovom mom piše zemlja podrijetla - Čile.
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 16:09   #35
Quote:
anaviglam kaže: Pogledaj post
Slažem se sa svime navedenim...ODLIČNO ulje, od svih isprobanih zapravo me je ono najviše dojmilo. Imam masnu dehidriranu kožu koju nijedna krema ili sireum nisu tako dobro nahranili a sa porama čini čuda!!!!!
Nekad ga nanesem samostalno a nekad u kombinaciji sa jojobinim u omjer 30% jojobinog i 70% ulja sjemenki grožđa, u obe varijante djeluje savršeno.
Svakome sa istim tipom kože bi ga svakako preporučila!
Pozdrav!
Nova sam ovdje i molila bih za savjet.
Jako sam zainteresirana za ovo ulje. Do sada nisam koristila prirodnu kozmetiku, a imam dosta problematičnu kožu (masno-mješovita-osjetljiva-dosta mitesera sa pokojom aknom). Možeš li mi možda malo detaljnije objasniti način na koji koristiš ulja. Sa čime skidaš make up (tu mi je savjetovano da ga čistim lješnjakovim uljem)? I što onda, da li da nakon toga nanesem ulje i koje? A što preko dana, prije nanošenja pudera? I kako radim te mješavine? Ponajprije, gdje da ih kupim?
Sorry ako sam zagnjavila, ali jako sam se zainteresirala za ovu vrstu kozmetike, a nemam pojma.
Hvala unaprijed!
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 12:15   #36
Ja sam ga htjela kupiti u jednoj bio ljekarni, ali trenutno nisu imali. Inače imaju Kemigovo. Moja koža je inače katastrofa. Proširene pore, miteseri, jako masna, popucale kapilare na nosu i sa jedne i sa druge strane, ugl. sve ne mogu se ni našminkati kako treba. Čini mi se da stalno izgledam masno i neuredno. Isprobala sam svašta, ali ništa nija dalo dobre rezultate. Strašno me zanima ovo ulje jer vidim da su iskustva pretežno pozitivna. Na koji način bi se to ulje trebalo koristiti za moj problem i sa čime čistiti kožu prije nanošenja ulja, običnim nekim gelom ili? Postoji li šansa da ima neki utjecaj i na kapilarice pa da one fino nestanu? Rekla mi je gospođa u toj bio ljekarni da žene time mažu kapilare na nogama i da se onda one kao povuku.

hvala
HotStuff is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 12:23   #37
Kupila sam ovo ulje u Aromatici i posto inace ne koristim ulja sad me muci to sto vidim da nije hladnopresano. Je li to OK za nanosit na lice ?
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 18:48   #38
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Kupila sam ovo ulje u Aromatici i posto inace ne koristim ulja sad me muci to sto vidim da nije hladnopresano. Je li to OK za nanosit na lice ?
Je, ja ga imam i koža mi je difna
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 22:18   #39
Quote:
black leather kaže: Pogledaj post
Je, ja ga imam i koža mi je difna
E super!
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 11:24   #40
Quote:
luliana kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Nova sam ovdje i molila bih za savjet.
Jako sam zainteresirana za ovo ulje. Do sada nisam koristila prirodnu kozmetiku, a imam dosta problematičnu kožu (masno-mješovita-osjetljiva-dosta mitesera sa pokojom aknom). Možeš li mi možda malo detaljnije objasniti način na koji koristiš ulja. Sa čime skidaš make up (tu mi je savjetovano da ga čistim lješnjakovim uljem)? I što onda, da li da nakon toga nanesem ulje i koje? A što preko dana, prije nanošenja pudera? I kako radim te mješavine? Ponajprije, gdje da ih kupim?
Sorry ako sam zagnjavila, ali jako sam se zainteresirala za ovu vrstu kozmetike, a nemam pojma.
Hvala unaprijed!
Za tebe bi najbolje bilo napraviti jednu uljnu mješavinu sa nekoliko biljnih i eteričnih ulja.
Sjemenke grožđa su jako dobro ulje ali puno bolje rezultate daje mješavina ulja primjerena tvojoj koži.
Ja osobno skidam šminku sa uljima koja se ne upoijaju brzo (suncokeret) jer ne želim da mi se ulje kojim skidam pude upije u kožu.
Nakon toga se umijem nekim blagim gelom i nanesem uljnu mješavinu ili aromakremu.
Prije pudera možeš korisiti aromakremu, a navečer kombinaciju tonika i uljne mješavine.

Mješavine radiš prema tipu svoje kože. Izabereš biljna i eterična ulja prema tipu kože i pomješaših
Ulja možeš kupiti u kemigu, terra organica (web shop) ili bio terra.

Quote:
HotStuff kaže: Pogledaj post
Ja sam ga htjela kupiti u jednoj bio ljekarni, ali trenutno nisu imali. Inače imaju Kemigovo. Moja koža je inače katastrofa. Proširene pore, miteseri, jako masna, popucale kapilare na nosu i sa jedne i sa druge strane, ugl. sve ne mogu se ni našminkati kako treba. Čini mi se da stalno izgledam masno i neuredno. Isprobala sam svašta, ali ništa nija dalo dobre rezultate. Strašno me zanima ovo ulje jer vidim da su iskustva pretežno pozitivna. Na koji način bi se to ulje trebalo koristiti za moj problem i sa čime čistiti kožu prije nanošenja ulja, običnim nekim gelom ili? Postoji li šansa da ima neki utjecaj i na kapilarice pa da one fino nestanu? Rekla mi je gospođa u toj bio ljekarni da žene time mažu kapilare na nogama i da se onda one kao povuku.

hvala
Samo sjeme grožđa ti neće pomoći kod kapilara, puno bolje je korisiti uljnu mješavinu sa eteričnim uljima.
Kožu možeš čistiti gelom, micelarnom ili čime već čistiš.
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.