Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2007., 18:46   #1
Hotel Medena (kod Trogira)

Vratio se prije tjedan dana iz dotičnog hotela pa evo par komentara.
Hotel ima 3 zvjezdice ali realno je na nivou nekog osrednjeg hotela ili
hostela -evo zašto:
1.Tzv.renovirane sobe koje koštaju 2700 kn za polupansion imaju klimu koja
radi kako radi (nema regulacije temperature-tj. ima ali naravno ne radi).
2.Tv iz prapovijesti bez teleteksta
3.Drvenarija (vrata i ograda) zadnji put obojane prije rata
4.Kupatilo ima najobičnije sapuniće i ko fol shower gel u 10 ml vrećicama.Za probu sam sklonio 2 vrećice shower gela tek da vidim kad će ga sobarice nadomjestit.Odgovor :nakon 3 dana.
5.Doručak je posebna priča- parizer, tirolska, mortadela i šunka za pizzu su
svakodnevne ( nisu mogli naći ništa jeftinije).
6.Hrenovke bile samo jedan dan za doručak
7.Šećer nemaš na stolu nego moraš kad sipaš kavu ili nešto drugo na licu
mjesta šećeriti
8.Za večeru jedna vrsta kolača i jedna vrsta voća-hotel ima cca 600 soba pa
je jagma za istim neviđena-red po 10 metara dug najmanje
9.Ljubaznost osoblja =0
To je samo dio-nisam se mogao sjetiti svega-ako je ko bio nek doda što ja
nisam ( jebi ga tek sam se vratio)

Inače odmor je spasio ugodan ambijent na plaži.Tamo se nalaze brojni kafići, slastičarne i restorani , ali kad sam vidio da je najmanje pola kupača na plaži smještena u nekim apartmanima u široj okolici ( vidio s balkona kad odlaze s plaže), pomislio sam da sam taj novac za Medenu mogao investirat u nekih 10 dana apartmana sa više kvadrata, boljom klimom, a da za ostatak novaca mogu bolje jesti vani (trogir ima super restorane-doduše malo paprenije).

Da sumiram:

Trogir kao destinacija ocjena-5
Hotel Medena (omjer kvalitete i novaca) ocjena-1

Nikad više u taj hotel ali možda iduće ljeto odem u neki apartman tamo jer mi se jako dopalo u Trogiru.
libertas30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 22:24   #2
Hotel arbanija na ciovu, to ti je isto tu, samo na drugu stranu... dorucak... kad sam prve dane dolazio u 9 isto takav... a onda sam skuzio da od 7 ujutro serviraju i prsut i svakakvih djakonija... pa mi dorucak trajao od 7 do 9
__________________
Kako oblikovati potpise
Japac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 22:45   #3
Ovo proljeće sam bila u tom hotelu poslovno i doista je prestrašno. Od kraja osamdesetih kad sam tamo prvi put bila i kad mi je već tad bio bezveze, do danas nije uloženo ništa (bar vidljivoga) u taj hotel, pa mi nije jasno kako drže tako visoke cijene. Prestrašno.
__________________
Getting there is writing because you can´t stop writing.
Being here is not being able to start writing.
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 07:09   #4
Samo da bih dao usporedbu nelogičnosti.Ovo ljeto bio sam prvo u Grand hotelu Orebić 7 dana pa onda u Medieni ( ja i supruga).Orebić smo platili 3500 kn (oboje), Medenu 5500.
Grand hotel Orebić- 4* otvoren prije 2 mjeseca, nov namještaj,digitalna klima,flat tv,otključavanje karticom,bazen ispred hotela-osvjetljen i noću,za doručak kulen,još neke kobasice,3-4 vrste pahuljica,voćni jogurti i pečeno povrće...večera-morski plodovi (rižota,zelena pašta),razne hladne salate....
Sve pet samo što im kuhari nisu bili najvještiji pa je hrana ponekad bila nezačinjena ili prezačinjena, a ponekad (krompir) i nepečena., ali to su porođajne muke, osoblje ljubazno

Hotel Medena-sve suprotno od gore navedenog


Mislim da kod nas postoji još ovakvih "mina" hotela koje treba izbjegavati.Na tripadvisoru sam doduše pročitao katastrofalne reviewe o Medeni ali sam si mislio pa to su stranci njima svaka dlaka smeta.Ali prevario sam se.Mislim da oni koriste što su na atraktivnoj lokaciji i što im dolaze stranci (čitaj polupismeni europljani) koji baš i ne čitaju kritike na internetu a žele provesti odmor u Trogiru.

Zapamtio sam jednu scenu s doručka kad je jedna strankinja zatražila posudu s jogurtom koju je konobarica (stara komunjarska škola) upravo podigla i krenula da odnese negdje.Sa neviđenom drskošću promrmljala je tako glasno (da smo to svi mogli čuti) nešto u stilu na na na i bacila joj tu posudu ispred nje.
libertas30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 20:03   #5
Question Ekskurzija

Idem ove godine sa razredom u split na nekoliko dana i odsjest ćemo u Hotelu Medeni.Zanimalo me kakav je hotel pa sam prvo bila na njegovoj stranici i onda otišla na forum. Ovo što sam dosad čula baš i nije nešto bajno .
Jel netko već išao sa ekskurzijom tamo i gdje su bili smješteni. Kakve su sobe i tako.....
BLackWing is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 20:46   #6
Quote:
BLackWing kaže: Pogledaj post
Idem ove godine sa razredom u split na nekoliko dana i odsjest ćemo u Hotelu Medeni.Zanimalo me kakav je hotel pa sam prvo bila na njegovoj stranici i onda otišla na forum. Ovo što sam dosad čula baš i nije nešto bajno .
Jel netko već išao sa ekskurzijom tamo i gdje su bili smješteni. Kakve su sobe i tako.....
hotel ko hotel. nista ekstra, nista prelose, nije se u njega nista ulagalo odkad je otvoren, a tad je bio ponos yu turizma. ne znam koliko sad sobe tamo kostaju, ali ne bi trebale puno.

inace, mjesto je skroz oke. plaza je solidna, po mome, to mjesto bas i jest za ekskurzije. bit ce vam prva liga, nemas brige.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 15:58   #7
Quote:
BLackWing kaže: Pogledaj post
Idem ove godine sa razredom u split na nekoliko dana i odsjest ćemo u Hotelu Medeni.Zanimalo me kakav je hotel pa sam prvo bila na njegovoj stranici i onda otišla na forum. Ovo što sam dosad čula baš i nije nešto bajno .
Jel netko već išao sa ekskurzijom tamo i gdje su bili smješteni. Kakve su sobe i tako.....
Za skolske ekskurzije je to super hotel.
Ako nesto i skrsite, nece biti velike stete
Medena ima fakat velike smjestajne kapacitet, tako da ce vjerovatno u vrijeme vaseg boravka tamo biti i drugih ekskurzijskih grupa pa ce vam biti super.
Ali inace, mjesto je tapa dosadno.
Mozes se spustit do mora i zurit u sunce.
ali kao da je vama bitno gdje cete bit, ionako ce svi samo gledat kako se napit
Da, ima i neki hotelski diskac
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 16:07   #8
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Za skolske ekskurzije je to super hotel.
Ako nesto i skrsite, nece biti velike stete
Medena ima fakat velike smjestajne kapacitet, tako da ce vjerovatno u vrijeme vaseg boravka tamo biti i drugih ekskurzijskih grupa pa ce vam biti super.
Ali inace, mjesto je tapa dosadno.
Mozes se spustit do mora i zurit u sunce.
ali kao da je vama bitno gdje cete bit, ionako ce svi samo gledat kako se napit
Da, ima i neki hotelski diskac
bas da ce im bit dosadno i nece. na toj setnici od hotela prema Marini, gomila je kafica i klubova, samo je stvar u tome kad je ta ekskurzija, i hoce li oni svi radit. ako budu radili, to je pravo mjesto za jednu ekskurziju. prema Trogiru nema nicega do samoga starog grada Trogira i Ciova.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 17:22   #9
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
bas da ce im bit dosadno i nece. na toj setnici od hotela prema Marini, gomila je kafica i klubova, samo je stvar u tome kad je ta ekskurzija, i hoce li oni svi radit. ako budu radili, to je pravo mjesto za jednu ekskurziju. prema Trogiru nema nicega do samoga starog grada Trogira i Ciova.
ja sam tamo bila u cetvrtom mjesecu i bilo je tapa.
ali je bilo brdo omladine koja je na ekskurzijama.
skoro cijelu medenu b popunili su skolarci iz bih.
prvih znakova zivota bilo je tek u trogiru.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 14:09   #10
Sad sam upravo pročitala i sviđa mi se što sam pročitala. Ma čula sam svakakve glasine kao da nije čisto i da su bezobrazni i razne stvari pa me zanimalo dali je istina. Vidim da je medena totalno uredu za ekskurziju (ko da će stvait neki lukshuzni hotel) Sam imam još jedno pitanje jel moguće se nekako po noći iskrast a da niko ne primjeti i razrednica nam je rekla da imaju neki bazeni al baš i nisam vidila na fotografijama ?
BLackWing is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 14:14   #11
e da i htjela sam pitat na plaži imaju kao neke ponude za aktivnosti. Od tih stvari što ima i koliko košta oko prilike
BLackWing is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 14:35   #12
Quote:
BLackWing kaže: Pogledaj post
e da i htjela sam pitat na plaži imaju kao neke ponude za aktivnosti. Od tih stvari što ima i koliko košta oko prilike
ovisi kad vam je ekskurzija. do sredine lipnja slabo tu ima aktivnosti. imas beach volley, tobogan i te fore...

kafica, klubova, restorana... puna je setnica.

za ekskurziju pravo mjesto.

mos se iskrast, samo di ces?

do Trogira je dobar komad hodanja. onaj prijevoz brodicama je super i jeftin, al i to ne pocinje do lipnja.

bazen? hmmmm... neam pojma jel ga imaju. a i sto ce ti?

evo sad vidim na google, oni planiraju renoviranje tog nekog zatvorenog bazena, znaci nema jos...

plaza je skroz ok, osim sto tu bude strasno puno ljudo u sezoni, ja inace to mjesto izbjegavam tada, i kupam se tamo u Segetu kod Hotela Jadran i okolici.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 15:15   #13
Quote:
BLackWing kaže: Pogledaj post
Sad sam upravo pročitala i sviđa mi se što sam pročitala. Ma čula sam svakakve glasine kao da nije čisto i da su bezobrazni i razne stvari pa me zanimalo dali je istina. Vidim da je medena totalno uredu za ekskurziju (ko da će stvait neki lukshuzni hotel) Sam imam još jedno pitanje jel moguće se nekako po noći iskrast a da niko ne primjeti i razrednica nam je rekla da imaju neki bazeni al baš i nisam vidila na fotografijama ?
Cisto je i uredno, barem uvijek bilo u dva navrata kad sam ja bila tamo.
Kad smo bili u vrijeme kad i brdo tih ekskurzijskih grupa personal je bio nabrijan
Sada ih shvacam
Copor omladine koja se upoznaje s alkoholom, sve bijesno i napaljeno...

Kada idete na ekskurziju?
Tamo se van sezone fakat nemas gdje iskradat
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 10:28   #14
A je li bio tko u apartmanima Medena?
brennan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 17:42   #15
jel bio netko u depadansama hotela medena?
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 12:40   #16
Cool

U sedmom mjesecu bila sam s djecom u hotelu Medena. Evo mojih dojmova:
1. plaža - do nje ima cca 300 m hoda nizbrdo stubama tako ako nešto zaboravite iz hotela...ccc... nabit ćete kondiciju . Možda je ovo nevažno, ali nekima je možda i bitno. Ima hlada, ali treba ranije doći da se zauzme. More je mutno od gužve i ne baš čisto (opet jer je jako gužva i ima nepristojnih ljudi pa voće i papiri razni završe u moru). Ima plićak i djeca ajde mogu uživati ako ništa, zanemarite ovo ostalo i uzivajte na odmoru.
Na plaži ima puno puno sadržaja, a to znači da trebate i pun pun novčanik. Ima vodeni park - pola sata je 40 kn, a sat vremena 50 kn, cijeli dan 100 kn. Ima skutera na vodi, pedalina i ostalih sportova. Štandovi s potrepštinama za plažu i suvenirima. Brza hrana (hambi, hot dog, pomfri) je začudujuće dobra i ne tako skupa. Veliki hambi je 20kn što je dobro. skup je onaj djeci privlačan spiralni krumpir koji je 15kn, a s obzirom da je to jedan krumpir nije preporučljiv kao obrok. Imate izlete na Šoltu i Drvenik. Cijena po glavi 200kn, iako morate se cjenkati jer Hrvatima spuste cijenu i do 160kn (ručak u cijeni). Djeca do 6god. gratis, drugo dijete pola cijene.
2. Čistoća hotela - hotel je ogroman, treba dosta osoblja za čišćenje, a očito je da ga ima premalo. Mi smo uspjeli opaziti samo dvije spremačice što se vidi i po čistoći. Liftovi su prljavi na istim mjestima nekoliko dana, pult na recepciji (koji bi si ipak trebali oni sami na recepciji obrisati svakih sat vremena jer je velik protok gostiju) je zamackan i izgleda odurno. Sobe se čiste svaki dan, ali ne očekujte dodatni sapun ili šampon vrećicu ako ste potrošili. Ručnike dobijete čiste svaki dan one koje ste potrošili.
3. Sobe imaju prastare kupaonice. Iz tuša curi voda na kapaljku jer je glava tuša cijela u kamencu. Kad smo se žalili malo su očitstili glavu cilit bangom pa je curilo nekako, jedva za otušitati se kako spada, ali ne za pranje kose. Inače, preporučam tuširanje na plaži jer je bolji pritisak i nema kamenca)
Klima postoji u sobi, no ne može se regulirati. Ipak da se izdržati i nije prevruće. Stolarija (prozori i vrata) sobe je prastara i sva se trusi. Ulazna vrata se teško otključavaju i zaključavaju. Kreveti su udobni. Tv je neka stara kutija s nekoliko kanala, no ajde nismo ni zbog tevea na moru. Balkon prostran, ima stoli i stolice.
4. Animacijski program za djecu i odrasle - nije loše, ljubazne animatorice, djeca zadovoljna, puno mogućnosti za igru.
5. Hrana- joj joj joj- tu se stvarno ali stvarno štedi. Doručak - vrlo slab izbor, dvije vrste salame i to posebna i još neka bečka ili neka, jedna gauda, namazi klasika, svježi sir i jogurt u zdjeli na šeflje, jedna vrsta voća - najčešće šljive (no treći dan gost se glasno žalio pa su odmah iznijeli lubenicu i breskve, tako da od tog dana ima i toga), sokovi na aparatu prilično su lošeg okusa - ni u jednom hotelu dosad tako loši. Večera - sladoled ide ovako: pet kaca samo jedne vrste pa kad se pojede ide druga vrsta (valjda da ne bi gosti birali previše!) ,a i inače ne znam gdje uzimaju taj sladoled jer je očajan, ne mogu opisati koji to sastojak ima taj sladoled, ali svaki ima neki metalan okus. Djeca ga nisu htjela jesti, a inače jedu sve sladolede i ledo i iz lidla i eskimo, a ovo je ne znam što...bljak. Od ribe bile su škarpine male, skuše i srdele - sve previše pečeno i presušeno, možda jedan dan pogođeno. Školjke nikad pa ni dagnje, lignje ni u ludilu. Sokova ili vode za večerom nema, osim ako kupiš. za večeru dvije vrste voća i dvije do tri vrste kolača koji su zapravo svi od istog biskvita ili kreme samo drugim redoslijedom. Jedeš tek toliko da si povisiš šećer. Najbolje spremaju za večeru šalšu s tjesteninom. Juhe su sve redom iz vrećice, nema u juhi ni š od šparoge ni b od brokule. Salate - usred ljeta dobiješ konzerviranu papriku!!! i ciklu!!! Od svježe salate : rajčica, kupus, krastavci.
Sve u svemu od hotela s tri zvjezdice više sam očekivala s obzirom da sam u nekima i radila. Neki hoteli s dvije zvjezdice imaju puno bolju hranu.
4. Kiosk u hotelu - nemaju poštanske markice za Hrvatsku jer je nestašica ?!?? a kad dobiju kažu da imaju jako malo pa da ne uzimamo puno wtf!!?. Račun vrlo rijetko dobijete, odnsono ako tražite izričito. pazite jer skoro svaki put vrati kunu dvije manje. Valjda misli da joj je to tringet!
5. Recepcija - ljubazni, ali pomalo ljenjikavi, ne vide dalje od nosa jer im je taj pult zameckan da se bojiš taknut ga.
6. Čistačice - one dvije koje smo vidjeli, ljubazne i zapuhane od posla, mokrih kuta od znoja. očito je da ne stignu obaviti sve što treba i da su u hotelu škrtaritli na osoblju.
Eto, nadrljala sam svoje dojmove. Ima toga vjerojatno još, no valjda bu i to dosta da skužite jeste li za Medenu ili bolje opet na neki otok u osamu i uživanje.https://www.forum.hr/images/smilies/cool2.gif
ines112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 15:36   #17
Trenutno sam tamo pa mogu reći nešto iz svog iskustva
vruće u pm... nipošto ne uzimajte sobe bez klime jer će te crknit od vrućine...spavamo sa otvorenim ulaznim vratima da bi napravili kakav-takav propuh...




Quote:
ines112 kaže: Pogledaj post
U sedmom mjesecu bila sam s djecom u hotelu Medena. Evo mojih dojmova:
1. plaža - do nje ima cca 300 m hoda nizbrdo stubama tako ako nešto zaboravite iz hotela...ccc... nabit ćete kondiciju . Možda je ovo nevažno, ali nekima je možda i bitno. Ima hlada, ali treba ranije doći da se zauzme. More je mutno od gužve i ne baš čisto (opet jer je jako gužva i ima nepristojnih ljudi pa voće i papiri razni završe u moru). Ima plićak i djeca ajde mogu uživati ako ništa, zanemarite ovo ostalo i uzivajte na odmoru.
Na plaži ima puno puno sadržaja, a to znači da trebate i pun pun novčanik. Ima vodeni park - pola sata je 40 kn, a sat vremena 50 kn, cijeli dan 100 kn. Ima skutera na vodi, pedalina i ostalih sportova. Štandovi s potrepštinama za plažu i suvenirima. Brza hrana (hambi, hot dog, pomfri) je začudujuće dobra i ne tako skupa. Veliki hambi je 20kn što je dobro. skup je onaj djeci privlačan spiralni krumpir koji je 15kn, a s obzirom da je to jedan krumpir nije preporučljiv kao obrok. Imate izlete na Šoltu i Drvenik. Cijena po glavi 200kn, iako morate se cjenkati jer Hrvatima spuste cijenu i do 160kn (ručak u cijeni). Djeca do 6god. gratis, drugo dijete pola cijene.

more je čisto i normalno da se zanuti kad se podigne sitno kamenje sa dna,plaža je super,hlada ima za sve i to debelog..


2. Čistoća hotela - hotel je ogroman, treba dosta osoblja za čišćenje, a očito je da ga ima premalo. Mi smo uspjeli opaziti samo dvije spremačice što se vidi i po čistoći. Liftovi su prljavi na istim mjestima nekoliko dana, pult na recepciji (koji bi si ipak trebali oni sami na recepciji obrisati svakih sat vremena jer je velik protok gostiju) je zamackan i izgleda odurno. Sobe se čiste svaki dan, ali ne očekujte dodatni sapun ili šampon vrećicu ako ste potrošili. Ručnike dobijete čiste svaki dan one koje ste potrošili.
3. Sobe imaju prastare kupaonice. Iz tuša curi voda na kapaljku jer je glava tuša cijela u kamencu. Kad smo se žalili malo su očitstili glavu cilit bangom pa je curilo nekako, jedva za otušitati se kako spada, ali ne za pranje kose. Inače, preporučam tuširanje na plaži jer je bolji pritisak i nema kamenca)
Klima postoji u sobi, no ne može se regulirati. Ipak da se izdržati i nije prevruće. Stolarija (prozori i vrata) sobe je prastara i sva se trusi. Ulazna vrata se teško otključavaju i zaključavaju. Kreveti su udobni. Tv je neka stara kutija s nekoliko kanala, no ajde nismo ni zbog tevea na moru. Balkon prostran, ima stoli i stolice.


čisto je taman koliko treba biti ni mrvicu više


4. Animacijski program za djecu i odrasle - nije loše, ljubazne animatorice, djeca zadovoljna, puno mogućnosti za igru.
5. Hrana- joj joj joj- tu se stvarno ali stvarno štedi. Doručak - vrlo slab izbor, dvije vrste salame i to posebna i još neka bečka ili neka, jedna gauda, namazi klasika, svježi sir i jogurt u zdjeli na šeflje, jedna vrsta voća - najčešće šljive (no treći dan gost se glasno žalio pa su odmah iznijeli lubenicu i breskve, tako da od tog dana ima i toga), sokovi na aparatu prilično su lošeg okusa - ni u jednom hotelu dosad tako loši. Večera - sladoled ide ovako: pet kaca samo jedne vrste pa kad se pojede ide druga vrsta (valjda da ne bi gosti birali previše!) ,a i inače ne znam gdje uzimaju taj sladoled jer je očajan, ne mogu opisati koji to sastojak ima taj sladoled, ali svaki ima neki metalan okus. Djeca ga nisu htjela jesti, a inače jedu sve sladolede i ledo i iz lidla i eskimo, a ovo je ne znam što...bljak. Od ribe bile su škarpine male, skuše i srdele - sve previše pečeno i presušeno, možda jedan dan pogođeno. Školjke nikad pa ni dagnje, lignje ni u ludilu. Sokova ili vode za večerom nema, osim ako kupiš. za večeru dvije vrste voća i dvije do tri vrste kolača koji su zapravo svi od istog biskvita ili kreme samo drugim redoslijedom. Jedeš tek toliko da si povisiš šećer. Najbolje spremaju za večeru šalšu s tjesteninom. Juhe su sve redom iz vrećice, nema u juhi ni š od šparoge ni b od brokule. Salate - usred ljeta dobiješ konzerviranu papriku!!! i ciklu!!! Od svježe salate : rajčica, kupus, krastavci.
Sve u svemu od hotela s tri zvjezdice više sam očekivala s obzirom da sam u nekima i radila. Neki hoteli s dvije zvjezdice imaju puno bolju hranu.


ja se svaki dan najedem,za večeru bude 6-7 jela za svakog ponešto


4. Kiosk u hotelu - nemaju poštanske markice za Hrvatsku jer je nestašica ?!?? a kad dobiju kažu da imaju jako malo pa da ne uzimamo puno wtf!!?. Račun vrlo rijetko dobijete, odnsono ako tražite izričito. pazite jer skoro svaki put vrati kunu dvije manje. Valjda misli da joj je to tringet!

jučer sam kupovao markice i bilo ih je i dobio sam račun,samo kaže cura da mi nemože dati više od 5 ako nisam kupio kod njih razglednice

5. Recepcija - ljubazni, ali pomalo ljenjikavi, ne vide dalje od nosa jer im je taj pult zameckan da se bojiš taknut ga.
6. Čistačice - one dvije koje smo vidjeli, ljubazne i zapuhane od posla, mokrih kuta od znoja. očito je da ne stignu obaviti sve što treba i da su u hotelu škrtaritli na osoblju.
Eto, nadrljala sam svoje dojmove. Ima toga vjerojatno još, no valjda bu i to dosta da skužite jeste li za Medenu ili bolje opet na neki otok u osamu i uživanje.https://www.forum.hr/images/smilies/cool2.gif


po meni najveća zamjerka je zaštitar na izlazu iz restorana koji pregledava torbe da nebi netko slučajnu jabuku iznio van i onda kad uhvati većinom strance natjera ih da odlože to na neki stol
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 15:53   #18
Quote:
lega_iz_osijeka kaže: Pogledaj post
Trenutno sam tamo pa mogu reći nešto iz svog iskustva
vruće u pm... nipošto ne uzimajte sobe bez klime jer će te crknit od vrućine...spavamo sa otvorenim ulaznim vratima da bi napravili kakav-takav propuh...








po meni najveća zamjerka je zaštitar na izlazu iz restorana koji pregledava torbe da nebi netko slučajnu jabuku iznio van i onda kad uhvati većinom strance natjera ih da odlože to na neki stol
Moooolim????
Koja balkanština jebt.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 15:54   #19
Obisao sam hrpu hotela to do sad nisam vidio znaci licencirani zastitar stoji i trazi ljude da otvaraju torbe...
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 15:56   #20
Quote:
lega_iz_osijeka kaže: Pogledaj post
Obisao sam hrpu hotela to do sad nisam vidio znaci licencirani zastitar stoji i trazi ljude da otvaraju torbe...
Nikad nisam naišla na ništa slično u životu.
Prestrašno.
Ja bih urlala do neba.
Ne bi moju torbu pregledao-nema šanse.
Iako kad malo bolje razmislim nikad ne nosim torbu u restoran.
Ali ipak...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.