Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2012., 21:56   #1
Citrofit

Pozdrav, da li netko uzima Citrofit od uvoznika Bio-Rama?

Ja sam ga danas kupila i naprosto ga ne mogu popiti ni razrijeđenog koliko je to gorko. Mislila sam da je možda kiselo, ali me okus totalno iznenadio, pa sada ne znam da li je to normalno ili možda trebam naprosto izdržati taj užas od okusa.

Hvala unaprijed na savjetu i iskustvima
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 22:53   #2
istrazivanja su pokazala antibakterijsko djelovanje, no ni blizu u reklamiranim omjerima. Osim toga pokazalo se da djeluje industrijski, ali ne i 'domaci' sto upucuje na mogucnost da je i to djelovanje koje ima u stvari do konzervansa u imdustrijskom proizvodu prije nego samog ekstrakta.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 22:54   #3
p.s. Okus je normalan
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 16:44   #4
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
p.s. Okus je normalan
okus nije normalan već je izuzetno gorko. Zvala sam danas uvoznika da pitam da li je to normalno i gospodin mi je rekao da se mnogi ljudi žale na taj okus i da mi preporuča da kupim kapsule i da to pijem uz pomoć kapsula ili da pomiješam sa malo meda, budući ne smijem sokove, šećer i ina pomagala sa kojima bi mogla pospiješiti konzumaciju tog odurnog preparata. Osim toga, vjerujem da pomaže i zato sam si to i nabavila
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 19:17   #5
htjedoh reci da je normalno da je tako gorko, to si pitala u uvodnom postu
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 19:51   #6
Da,odvratan je.Ja obicno razmutim vitamin c sumecu i ukapam 10 kapi citrofita za imunitet pa bude podnosljivo,ali ostane dugo gorko u ustima pa pojedem zalogaj necega da malo "pobere" gorcinu ...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 21:45   #7
Quote:
chani kaže: Pogledaj post
Da,odvratan je.Ja obicno razmutim vitamin c sumecu i ukapam 10 kapi citrofita za imunitet pa bude podnosljivo,ali ostane dugo gorko u ustima pa pojedem zalogaj necega da malo "pobere" gorcinu ...
uh, ja pročitala 30 kapi.. ak je tebi 10 jedva podnosljivo, ajmeeeee, onda možeš misliti kako je sa 30 kapi u 2dcl vode.. Danas sam umutila u med, još će mi se i med ogaditi
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 22:48   #8
Probala sam i dozu od 30,ali tad sam kao i ti stavila i meda,brr, to je tek gadno, cak sam i muza slagirala sa jednim takvim mixom ,
rekao je da ga ocito hocu otrovat .
Ali meni tolika doza kao da izaziva zgaravicu pa sam odlucila jedno vrijeme biti na dozi od 10 kapi...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 16:33   #9
Quote:
noklica kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li netko uzima Citrofit od uvoznika Bio-Rama?

Ja sam ga danas kupila i naprosto ga ne mogu popiti ni razrijeđenog koliko je to gorko. Mislila sam da je možda kiselo, ali me okus totalno iznenadio, pa sada ne znam da li je to normalno ili možda trebam naprosto izdržati taj užas od okusa.

Hvala unaprijed na savjetu i iskustvima
Kupila sam, jer volim grejp.
Prvo iskustvo je bilo da sam ukapala 30 kapi u čašu vode i popila
Kasnije sam nabavila prazne kapsule..ne odgovara mi jer mi stvara tegobe peckanja u želucu. Imam osjećaj da mi sve spali.

Koristila sam njihov antiparazitni program koji ima smisla.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 17:37   #10
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Koristila sam njihov antiparazitni program koji ima smisla.
Nema smisla kao ni citrofit, odnosno u najmanju ruku ne u onim razmjerima u kojima se reklamira. Baziran je na programu Hulde Clarc koja je tolki muljator i reciklator tudjih ideja da se cak i dosta alternativaca ogradjuje. Naravno ako reciklira i prodaje nesto pod svoje ne znaci da to nesto nema nikakvog ucinka, cesto se radi o nekakvim davno poznatim narodnim lijekovima, ali se u pravilu marketinski prenapuhuju cak i ako u nekim situacijama mozda imaju efekta.

Btv uopce taj izraz ciscenje mi je malo preapstraktan. Ono ajmo se malo cistit jer zvuci ko nesto dobro. Nema konkretno sto nam je nit konkretno na sto djeluje ali gomila tih alter fora se uzima kao nesto sto ce ... ne znam ni ja sta, sve

Pogledaj price o "kamenju" koje ljudi ka izbacuju kod navedenog "ciscenja" u onom djelu ciscenja jetre. Da imas toliko kamenja u jetri bio bi u bolnici valjda
Osim toga kamenje u jetri je tipicnije za daleki istok zapadnjaci koliko znam u pravilu sa time nemaju problema, to bi bile rijetke iznimke, a svatko na programu ih sere ko na traci. S druge strane onih par puta kad se (uglavnom privatno) istrazivalo sto je to izaslo ispalo je da je oblik jako skrucene fekalne materije pa pretpostavljaju da nastaje kao posljedica kombinacije uzetih supstanci, a ne da postoji u tijelu. Pitam se bi li mozda moguce bilo i da su neki "talozi" sa crijeva gdje se takvi ugrusci znaju nac? Takodjer znaju plutati na vodi sto kamenje ne radi, cak niti kolesterolsko na koje se vade oko plutanja..

I tako.

Inace Upananda (vlasnik Bio Rame, ne znam mu "civilno" ime) je jednom poznanici nudio revolucionarnu "pishoterapiju". U jedan dan ce ju ka nauciti kako rjesiti apsolutno sve zivotne i posljedicno zdravstvene probleme



__________________
SMISAO ZIVOTA !!!

Zadnje uređivanje Beljki : 15.01.2012. at 17:49.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 23:41   #11
Antiparazitni program mi je pomogao da ručam 40 dana..jer jedem onoliko koliko moram; da preživim. Nemam zdravstvenih tegoba pa sam po sadržaju mislila da ne može štetiti, i uz njega kupila Citrofit.

Da, prvih pet dana programa mi se užasno spavalo..nakon ručka bih kao beba zaspala.

I ja mislim da se ne radi o kamenju nego o masnoći različitog oblika..kamenje ne pluta. Ali se nisam s tim zamarala jer je to marketinški ciljani trik.

Organizam je tako prirodno programiran da se čisti i obnavlja bez nekog ciljanog pritiska.

Prije moje odluke za antiparazitni program čitala sam Enciklopediju čišćenja ljudskog organizma, i Život bez parazita, G.P. Malahov. Mislim da Malahov piše o čišćenju jetre uljem..znači da je ta metoda vrlo stara.

Osobno volim čistoću i da sve oko mene blista, ali ne u tolikoj mjeri da se pretvorim u pacijenta kojem ni jednodnevna psihoterapija ne bi pomogla

Ne poznam vlasnika..ali jednodnevna "psihijatrijska" pomoć govori da se ne radi o ozbiljnom pristupu.

Mislim da je tjedni jednodnevni post najbolji čistač organizma..a najbolji čistač je neopterećenost sa svim izmišljenim terapijama...čišćenje vodom, čišćenje gladovanjem, pa čovjek ne stigne živjeti.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 20:07   #12
Nakon mjesec dana uzimanja udarne doze Citrofita, 3x 30 kapi, u coca coli, uspješno riješila Candidom izazvanu upalu nokta koja se ponavljala više puta - izbjegla sam čupanje nokta u bolnici i sad je sve okej!
Ljilja51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 10:58   #13
Jel podnošljiva kombinacija Citrofita i coca cole za to popiti? I jel se uopće smije uzimati toliko kapi Citrofita na dan a da si ne spališ želudac i okolne organe?
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:27   #14
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Jel podnošljiva kombinacija Citrofita i coca cole za to popiti? I jel se uopće smije uzimati toliko kapi Citrofita na dan a da si ne spališ želudac i okolne organe?
A šta ćeš ga piti s tim otrovom!? Ubaci ga u čaj s medom, neki sok, vodu.

Nego zbog čega bi ga pila? Ako je samo imuniteta radi- ne moraš se odmah baciti na 30 kapi, dovoljno je i 10 kapi dnevno.
30 kapi piješ jedino ako se želiš riješiti neke beštije.

Inače, ja perem zube s njim i super je.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:02   #15
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Antiparazitni program mi je pomogao da ručam 40 dana..jer jedem onoliko koliko moram; da preživim. Nemam zdravstvenih tegoba pa sam po sadržaju mislila da ne može štetiti, i uz njega kupila Citrofit.
Ne shvaćam ovo. Pomogao ti je da ručaš 40 dana. Što, prije nisi ručala, i nakon toga nisi ručala? Nemaš zdravstvenih tegoba a krenula si antiparazitnim programom?

Mislim, ako jedeš koliko moraš da bi preživjela (ne znam što ti to znači - pa svi bi trebali jesti koliko im je potrebno, ne više i ne manje), u čemu je problem? I zašto ne ručaš? Ako ti treba nekakav specijalni program da bi ti pomogao da jedeš (a ljudima obično ne treba pomoć da bi jeli), tada je to definitivno psihološko-zdravstveni problem.
Lisbeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 09:38   #16
Probao upravo Grapefruit, isto koncentrat grejpa ali ugodnog ukusa.
Branexy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 11:49   #17
Quote:
Lisbeth kaže: Pogledaj post
Ne shvaćam ovo. Pomogao ti je da ručaš 40 dana. Što, prije nisi ručala, i nakon toga nisi ručala? Nemaš zdravstvenih tegoba a krenula si antiparazitnim programom?

Mislim, ako jedeš koliko moraš da bi preživjela (ne znam što ti to znači - pa svi bi trebali jesti koliko im je potrebno, ne više i ne manje), u čemu je problem? I zašto ne ručaš? Ako ti treba nekakav specijalni program da bi ti pomogao da jedeš (a ljudima obično ne treba pomoć da bi jeli), tada je to definitivno psihološko-zdravstveni problem.
Da. Ne uživam u hrani. Veliki broj ljudi jede više no što treba. I ne vidim u čemu je problem. Gazirana pića su mi odvratnog okusa a osobito coca cola...i ne bih to pila da me plaćaju. Vrlo sam probirljiva u prehrani..moj organizam je naviknut na malu količinu hrane. I kada bi ljudi pazili što jedu i piju imali bi manje tegoba. A što se tiče ručka; terapija antiparazitnog programa nalaže da se uzima na pun želudac (postoje obveze koje sprečavaju čovjeka da pojede normalan ručak; često je to improvizacija kod zaposlenih ljudi).
Psihološko - zdravstveni problem je unositi različite količine hrane (često nepotrebne), i još k tome ne prazniti crijeva po nekoliko dana. Zbog toga imamo priliku vidjeti pretile ljude.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 16:24   #18
Koristila sam citrofit.
Pomogao mi je riješiti problem sa kožom lica, uvijek neke akne, crvenilo.
Pila sam ga i mazala po licu..sve se povuklo, sad više nemam problema tj ništa se nije povratilo.
Preporučam citrofit!
Ima gorak okus ali nije to ništa što se ne može preživjeti a vidim da ima sad već kupiti i sa poboljšanim okusom.
mandy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 09:42   #19
Quote:
mandy11 kaže: Pogledaj post
Koristila sam citrofit.
Pomogao mi je riješiti problem sa kožom lica, uvijek neke akne, crvenilo.
Pila sam ga i mazala po licu..sve se povuklo, sad više nemam problema tj ništa se nije povratilo.
Preporučam citrofit!
Ima gorak okus ali nije to ništa što se ne može preživjeti a vidim da ima sad već kupiti i sa poboljšanim okusom.
Gdje ga ima za kupiti? Ljekarne, DM,...
HoneyBee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 17:51   #20
Quote:
HoneyBee kaže: Pogledaj post
Gdje ga ima za kupiti? Ljekarne, DM,...
Mozes ga preko neta naruciti, a imas ga u bio&bio.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.