Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2006., 02:36   #81
Quote:
kotulica kaže:
Ne znam ni ja . Ni meni to baš nije jasno. Ali evo vidiš, ima nas svakakvih.

nije vazno jel se sexao ili nije, vazno je da shvati u cemu je problem i pocne raditi na sebi....
a nikad se nece pomaknuti s tocke ako ne promijeni misljenje kako su mu svi krivi osim njega, kako mi cure trazimo kretene i kako je on zapravo super a mi to ne vidimo....... ???
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:41   #82
Quote:
little_devil kaže:
nije vazno jel se sexao ili nije, vazno je da shvati u cemu je problem i pocne raditi na sebi....
a nikad se nece pomaknuti s tocke ako ne promijeni misljenje kako su mu svi krivi osim njega, kako mi cure trazimo kretene i kako je on zapravo super a mi to ne vidimo....... ???
De to mu reci, to ti je dobro
__________________
Da nije našla muškarca, žena bi pripitomila neku drugu životinju...
Crax GP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:44   #83
Quote:
little_devil kaže:
decko moze biti i dobar i brizan i pametan i samouvjeren i zgodan i frajer u isto vrijeme...a vjeruj mi, takvih ima sve vise
Mi očito ne živimo na istom planetu...
valentino-15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:48   #84
Quote:
Crax GP kaže:
De to mu reci, to ti je dobro

ok. mozda sam malo gruba ali ja sam bila u takvoj situaciji do 16-e godine, bila sam toliko sramezljiva da nisam mogla pogledati nekome u oci ili prosetati sama gradom a decki me apsolutno nisu primjecivali niti su zeljeli imati posla sa mnom...... onda sam se trgnula i radila na sebi godinama (komunikacija, samopuzdanje, samopostovanje, znanje, osobnost, humor, stil, drzanje, hod, izgled)..... i sad je i vise nego sjajno.......
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:50   #85
Quote:
little_devil kaže:
nije vazno jel se sexao ili nije, vazno je da shvati u cemu je problem i pocne raditi na sebi....
a nikad se nece pomaknuti s tocke ako ne promijeni misljenje kako su mu svi krivi osim njega, kako mi cure trazimo kretene i kako je on zapravo super a mi to ne vidimo....... ???

Ja sam se samo malo zezala na njegov račun. Meni se čini da je on večeras malo u bedu. Mlad je još i vjerujem da on razumije ovo o čemu ti pričaš. Naletila sam na neke njegove postove od ranije i mislim da je mladić OK. Koliko sam od ranije pročita, on je imao seksualne odnose s curom ali je ovdje, izgleda da nas zabavi, prodao priču da nije.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 04:44   #86
Quote:
outofspace kaže:
Aj vi meni lijepo živili! pozdrav
Ona je sponzorusa, a ti si sezajebo jer si otisel na WC!

A ustvari, kaj ce ti sponzorusa!

Osim ak nisi nogometas...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 04:51   #87
Quote:
Natch kaže:
gle, bog nas sve gleda, i vjeruj mi da ce i tebe nagraditi.
There is no God!
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 04:56   #88
I na kraju, s takvim stavovima, ne cudim se sto si djevac s 26...
Nemoj me krivo shavtit, ali nekaj moras promjenit u svom odnosu prema ljepsem spolu.
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 11:11   #89
Quote:
kotulica kaže:
Ja sam se samo malo zezala na njegov račun. Meni se čini da je on večeras malo u bedu. Mlad je još i vjerujem da on razumije ovo o čemu ti pričaš. Naletila sam na neke njegove postove od ranije i mislim da je mladić OK. Koliko sam od ranije pročita, on je imao seksualne odnose s curom ali je ovdje, izgleda da nas zabavi, prodao priču da nije.
Ništa ja ovdje ne shvaćam zlonamjerno. Zapravo me zabavlja. Ali ni u jednom trenutku vam nisam lagao. Da, imam seksualna iskustva, ali bez penetracije onom stvari i bez toga mi nije problem ženu dovesti do vrhunca.

Ali to nije stvar, opet naglašavam, ove teme. Previše čitate između redaka.
Ja trenutno ne želim vezu, niti ju tražim. Stvar je u tome da je cura mom frendu rekla da želi upoznat dečka s mojim karakteristikama, da joj je dosta "kretena". To je bio njihov dogovor. Znači cura je rekla da želi upoznati nekog tko ima unutarnje kvalitete. A kad smo se upoznali, ocijenila me na temelju fizičkog izgleda u roku 20 min. Mrzim blind date. Ali ovo nije bilo, bar sam tako mislio, stvar upoznavanja radi veze i nekog instant skakanja u krevet, već čisto upoznavanje i zajebancija. Meni ne smeta da mene neko procjenjuje po izgledu, ali me smeta kad ta osoba kaže da traži unutarnje kvalitete, a ocjenjuje me strogo po izgledu.
Nadam se da je sad većina vas shvatila, jer neki već jesu i sinoć, u čemu je kvaka
outofspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 11:44   #90
Stari, ti si prezahtjevan.
Ne možeš od prosječne žene očekivati tu dubinu o kojoj ti pričaš (iako te potpuno razumijem). To što ti tražiš je rijetkost.
Nađi neku glupaču i deri, čisto iz zanimacije, a na taj način privlačiš i ostale pičke, jer one imaju neki instinkt da se kreću u rojevima...tj. ak ni jedna pička oko tebe ne zuji misle da nešto ne štima pa i ostale izbjegavaju.
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:01   #91
Quote:
NeVeR kaže:
Tebi ce bit yebeno na tulumu forumasa
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:11   #92
I ja sam padala na frajere dok se jednom nisam sva polomila i sad već dugo imam dobricu, nježnu, pažljivu i sretna sam
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:19   #93
Quote:
outofspace kaže:
Ništa ja ovdje ne shvaćam zlonamjerno. Zapravo me zabavlja. Ali ni u jednom trenutku vam nisam lagao. Da, imam seksualna iskustva, ali bez penetracije onom stvari i bez toga mi nije problem ženu dovesti do vrhunca.

Ali to nije stvar, opet naglašavam, ove teme. Previše čitate između redaka.
Ja trenutno ne želim vezu, niti ju tražim. Stvar je u tome da je cura mom frendu rekla da želi upoznat dečka s mojim karakteristikama, da joj je dosta "kretena". To je bio njihov dogovor. Znači cura je rekla da želi upoznati nekog tko ima unutarnje kvalitete. A kad smo se upoznali, ocijenila me na temelju fizičkog izgleda u roku 20 min. Mrzim blind date. Ali ovo nije bilo, bar sam tako mislio, stvar upoznavanja radi veze i nekog instant skakanja u krevet, već čisto upoznavanje i zajebancija. Meni ne smeta da mene neko procjenjuje po izgledu, ali me smeta kad ta osoba kaže da traži unutarnje kvalitete, a ocjenjuje me strogo po izgledu.
Nadam se da je sad većina vas shvatila, jer neki već jesu i sinoć, u čemu je kvaka
a kako ti znas da te ona procijenila po izgledu?
to govori samo o tvojim kompleksima, oprosti?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:21   #94
Quote:
spy kaže:
Stari, ti si prezahtjevan.
Ne možeš od prosječne žene očekivati tu dubinu o kojoj ti pričaš (iako te potpuno razumijem). To što ti tražiš je rijetkost.
Nađi neku glupaču i deri, čisto iz zanimacije, a na taj način privlačiš i ostale pičke, jer one imaju neki instinkt da se kreću u rojevima...tj. ak ni jedna pička oko tebe ne zuji misle da nešto ne štima pa i ostale izbjegavaju.

kako ste vi ljudi meni super, nema sta........ ccc
sto muskarac prvo primjeti na zeni kad je upozna? izgled
jel to tako? naravno da je........

a mi zene bi prvo trebale prijetiti onu unutarnju ljepotu.... yeah, right...
dvostruki standardi............

i ponovno zelim reci da dobar decko moze biti frajer, da jedno ne iskljucuje drugo...

evo, ja recimo imam komada koji super izgleda, super je graden, ima svoj stil - sjajno se oblaci, cijeli zivot je nesto trenirao, uspjesan je, natprojecno inteligentan, kreativan i jos super kuha i nije ogranicen, ima definitivno briljantan um a dobar.... nisam upoznala bolju i nesebicniju osobu od njega..... brizan, drag, romantican.........
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:27   #95
Quote:
little_devil kaže:
evo, ja recimo imam komada koji super izgleda, super je graden, ima svoj stil - sjajno se oblaci, cijeli zivot je nesto trenirao, uspjesan je, natprojecno inteligentan, kreativan i jos super kuha i nije ogranicen, ima definitivno briljantan um a dobar.... nisam upoznala bolju i nesebicniju osobu od njega..... brizan, drag, romantican.........
a u pizdu materinu. pitaj ga dal ima starijeg brata.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:32   #96
Quote:
Natch kaže:
a u pizdu materinu. pitaj ga dal ima starijeg brata.


ha ha a nema, evo, on ima 29, i na moju srecu, zauzet je
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:45   #97
Quote:
little_devil kaže:
kako ste vi ljudi meni super, nema sta........ ccc
sto muskarac prvo primjeti na zeni kad je upozna? izgled
jel to tako? naravno da je........
a mi zene bi prvo trebale prijetiti onu unutarnju ljepotu.... yeah, right...
dvostruki standardi............
Ne.
Ja sam shvatio da tip traži neku dublju povezanost a to je teško naći.
Ne zanima ga ni prolazna jebačina, samo radi jebačine, tako da ne vjerujem da je srž ovoga "nitko mi neda pičke jer sam ružan".
Ja mislim da je teže naći normalnu ženu nego zgodnu (isto je i sa muškarcima), a ako se poklopi oboje kao kod tebe to je idealno, a između dobrote i ljepote uvijek bi izabrao dobrotu, ne radi političke korektnosti nego jer mi je lakše gledat celulit nego slušat pizdarije.
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:47   #98
Quote:
spy kaže:
Ne.
Ja sam shvatio da tip traži neku dublju povezanost a to je teško naći.
Ne zanima ga ni prolazna jebačina, samo radi jebačine, tako da ne vjerujem da je srž ovoga "nitko mi neda pičke jer sam ružan".
Ja mislim da je teže naći normalnu ženu nego zgodnu. (isto je i sa muškarcima)
a normalnu i zgodnu?! mission impossible?!
inchun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:51   #99
Quote:
inchun kaže:
a normalnu i zgodnu?! mission impossible?!
ne bih rekla
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:52   #100
Quote:
inchun kaže:
a normalnu i zgodnu?! mission impossible?!
Meni je to pogotovo teško jer za svaku zgodnu ženu koja bi bila samnom pomislio bi da nije normalna
spy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.