Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2011., 23:30   #941
I nosi ogrlicu samo kad ide u šetnju...
Kako moja greška šta zapišava oko kuće? Pa piša jedno 10 puta dnevno ja mislim, ne misliš valjda da bi ga treba isto toliko puta voditi vanka?
kvisko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 23:42   #942
da ga vodiš 5-6 puta i da piša po 2 puta ne bi (toliko) pišao u kući
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 23:48   #943
Quote:
kvisko123 kaže: Pogledaj post
I nosi ogrlicu samo kad ide u šetnju...
Kako moja greška šta zapišava oko kuće? Pa piša jedno 10 puta dnevno ja mislim, ne misliš valjda da bi ga treba isto toliko puta voditi vanka?
A mislila sam da sam bila jasna..ako je navikao pišati oko kuće pišat će i kasniej oko kuće...neće ga dizanje noge u tome spriječiti..
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 23:57   #944
Neman baš previše iskustva s psima (šta se vidi jel ) al mislim da odrasli psi rijeđe i mokre i šporkavaju se, a mogu sigurno i malo trpit za razliku od šteneta, pa sam smatra da zbog toga kasnije neću imat ovih problema...
Ne znam kako vi stignete vodit pse 5-6 puta vani al meni je to puno previše...vodim ga 2 puta, ujutro i navećer...po pola sata,sat,dva...kako kada...
Najčešće se šporkaje samo vani, al nikako da tako počme i s pišanjem...
kvisko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 00:00   #945
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
A mislila sam da sam bila jasna..ako je navikao pišati oko kuće pišat će i kasniej oko kuće...neće ga dizanje noge u tome spriječiti..
Slažem se oko ovoga al djelomično samo, naime moj zna bit u šetnji po 2 sata u šetnji i popiša se jednom u vrh glave, kad počme dizat nogu onda će označavat teritorij svako malo pa će samim time i pišat vanka više, zar ne?
kvisko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 00:15   #946
Ne!!!
Ja imam vrt ispred stana..i moj pas nikad u njega ne ide..jer ga zapišava !!!!
Ako ga ikad pustim znam da moram dežurati s gumom i ispirati limune i palmu i sve što je tamo..

Ako imaju priliku mokrit onda će mokrit...savjetujem ikastraciju jer često puta više ne osjećaju potrebu baš čuvat svaku kap za slijedeću travku ili grm pa se ispišaju večim dijelom odmah...a puno manje kasnije..

Ženke sumalo drugačije, one isprazne mjehur odmah.
A kako stignemo..a nekako stignemo..2 puta je malo..
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 08:55   #947
Moj stoji na ogromnom balkonu, koji je oko dvi strane kuće...i kao štene se naučija šporkavati na jednom kraju i pošto je bija štene sam mu to dozvoljava...i sad muku mučim da ga odviknem od toga...ne mogu ga tu ne puštat ko ti u vrt jer tu stoji stalno kad nije u šetnji...
Ikastracija? Ovo mi je nepoznat pojam? Kastracija znamo svi šta je, ali za Ikastraciju nisan nikad čua...
kvisko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 12:22   #948
Quote:
kvisko123 kaže: Pogledaj post
Moj stoji na ogromnom balkonu, koji je oko dvi strane kuće...i kao štene se naučija šporkavati na jednom kraju i pošto je bija štene sam mu to dozvoljava...i sad muku mučim da ga odviknem od toga...ne mogu ga tu ne puštat ko ti u vrt jer tu stoji stalno kad nije u šetnji...
Ikastracija? Ovo mi je nepoznat pojam? Kastracija znamo svi šta je, ali za Ikastraciju nisan nikad čua...
O Bože kastracija...ono i je trebalo biti razmaknuto.
Nećeš ga naučiti da piša i kenja van kuće ako ga samo dva puta izvodiš...
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 14:36   #949
evo novi ljubimac je stigao!
Zove se Maxy ,
ima 8 tjedana !











Peso je 3 dana kod mene , nikad se nije upiskio niti pokakio u kuci ,
trazi svaki put , zaigran je i spava po cijele dane! :-D
death2fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 14:51   #950
AAaaaaaaaaaaaaaaaaa

plišanaaaaacccccccccccc lijepi je
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 00:57   #951
Ajmeeeeeeeeeeeee !!!!!!
Predivaaaaaaaaaaaan jeeeeee, mali medooooooo !!!
Jedvaaa cekaam i ja svog malog samojedica !
MinaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 15:55   #952
ajme predivni su vam psi, sve ljepši od ljepšeg
obožavam pse, a samojed mi je oduvijek bio najljepši, susjed ga je imao pa sam saznala sve o njemu.. ali nikad nisam imala financija da si kupim jednog.. ali sad sam u prilici dobiti samojeda starog 2 godine. jedini problem je što recimo odnedavno živim u malom stanu pa me zanima vaše mišljenje - kako bi (i jel bi) se prilagodio na život u stanu? imao bi svoje mjesto na balkonu (zatvorenom), šetnje i održavanje psa nije problem. znači, samo stan? jer ako ne, plakala bih ali radije ga ne bih ni uzimala
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 16:37   #953
uzmi ga...ali ne na balkon..
samojed voli biti blizu vlasnika...uz noge, pored tebe i tako...nemoj ga kažnajvati balkonom..

daj mu dovoljno kretanja i možete živjeti i u 20m2
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 15:52   #954
Kojeg komercijalnog proizvođača hrane smatrate najboljim za samojeda? Sad bi mi pas trebao preć na hranu za odrasle, tako da razmišljam što uzeti.
xxxaschxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 15:56   #955
POgledaj od boljih preimum ili superpremium hrana koja je sa dodatcima omege za kožu i koja je najbolja za pse sviejtle dlake
Ili pređi na BARF

Aleva također ima liniju hrane od ribe za pse sa svijetlom dlakom..
Trainer
TOTW
CANIDAE

guglaj dalje..sve su to dobre klope
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 15:58   #956
Moja jede Canida hranu
Tabby is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 16:05   #957
Quote:
Tabby kaže: Pogledaj post
Moja jede Canida hranu
CanidaE !!!
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 18:26   #958
Pozdrav ljudi, planiram uzeti štene samojeda, malo sam se raspitao, i pronašao u jednoj od domaćih uzgajivačnica mladog dečka.
Ima rodovnicu, a star je mjesec dana, tako da bi nakon još toliko mogao ići po njega. Pokazat ću vam slike, pa možda netko tko se razumije da prokomentira kako mu se čini.









Ova zadnja je malo veća, ako su ove prije prevelike za forum mogu sve tako linkati, meni u redu izgleda.

http://img412.imageshack.us/img412/4316/82650226.jpg
TopDrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 21:44   #959
ovo nije fotoalbum vaših ljubimaca nego pasminska tema stoga ne zatrpavati temu slikama. želite li se hvaliti fotkicama otvorite si temu na fotoalbumu.
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 16:25   #960
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
POgledaj od boljih preimum ili superpremium hrana koja je sa dodatcima omege za kožu i koja je najbolja za pse sviejtle dlake
Ili pređi na BARF

Aleva također ima liniju hrane od ribe za pse sa svijetlom dlakom..
Trainer
TOTW
CANIDAE

guglaj dalje..sve su to dobre klope
Moj klopa Allevu ( janjetina&riža ), znači od ribe je za pse sa svijetlom dlakom ? Da li je to ona nova Allevina hrana ( skuplja ) ili staro pakiranje što ima i po kilu i pol ? Da ne uzimam veliko pakiranje, a možda mu okus ne bude pasao.

I da vas pitam - ima problema sa upaljenim zubnim mesom i kamencem, redovno mu dajem žvakalice raznorazne kosti, spirulina alge tvrde, ali nikakvo poboljšanje. Svaki dan pojede i jabuku . Što je najbolje da kupim ?
inferNobile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.