Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2014., 19:00   #201
Sve sam šlajfala, oribala i 2 sloja farbe.

Iznenađujuće, ali nisam bijelu koristila
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 19:23   #202
nego koju?
što si brusila (šlajfala)? puno drvo ili neku izvedenicu?
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 22:11   #203
Išla sam na let's go crazy varijantu
Puno drvo, jelovinu na komodi i stolice ne znam koje drvo, iako je jedna bila furnirana.
Čeka me još furnirana komodica koja ima kao neki sjajni premaz, vidjet ću kako će to ispasti.
Moram se oporaviti od farbanja ugradbenog ormara, drvo, ali je valjda bilo nečim mazano i koliko god sam ga izbrusila izvana nije baš dobro uhvatilo, izbilo je drugi dan nešto žućkasto, a unutrašnjost- Barbie roza.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 07:14   #204
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Išla sam na let's go crazy varijantu
pa ti si već u otočnom điru!
stvarno si brza. od ideje do realizacije = 5 minuta.
bravo za let`s go crazy odluku!
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 22:13   #205
Quote:
djon vejn kaže: Pogledaj post
Evo boja baš za namještaj i ide direktno bez skidanja brušenjem furnira, melamina i sl.

http://www.les-decoratives.com/en/16...untry-0l5.html
Jel netko koristio ovu boju za ivericu ili za recimo ulazna protuprovalna vrata?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 18:02   #206
Imam pitanje, radimo sami police u ostavi ali bi ih htjeli dati negdje pofarbati u bijelo. Da li se moze negdje dati na bojanje police i letve? Mi imamo mali stan pa bi negdje dali na farbanje. Da li postoji takva usluga u zg?

Hvala!
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 19:48   #207
Ako bi netko bio voljan pomoći

Imam jedan stari ormar izvana dobar, a unutrašnjost mu je grozna. E sad zanima me čime se može osvježiti ta unutarnja strana? Prebojati nečim...ali da se i dalje vidi struktura drveta? Neka lazura ili što se inače za to koristi?
Evo na slici se vidi kako to izgleda



Zahvalna
IncredibleMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 14:49   #208
kupila sam prije godinu i vise preko njuskala jednu ogromnu kuci za lutku, koja međutim sluzi kao polica za knjige.
covjek ju je sam radio i jednostavno je super, no napravljena je od, ja cu reci iverice preko koje je nesto zaljepljeno, kao imitacija svijetlog drva.
kod mene je sve bijelo, pa sam ju ja obojila u bijelo, no boja se ljusti pri svakoj ogrebotini.

Ima li joj spasa?
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 18:14   #209
Quote:
titulus_ kaže: Pogledaj post
kupila sam prije godinu i vise preko njuskala jednu ogromnu kuci za lutku, koja međutim sluzi kao polica za knjige.
covjek ju je sam radio i jednostavno je super, no napravljena je od, ja cu reci iverice preko koje je nesto zaljepljeno, kao imitacija svijetlog drva.
kod mene je sve bijelo, pa sam ju ja obojila u bijelo, no boja se ljusti pri svakoj ogrebotini.

Ima li joj spasa?
Prebrusi i sve ispočetka.Stavi primer ,pa bijeli lak ili kupi 2 u 1.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 12:20   #210
Ako netko ima predodžbu koja lazura bi bojom odgovarala namještaju koji je hrast sonoma. Gledala sam Belinku i slična mi je Belton staro drvo. Ali nisam naj sigurnija za tu nijansu. Bojala bi prozore u taj hrast sonoma nijansu pa sad tražim što bi to moglo biti.
Elabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 12:40   #211
Quote:
Elabela kaže: Pogledaj post
Ako netko ima predodžbu koja lazura bi bojom odgovarala namještaju koji je hrast sonoma. Gledala sam Belinku i slična mi je Belton staro drvo. Ali nisam naj sigurnija za tu nijansu. Bojala bi prozore u taj hrast sonoma nijansu pa sad tražim što bi to moglo biti.
A ja nebih prozore uopće uparivala bojom sa namještajem.Vjerujem da nećeš cijeli život u stanu imati namještaj u toj boji....
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:37   #212
Ma ja se nisam naj sretnije izrazila. Upravo sam ošlajfala mahagonij lazuru sa prozora i rezultat nakon šmirglanja je baš osvježenje nakon stare boje. Nemam namještaj u sonoma hrastu,ali mi to lijepo izgleda. Nebi sad opet neku tamnu boju. A ta sonoma je pomalo sivkasta i neutralna.
Elabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 17:14   #213
Quote:
Elabela kaže: Pogledaj post
Ma ja se nisam naj sretnije izrazila. Upravo sam ošlajfala mahagonij lazuru sa prozora i rezultat nakon šmirglanja je baš osvježenje nakon stare boje. Nemam namještaj u sonoma hrastu,ali mi to lijepo izgleda. Nebi sad opet neku tamnu boju. A ta sonoma je pomalo sivkasta i neutralna.
Neznam,kod mene može proći samo ili prirodno drvo prelakirano bezbojnim mat lakom,bijela stolarija,ili eventualno neka mat tamno siva ali aluminijska,neznam kako bi izgledali drveni lakirani tamno sivi prozori
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 15:55   #214
I mi bi naj bolje to bezbojnom lazurom,ali nam je ostalo na mjestima tamnijeg od stare lazure pa ne može proći sa bezbojnim.
Elabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 16:31   #215
mogla bi dostrugati staru lazuru komadićima ravnog stakla (rad sa rukavicama)
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 20:58   #216
Za struganje starih naliča, a pogotovo lazura najboljim mi se pokazao nožić skalpela, širi, naravno. Može i bez rukavica
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 17:48   #217
Ma ja sam lijepo kupila novu šlakfericu i skinula sve da golog drveta. Sad mogu lakirati bezbojnim,jer su prozori kao iz trgovine. Nema ništa bez dobrog alata.
Elabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 17:50   #218
Quote:
Elabela kaže: Pogledaj post
Ma ja sam lijepo kupila novu šlakfericu i skinula sve da golog drveta. Sad mogu lakirati bezbojnim,jer su prozori kao iz trgovine. Nema ništa bez dobrog alata.
Bravo!
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 21:49   #219
Da li mi mozete preporuciti kako da pofarbam na ormaru ove crne elemente u bijelo? Glatka je povrsina.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 00:59   #220
Ako nije baš sjajna glatka površina,a čini mi se da nije,staviš prvo primer,čak i dvije ruke i kada se osuši bijelu boju,isto dvije ruke.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.