Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Nove web stranice

Nove web stranice Recenzije novih sajtova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 12:31   #1
Svijet Filma

Blog o vijestima, najava, recenzijama, trailerima i svemu ostalom vezano uz filmove i serije.

Relativno smo novi (godinu dana), ali nam posjećenost, pogotovo zadnjih nekoliko mjeseci poprilično raste.

Ako vam se svidi što vidite, dodajte nas i na Facebooku jer smo tamo najaktivniji.

http://svijetfilma.eu/
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 14:37   #2
moram prokomentirati jednu jedinu stvar koja me je otjerala od tvog bloga koji sam pratila preko RSS feeda: nepismenost.
ne znaš deklinirati, strana imena pogotovo, i sintaksa rečenica je užasna. evo jedan friški primjer: "4 Stephen King mini-serije koje bi trebale biti napravljene za kino"

zašto nije ovakav naslov: "Četiri mini-serije Stephena Kinga koje..."? što uopće znači "Stephen King serije"? koristiš osobno ime kao pridjev i to potpuno krivo. da su serije insprirane knjigama Stephena Kinga, moglo bi se napisati "četiri Stephen Kingovske serije".

još jedan primjer: "Nova serija prema knjizi Good Omens od pisaca Neil Gaiman (American Gods) i Terry Pratchett (Discworld), prve informacije o seriji, glumcima David Tennant i Michael Sheen, te prve slika."

zašto, o zašto ne dekliniraš imena? na stranu nepotrebna kobasica od rečenice.
"Nova serija prema knjizi Good Omens od pisaca Neila Gaimana (American Gods) i Terryja Pratchetta (Discworld). Prve informacije o seriji, glumcima Davidu Tennantu i Michaelu Sheenu te prve slike."

i kako pročitati cijeli tekst kad ubiješ volju za čitanjem već naslovom?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2020., 20:32   #3
Kako mi se ova stranica cesto nadje na news feedu, ponekad bacim oko, medjutim odmah mi se smuci od tolike nepismenosti.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2020., 17:27   #4
Dragi kolege, ne stoje vam primjedbe.
Jasno je da je autor u školi umjesto lektire gledao adekvatne filmove. Da je drugačije, website bi mu se zvao Svijet knjige, a ne Svijet filma.
Uzgred, uvodni post je sasvim ispravan.
Pozdrav svima.
Mobil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.