Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2016., 18:07   #1121
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Stela imam pitanje Na ovoj trećoj slici vidim da ti je kosa pri korijenu u nekoj smeđoj nijansi,i,zanima me da li je to tvoja prirodna boja kose ili je farbano? Ako je farbano da mi kažeš koja je boja korištena.
To je moja, nisam se farbala već 4 mj

Poslano sa mog LT26i koristeći Tapatalk
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Old 31.10.2016., 01:17   #1122
ultramundane, bejo, hvala vam!!

Zar će ove godine biti 0 halloween lookova??

Ovo su moja dva ovogodišnja, a doći će i treći, nadam se
Ako vas zanimaju fotke u većoj rez., klik na blog u potpisu!







Uzurpatorica is offline  
Old 31.10.2016., 08:14   #1123
Uzurpatorice ovo je savršenoooo,divim ti se

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Old 31.10.2016., 09:19   #1124
Divno! Koliko ti vremena treba za jedan ovakav Look?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 31.10.2016., 13:48   #1125
Ja večeras idem na Harrry Potter parti, ali mislim da se neću ništa posebno maljati jer moram prije crtat projekt pa neam vremena. Ali mislim da ću neki basic film noir look izvuči u pol sata prije, pa puknem fotku
Acid_2 is offline  
Old 02.11.2016., 00:34   #1126
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Uzurpatorice ovo je savršenoooo,divim ti se
Hvala!!!

Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Divno! Koliko ti vremena treba za jedan ovakav Look?
Hmm... u prosjeku mi ode 6-7h. Dok smislim što ću pa malo pauze, i tako... no, da uhvatim 100% fokusirano, bez stajanja, bilo bi minimalno 3h
Uzurpatorica is offline  
Old 02.11.2016., 08:16   #1127
uzurpatorice pogledala sam tvoj zadnji video, optička iluzija je fenomenalna, i tvoja preciznost, smirenost, i dobra glazba, kao i uvijek ali ono što me najviše "muči" je tvoja boja kose, svaki put kad ju vidim dođe mi luda luda želja da se (opet) pofarbam u crveno, i točno mi se najviše sviđa taj zagasiti bakreni ton tvoje kose... ali znam da je to previše posla, pa se danima pokušavam zaustaviti u toj ideji.


uh!!
ultramundane is offline  
Old 08.11.2016., 13:31   #1128
Uzurpatorice, ovaj ljubičasti look bih voljela isprobati, ako se ikad vidimo tak ćeš me srediti haha, savršeno!

Ove godine nisam stigla ništa, samo jedan običniji i jedan na sam Halloween za izlazak pa evo fotkice...





Poslano sa mog LT26i koristeći Tapatalk
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Old 21.11.2016., 03:04   #1129
Uzurpatorica - već sam svud komentirala, sve je predivno, a u ovaj ljubičasti look sam buljila jedno pola sata. Iduće bih od tebe htjela vidjet malo više ekspermentiranja s ruževima u običnim, beauty lookovima i malo više odmaka od tvojih signature ciglastih nijansi. Ionako si next level, ali baš me zanimaju i neke sasvim drugačije nijanse ruža na tebi. Npr. ja bih ti stavila neki narančasti ili vatreno crveni, mislim da bi ti mrak išlo uz kosu, ten i oči.

Stela - nisi dugo napravila nude oči/kričava usta, ajde jedan za mene. Baš me zanima kak bi izgledalo s plavom kosom, to mi je inače na tebi oduvijek najdraža kombinacija.

Makeupgeek - lijepo je, samo vježbaj. Obrve obavezno trebaš skratiti na vanjskim kutevima, imaš predivne oči, a one ti ih "vuku" prema dolje.. Vodi se shemicom koju ti je edition limitee ostavila.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 07.12.2017., 11:50   #1130
Tema nam je jako zamrla,uvijek sam rado čekala neki look..pa evo jednog mog,slikano mobitelom jer mi je laptop otišao pa ne mogu s fotićem slikati..zanima me vaše mišljenje

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 09.12.2017., 09:33   #1131
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Tema nam je jako zamrla,uvijek sam rado čekala neki look..pa evo jednog mog,slikano mobitelom jer mi je laptop otišao pa ne mogu s fotićem slikati..zanima me vaše mišljenje

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Meni se svidja i lijepo ti stoji. Ja bih samo jos mrvu rumenila (mozda uzivo imas pa je fotic pojeo). I jako si lijepa.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 09.12.2017., 09:35   #1132
Drago mi je da se ova krasna tema pokusava oziviti. Slazem se sa Hell Blonde, tocno to sam i ja htjela napisati. Daj jos koji look!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Old 09.12.2017., 12:21   #1133
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Meni se svidja i lijepo ti stoji. Ja bih samo jos mrvu rumenila (mozda uzivo imas pa je fotic pojeo). I jako si lijepa.
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Drago mi je da se ova krasna tema pokusava oziviti. Slazem se sa Hell Blonde, tocno to sam i ja htjela napisati. Daj jos koji look!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Jaoooo čitam ovo i instant sam porumenila
Hvala vam cure
A ja vam ne stavljam rumenilo jer se stalno crvenim,rumenim kako god haha..kad mi je vruće,kad je hladno,kad mi je ugodno,kad mi je neugodno all time ..imam neko rumenilo par puta ga stavila ne znam što bi rekla,navikla sam bit bez njega
I još jednom hvalaa

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 09.12.2017., 17:43   #1134
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Jaoooo čitam ovo i instant sam porumenila
Hvala vam cure
A ja vam ne stavljam rumenilo jer se stalno crvenim,rumenim kako god haha..kad mi je vruće,kad je hladno,kad mi je ugodno,kad mi je neugodno all time ..imam neko rumenilo par puta ga stavila ne znam što bi rekla,navikla sam bit bez njega
I još jednom hvalaa

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

baš si zgodničkaaa isto glasam za malo više rumenila barem kad se fotkaš, super što je tema živnula, kad budem bolja i malo se ohrabrim možda se i ja pridružim
maslelu is offline  
Old 09.12.2017., 18:37   #1135
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
baš si zgodničkaaa isto glasam za malo više rumenila barem kad se fotkaš, super što je tema živnula, kad budem bolja i malo se ohrabrim možda se i ja pridružim
Hvala ti a ubacit ću ga onda,kako vi kažete..imam jedno od catrice rumenilo i ono je neko rekla bih neutralno,drugo je od sleeka u onoj paleti s onim za konturiranje i highlighterom,ali je neko ne znam kakvo..to mi je šminka za posao pa zato ne stavljam rumenilo ..trebala bi i ti koju slikicu ubaciti lijepa si

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 28.12.2017., 22:01   #1136
Bok cure

Tražim nekoga tko bi me našminkao za Novu godinu, tj na staru godinu, a da nije preskupo, pa ako netko od vas ovdje inače šminka druge, ili znate nekoga tko to radi, a da je na području Novog Zagreba najbolje, ili u centru negdje, pliz javite mi se u inbox

Najbitnije su mi oči i obrve, jer ja se ne znam dobro našminkati :/ bar da zablistam malo na taj dan
little gypsy is offline  
Old 30.12.2017., 13:07   #1137
I ja trazim sminkericu za novu, tj da me sutra nasminka, ali ne mogu naci pa ne mogi. Cure, gdje da nadjem nekoga? Ne mora biti ni smnka cijelog lica, oci su mi najbitnije, onako malo jaci, dramaticni look, i da bude do 200 kn. Mislim da je to ok.

Stavila sam na fejs u jednoj grupi da trazim nekoga, aki javljaju mi se samo one profi sminkerice za 500 kn, to ukljucuje cupanje obrva, njega lica itd itd. Ne trebam to, i preskupo mi je to za sminku za jednu vecer. Gdje naci nekoga samo da mi oci naminka?
n0_limits is offline  
Old 06.01.2018., 13:49   #1138
Moj svakodnevni make up. Većina ljudi kaže da je malo "previše"ali meni nije. Volim kad se vidi.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
euphoriah is offline  
Old 06.01.2018., 14:20   #1139
Različiti make up looks #4 [pročitati uvodni post!]

Baš sam poželjela nakon godinu dana objaviti neki look (nekad mi je ovo bila najdraža tema šmrc šmrc), i vidim da ima jedna nova objava

Euphoriah-mislim da nije stvar u tome previše/premalo nečega vec da trebaš jos malo prakse i znanja. Čini mi se da je puder dosta neujednačen i da bi sve skupa bilo ljepše da jos poradis na tome. Rumenilo možda u manjoj količini i da je manje roza, a vise neutralno ili cak da vise ide na bronze, čini mi se da bi uz tvoju put to bolje pristajalo.

Od mene neki od zadnjih lookova...








Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Old 06.01.2018., 14:33   #1140
Jako ti je lose izblendano sjenilo euphoriah + ovo sto Stela kaze. Vidi malo kako Stela radi, ona isto voli da se vidi.

Krasni novi lookovi Stela. Meni si najljepsa sa najmanje sminke doduse, samo jarki ruz. Al nanosis sjenilo i blendas za deserku, kaj je, je! Icini mi se da si malo pretjerala s konturama/ bronzerom na celu u prvom looku. Otherwise,daj jos!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.