Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2012., 15:55   #1
O.š. Augusta Šenoe, Selska

Pozdrav,
zanimaju me osobna iskustva roditelja i učenika sa nastavom, nastavnicima, znanjem i disciplinom u navedenoj školi.

p.s.Stanujemo u neposrednoj blizini, ali derutni izgled škole i neposredna blizina prometnice nas odbija od pomisli da tu upišemo svoga prvašića..(Prošetali smo ulaznim hodnikom i prvim katom koji nas podsjećaju na zatvor, osobito nakon uredne iako po godinama gradnje još starije škole na Ljubljanici)
Hvala
sony07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 20:33   #2
Quote:
sony07 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
zanimaju me osobna iskustva roditelja i učenika sa nastavom, nastavnicima, znanjem i disciplinom u navedenoj školi.

p.s.Stanujemo u neposrednoj blizini, ali derutni izgled škole i neposredna blizina prometnice nas odbija od pomisli da tu upišemo svoga prvašića..(Prošetali smo ulaznim hodnikom i prvim katom koji nas podsjećaju na zatvor, osobito nakon uredne iako po godinama gradnje još starije škole na Ljubljanici)
Hvala
Mojih dvoje djece je završilo Šenou, a treće još pohađa.
Škola izgleda sve jadnije, ali su učitelji te škole,veći dio njih, mrak!
U školi je malo žešća disciplina, što smatram izvrsnim. Učitelji su,većinom, kreativni.Škola je vježbaonica Učiteljskog i Filozofskog Fakulteta i mnogi učitelji Šenoe su mentori.
Kriteriji ocjenjivanja i zahtjevi prema učenicima su dosta viši nego u drugim školama te je često bilo nezadovoljstava među roditeljima. Meni je ponekad isto bilo krivo, ali kroz školovanje moje djece vidim da je to bilo dobro po njih. Znanje koje djeca dobiju u Šenoi je odlično i trajno i da imam još djece svakako bih ih upisala tamo.
didaktika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 21:09   #3
[ i da imam još djece svakako bih ih upisala tamo.[/QUOTE]

Ovo je stvarno ohrabrujuce.puno hvala.
Bas danas smo bili na upisu i dojmovi su oprecni...gospoda pedagog i gdA.defektolog su bile drage,ali zgrada nema centimetra neunistenog inventara
Odabrali smo nakon mozganja Senou,pa uz Bozju pomoc krecemo u novo zivotno doba!!!
sony07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 10:34   #4
Quote:
sony07 kaže: Pogledaj post
[ i da imam još djece svakako bih ih upisala tamo.
Ovo je stvarno ohrabrujuce.puno hvala.
Bas danas smo bili na upisu i dojmovi su oprecni...gospoda pedagog i gdA.defektolog su bile drage,ali zgrada nema centimetra neunistenog inventara
Odabrali smo nakon mozganja Senou,pa uz Bozju pomoc krecemo u novo zivotno doba!!![/QUOTE]

Podižem temu i molim za iskustva roditelja i djece. Imamo predškolca pa mozgamo gdje ga upisati a ova škola nam je najbliže.
__________________
kocka do kocke kockicaaaa
Minda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 22:55   #5
Naše iskustvo nije baš pozitivno. Nadam se tome da za par godina vidim da je taj dril u visim razredima koristio mojoj djeci, ali da sad upisujem klince sigurno bi ih upisivala u os Ljubljanica.
folne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 11:37   #6
I ja ponovno dižem temu. Zanimaju me vaša iskustva s ovom školom. Ove jeseni krećemo zbor preseljenja u 2. razred, pa me zanima kakvi su nastavnici, jeste li zadovoljni produženim boravkom, koliko su posvećeni djeci i učenju, kakva je prehrana u boravku?? I mi smo malo ostali zatečeni derutnim izgledom škole i prenatrpanim hodnicima, ali važnije nam je od svega kvaliteta odnosa učenika i nastavnika. Molim za bilo kakvu informaciju. Hvala! ;-)
Alisa AL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.