Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 17:02   #221
Jel.netko bio u skor vrijeme na uvijanju trepavica i gdje
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 22:45   #222
Nazalost moje iskustvo s bojanjem trepavica je jakkoooo lose.... izasla sam iz salona sa smedjim mrljama na kapku i iapod ociju, koje se ne daju skinuti. I imam jos jedan dan da to nekako rijesim, dok ne pocnem raditi. a da ne pricam da mi je koza na kapku i ispod toliko osjetljiva i ostecena.
Prvi i zadnji put
hajty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 19:48   #223
Quote:
lightblue kaže: Pogledaj post
konacno je odzvonilo ishlapljelim kemikalijama
nova metoda minivala se radi sa plasticnim uvijacima,moze se raditi bilo koja duzina trepavica,a kemikalija je u jako malom pakiranju i za jednokratnu upotrebu.znaci,cim se otvori,aplicira se i to je jedina garancija da nije oksidirala.
ponavljam se,minival trepavica je tretman za ukrotiti ravne,neposlusne trepavice

za volumen i njihovo brojcano stanje treba koristiti neke druge metode
a meni su ravne i poslušne. Hoće mi li ih taj minival uviti ili ne? Da li postoji neki napredak u metodi do danas?
Imam tamno smeđe trepavice, da li ih se onda uopće isplati i farbati uz minival (saloni sada obično nude te dvije usluge zajedno) tj. hoće li se vidjeti kakav efekt jer glupo mi je stavljati farbu ako mi ne treba.

Još jedno meni bitno pitanje, da li se neposredno nakon tretmana (recimo prvih sat vremena) vidi kakva promjena na kapcima ili okolnoj koži, vidjela sam neku sliku gdje koža izgleda nekako ranjeno pa ne znam je li to slučajnost. Htjela bi da mi starci kad se vratim doma nakon tretmana ništa ne skuže.
Beauty-pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 20:59   #224
Question Salon za bojanje trepki

Imate kakvu dobru preporuku za salon na Knežiji il okolnim kvartovima?
glamwizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 11:56   #225
Bok curke!

Jel koja od vas možda isprobala uvijanje trepavica tom nekom novom 'lash lift' tehnikom? Slike prije i poslije tretmana izgledaju zbilja impresivno, ali me zanima ima li koja od vas informacije iz prve ruke?
https://www.facebook.com/KozmetickiS...type=3&theater

Imam baš ravne i svijetle trepavice pa mislim da bi ovo možda bilo super rješenje za mene...
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 14:36   #226
I mene zanimaju dojmovi. Ja planiram otici, ali ne znam hocu li stici ovaj tjedan, napisat cu poslije svoje dojmove
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 12:44   #227
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
I mene zanimaju dojmovi. Ja planiram otici, ali ne znam hocu li stici ovaj tjedan, napisat cu poslije svoje dojmove
Jesi otišla možda?
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 18:35   #228
Jesam. Tretman traje dosta dugo, lezis i zmiris.
Razlika je poprilicna u trepavicama prije i poslije. Jos sam ih i obojala i bez problema sam mogla ici bez maskare a oci su bas dobro izgledale. Dobro mi je sto popusta postepeno, nakon nekih 4,5 tjedana sam primjetila da vise nisu tako uvijene. Mozda bi mi i duze trajale da sam ih bolje pazila, dok sam skidala sminku, nisam ih bas "mazila".
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 18:40   #229
Sad ću i ja zbilja morati otici jer zbilja super zvuči

Što znači dugo, koliko minuta otprilike? Jesi možda primijetila neke negativne posljedice, tipa da ti trepavice jače ispadaju?
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 10:32   #230
Meni je izgledalo kao citavo poslijepodne al bilo je oko sat vremena. Nisu mi nista jace ispadale. Nije me peklo, nista mi nije smetalo.
Vidjela sam da i Martina Medur ima to u svom salonu
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 23:52   #231
kakve su cijene uvijanja i bojanja trepavica u tom salonu gdje si bila, ili kod martine, svejedno?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:58   #232
150 kn je u Noi. Nesto malo vise je kod Martine, ona ima cjenik online, gledala sam ga nedavno ali zaboravila sam
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 18:45   #233
Ja sam bila u Lashes&more (Noa nekad) i okej mi je bilo al kasnije kao da su mi se vrhovi trepavica isusile.. Dok stavim maskaru izgledaju mi ocerupano..

Mozda nije trebala staviti tu tekucinu na cijele trepavice, nego samo korijen..Ako je tako stavila.. Jel nekome ispalo drugacije kod njih?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 18:26   #234
meni su trepavice dosta losije nakon tretmana, bila sam kod martine medur i nisam bas zadovoljna, jedno oko je bilo dosta manje uvijeno od drugog na kraju pa sam jedva cekala da popusti

to je bilo na pocetku, mozda se sad uvjezbala
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 09:23   #235
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...85&oe=5A0818A3

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...c6&oe=59C473B9

evo ovako to izgleda kad ja radim

sve sto vas zanima, slobodno pitajte
od ovoga gore sto sam vidjela - losioni za uvijanje se ne stavljaju ni na korijen, ni na vrh, samo u sredinu, zato su vam vrhovi isuseni, jer su "spaljeni"
mora se paziti da se oba losiona drze tocno istu kolicinu vremena na trepaicama, inace ce jedna biti manje, druga vise uvijena, ja stopericu upalim i mirna sam

opcenito, to vam minimalno utjece na trepavice, u smislu da se one podignu i tak stoje i to je to. ispadanje nema veze s tim. trepavice su nesto najbrzerastuce sto imamo na tijelu i svaki dan ispadaju, zivotni vijek im je 3 mjeseca, samo mi to ne primjetimo toliko kao kosu npr.
__________________
@studiomarijanis
Satine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 09:25   #236
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...85&oe=5A0818A3

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...c6&oe=59C473B9

evo ovako to izgleda kad ja radim

sve sto vas zanima, slobodno pitajte
od ovoga gore sto sam vidjela - losioni za uvijanje se ne stavljaju ni na korijen, ni na vrh, samo u sredinu, zato su vam vrhovi isuseni, jer su "spaljeni"
mora se paziti da se oba losiona drze tocno istu kolicinu vremena na trepaicama, inace ce jedna biti manje, druga vise uvijena, ja stopericu upalim i mirna sam

opcenito, to vam minimalno utjece na trepavice, u smislu da se one podignu i tak stoje i to je to. ispadanje nema veze s tim. trepavice su nesto najbrzerastuce sto imamo na tijelu i svaki dan ispadaju, zivotni vijek im je 3 mjeseca, samo mi to ne primjetimo toliko kao kosu npr.
__________________
@studiomarijanis
Satine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 11:21   #237
Quote:
Satine kaže: Pogledaj post
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...85&oe=5A0818A3

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...c6&oe=59C473B9

evo ovako to izgleda kad ja radim

sve sto vas zanima, slobodno pitajte
od ovoga gore sto sam vidjela - losioni za uvijanje se ne stavljaju ni na korijen, ni na vrh, samo u sredinu, zato su vam vrhovi isuseni, jer su "spaljeni"
mora se paziti da se oba losiona drze tocno istu kolicinu vremena na trepaicama, inace ce jedna biti manje, druga vise uvijena, ja stopericu upalim i mirna sam

opcenito, to vam minimalno utjece na trepavice, u smislu da se one podignu i tak stoje i to je to. ispadanje nema veze s tim. trepavice su nesto najbrzerastuce sto imamo na tijelu i svaki dan ispadaju, zivotni vijek im je 3 mjeseca, samo mi to ne primjetimo toliko kao kosu npr.

Bok, koji je tvoj studio? I koja je cijena? Hvala
__________________
:)
just5ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 15:55   #238
Quote:
just5ra kaže: Pogledaj post
Bok, koji je tvoj studio? I koja je cijena? Hvala
evo pisem u inbox, da ne ispadne reklama
__________________
@studiomarijanis
Satine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:43   #239
Meni su ispale kao na donjoj slici i iskreno, to mi je nekak preuvinuto
Mislim da bi se trepavice trebale uvijati od korjena kao kad ih ja uvinem uvijacem

Recimo ovo na gornjoj slici mi je super - da l je moguce da je do trepavica da je takva razlika?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 07:53   #240
Molim vas preporuku za salon gdje dobro rade uvijanje trepavica!
Htjela bih to probati.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.