Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

Pogledaj rezultate ankete: Maksimirski stadion
Rekonstrukcija 131 39.46%
Novi stadion na drugoj lokaciji 201 60.54%
Glasovatelji: 332. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2015., 15:13   #1581
Quote:
Krševan kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zašto se Maksimir nebi etapno rekonstruirao npr da se skroz sruši istočna tribina pa izgradi skroz nova sa krovom sličnog kapaciteta ali i sa boljim uvjetima pa nakon toga zapadna. Sjever i jug mislim da nisu toliko kritične. Ljudi moji, Grad Zagreb i proračun od 7 miljardi???

Primjer Udineseov Friuli na kojem je ostavljena glavna natkrivena tribina a gradile su se ostale 3 iznova i to su se utakmice igrale svo to vrijeme.
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...44&oe=563F8780
Nešto slčno su izveli i u Harkivu s Metalistovim stadionom za EP.

Quote:
Krševan kaže: Pogledaj post
Sva sreća jer da nisam jer bi inače bio na rubu očaja ko mi je gradonačelnik a opet i tome liku je stalo do populizma a valjda bi pozitivno odjeknulo sređivanje stadiona a do sad su bile bitnije fontane...
Naslov ti sve govori:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...06/240967.aspx

nvnk is offline  
Old 25.08.2015., 15:37   #1582
Država u krizi a vi pričate o novom stadionu. -->Mission impossible. Puste želje.

Lokacija: Sviđa mi se kako je to riješeno u Kansas Cityju. Na istoj lokaciji su Football i baseball stadion i imaju zajedničko parkiralište. Dakle, Maksimir bi otpao. Također, u Splitu ni "Stari plac" ni "Poljud" nisu na istoj lokaciji pa nitko nije radio probleme kod preseljenja. Kod Arene Zagreb je veliko parkiralište (od Arena Centra) pa nebi bilo loše izgraditi stadion sjevernije od Arene. Preko ceste, sjeverno od Jadranske avenije. Zapadno od McDonaldsa. Tramvaj dolazi i s Avenije Dubrovnik i sa Knežije (na sjeveru).
dallas1974 is offline  
Old 28.08.2017., 20:53   #1583
Stadion

Kada bi barem napravili donje tribine da izgleda kao stadion, ovako kada gledaš utakmicu na tv-u, kao da je stadion bez tribina
79davor is offline  
Old 28.08.2017., 21:10   #1584
Quote:
79davor kaže: Pogledaj post
Kada bi barem napravili donje tribine da izgleda kao stadion, ovako kada gledaš utakmicu na tv-u, kao da je stadion bez tribina
I mene to baš kopka u zadnje vrijeme.
Cirka Oko is offline  
Old 28.08.2017., 22:15   #1585
Neka tribine budu respekt prema stadionu.
Grimble Gromble is offline  
Old 03.09.2017., 10:38   #1586
Evo i ozbiljno...tema je zapravo i GNK...

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/...jutra/6514849/
Quote:
Znalo se da će pasti kiša, ali tko je mogao povjerovati da će maksimirski travnjak puknuti do propasti? Pa u Zagrebu je nešto ozbiljnije počelo padati oko 17 sati, možda koju minutu ranije, a nogometno igralište ekspresno se pretvorilo u bazen, za svega tri sata. Premda je u njega zadnjih godina uloženo dosta novca i nekoliko je puta obnavljan, barem djelomično ako ne u cijelosti, pa je ugrađeno i grijanje, evidentno je u lošem stanju, ne valja mu drenaža. Jer da se zbog ovakvih kiša odgađaju dvoboji u Engleskoj, pitanje je bi li koja liga tako završila.
Kak to odjednom? Priče otprije par godina o drenaži, grijanju, čudims, pokazuju u koju se močvaru pretvorio nogomet, sada i doslovno:

Krenulo je od 30 milijuna
https://www.tportal.hr/sport/clanak/...-kuna-20110601

Al, kae i 60-70 milijuna: https://m.vecernji.hr/sport/mamic-ot...stadion-300869

Do danas se ne zna koliko love su "uložili", a rezultat je kaljuža seoskog igrališta
__________________
Quod nocet, saepe docet
štancer is offline  
Old 03.09.2017., 11:00   #1587
Ovo je za DORH po hitnom postupku jer ako staviš u matematiku da je na Poljudu novo od drenaže pa svih slojeva i dva puta mijenjana trava (Ultra) a cifra je manja od 8 milj kuna dok je za bazen na kabriolet stadionu "potrošeno" najmanje 30 mij kuna zapitaš se koji su to razmjeri pljačke nakon kojih netko mora reagirat.

Ovo je samo teren a brojka ulupana u kabriolet se svojedobno vrtila oko 100 milj eura a sve skupa izgleda bože me sačuvaj.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 03.09.2017., 11:01   #1588
Ovaj stadion bi trebalo srušiti do temelja, bez obzira na ulupane i pokradene milijune. Sve 4 tribine su različite, a prvi red počinje valjda na 20 metara visine i 50 metara udaljen od terena, još je sve odvojeno međusobno. Ideja da se na ovo stavi krov je moronska jer bi stadion izgledao još ružnije nego sad. Povući sredstva iz EU i sagraditi novi stadion I onda je svizac zamotao....
Tomica1 is offline  
Old 03.09.2017., 11:01   #1589
Al zato kapelica nije bila natopljena
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 03.09.2017., 13:51   #1590
kad mamić i mafija odu iz gnk-a srušiti cijeli stadion i tako ostaviti 7 dana da vjetar odnese sav smrad koji se tamo nakupljao godinama. pa početi graditi ispočetka.
kao is offline  
Old 03.09.2017., 13:57   #1591
Produljio bih ja tih 7 dana, a ne bi bilo lose ni neke egzorciste pozvati...
WilsonEduardo28 is offline  
Old 03.09.2017., 14:51   #1592
Ne bu dost samo sedam dana.
ronac zg is offline  
Old 03.09.2017., 15:12   #1593
Sedam godina.

Ovo je užas, danas na prijenosi izgleda nikad gore. Pa vidite tu umjetnu travu iza gola, kako je jebeno prljava. Pogledaj taj parking oko terena, kuratz parking, kao kakav napušteni aerodrom, komotno se avion parkira između tribine i terena. Pa jebem te živote, najjadniji (glavni) grad u Europi.

I onda kamera baci pogled na jadni jug, tribina je plava, prolazi žuti, rub obojen u narančasto.
mitch is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.