Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 00:00   #1
Halloween (2018)


Već kada trebaš raditi reebot franšize, napravi to kako treba. Halloween filmovi snimaju se već zamalo 40 godina i usprkos generalnom padu kvalitete (priznam H20 kao zanimljiv i generalno dopadljiv uradak) izgleda da ju je nemoguće zatući i zakopati. Pa, dobro, Rod Zombie se potrudio, ali svojski, da napravi baš to. I nakon što su skoro svi rekli da je njegov Halloween II fijasko epskih razmjera, stvari nisu izgledale dobro za zakrabuljenog Mickyja. No, kako smo ipak u vremenu nemaštovitosti i raznih obrada, tako i on dobiva svoju posljednju šansu. ALI... (sad dolazimo do onog dijela gdje ovakve stvari treba raditi kako treba) posljednji fajt će imati ni više ni manje nego s Jamie Lee Curtis. Njezina Laurie Strode još jednom će imati ljuti boj sa starim neprijateljem i neće biti sama. Filmu se vraća i tata franšize, John Carpenter, koji će pak biti jedan od producenata kao i tehnički savjetnik te će se malo zaigrati i glazbenim notama, ispolirati staru temu. Projekt je tek u fazi predprodukcije, ali već su izbacili promotivnu fotku (i izgleda cool) te se ne zna još ništa o samoj radnji osim toga da će Carpenter izbaciti hrpu gluposti koje su ubacili ostali filmovi i s kojima nije bio nikad zadovoljan.

__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 11:54   #2
Sinoć sam vidjela da se Jamie Lee vraća, predobra vijest. Zaintrigirana sam i jedva čekam nove informacije.

Jamie Lee kao Laurie Strode savkih 20 god: 1978, 1998 i 2018. (+nastavci).

Nadam se da se vraća vrijeme horrora, kvalitetno snimljenih i sa dobrom glumom i pričom. It nije razočarao, možda nas konačno nakon 20 godina čeka dostojan Halloween nastavak.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:19   #3
otopile se zalihe
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 14:09   #4
Nije valjda opet
mecs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 09:39   #5


Što je Halloween bez Halloweena Prigodno, nova promotivna slija.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:45   #6
I dalje rekreiraju original sa ranom na ruci
Imam high hopes za ovaj film!
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 17:02   #7
Uf što je Jamie Lee stara.
Znači li to još jedan reboot, ali ovaj puta reboot nastavaka?

Baš me zanima kako će to opet izvesti, s obzirom da je već bio H20, koji je imao za temu suočavanje sa prošlosti ostarjele heroine, pritom ignorirajući sve poslije dvojke.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:32   #8
Ja jedva cekam ovo.
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 01:10   #9
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Jamie Lee kao Laurie Strode savkih 20 god: 1978, 1998 i 2018. (+nastavci).
2002. si promašila.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 02:02   #10
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
2002. si promašila.
E da, Jamie je bila i u nastavku iz 2002 kad ju je bata napokon roknuo.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 10:04   #11
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
2002. si promašila.
To je taj dio + nastavci kao.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 10:33   #12
ovo je nastavak ili je ovo remake 1. filma?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 10:34   #13
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ovo je nastavak ili je ovo remake 1. filma?
Nastavak ali ignorira sve osim originalnog filma (i možda Halloween 2, ali nisam sigurna).
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 10:36   #14
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Nastavak ali ignorira sve osim originalnog filma (i možda Halloween 2, ali nisam sigurna).
znači ignorira i H20 (1998)?

ok, dobro da znam
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 13:17   #15
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
znači ignorira i H20 (1998)?

ok, dobro da znam
Navodno da. Meni je žao zbog tog, H20 mi paše u priču.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:04   #16
Pa bilo bi glupo realno napraviti nastavak H20 kad mu ova na kraju odsekla glavu.
Sta, zalepio glavu nazad?
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:17   #17
Ne bih rekao da ignorira H20, niti Resurrection. Jest on njoj zabio noz u ledja i ona je onda pala s visine. Ali otvoreno je. Niti su pakazali da je umrla, niti sahranu. Znaci "Laurie Strode" nije umrla.

Btw. ona je ostarila, ali predobro se drzi za svoje godine. Jedva cekam 2018 xD

Zadnje uređivanje Zelenko : 02.11.2017. at 14:18. Reason: Dodavanje
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:20   #18
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
Pa bilo bi glupo realno napraviti nastavak H20 kad mu ova na kraju odsekla glavu.
Sta, zalepio glavu nazad?
Nije ona je odsjekla policajcu glavu. To je objašnjeno u Resurrection (mislim). A Michael se izvukao.
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:22   #19
Quote:
Zeleni89 kaže: Pogledaj post
Ne bih rekao da ignorira H20, niti Resurrection. Jest on njoj zabio noz u ledja i ona je onda pala s visine. Ali otvoreno je. Niti su pakazali da je umrla, niti sahranu. Znaci "Laurie Strode" nije umrla.

Btw. ona je ostarila, ali predobro se drzi za svoje godine. Jedva cekam 2018 xD
a nije do toga što mi kažemo, tako scenaristi kažu

Evo malo guglanja:
Quote:
It picks up after the first one and it pretends that none of the others were made. It’s gonna be fun. There’s a really talented director and it was well-written. I’m impressed.
Kaže Carpenter
link
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:49   #20
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
a nije do toga što mi kažemo, tako scenaristi kažu

Evo malo guglanja:
Kaže Carpenter
link
Dobro, publika nije glupa. Mogli su sve povezati da ne ispadne kao neki jeftin remake ili neki film koji je bezveze. Trebali su povezati..

Ko zna mozda je ona u ovom filmu baba i unuk joj mozda Michael hehe
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.