Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 15:22   #221
Kupuje li netko erotsko rublje sa nekog web shopa izvan hrvatske,npr lovehoney,vidim da su dosta povoljniji od naših web shopova.
luna0101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:45   #222
erotsko rublje je sexy
volim kad to partnerica obuce
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 09:13   #223
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ovo sam ja po zimi ja sam najveći zimogroz ikad. Po zimi nosim potkošulju obavezno tj ne samo po zimi nego onda kad osjetim da mi je jako hladno. I obične pamučne gaćice koje nisu ništ posebno al su udobne. Meni je jedino fascinantno da netko nosi štrample ispod hlača,ja osjetim anksioznost zamišljajući to.
Za 20 god. bit ćeš anksiozna kada bubrezi i jajnici pokažu pravo stanje
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:31   #224
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
Pokrećem ovu temu jer me zanimaju realna ženska (također,su dobrodošla i muška) mišljenja o sexy/erotskom donjem rublju kada se radi o našoj "divnoj" Hrvatskoj.
1. Za početak kakvo mišljenje imate o sexy/erotskom rublju?
2. Nosite li ga? Radi koga? Radi sebe? ili Da uzbudite partnera? ili Da privučete partnera jer je izgubio/ili gubi interes za vas? ili je u igri neki drugi razlog koji ovdje nije naveden?
3. Smatrate li da je sexy/erotsko donje rublje grijeh? Ne ismijavajte ovo pitanje,jer sam čula i takvih odgovora. "To je grijeh. Bog će vas kazniti zbog npr.haltera,sexy haljinica." Znam da je suludo,no ipak živimo u zemlji na "brdovitom Balkanu".
Eto,raspišite se.
Ja osobno obožavam sexy/erotsko donje rublje. Obožavam ga i jako često ga nosim. I radi dragog,ali PRVENSTVENO radi sebe. Žena sam i želim i volim uživati u svakom segmentu svoje ženstvenosti.

Prekjučer sam sa sex shopa sa kojeg inače naručujem sav svoj sexy repertoar i igračke naručila ovaj bombon:

Kakve veze ima naša divna Hrvatska s temom, jedino to ne kužim, ali dobro.

1.
2. DA. Radi oboje. DA. DA...i NE. (ako muškarac izgubi interes ni donje rublje neće pomoći)
3. Ne smatram. Tko ti je to rekao? Zapravo, ne vjerujem da ti je to itko rekao.


Sviđa mi se tvoj bombon koji si naručila.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger