Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2017., 14:40   #321
Cowboy kaze da je izgubija borbu zbog eye pokea. Jos jednom - ilegalne stvari triba teze kaznjavat. Da je recimo Lawleru skinut bod, Cowboy bi dobija. Da su Woodlyja stavili na parter kad se uvatija za ogradu, mozda bi ga Maia submita.


Ovako opomena, dvi ... nema nekog ucinka, dosta boraca jos uvik radi istu stvar jer znaju da ce proc sa opomenom.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 21:53   #322
Quote:
padre pagani kaže: Pogledaj post
Ajd kad već dumamo šbbkbb i kad bi Jones otišao kategoriju više...
Na stranu naš Stipe, ali nekako mislim da bi JJ-u ogromne probleme pravio Werdum, uz benefit za gledatelje u vidu atraktivne borbe.
Gledajući neke stare mečeve mislim da bi Werdum tu izvlačio hrpu svojih oružja, od letećeg starta pa nadalje.
Ne gotivim nijednog i baš zato bi volio vidjeti taj mečap jel.
Werdum je sad već napunio 40 godina, a i pitanje kad bi došlo do te borbe kad bi to bilo. Ako i uopće bude ovo sa Lesnarom. Evo mala usporedba Jonesa i teškaša kroz slike:








Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Ovako opomena, dvi ... nema nekog ucinka, dosta boraca jos uvik radi istu stvar jer znaju da ce proc sa opomenom.
Ja bih odmah to kažnjavao, ili uveo žute kartone kao u PRIDE-u, svaki žuti 10% od plaće, 3 žuta diskvalifikacija.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 22:08   #323
Ne treba zaboraviti ni to da Jones ima uz Struvea najveći reach u UFC-u
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 23:57   #324
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=K-55JBktBfM


Zanimljiva analiza Eddie Brava za mec Woodly - Maia.
TOWER 7
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 12:12   #325
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
TOWER 7
Flat earth
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 20:23   #326
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ne treba zaboraviti ni to da Jones ima uz Struvea najveći reach u UFC-u
Baš sam to komentirao koju stranicu prije
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
A sto se tice reacha, pa on ima najveci reach u UFC-u u biti, mislim da je jedino sa Struveom izjednacen po tomu.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:42   #327
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Flat earth


Look it up
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 00:55   #328
UFC 214: The Thrill and the Agony - Preview

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:41   #329
Dobro se dobrim vraća, ovo je najbolji mogući scenarij za DC-a, ja kad sam gledao Roganov intervju mislio sam, nema šanse da DC ovo prežvaka, ...teško je i sad ali ipak malo bolje. Jedino osataje žal što je imao i narokanog Jonesa u šaci do high kicka, previše se opustio, čim je počeo odmahivat glavom (kao niš mi nemreš) nije slutilo na dobro. Ovo otvara i ocpiju 3. borbe, ak se Jones izvuce s suspenzijom do 2 god max, makar vidim da je puno ljudi protiv toga ( ne razumijem zašto), jer bolje od ovog match upa trenutno ne postoji u svijetu borbe. koliki je Jonesov ego, i kakav je sociopat kad može fejkat onaj govor za oscara i još uvjek misliti da je odabran i predodređen od Boga da bude najveći, a zapravo je blažen od steroida i da mu to ne smeta, kolko god on trollao DC-a da je on samo jedan u nizu i da nema problema s njim, isitna je da ga je zamisao od poraza tolko grozila da je morao dobiti i pod cijenu očitog pada na testu.
Zaprška is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.