Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 22:11   #21
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Izgleda da Ledet nema protivnika, da je ovaj matchup otpao: Justin Ledet vs. Dmitriy Sosnovskiy.
Nađen Ledetu novi protivnik:

Quote:
Sosnovskiy was removed from the card on September 10 and replaced by promotional newcomer Zu Anyanwu.
Ne znam koji je ovaj lik, ne pratim onaj "contender", ali vidim da je tamo imao nastup: http://www.sherdog.com/fighter/Azunna-Anyanwu-68352
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 11:31   #22
Meni je Stan isto iritantan.

DC mi je posta najbolji, pogotovo sad kad se pocea zajebavat sa Roganom.




Evo slusan Brancha na MMA hour, lik je luuuuud Luke bolje da ga shvati jako ozbiljno.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:38   #23
Poslušao Stanna kod Ariela na MMA hour, kakav kralj od čovjeka. Otišao je na bolji posao.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:08   #24
UFC Fight Night Countdown: Rockhold vs Branch

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 12:45   #25
Meni je Stann najbolji, DC je solidan, a Cruz mozda ima najbolje znanje, ali nije dobar kao komentator. Ne valja mu delivery, sve nekako prerobotski govori.
Izgubili prvo Goldberga, pa sad Stanna, a ostaju im Grisham i takvi nekakvi likovi, nije dobro.
Uskoro ce i Rogan otic vjerojatno, a nebi me cudilo ni da Buffera smjene, pa cemo imat osjecaj ko da gledamo neku lijevu organizaciju.
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:55   #26
Čitam sad da je Alves otpao pa zar uvijek mora otpasti ili main ili co-main event, uvijek ono što nas najviše zanima, kvragu

Quote:
MMAjunkie today confirmed with promotion officials that Thiago Alves (22-11 MMA, 14-8 UFC) has been forced to withdraw from Saturday’s UFC Fight Night 116 co-headliner, and Mike Perry (10-1 MMA, 3-1 UFC) is in need of a new opponent.
Thiago Alves out of Saturday’s UFC co-headliner; replacement foe sought for Mike Perry |
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 19:43   #27
Quote:
Verter kaže: Pogledaj post
Meni je Stann najbolji, DC je solidan, a Cruz mozda ima najbolje znanje, ali nije dobar kao komentator. Ne valja mu delivery, sve nekako prerobotski govori.
Izgubili prvo Goldberga, pa sad Stanna, a ostaju im Grisham i takvi nekakvi likovi, nije dobro.
Uskoro ce i Rogan otic vjerojatno, a nebi me cudilo ni da Buffera smjene, pa cemo imat osjecaj ko da gledamo neku lijevu organizaciju.
Dobar je i Dan Hardy ali DC mi je najdraži. Valjda jer inaće ima odličan smisao za humor.
Upordown is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 20:11   #28
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Aha, baš je jedan moj prijatelj na jednom forumu otvorio temu na to ja sam se uvijek čudio, zapravo uvijek gledam dal ću vidjet kog borca, a da nije tetoviran u UFC-u

Znam jedino za Mirka kad je bio, a možda i neki borci tamo iz istočne Europe, Kavkaza.. u Americi je to normalno, još su žene najžešće u pogledu toga
Mislim da Anderson Silva nema tetovaža.
A ima i drugih, trebalo bi vidit slike. Nick i Nate Diaz, Jackare, JDS.
Upordown is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:49   #29
Quote:
Upordown kaže: Pogledaj post
Mislim da Anderson Silva nema tetovaža.
A ima i drugih, trebalo bi vidit slike. Nick i Nate Diaz, Jackare, JDS.
Vidiš vidiš, ima ih

-
-

Arantes isto bolestan, otpala i ta borba.

Felipe Arantes ill, fight with Luke Sanders pulled from Saturday’s UFC Fight Night 116 in Pittsburgh |

Najnovije stanje carda:

MAIN CARD (FS1, 10 p.m. ET)
Luke Rockhold vs. David Branch
Thiago Alves vs. Mike Perry
Hector Lombard vs. Anthony Smith
Gregor Gillespie vs. Jason Gonzalez
Sergio Moraes vs. Kamaru Usman
Zu Anyanwu vs. Justin Ledet

PRELIMINARY CARD (FS1, 8 p.m. ET)
Tony Martin vs. Olivier Aubin-Mercier
Anthony Hamilton vs. Daniel Spitz
Uriah Hall vs. Krzysztof Jotko
Gilbert Burns vs. Jason Saggo
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 23:02   #30
Rezultati vaganja:

MAIN CARD (FS1, 10 p.m. ET)
Luke Rockhold (185.5) vs. David Branch (186)
Mike Perry (170.5) vs. Alex Reyes (167.5)
Hector Lombard (186) vs. Anthony Smith (186)
Gregor Gillespie (155.5) vs. Jason Gonzalez (156)
Sergio Moraes (171) vs. Kamaru Usman (169.75)
Zu Anyanwu (263.5) vs. Justin Ledet (244.5)



PRELIMINARY CARD (FS1, 8 p.m. ET)
Tony Martin (156) vs. Olivier Aubin-Mercier (155)
Anthony Hamilton (255.75) vs. Daniel Spitz (244)
Uriah Hall (186) vs. Krzysztof Jotko (185)
Gilbert Burns (156) vs. Jason Saggo (156)

UFC Fight Night 116 weigh-in results: Rockhold (185.5), Branch (186) lead way |



ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:00   #31
Rockhold ne izgleda bas najbolje.


Inace, sta se tice ove borbe, svi su za Rockholda i realno on ovo dominantno dobiva. Medjutim, ne bi reka da je Branch bez sanse, Rockhold cak i kad je ozbiljan zna dobit udarac, jedan nek malo bolje sidne i baj-baj. Vec smo vidili da njegova brada nije od celika.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 23:33   #32
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Rockhold ne izgleda bas najbolje.
Meni su nekako on i Weidman uvijek više za LHW uvijek se čudim kako uspiju zadovoljit vagu za MW.

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:06   #33
Rockhold stvarno ima užasan boks, skoro opet popušio nokaut, čak bi reko da Bispingova pobjeda nije fluke, vrlo slično je izgledao ulazak u borbu.
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:54   #34
Odlican event


Rockhold ima tu manu di ostavlja dosta prostora kad se povlaci. Branch je pokaza kako se borit protiv njega, jednostavno ga se triba stalno pritiskat. Makar se Luke malo prilagodija nakon pocetka, Branch mu je zada dosta problema, da je netko drugi bija sa vise snage u udarcu, bilo bi hasta la vista.
Al grapling mu je brutalan, makar mu je Branch olako da mount. Poslin nema izlaza protiv tako vrhunskog igraca.
Branch je ispa pizda, ne zbog tapkanja, nego zbog pustih izjava prije meca.


Mike Perry brutalan po obicaju.


Gillespie odlicna borba, vrhunsko hrvanje i parter. Malo me zabrinija kad je pocea forsirat arm triangle choke, ali ga je na kraju uspija dobit.


Usman je pokaza zasto ga smatraju buducom zvijezdom, brutalan nokaut.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 01:10   #35
Odličan main event

Par vrhunskih nokauta, usman i perry rutinirano, a gillespie-gonzalez je jedna od boljih borbi ove godine.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:39   #36
Ne mogu vjerovat da je Ledet i Anyanwu bilo split decision. Pogled Ledeta sve govori. Inače najbolji fight night dosad u godini uz onaj event iz Meksika prije nekih misec dana.
SP red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:06   #37
Zaista odlicna priredba !!!
Pisem preko moba pa mi zeznuto za pisat, ali ukratko.

Nekako sam se i mislio da ce Burns i Saggo vecinom borbu drzati u stojci, jer vecinom tako biva kad se sastanu 2 vrhunska graplera. Ali koji nokaut Burnsa !! Kako ga je pokosio !!

Jotko bio odlican, sve je radio po meni kako treba, cak sam pomislio u jednom trenutku da gledamo prekid i Hall se onako vrati, covjece.

Teskasi potom brzo zavrsili iako je mozda trebalo mrvicu pustit. Onda slijede 2 borbe koje su jedine bile nekako ispod prosjeka za ovakav event borbi.

Usman je vjerojatno zacepio ustima svim kriticarima gdje ispada da ima samo dosadni, grinderski stil, isto brutala od zavrsnice. Gilespie i Gonzales fantasticno !!! Gilespie 10-0 i treba ga ozbiljno shvatit i bit ce zanimljivo za dalje ga pratit.

Lombard odlican 2 runde i Smith preokrece u 3-oj, ali mislim da nije prvi put da tako radi u borbi. Pobere batina i onda on zavrsi mec. Perry isto u svom elemntu, zao mi malo ovog lika sto je upao na 3 dana short notice.

Main event, Rockhold me dosta iznenadio u 1R, los bio, umalo i zavrsen. Sad jel to zbog dugog izbivanja iz oktagona, ne znam. Ali 2R skroz drugi Rockhold, onaj pravi. Bas mi zao sto Whittakera dugo nece bit, bas bi se dalo slozit dobrih meceva. Ali vidjet cemo sto ce biti nakon 217 i raspleta tog main eventa.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:56   #38
Bisping vjerovatno odlazi u mirovinu nakon GSP-a, a pobjednik tog meča bi treba protiv Whittakera. GSP je potpisa ugovor da mora barem jednom obranit titulu tako da bi moglo bit zanimljovo.
SP red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 11:48   #39
Quote:
SP red kaže: Pogledaj post
Bisping vjerovatno odlazi u mirovinu nakon GSP-a, a pobjednik tog meča bi treba protiv Whittakera. GSP je potpisa ugovor da mora barem jednom obranit titulu tako da bi moglo bit zanimljovo.
Aha, to sam jucer cuo, vidjet cemo sto ce bit. Weidman se isto nekako vratio protiv Gasteluma nakon 3 teska poraza, bit ce tu kombinacija, samo da se Whittaker sto prije vrati.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.