Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 12:00   #1
Deadpool 2 (2018)

Mislim da nema otvorena tema.

Nakon jako uspješnog prvog dijela, drugi nam u kina stiže 1.6.2018. Ryan Reynolds reprizira ulogu Wadea/Deadpoola dok će: Morena Baccarin (Vanessa), Brianna Hildebrand (NTW), Stefan Kapičić (Colossus), Leslie Uggams (Blind Al) i Karan Soni (Dopinder) također reprezirati svoje uloge.

David Leitch (John Wick) je preuzeo redateljsku palicu od Tim Millera.

Josh Brolin, poznat po ulozi Thanosa, će glumiti Cablea, dok ćemo Zazie Beetz vidjeti u ulozi Domino.

TEASER



canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 12:01   #2
Mene je nastavak Guardiansa razočarao.
Nadam se da neće i ovo...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 12:02   #3


canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 12:54   #4
Za razliku od prvog, dvojka me uopće ne privlači na odlazak u kino. Trailer bi morao biti mega-atraktivan da mi probudi interes.
Stoga ću rant ostavit nakon izlaska trailera.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:27   #5
Holivudski producenti su skuzili gdje se dobra lova ubira pa nam evo mora filmova sa superjunacima, cak su poceli radit filmove tipa batman protiv supermana, nadam se da iduce nece biti spuderman protiv poison ivy... najzalosnije je da ovakvi filmovi izgledaju kao racunalne igrice, a to nije nesto sta bi moralo imati mjesta u filmu osim u crticima... Sta god da naprave nece nadmasiti Batman Begins iz 2005 i The Dark Knight iz 2008 i The Dark Knight Rises iz 2012 koji su primjer kako bi film o superjunacima trebao izgledati-realno,napeto i bez pretjeranog pricanja gluposti i sf efekata cega u novim filmovima ima i previse. Preskacem kao i sve Justice ligove i slicne.
EarthExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:50   #6
Meni su već dosadili ljudi koji preozbiljno shvaćaju te superhero filmove i sada je moderno srati po njima. Jbt ako te ne zanima nemoj gledati, kao da nemaš druih blockbustera koji nisu povezani s njima. Po meni je većina tih filmova solidna, pogotovo od Marvela, filmovi koji će te zabaviti i opustiti. Ne očekujem da ću dobiti Odiseju kada ih idem gledati, ali danas je moderno srati po svemu. Ja se veselim filmu, prvi je bio dobar, vjerujem da drugi neće razočarati.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:09   #7
Očekujem odličnu zabavu kao i prvi film.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:25   #8
prvi film je bio genijalan,od dvojke očekujem da će sigurno biti lošija ali i dalje će to sigurno bit jako dobar film ako ništa za ubit jedno dosadno popodne...
a i Reynolds i Baccarin glume
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:09   #9
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Meni su već dosadili ljudi koji preozbiljno shvaćaju te superhero filmove i sada je moderno srati po njima. Jbt ako te ne zanima nemoj gledati, kao da nemaš druih blockbustera koji nisu povezani s njima. Po meni je većina tih filmova solidna, pogotovo od Marvela, filmovi koji će te zabaviti i opustiti. Ne očekujem da ću dobiti Odiseju kada ih idem gledati, ali danas je moderno srati po svemu. Ja se veselim filmu, prvi je bio dobar, vjerujem da drugi neće razočarati.
Upravo to. Opusti se i zabavi. Najbolje je kad krenu srat oni koji nisu ni gledali i unaprijed preskaču nadolazeće filmove, al da, sranje su.

To rečeno, zanima me jako Brolin i njegov Cable. Prvi dio nije ostavio prevelik utisak na mene, ali se nadam da će ovaj biti bolji.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 15:50   #10
Quote:
canca kaže: Pogledaj post
Josh Brolin, poznat po ulozi Thanosa...
Poznat po ulozi koja još nije niti došla do kina.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:46   #11
Tehnički, bio je već u 3 filma
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:10   #12
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Poznat po ulozi koja još nije niti došla do kina.
Obožavam ovakve postove.

Da, u stripovskom svijetu je poznat po ulozi Thanosa. Pojavljivao se već u creditima Age of Ultrona, a bio je i u "normalnom dijelu" filma Guardians of the Galaxy.

Je li još nešto nejasno ?
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:23   #13
Quote:
canca kaže: Pogledaj post
Obožavam ovakve postove.

Da, u stripovskom svijetu je poznat po ulozi Thanosa. Pojavljivao se već u creditima Age of Ultrona, a bio je i u "normalnom dijelu" filma Guardians of the Galaxy.

Je li još nešto nejasno ?
Da si bar spomenuo neke veće uloge a ne baš Thanosa
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:27   #14
Odlican glumac koji je sigurno do sada imao vece uloge od kratkog pojavljivanja u tim filmovima koje si naveo.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:29   #15
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Da si bar spomenuo neke veće uloge a ne baš Thanosa
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Odlican glumac koji je sigurno do sada imao vece uloge od kratkog pojavljivanja u tim filmovima koje si naveo.
U pravu ste obojica ali spomenuo sam Thanosa jer se veže za ovaj stripovski svijet, a gore sam ova dva naveo samo zato jer se "kolega" referirao na to kao da on već nije glumio Thanosa nego će tek biti u Infinity Waru.
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:52   #16
Ryan na instagramu, uz opis: "Let's do this."

Čekaju nas krokse opet

canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:26   #17
Vuče li Ryan kakve hercegovačke korijene?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 14:57   #18
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 16:19   #19
"TEASER"
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:10   #20
Kakav hajvan
canca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.