Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2005., 19:52   #21
Quote:
NoWa kaže:
graficki je Večernji u 17. stoljecu.
o ostalom necu govoriti
meni je ovo najbolji od svih preko nekoliko pokušaja zadnjih par godina
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 20:01   #22
Quote:
Lali Puna kaže:
meni je ovo najbolji od svih preko nekoliko pokušaja zadnjih par godina
al najbolji od najgorih isto nije pomak
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 21:19   #23
[QUOTE=Natch]sad cu vam ja objasniti: prosjecni citatelj vecernjeg je kv ili sss, s podrucja zagreba, muskog spola, place oko 3.200 kuna, sa nezaposlenom zenom i dvoje djece. ljut je na vladu, al psuje mesica, zanima ga politika (iskljucivo unutarnja) i sport.

QUOTE]



Ovo je ko da si mene opisala Jedino kaj sam SSS koji ipak nastoji ić na kakvu dodatnu edukaciju, ne psujem samo mesića (više sanadera ), sport mi i nije strast (al burek i ćevapi da ) a najbitnije je da nemam ženu tj nisam karo od 20 stoljeća i nemam vanbračne djece (bar se nadam )
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2005., 22:53   #24
Quote:
stitch kaže:
Baš me zanima koji su to "textovi", pogotovo jer je Jutarnji uzet kao primjer.

jutarnji nije nikakav primjer.. samo sam navela da sam (pro)čitala i jutarnji i večernji tih par dana..kako nemam apsolutno nikakvog razloga biti pristrana mene je jednostavno zasmetala količina grešaka čitajući večernjak.. ruku u vatru (ovako napamet) dajem za subotnje izdanje (onaj vikend kad je priveden gotovina).. ako si voljan i u prilici..usporedi ih.. sebi za dušu
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 13:47   #25
Večernji je, ovakav kakav je, najbolja dnevna novina u HR.

Što dovoljno govori o ostalima.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 13:54   #26
Zanimljivo mi je da što se novine lošije rade, prodaja je bolja. Tako da su sada ponovno ispred JL. Što dovoljno govori o hrvatskoj čitalačkoj publici. A za Gotovinu: da je Jutarnjem ušla u tisak naslovnica koja je već bila gotova, bila bi to bruka nad brukama, haha, plaćanje vina za Gotovinu bi bilo malo djete. JL je naime, bio doznao da je The Edge snimio uhićenje Ante Gotovine.
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 14:31   #27
Quote:
Natch kaže:
sad cu vam ja objasniti: prosjecni citatelj vecernjeg je kv ili sss, s podrucja zagreba, muskog spola, place oko 3.200 kuna, sa nezaposlenom zenom i dvoje djece. ljut je na vladu, al psuje mesica, zanima ga politika (iskljucivo unutarnja) i sport.

prosjecni citatelj jutarnjeg je mlada studentica sminkerica, koju zanimaju najnovije vijest iz big brothera. ukratko
Nekako mi se čini da tip koji ima 3200 čuna plaću, nezaposlenu ženu i dvoje djece ima pametnijih načina da sprdi svoju crkavicu od kupovanja tog sranja od Večernjaka. Isto tako nikad nisam upoznao ni jednu mladu studenticu šminkericu kojoj bi uopće palo na pamet da lovu troši na Jutarnji. Pa tko onda čita te "tiskovine"? To se i ja pitam.
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 20:05   #28
Kojeg li debilnog argumenta. Nema šest kuna dnevno za novine, a ima 14 za kutiju cigareta.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 07:35   #29
Quote:
stitch kaže:
Kojeg li debilnog argumenta. Nema šest kuna dnevno za novine, a ima 14 za kutiju cigareta.
Od tog "debilnog argumenta" debilniji je samo tvoj komentar.
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 19:29   #30
Quote:
oskar kruška kaže:
Od tog "debilnog argumenta" debilniji je samo tvoj komentar.
Nisi uspio smisliti ništa bolje? Vrati se u specijalnu školu.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 12:45   #31
Evo još jedne divne darežljivosti Večernjaka. Nakon što su Gotovini platili vino, sad su to napravili i inspektoru za kavu. Zaista mislim da je to vijest vrijedna, u najmanju ruku, naslovnice

http://www.vecernji-list.hr/newsroom...53419/index.do
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 13:29   #32
tekst je osobito oduran ako se zna da u večernjem mahom rade honorrarci, na crno i bez ikakvih ugovora.....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 14:33   #33
Quote:
banderas kaže:
Evo još jedne divne darežljivosti Večernjaka. Nakon što su Gotovini platili vino, sad su to napravili i inspektoru za kavu. Zaista mislim da je to vijest vrijedna, u najmanju ruku, naslovnice

http://www.vecernji-list.hr/newsroom...53419/index.do
mene samo zanima je li autor članka bio prerušen u prosjaka dok ga je pisao. jer znamo da se tako najlakše uživiti u posao

sad očekujem ovakvu reportražu u jutarnjem listu: novinar jutarnjeg baca se na istraživalačku temu i odlazi u večernji, zamaskiran u - novinara! dobiva posao honorarca, radi tamo 2-3 mjeseca undercover, na crno, i onda u jutarnjem sve to razotkrije!

ne pitajte ima li u jutarnjem ugovor
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 15:14   #34
i čuva račune za sve kave koje je platio honorarcima u večernjem eda bi naslov mogao biti 'novinar jutarnjeg večernjakovim honorarcima platio kave'
odgovr večernjeg će biti plaćanje kave na špici nini paviću! s novnarkom prerušenom u josipu pavičić!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 21:51   #35
Jutarnji i Večernji su nečitljivi.
Unutra nema tekstova. Samo nekakve sličice i naslovi.

Vjesnik je najbolji.
Dobro, slaba je konkurencija.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 23:20   #36
Večernji je najbolji
 
Odgovori s citatom
Old 06.01.2006., 02:18   #37
Jutarnji je bolja novina jer imaju Pavičića koji napiše 47 komentara po broju: o Sanaderu, proračunu, Splitu, King Kongu, Hribaru, vinima, populacijskoj politici na otocima, novoj portugalskoj književnosti i mobitelima.

Mislim da se u Večernjem, tom nečitljivom desničarskom smeću kojeg Manjkas ejakulira svakodnevno, žderu jer nemaju tako potentna skribomanska pera i specijaliste-skribomane za sve o čemu zinu.
cachorro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 19:51   #38
Quote:
cachorro kaže:
Jutarnji je bolja novina jer imaju Pavičića koji napiše 47 komentara po broju: o Sanaderu, proračunu, Splitu, King Kongu, Hribaru, vinima, populacijskoj politici na otocima, novoj portugalskoj književnosti i mobitelima.

Mislim da se u Večernjem, tom nečitljivom desničarskom smeću kojeg Manjkas ejakulira svakodnevno, žderu jer nemaju tako potentna skribomanska pera i specijaliste-skribomane za sve o čemu zinu.

a šta'š, ivkošić je specijalist za sve, ali je lijen očito...

btw, shauer u intervjuu večernjem u subotu priznao da su asutrijanci dosta toga zajebali 2201. i 2002.....iako, nije skroz priznao nego 'hrvatsko tržište nije bilo spremno...'ali bar je prznao da su došli krojiti uređivačku politiku vl-a a da nisu uzeli u obzir da zagreb nije graz i da vl nije kleine zeitung i da je večernji dosta pao nakon njihovog sadržajnog i grafičkog redizajna...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 19:55   #39
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 20:23   #40
Vjesnik je najkvalitetniji, ali ga nitko ne čita, premda više nije onako dosadan kao što je nekada bio. Jutarnji je mješavina dvije trećine smeća i i trećine pristojnih tekstova i puno se čita. Večernjak je mješavina 90 posto smeća i tu i tamo koji dobar tekst i puno se čita. Regionalne novine su podjednako loše kao VL i JL, ali su nekako životnije i simpatičnije i normalnije. Zagrepčani su u tome zakinuti.

Zanimljivo, nitko niti ne spominje 24 sata kao novine.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:16.