Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2006., 15:20   #81
Quote:
walter kaže:
Isusebože, kako si danas dosadna. SMIRI SE!
skoro k'o ti
odi pisat blog ili štoliveć ti radiš u životu
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 15:35   #82
Citanje po kaficima ? Hm hm...mozda bi se to prije moglo nazvat listanjem...
Kad smo vec kod citanja a nekupovanja istih novina, treba imat u vidu i to koliko dugo imamo Vecernjak online a koliko dugo (odnosno kratko) postoji Jutarnji online . Zakljucak se namece sam po sebi . A mislim da je puuuno vise ljudi koji ne kupuju novine citalo Vecernji online nego Jutarnji u kaficu
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 00:11   #83
Quote:
geom kaže:
Tu se prije svega radi o borbi za oglašivače kojima je profil čitatelja bitan, pa Jutarnji manju nakladu nastoji nadomjestiti navodnom većom čitanošću i "boljim" profilom svojih čitatelja. A Večernjem se takav potez, jasno, ne sviđa.

ok je to.. sve pet.. ta prepucavanja.. ali staviti TAKAV članak u novine (i to, ne sjećam se točno, ali mi se čini na prvu, drugu stranicu.. nisam sigurna, ne hvatajte me za riječ.. a to valjda govori da je članak dobar ili govori o nečem jako bitnom) i pizditi jer ih čitaju neobrazovani i glupi mi je paradoksalno..
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 09:30   #84
Quote:
edipa maas kaže:
pizditi jer ih čitaju neobrazovani i glupi mi je paradoksalno..
Meni se uopće ne čini vjerojatnim da neobrazovani i glupi kupuju dnevne novine.
geom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:51   #85
Kad će više Jutarnji prestat kandidirat Bandića za predsjednika???
To je sramotno u kakvom su dealu pojedini novinari Jutarnjeg s gradskim strukturama. Prvo ga malo olfo nasadi na kolac, a onda ga nakon toga 3 mejseca mazi.... poserem ti se ja na takvu gradsku rubriku
mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 18:43   #86
Quote:
mustang kaže:
Kad će više Jutarnji prestat kandidirat Bandića za predsjednika???
To je sramotno u kakvom su dealu pojedini novinari Jutarnjeg s gradskim strukturama. Prvo ga malo olfo nasadi na kolac, a onda ga nakon toga 3 mejseca mazi.... poserem ti se ja na takvu gradsku rubriku
mozda kad i ljudi o Jutarnjem prestanu pisati na temi o Večernjem
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 20:03   #87
Quote:
plavva kaže:
dosta su tocne te ankete, za razliku od utvrdjivanja gledanosti.
a po cemu?
meni se uvijek cinilo da je obratno.
ovak laicko pitanje.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 23:31   #88
ajde već kad je netko digao topic da prokomentiram..
u nedjelju su opet stavili gospu preko cijele naslovnice pa zar im nije bio dosta onaj blam u otvorenom i opet se možemo vratiti na profil čitatelja na koji se sami ljute i bune..ne da ih ja omalovažavam..čitatelje, naime.. ali koji profil (osim onih rurarlnih slabije obrazovanih..) mogu očekivati novine koje u par mjeseci na tri naslovnice stavi "slučaj gospa".. i još ovo zadnje "znanstveno" dokazano
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 23:54   #89
Jak mi je bio član o HIV pozitivnom ginekologu.
Kao imaju info da je jedan liječnik jedne veeeeeeelike bolnice zarazen HIVom.
Iz dobro provjerenih izvora znam da je novinarka D.G NAKON tog članka zvala neke giniće po Petrovoj da joj vele jer to uopće istina i ak je, ko bi to mogao bit.
Dotična novinarka je već u nekoliko članaka totalno senzacionalistički prsitupila i forsala skandal iako su joj bili predočeni svi materijali i dokazi o pravoj priči.
Iskreno, zbog svog posla moram pratit sve dnevne novina u Hrv i mogu vam reć da mi se više sere od toliko žutila i sranja. Još mi je najnormalniji Novi list.
Večernji je totalno otiša negdje, uopće ne znam gdje. JA sam iz obitelji gdje se Večernji kupavao svakodnevno i ostali smo mu vjerni godinama. Ali sad kad vidim na kaj te novine liče, slabo mi dodje.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 23:57   #90
Quote:
NoWa kaže:
mozda kad i ljudi o Jutarnjem prestanu pisati na temi o Večernjem
Spomenuo sam to zbog lovorika koje su neki na ovom topicu iznjeli na račun Jutarnjeg a kontra Večernjeg. Ako je bilo problem to shvatiti ispričavam se.
mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 13:00   #91
ah

Quote:
BabyNicky kaže:
Iskreno, zbog svog posla moram pratit sve dnevne novina u Hrv i mogu vam reć da mi se više sere od toliko žutila i sranja. Još mi je najnormalniji Novi list.
Možda nekad bio slučaj, sad i oni grcaju u bespućima povjesne zbiljnosti, ili se bar tako čini.
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 22:14   #92
Quote:
zamiel kaže:
Možda nekad bio slučaj, sad i oni grcaju u bespućima povjesne zbiljnosti, ili se bar tako čini.
Možda manje besputnijim od ostalih, ali da, ipak je i to točno. Vjesnik još jedino drži kakav-takav nivo, ali ga nitko osim mene ne čita.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 23:52   #93
Quote:
Emericzy kaže:
Možda manje besputnijim od ostalih, ali da, ipak je i to točno. Vjesnik još jedino drži kakav-takav nivo, ali ga nitko osim mene ne čita.

hvala Emericzy
neki ga i rade
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 12:16   #94
Vjesnik? Nivo!? WTF? Jesam ja u Zoni sumraka? Aloo, čitamo mi isti Vjesnik? Iste Đurine kućne čarolije?
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 12:25   #95
zamiel, nezadovoljan ugovorom?

idemo se napit?

(ja josh uvijek ne znam tko si ti)
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 14:03   #96
Ugovori uvijek mogu biti bolji. Al ja nisam smješten u onoj zgradi na križanju Savske i Slavonske, tako da Đuru Kuhar, a bogami ni Manjkas nemaju nikakvog utjecaja na moje ugovore. Kakvi god bili.

I vidi ga, pravi novinar, odmah na opijanje
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 14:05   #97
Mene je Vjesnik ugodno iznenadio. Inače ne kupujem novine, ali jučer su imali prekrasan prilog o SP-u. Sviđa se. Ostatak tek moram pročitati.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 15:05   #98
Quote:
kem kaže:
Mene je Vjesnik ugodno iznenadio. Inače ne kupujem novine, ali jučer su imali prekrasan prilog o SP-u. Sviđa se. Ostatak tek moram pročitati.

luda baba

--

zamiel, ja jesam u toj zgradi al novinarka nisam
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 16:46   #99
Quote:
atlantis kaže:
luda baba

Eto na. Nisam spominjala stamparske greske i krive slike po reprezentacijama i odma sam luda...







__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 19:54   #100
Može mi netko reći kako glasi naslov dolje lijevo na današnjoj naslovnici Večernjeg?
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.