Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2006., 21:02   #21
Meni su dobre Garnier kremice na bazi voćnih kiselina (npr. Synergie C), spf 15, ne maste kožu i fino mirišu
pin_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 21:20   #22
sad koristim shiseido pureness fluid i super mi je ali nije dovoljno mastan za noc
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 15:38   #23
darphin day fluid spf 15,lagan,ali ne isuši,fino miriše.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 19:19   #24
Podloge za puder - primeri

Pisalo se na ovom forumu o nekim podlogama za pudere npr.Shiseido smoothing veil,pa jedna Clarinsova,...Mene zanima da li ih koristite,jesu li učinkovite,cijena..jeste li zadovoljne...???
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 21:08   #25
e to i mene zanima, ili koja krema vam se pokazala najboljom za stavit tekući puder poslije nje? jer ja imam neutrogeninu kremu, ali mi 'ne sjedne' puder na nju najbolje
diona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 19:26   #26
Ajmo,cure dajte neku ideju meni i Dioni..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 19:25   #27
Ja imam smashbox foundation primer i fenomenalan mi je. Ne znam kako sam se sminkala bez njega. Sminka izgleda kao fotoshopirana nakon njega. Ja vidim ogromnu razliku.

Probala sam i neke druge recimo Prescriptives - ne vrijedi novca, EA Illuminating serum - bio mi je isto dobar i tako. Smashbox mi je najbolji tako da ne isprobavam druge za sada.

Sto te konkretno zanima?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 21:16   #28
Već se dugo šminkam svaki dan i to mi je neka vrsta mog rituala..podosta znam o dekorativnoj kozmetici,međutim nikad nisam koristila primere/podloge,a u zadnje vrijeme sam primjetila da oko očiju tekući puder ne liježe kao prije..tamo mi je malo suša koža..Pročitala sam da te podloge nakon dnevne kreme ujednačuju ten,puder je postojaniji,prekrivaju pore,uglavnom make-up bolje izgleda..Firmu koju si ti spomenula čini mi se da nema u mom gradu..I ja bi to da mi make-up super izgleda ko´tebi
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 21:21   #29
meni su bilo kakvi fluidi dobri kao podloga. garnier ima super i balea. happyderm krema je isto odlična podloga
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 21:28   #30
I ja koristim lagane kreme ispod tekučeg pudera i to dosta dobro šljaka..Ali,kao što kaže Karmela,izgleda da je s tim podlogama make-up
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 21:36   #31
Quote:
emergence kaže:
meni su bilo kakvi fluidi dobri kao podloga. garnier ima super i balea. happyderm krema je isto odlična podloga

sto ti je tocno dobro kao podloga od garniera?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 21:37   #32
Quote:
emergence kaže:
meni su bilo kakvi fluidi dobri kao podloga. garnier ima super i balea. happyderm krema je isto odlična podloga
sto ti je od garniera dobro kao podloga?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 21:39   #33
seeerveeeeer
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 22:03   #34
Quote:
PERLA-zd kaže:
Već se dugo šminkam svaki dan i to mi je neka vrsta mog rituala..podosta znam o dekorativnoj kozmetici,međutim nikad nisam koristila primere/podloge,a u zadnje vrijeme sam primjetila da oko očiju tekući puder ne liježe kao prije..tamo mi je malo suša koža..Pročitala sam da te podloge nakon dnevne kreme ujednačuju ten,puder je postojaniji,prekrivaju pore,uglavnom make-up bolje izgleda..Firmu koju si ti spomenula čini mi se da nema u mom gradu..



ako slucajno budes vani negdje, pogledaj ih:
http://www.smashbox.com/ meni su stvarno najbolji.



A mislim da mi imamo Elizabeth Arden kozmetiku u HR? Radi se o ovome.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 22:40   #35
Quote:
-ana- kaže:
sto ti je od garniera dobro kao podloga?
garnier total fresh fluid. i balea ima dobar a jeftinjores. ne znam na pamet kak se zove.

izbacio je nesto kao podlogu i bourjois. izgleda sjajno
http://www.bourjoisusa.com/face/foundation/97
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 22:49   #36
Trebalo bi biti toga i u mom malom gradu i čini se da je to upravo ono na što sam ja mislila Za neke druge prohtjeve,kupujem u Zagrebu kad se tamo nađem..Thanks Karmela !
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 23:25   #37
ja imam tu clarinsovu podlogu i odlična mi je, jedan od rijetkih kozmetičkih proizvoda koji doista redovito i brzo trošim. ne sjećam se točne cijene, ali mislim da je bila oko 250, maksimalno 300 kuna. i imam samo riječi hlave za nju. otkad sam ju kupila više uopće ne koristim puder već samo obojenu kremu i ispod nje tu podlogu i super mi je! fino je ujednačen ten, a sve skupa djeluje super prirodno!

doduše, nemam s čim usporediti jer je to prva podloga koju sam ikad kupila, no mogu reći da ću ju uskoro potrošiti i kupit ću opet istu.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 00:00   #38
ja imam dvije od lancomea, jedna je cooler tone, a druga warmer tone. dovoljno je nakon njih staviti puder u prahu ili u kamenu. imam i avonovu iluminirajuću, ali ona mi ne odgovara je imam masnu kožu.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 00:30   #39
Ma,samo me čudi kako ja te podloge nisam još davno počela koristiti,s obzirom koliko se trackam Sutra idem u potražnju i pogledat ću i za Clarins i Lancome..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 08:23   #40
pitanje: koriste li se te podloge umjesto ili nakon kreme, pa onda puder ili sta vec?
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.